Nepieciešama palīdzība, pērkot džipu

SArmands Reģ.: 15.02.2007

Nepieciešams ekspertu viedoklis. Vēlos pirkt džipu, pašam gan nav nekāda pieredze. Ne priekš ekstrēmas braukšanas, bet, lai tā normāli varētu braukāt pa lauku un meža ceļiem, pārbraucieniem.

Trīs varianti:

1. Jeep Wrangler - TJ, Rubicon 4.0 - mazlietots.

2. Wrangler 2007, Rubicon 4.0 - jauns.

3. Defender 90, dīzelis, jauns vai mazlietots.

Kādas atšķirības? Kvalitāte? Ko būtu prātīgāk izvēlēties?

Paldies!

 
1 2 3 4 5 6
SArmands Reģ.: 15.02.2007
0 0 Atbildēt

Internetā uzskrēju virsū. Varbūt kādam interesē.

www.visi.com/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Common, SArmands, kad amurikaanji ir redzeejushi nomaalus dzjipus ??? Vinjiem jau arii vieniigie saliidzinoshi vieglie ir Wranglers un Cheroks - viss pareejie ir paaraak smagi lai buutu labi offroadaa, bez diezgan pamatiigas paarbuuves. + Arii tas ka pamataa visi amurikanji tachu brauc ar benziinniekiem, iznjemot tos kas brauc ar lielmotoru PickUp ( tipa Ford F350). Piedod bet teikdim Ford Explorer/Lincol Navigator kas arii ir tipa dzjips peec savas paargaajamiibas iederas blakus nu bez maz vai Honda CiRVim( jaa nu protams Forsdam tur balstiekaarta un transmisija lbaak piemeerot offroadam, bet tas svars kapitaali iegaazj.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet vispaar man teiksim kaa labs asfalta gludeklis patika Cherokee - veel vecais ( un noteikti ne GrandCherokee) + ar to arii offroadaa ljooti normaali bija braukt.

Veel kada amurikaanjos dauziijos, tad viens bija savu CJ5( ja pareiz atceros) uzlicis uz 30 niekiem ripuljiem, stuuriite tipa kaa kartiingam - un baigo offroaderi meetaaja. Pateicoties tam ka idiot tjuunigs + idiot driveris, vinju parasts USA gjimenes sedans (Caprice laikam saucaas), astaaja dubljos ar sajaatu tilta reduktoru vai ko tamliidziigu.

Bet taa protams peerc ko gribi, tikai lai kas tas arii nebuutu njem diizeli.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Kā teica pieredzējis offrodists, tad džipam svarīgs ir riteņu diamters un klīrenss. Pārējais pēc paša gaumes.

Galvenais ir blīve starp pedāļiem un sēdekli.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

>Wala. var jau likt arī gāzi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: >Wala. var jau likt arī gāzi.

NU kaa lai to pasaka - es neesmu tik "nabags" lai liktu gaazi, kaut gan ja izveele teiksim kriit uz kaadu USA dzjipu iespeejams taa ir laba doma. Un ja cilveeks sheit apspriezj jautaajumu par jauna dzjipa iegaadi - tas gan ir tikai mans (HO) Humble Opinion - tad domaaju ka degvielas lieshanas izmaksas ir mazaaka probleema.

Runaajot savukaart tieshi par gaazi, nez cik ljooti samazinaas griezes moments teiksim 4.0 Chryslera motoram ???

Un veel ir lieta kas pietruukst nuusdienaas dzjipiem ir tas ko agraak sauca par choku - ljooti ir nodereejis (NIVAi) tajos briizjos kad viens esi mazliet notizlojies un ieshaavis teiksim dziljaakaa risaa. It iipashi jau nu taadiem auto kas liidz 2 tonnu savaraa ( tas man taac optimaalais - izstumjamais svars )

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Runaajot savukaart tieshi par gaazi, nez cik ljooti samazinaas griezes moments teiksim 4.0 Chryslera motoram ???

Nekas tur īpaši nesamzinās, ja motors kārtībā un normāla gāzes iekārta ar šorici.

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

Nemaz tik slikti ar tiem amerikāņiem nav...

www.pavementsucks.com/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vo shitas ir tas Cheroks kas man gaaj pie sirds :

ss.ss.lv/...

Tikai protams shis ir ar dieseli, tas ieksh USAs bija 4.0 l benciins.

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Vo shitas ir tas Cheroks kas man gaaj pie sirds :

ss.ss.lv/...

Tikai protams shis ir ar dieseli, tas ieksh USAs bija 4.0 l benciins.

Pie tam tas diesels viņiem ir kaukāda itāļu parodija par motoru

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Skunks rakstīja: Nemaz tik slikti ar tiem amerikāņiem nav...

www.pavementsucks.com/...

Es man liekas kaa reiz arii mineeju ka runaaju par standarta nepaarbuuveetiem dzjipiem ieksh USA. Jo paarbuuves iespeejas tur ir lielas, bet arii tad teiksim Ford Explorer un taa "brachkas" es neesmu redzeejis ka kaads buutu shaadiem meerkjiem izveeleejies un uztaisiijis. Ja kaads speej netaa atrast ko jeedziigu par FExplo - labpraat apskatiitos.

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Skunks rakstīja: Nemaz tik slikti ar tiem amerikāņiem nav...

www.pavementsucks.com/...

Es man liekas kaa reiz arii mineeju ka runaaju par standarta nepaarbuuveetiem dzjipiem ieksh USA. Jo paarbuuves iespeejas tur ir lielas, bet arii tad teiksim Ford Explorer un taa \"brachkas\" es neesmu redzeejis ka kaads buutu shaadiem meerkjiem izveeleejies un uztaisiijis. Ja kaads speej netaa atrast ko jeedziigu par FExplo - labpraat apskatiitos.

tb ko šādu? www.explorer4x4.com/...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Nekas tur īpaši nesamzinās, ja motors kārtībā un normāla gāzes iekārta ar šorici.

šorici liek tikai 1.3 kadetiem,

Ņifiga...liek arī rolleriem. Bet tikai 60 litrīgo balunu. Māzāk neatmaksājoties

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Skunks rakstīja:

tb ko šādu? www.explorer4x4.com/...

jeps es ar uzduuros - shitas pie kam makten innchiigs, ljooti daudziem ir uztaisiita taad baigi viltiigaa neatkariigaa piekare - ja taa to var nosaukt, bet pricnipa cik paspeeju iemest aci tad izskatas ka bez piekares nopietnas izmainishanas tur vechi neiztiek.

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Skunks rakstīja:

tb ko šādu? www.explorer4x4.com/...

jeps es ar uzduuros - shitas pie kam makten innchiigs, ljooti daudziem ir uztaisiita taad baigi viltiigaa neatkariigaa piekare - ja taa to var nosaukt, bet pricnipa cik paspeeju iemest aci tad izskatas ka bez piekares nopietnas izmainishanas tur vechi neiztiek.

Nu šis jau riktīgi modificēts. Ar tādu jau pa ielu nebrauksi. Man vairāk patīk kaut kas pa vidu, lai var mežā iebraukt tik pat ērti cik uz lielveikalu aizbraukt

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

jeep.dn.ru/...

Vispār par USiešiem (tb Jeep) - jeep.dn.ru/...

-labu laps saits.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

jeep.dn.ru/...

-ir arī tādi

SArmands Reģ.: 15.02.2007
0 0 Atbildēt

Lāsīju, ka tiks piedāvāts jaunais wranglers arī ar dīzeļa dzinēju (austrālijā), ASV itkā ne. Varbūt arī eiropā?

Wranglerim piesaista tas, ka tas ir vienkāršs dzelzis, var nolaist priekšējo stiklu, nav bamperi, kuri būtu jābaidās saskrāpēt...

Ja jāpērk daudzmaz jauns, tad jaunam 07 priekšroka salīdzinot ar mazlietotu veco TJ. Jaunais ir labāks, turklāt labākajā konfigurācijā cena ir ok salīdzinot ar citiem.

Vienīgais par to bāzi, tas ir labs arguments. Ir jau wrangler unlimited. Būtu nepieciešams izbraukt, lai ko vairāk saprastu.

Ja pērk uz sitiena, tad '07 4.0 Rubicon vai Sport versija. Defenders pārāk brutāls un cenā, labākā komplektācija sānāks daudz vairāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

SArmands rakstīja:

...

Wranglerim piesaista tas, ka tas ir vienkāršs dzelzis, var nolaist priekšējo stiklu, nav bamperi, kuri būtu jābaidās saskrāpēt...

...

Tu taac pilniigi paarliecinaats par shiem vaardiem ?!?!?!?

P.S. Par DSefenderi piekriitu. A Rubicosn man leikas nekas nopietns - vienkaarshi stila prece, bet nu braucis neesmu - taa kaa pats saproti.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja starp Defender un Wrangler jāizvēlas, tad manuprāt ir atbalstāms Wrangler. Vismaz pēc kaut kā izskatās un pēc tam moš arī varēs pārdot tālāk, kad būs tāda vajadzība...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

He nebiju pamanijis bet Wrangleriem naak 6 pak. manuaalaa kaarba ( tiesa automaats tikai 4-pakaapju), kas tam saliidzinoshi arhajiskajam dampim ir baigi neslikti. Vispar jasaka ka taa savieniiba Daimler-Chrysler sho to labu ir iensusi arii Chrysler sadaljaa.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vieniigais kas pietruukst Wranglerim ir viens kaartiiigs MB diizelis motoru paletee- tad tas butu pavisam simpaatiksk piedaavaajums. bet nu stils laikam paliek stils.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: www.youtube.com/...

www.youtube.com/...

we are talking about great cars. Thats not the same thing as desirable cars...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Te savukaart var redzeet cik ljooti LR Discovery jauna \"pilnpiedzinjas\" siteema ir liidziiga jokam kas staav uz CiRVja.

www.youtube.com/...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti