Nepieciešama palīdzība, pērkot džipu

SArmands Reģ.: 15.02.2007

Nepieciešams ekspertu viedoklis. Vēlos pirkt džipu, pašam gan nav nekāda pieredze. Ne priekš ekstrēmas braukšanas, bet, lai tā normāli varētu braukāt pa lauku un meža ceļiem, pārbraucieniem.

Trīs varianti:

1. Jeep Wrangler - TJ, Rubicon 4.0 - mazlietots.

2. Wrangler 2007, Rubicon 4.0 - jauns.

3. Defender 90, dīzelis, jauns vai mazlietots.

Kādas atšķirības? Kvalitāte? Ko būtu prātīgāk izvēlēties?

Paldies!

 
1 2 3 4 5 6
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Te savukaart var redzeet cik ljooti LR Discovery jauna "pilnpiedzinjas" siteema ir liidziiga jokam kas staav uz CiRVja.

www.youtube.com/...

discovery ir kkas pilnīgi cic kas defender. Diemžēl. Bet par laimi Defender vēl ir palicis vecais labais... Diemžēl jauns nav man paceļams aparāc, un nav jau tā isti arī braukt kur ar tādu man... bet, ja būtu jābrauc ikdienā mežu zāģēt, zivis ķert, zvērus šaut, vai apkārt pasaulei, gan jau i naudiņa atrastos...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm nu nevienc jau arii neapgalvo ka Defender=Discovery !!!

It iiipashi jau nu LR3 jeb Discovery3. bet kaa "parketniekam" principaa Discovery ir diezgan lielas "potences", tik tas "liekais" svars ....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: www.ss.lv/...

man jau gan liekas ka deeljs apraxta :

parkošanās sensors, riepu spiediena kontrole, kseona lukturi, ...

shis iedereetos pie Anekdoteem.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man jau patik tas wrangler. pa mezhu pabraukat pietiks atliektiem galiem.

stiligs auto. vasara bez jumta ari i ok.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

man taads jautaajums , tie paargudrinieki , kuri apcacaa 'parketniekus' , pashi ir braukushi , ar parketniekiem , pa mezju ,'uzruugushu' +maalainu lauku utt., ??? Es esmu to visu izbraucis un nesajutu krenjkji . Protams purva offrooda ar taadu nau peec kaa baasties , bet 'normaalai' lietoshanai pietiek un paari paliek vairaak nekaa ar awd ,quatro,fwd,rwd utt. vieglajiem auto . Cita starpaa 'sliktie' parketnieki , biezaa slaanii , ir piem. 'Latvijas Valsts Mezju' un tam liidziigu kantoru brunjojuma un arii nevaajsh daudzums 'latvieshu lauku uznjeemeeju' lietoshanaa ir 'sliktie' parketnieki . Tas viesh uz paardomaam

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Hmm, neesmu redzējis Valsts Mežiem nevienu parketnieku. Ir pikapi visādi utt. bet parketnieks - neviens.

TDI rakstīja: Cita starpaa 'sliktie' parketnieki , biezaa slaanii , ir piem. 'Latvijas Valsts Mezju' un tam liidziigu kantoru brunjojuma un arii nevaajsh daudzums 'latvieshu lauku uznjeemeeju' lietoshanaa ir 'sliktie' parketnieki . Tas viesh uz paardomaam

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Hmm, neesmu redzējis Valsts Mežiem nevienu parketnieku. Ir pikapi visādi utt. bet parketnieks - neviens.

TDI rakstīja: Cita starpaa 'sliktie' parketnieki , biezaa slaanii , ir piem. 'Latvijas Valsts Mezju' un tam liidziigu kantoru brunjojuma un arii nevaajsh daudzums 'latvieshu lauku uznjeemeeju' lietoshanaa ir 'sliktie' parketnieki . Tas viesh uz paardomaam

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: man taads jautaajums , tie paargudrinieki , kuri apcacaa ''parketniekus'' , pashi ir braukushi , ar parketniekiem , pa mezju ,''uzruugushu'' +maalainu lauku utt., ??? Es esmu to visu izbraucis un nesajutu krenjkji . Protams purva offrooda ar taadu nau peec kaa baasties , bet ''normaalai'' lietoshanai pietiek un paari paliek vairaak nekaa ar awd ,quatro,fwd,rwd utt. vieglajiem auto . Cita starpaa ''sliktie'' parketnieki , biezaa slaanii , ir piem. ''Latvijas Valsts Mezju'' un tam liidziigu kantoru brunjojuma un arii nevaajsh daudzums ''latvieshu lauku uznjeemeeju'' lietoshanaa ir ''sliktie'' parketnieki . Tas viesh uz paardomaam

kurš tad te apcacā parketniekus?

patiesībā klīrenss (vai tā neesamība) ir tā, kas 95 procentu 'džipu' lietotāju ir vajadzīga. kur tad brauc? Sēnēs, ogās, pie sievasmātes, ralliju skatīties, tad 'džips' noder lai var apgriezties, ielaižot priekšas riteņus zālītē, haha. Bet ar lielāku klīrensu vien var nopirkt lērumu mašīnu, no Ford fjūžin sākot, līdz dacei lodziņai beidzot. resp - gana lētas, un praktiskas mašīnas. Bet ir viens bet. Tas taču ne pēc kā neizskatās! Ko kaimiņi, kolēģi, radi, konkurenti, partneri, un pašcieņa sacīs? Nē, ir jāpērk kārtīgs džips! Bet - uhh, cik dārgi, velns parāvis! Bet to lēto taču arī nevar, un tad nu ir pilna pasaule ar tikai pašcieņas pacelšanai t.s. 'parketa' džipu.

Nothing personal...

PS - lai nenorietu, ka pac neko nesaprot - ikdienai man ir suzuki sx4, sēnēs braukt RangeRover Classic, ir bijusi darīšana ar visādiem verķiem, no GAZ69 līdz LandCruiser 120, arī skarbā ofroudā... peace

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Es autora vietā ņemtu Patrolu.

Neesmu gan braukusi, bet esmu skatījusies visādus video, lasījusi aprakstus un man šķiet, ka Patrols būtu baigi ok.

Par komfortu nezinu, a bet ekonomija.. da kāda gan var būt ekonomija, braucot ar džipu?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Es autora vietā ņemtu Patrolu.

Neesmu gan braukusi, bet esmu skatījusies visādus video, lasījusi aprakstus un man šķiet, ka Patrols būtu baigi ok.

Par komfortu nezinu, a bet ekonomija.. da kāda gan var būt ekonomija, braucot ar džipu?

ar ZIL 130 , pa shoseju , esi braukusi ?? waj ar GAZ69 pa bezcelju ??? Sajuutas liidziigas

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Agnia rakstīja: Es autora vietā ņemtu Patrolu.

Neesmu gan braukusi, bet esmu skatījusies visādus video, lasījusi aprakstus un man šķiet, ka Patrols būtu baigi ok.

Par komfortu nezinu, a bet ekonomija.. da kāda gan var būt ekonomija, braucot ar džipu?

ar ZIL 130 , pa shoseju , esi braukusi ?? waj ar GAZ69 pa bezcelju ??? Sajuutas liidziigas

A vot Bora gan ir riktīgs limuzīns

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Skunks rakstīja:

TDI rakstīja:

Agnia rakstīja: Es autora vietā ņemtu Patrolu.

Neesmu gan braukusi, bet esmu skatījusies visādus video, lasījusi aprakstus un man šķiet, ka Patrols būtu baigi ok.

Par komfortu nezinu, a bet ekonomija.. da kāda gan var būt ekonomija, braucot ar džipu?

ar ZIL 130 , pa shoseju , esi braukusi ?? waj ar GAZ69 pa bezcelju ??? Sajuutas liidziigas

A vot Bora gan ir riktīgs limuzīns

attieciiba pret PATROL ir , bet to jau teu ,zjika juuzerim ,nesaprast

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

Neticu, ka Bora ir komfortablāka par jauno Patrolu...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Dziesma nau par to . Neap suu doju patruli . Agnia nezinot kaa ir patrulii braukt . Mani iespadi - shoseja ZIL130 ar klimu +dermantiina vietaa kozja , bezceljsh GAZ69- nau viegli ar vinju neizbraukt tur kur +/- izbraukt teoreetiski vareetu

P.S. BORA nau mana , es tikai 'objavu' ieliku , nevaljiigiem radinjiem jaapaliidz

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Skunks rakstīja: Neticu, ka Bora ir komfortablāka par jauno Patrolu...

gribi komfortu -LC

gribi bezcelju - Patrulis

gribi pa3,14st seu praatu - Chrysler

ko veel gribi zinaat ?

P.S.runa iet par 'jauniem' auto .

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

par komfortu LC negribetu piekrist.Tads bobiks vien ir.Ta jau drizak BMW vai kauka taa.

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

Nus nezinu vai 120to LC var saukt par bobiku.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Skunks rakstīja: Neticu, ka Bora ir komfortablāka par jauno Patrolu...

Kurš tad ir jaunais Patrol? Tas, kuram bundža no 98 gada naak???

Tas, kuram taisnie tilti? Patrols ir bezceļu karalis, uz ceļa ar viņu nav ko darīt.

Skunks Reģ.: 05.10.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Skunks rakstīja: Neticu, ka Bora ir komfortablāka par jauno Patrolu...

Kurš tad ir jaunais Patrol? Tas, kuram bundža no 98 gada naak???

Tas, kuram taisnie tilti? Patrols ir bezceļu karalis, uz ceļa ar viņu nav ko darīt.

ok ok Tikai nesit Te jau tad var sākt strīdēties par vārdu 'komforts'. Normālam džipam(Patrol) tas nekad nebūs tāds kā kādam limuzīnam, bet nevajag jau arī pārspīlēt un salīdzināt to ar kaut kādām pusgadsimtu vecām USSR mašīnām

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

protams rakstīja:

Zigi,kā lūdzu vāciski ir stūres reika?

īsti nezinu, iespējams Lenkfinger

www.kfz-tech.de/...

stūres statnis-lenkrohr (das) ; lenksaule (die)

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Sagoogloju komfortu

www.wess.lv/...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

nu man liekas ka jus jau esat galigi iebraukuši purvā

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

viagris rakstīja: Sagoogloju komfortu

www.wess.lv/...

iestrādāta plakne, kur vadītājam novietot īkšķus... 3.14zdec...

un kur novietot рimрi?

pie teta , bobikaa , tik jaapasteidzas paspeet pirms bana

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Gnoms rakstīja:

viagris rakstīja: Sagoogloju komfortu

www.wess.lv/...

iestrādāta plakne, kur vadītājam novietot īkšķus... 3.14zdec...

un kur novietot рimрi?

pie teta , bobikaa , tik jaapasteidzas paspeet pirms bana

Ej tiiri Borju, driiz jaaizbrauc uz Rumbumbulu

Saprotu, ka nje tvoi moped, bet droshiibas peec liidzi aizbrauc

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Redaktors nopirka sev Ford Explorer..... ka tik nav shira auto.....

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti