Vel Satis

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

vai kāds varēt udot kādu infu par Vel Satis, ir vēlme ar visām ekstrām un pa saprātīgu cenu nu tad ieraudziju sho franchu briinumu. iepatikaas bet ir kautkaadi ieksheeji stereotipi par francuuzhiem? atvainojos bet taa nu tas ir bet varbuut juus man izkliedeetu konkreeti redzeeju 2003 gada ar aadu automaati 3.0 dizieli

 
1 2
LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: pļin V6...

interesanti cik ir ķēdes/siksnas maiņa?

ja nebaida servisa izmaksas, varētu būt fantastisks ģimenes auto....

ir tas kas baida visvairaak. bet vai taas buus lielaakas kaa 7aas klases BMW ?

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Neadekvati dargs prieks francju auto.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: pļin V6...

interesanti cik ir ķēdes/siksnas maiņa?

ja nebaida servisa izmaksas, varētu būt fantastisks ģimenes auto....

nu un ka V6 ??????????? vasaraa savam mainiiju- pilniigi visas siksnas, rulljus, utt jp, ieskaitot generatora - 250 latos mieriigi var iekljauties, ja nedara to visu ieksh musa motors

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

čau, Labiņais!

Nav gan manis paša spriediens,bet mēģini pastudēt-

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Gnoms rakstīja: pļin V6...

interesanti cik ir ķēdes/siksnas maiņa?

ja nebaida servisa izmaksas, varētu būt fantastisks ģimenes auto....

ir tas kas baida visvairaak. bet vai taas buus lielaakas kaa 7aas klases BMW ?

Zemākas.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

čau, Labiņais!

Nav gan manis paša spriediens,bet mēģini pastudēt-

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

njaa apraksts te ir patiikams ljoti ieintreseeja autinsh zheel ka nav kaada lietotaaja viedoklis. bs jpavizins pie pirmaas izdevbas aprakstaa ir bik nolikta kaarba nez kaa tur ar vinju ir? Diizelis automaats

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ta virsbuve baigi atgadina nissan primera.Vai es kļudos???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

aizmugure ir ok,bet priekša atbaidoša

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: aizmugure ir ok,bet priekša atbaidoša

piekriitu

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Darba kolēģim tāds ir, gan 2.2 dīzelis, pa štrāsi iet tā neko, laba sēdpozīcija, augsta, gandrīz kā džipā, kārba, gan manuālā, bet tā savā ziņā interesants auto, ar dažādā fīčām, ja nebiedē vizuālais (tas jau tīri subjektīvi) tad ganan labs, lai gan francūzis. Kā mīnusi gribētu minēt, to, kad braucot pāri dzelzceļa pārbaruktuvei un citām sliedēm (asiam paaugstinājumiem), liekas, ka priekšējie amortiņi netur un izklausās, ka "sit cauri". Par remontiem nemācēšu teik, cik novērojis neko daudz nav remontējis un i neprasās, un ak jā, starp citu, kolēģis viņu tirgo nost, un nevis tāpēc, ka slikts, bet viņam tāda mendele mainīt auto, gandrīz katru gadu cits

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

nu man primaarais ior Diizelis un automaats. bet dizains man patiik bik tas purns taa bet paareejais reaali patiik.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja jaunai mašinai liekas ka sit amiši cauri tad nu sorry.Ta ir miskaste

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nu un ka V6 ??????????? vasaraa savam mainiiju- pilniigi visas siksnas, rulljus, utt jp, ieskaitot generatora - 250 latos mieriigi var iekljauties, ja nedara to visu ieksh musa motors

a kāds tev autinsh ? cik sapratu ta shim naak kautkaads japaanju motoriic?

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

man liekas ka lielākā problēma ir tāda ka būsi pēdejais saimnieks tai mašīnai !!!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nu un ka V6 ??????????? vasaraa savam mainiiju- pilniigi visas siksnas, rulljus, utt jp, ieskaitot generatora - 250 latos mieriigi var iekljauties, ja nedara to visu ieksh musa motors

a kāds tev autinsh ? cik sapratu ta shim naak kautkaads japaanju motoriic?

man bija laguna II grandtour, ar V6 3.0 motoru- varu tikai visu to labaako pateikt par sho auto. jan jem veeraa auto cenu - savaa klasee viens no labaakiem. pa 5 gadiem 165 000 km un nekaadu lielu probleemu. izmaksu zinjaa arii nekas tragisks, protams daargaak nekaa uztureet 15 gadiigu bemewe vai astru un golpu bet kopumaa ir Ok. Uztureet nisaan maxima ar 3.0 V6 bija man krietni daargaak. nemaz nerunaajot par saabiem un volvo. arii tagad paliku pie hranchu auto - 407.pegijs. noripoti pirmie 20 t km - auto kaa auto, maksaa 2-x leetaak par ~taadas pashas klases liidziigi labi nopakotu audi vai bemewe, bet visaadaa zinjaa kopumaa sliktaaks naf , ja skataas cenas un ieguvuma attieciibu protams, buutu man lieki 30-32 t EUR, njemtu vaacieti, bet taa kaa nevienu lizingu barot negribas - braucu ar to ko var atljauties un nesuudzos. nav ne vainas tiem hranchu auto.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:...

man bija laguna II grandtour, ar V6 3.0 motoru...

tikai 3.0 dCi dzinēja lielā apkope nekādi neielīdīs 250 lašos...

nu labi, diizlim varbut buus daargaak, bet domaaju ka 350 varees iekljauties.

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja: vai kāds varēt udot kādu infu par Vel Satis, ir vēlme ar visām ekstrām un pa saprātīgu cenu nu tad ieraudziju sho franchu briinumu. iepatikaas bet ir kautkaadi ieksheeji stereotipi par francuuzhiem? atvainojos bet taa nu tas ir bet varbuut juus man izkliedeetu konkreeti redzeeju 2003 gada ar aadu automaati 3.0 dizieli

Ja nopirksi būsi šamējā auto pēdējais lietotājs!

Jo nākošo pircēju neatradīsi. Zinu vienu kas sievai paņēma. Un brauc jo projām jo pārdot ir nereāli. Lai tev Širaks stāv klāt! ...men!

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja:

Ja nopirksi būsi šamējā auto pēdējais lietotājs!

Jo nākošo pircēju neatradīsi. Zinu vienu kas sievai paņēma. Un brauc jo projām jo pārdot ir nereāli. Lai tev Širaks stāv klāt! ...men!

labi a k ar pegijiem 2.2 607? kaa ar tiem. man taada pati probleema kaa DeaDMoroZZZ ka nevaru atlauties vaacieti ar normaalu komplektaaju. a ilgaak kaa 4 gadi nav veelmes braukt. un vecaaku kaa 2003 ar njemt negribas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

sinhro rakstīja:

Ja nopirksi būsi šamējā auto pēdējais lietotājs!

Jo nākošo pircēju neatradīsi. Zinu vienu kas sievai paņēma. Un brauc jo projām jo pārdot ir nereāli. Lai tev Širaks stāv klāt! ...men!

labi a k ar pegijiem 2.2 607? kaa ar tiem. man taada pati probleema kaa DeaDMoroZZZ ka nevaru atlauties vaacieti ar normaalu komplektaaju. a ilgaak kaa 4 gadi nav veelmes braukt. un vecaaku kaa 2003 ar njemt negribas.

Ņem jaunu un operatīvajā līzingā. 4 gadi pabrauksi un pēc tam nebūs jādomā, kur likt savu auto!

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

man liekas ka šo Vel Satis pusgadu paražojot noņēma no ražošanas kā ļoti neizdevušos modeli !!

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: man liekas ka šo Vel Satis pusgadu paražojot noņēma no ražošanas kā ļoti neizdevušos modeli !!

Tad jau exklusīvs modelis, gandrīz kolekcijas vērts

Bet par to pēdējo saimnieku, tas man šķiet ir reāli, ja nu vienīgi pa sviestaizi atdot, bet nu kurš, tad to vēlas

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

nbjaa bet degvielas pateerinjsh pilseetas ciklaa peec papiiriem 16,8l/100km

man tomeer liekas ka padaudz...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl jau ap to pašu laiku, kad Vel Satis iznāca arī Avantime - tikpat savdabīgs, varbūt pat jocīgs, auto.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

labi a k ar pegijiem 2.2 607? kaa ar tiem. man taada pati probleema kaa DeaDMoroZZZ ka nevaru atlauties vaacieti ar normaalu komplektaaju. a ilgaak kaa 4 gadi nav veelmes braukt. un vecaaku kaa 2003 ar njemt negribas.

Ņem jaunu un operatīvajā līzingā. 4 gadi pabrauksi un pēc tam nebūs jādomā, kur likt savu auto!

nu jaunu nevar pavilkt ar normaalu komplektaaciju a baazi negribaas .

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt
1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti