ar rokām mazgā labāk, pārbaudīts
Nu?? Kuj autors? Nolaizīja to sāli??
Ha ha ha
VUGD mazgā maāīnas. vajag tik aizdedzināt
![]()
Kas Tu tāds? Dedzinātājs Pēteris Dzirkstiņš?
Vienreiz mazliet izmantoju šo pakalpojumus
kad Cēsīs bija motokross, šie no ezera ņēma ūdeni, ko trasi laistīt, es palūdzu, lai mazliet apskalo mašīnu
.... nu i na.x, vairāk negribu. Lai arī nelaida pa tiešo virsū, bet ar trajektoriju, sajūta bija, ka visi logi izlidos un bleķi salocīsies (pats sēdēju mašīnā).
Kas Tu tāds? Dedzinātājs Pēteris Dzirkstiņš?
Dzirdinātājs Pēteris Dzirkstiņš?
visskulturālāk nomazgās pie ātrās palīdzības. ![]()
Vienreiz mazliet izmantoju šo pakalpojumus kad Cēsīs bija motokross, šie no ezera ņēma ūdeni, ko trasi laistīt, es palūdzu, lai mazliet apskalo mašīnu .... nu i na.x, vairāk negribu. Lai arī nelaida pa tiešo virsū, bet ar trajektoriju, sajūta bija, ka visi logi izlidos un bleķi salocīsies (pats sēdēju mašīnā).
divus gadus atpakaļ ceļinieku salidojumā no 5 metriem ar brandsboitu močija pa cilvēku mūri - un nekas nenotika - visi palika veseli ![]()
nu bet ko es teicu par tam 2 lapam
dajoš trešo