Perfekts parkings

arshs Reģ.: 04.11.2003
 
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

arshs rakstīja: Skatiijos pa logu un veeroju, cik akuraati un atbilstoshi autoskolaa maaciitajam, policijas mashiina noparkojaas atmuguriski iebraucot un nostaajoties preciizi pa vidu starp blakus automashiinaam

foto.inbox.lv/...

waj nau ideaali un nekas nau paarkaapc

ne paaraak sen atpakalj te kaads juuzeris plosijaas ka par shitaadu [P] esot dabuujis nevaaju reekjinu.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Cerams, ka busiņš ar zaļu strīpu piebrauks un piestādīs maksu par stāvēšanu.

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu protams, ka piebrauks

matadors Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

forshi .. man zinams dzeks, kas bija noparkojies sada pat veida un RPP lemumu parsudzeja, dabuja paskaidrojumu, ka mashinas atrashanas brauktuves otra puse nozime to, ka vinsh ir ielas vidu skersojis tramvaja sliedes, kas ir parkapums, un lidz ar to sods paliek speka. Viens likums, viena taisniba visiem.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt šitādas bildes (tikai žēl, ka numuru neredz) vajadzētu sūtīt viņu tiešajam priekšniekam uz augšu. Pirmie gan jau izspruktu sveikā ar rājienu, citi varbūt kādreiz sāktu domāt, vai viņi drīkst būt vienlīdzīgāki par citiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

matadors rakstīja: forshi .. man zinams dzeks, kas bija noparkojies sada pat veida un RPP lemumu parsudzeja, dabuja paskaidrojumu, ka mashinas atrashanas brauktuves otra puse nozime to, ka vinsh ir ielas vidu skersojis tramvaja sliedes, kas ir parkapums, un lidz ar to sods paliek speka. Viens likums, viena taisniba visiem.

Kaa man patiik shitaada d=shana, taa vien gribaas kaadam kaadu rievu uztaisiit smadznees vairaak. Kuraa f-ing vieta CSN kaut kas ir rakstiic par sliezju shkjeershoshanas aizliegumiem !?!?!? Ir dazjadi citi aizleigumi, bet sliezju shkjeershoshanas vietaas kur sliedes ir vienaa liimeni ar brauktuvi - nu c'mon.

Rudiz Reģ.: 10.04.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

matadors rakstīja: forshi .. man zinams dzeks, kas bija noparkojies sada pat veida un RPP lemumu parsudzeja, dabuja paskaidrojumu, ka mashinas atrashanas brauktuves otra puse nozime to, ka vinsh ir ielas vidu skersojis tramvaja sliedes, kas ir parkapums, un lidz ar to sods paliek speka. Viens likums, viena taisniba visiem.

Kaa man patiik shitaada d=shana, taa vien gribaas kaadam kaadu rievu uztaisiit smadznees vairaak. Kuraa f-ing vieta CSN kaut kas ir rakstiic par sliezju shkjeershoshanas aizliegumiem !?!?!? Ir dazjadi citi aizleigumi, bet sliezju shkjeershoshanas vietaas kur sliedes ir vienaa liimeni ar brauktuvi - nu c'mon.

Ir, ir punkts, neatceros kurš un kapēc, bet municipāļi uz to vāras. Man gan liekas, ka tas punkts ir attiecināms uz apstāšanos un stāvēšanu, bet varbūt arī uz sliežu šķērsošanu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Rudiz rakstīja:

Ir, ir punkts, neatceros kurš un kapēc, bet municipāļi uz to vāras. Man gan liekas, ka tas punkts ir attiecināms uz apstāšanos un stāvēšanu, bet varbūt arī uz sliežu šķērsošanu.

Jaa uz staaveeshanu ir, par braukshanu pa preteeja virziena sliezju klaatni ir, bet ne jau uz sliezju shkjeersoshanu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ceļu satiksmes noteikumu 129.1.punkts:

Apdzīvotās vietās atļauts atļauts apstāties arī ceļa kreisajā pusē iespējami vairāk pa kreisi uz nomales, bet, ja tās nav, - brauktuves malā vai tās paplašinājumos uz ceļiem ar vienu braukšanas joslu katrā virzienā, ja brauktuves vidū nav tramvaja sliēžu klātnes.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Rudiz rakstīja:

Ir, ir punkts, neatceros kurš un kapēc, bet municipāļi uz to vāras. Man gan liekas, ka tas punkts ir attiecināms uz apstāšanos un stāvēšanu, bet varbūt arī uz sliežu šķērsošanu.

Jaa uz staaveeshanu ir, par braukshanu pa preteeja virziena sliezju klaatni ir, bet ne jau uz sliezju shkjeersoshanu.

Tagad slinkums meklēt, kas nesen likuši tiesības, tie zinās - vai drīks apgriezties braukšanai pretējā virzienā ārpus kurustojuma, ja jāšķērso sliedes?

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

WALA rakstīja:

Rudiz rakstīja:

Ir, ir punkts, neatceros kurš un kapēc, bet municipāļi uz to vāras. Man gan liekas, ka tas punkts ir attiecināms uz apstāšanos un stāvēšanu, bet varbūt arī uz sliežu šķērsošanu.

Jaa uz staaveeshanu ir, par braukshanu pa preteeja virziena sliezju klaatni ir, bet ne jau uz sliezju shkjeersoshanu.

Tagad slinkums meklēt, kas nesen likuši tiesības, tie zinās - vai drīks apgriezties braukšanai pretējā virzienā ārpus kurustojuma, ja jāšķērso sliedes?

Visu drīkst ja ir strīpas uz sāniem un lampas uz jumta

gina Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

WALA rakstīja:

Rudiz rakstīja:

Ir, ir punkts, neatceros kurš un kapēc, bet municipāļi uz to vāras. Man gan liekas, ka tas punkts ir attiecināms uz apstāšanos un stāvēšanu, bet varbūt arī uz sliežu šķērsošanu.

Jaa uz staaveeshanu ir, par braukshanu pa preteeja virziena sliezju klaatni ir, bet ne jau uz sliezju shkjeersoshanu.

Tagad slinkums meklēt, kas nesen likuši tiesības, tie zinās - vai drīks apgriezties braukšanai pretējā virzienā ārpus kurustojuma, ja jāšķērso sliedes?

Drīkst, pie tam NE no sliedēm.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

WALA rakstīja:

Rudiz rakstīja:

Ir, ir punkts, neatceros kurš un kapēc, bet municipāļi uz to vāras. Man gan liekas, ka tas punkts ir attiecināms uz apstāšanos un stāvēšanu, bet varbūt arī uz sliežu šķērsošanu.

Jaa uz staaveeshanu ir, par braukshanu pa preteeja virziena sliezju klaatni ir, bet ne jau uz sliezju shkjeersoshanu.

Tagad slinkums meklēt, kas nesen likuši tiesības, tie zinās - vai drīks apgriezties braukšanai pretējā virzienā ārpus kurustojuma, ja jāšķērso sliedes?

Nu pirms pāris gadiem es kā mācībnieks ļoti feini griezos braukšanai pretējā virzienā. Tas bija pie Uzvaras pieminekļa, kur tā mācībnieku rinda parasti stāv

Ij citi griežās vēl šobaltdien

Es domāju, ka drīkst

Mocisc Reģ.: 31.07.2003
0 0 Atbildēt

Apgriezties drīkst, viss ir čikiniekā, bet nedrīkt braukt pa pretējā virziena sliedēm (līdz ar to arī nedrīkst braukt pa pretējā virziena brauktuvi). Apgriežoties mainās arī braukšanas virziens, līdz ar to tas, kas vēl tikko bija pretējais virziens, pēc pagriešanās kļūst par savu virzienu.

Un tagad testa uzdevums - kā braukt ar auto, lai nepagriežot purnu pretēji braukšanas virzienam joslā, noparkotu auto pretēji braukšanas virzienam?

P.S. kāds varbūt iepostēs, man liekas šīs sarežģītības dēļ tika arī ieviests punkts tieši par stāvēšanas aizliegumu pretējā virzienā, ja sliedes pa vidu, bet varbūt kļūdos..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Mocisc rakstīja:

P.S. kāds varbūt iepostēs, man liekas šīs sarežģītības dēļ tika arī ieviests punkts tieši par stāvēšanas aizliegumu pretējā virzienā, ja sliedes pa vidu, bet varbūt kļūdos..

'

Kāds (es) jau to aizvakar ir iepostējis!

Skatīt augstākcitēto CSN 129.1.punktu!

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

a kaa vinji var pieraadiit ka es nebaucu pa to ielu atpakaljgaitaa, kas ir kaa nav aizliegts?

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Un tagad testa uzdevums - kā braukt ar auto, lai nepagriežot purnu pretēji braukšanas virzienam joslā, noparkotu auto pretēji braukšanas virzienam?

Elementāri - uzbraucam uz pretējās puses ietves un ieparkojamies no turienes atmuguriski uz ielas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja: a kaa vinji var pieraadiit ka es nebaucu pa to ielu atpakaljgaitaa, kas ir kaa nav aizliegts?

Taadeelj jau ir tas dumb noteikums par parkoshanos preteejaa pusee ja ir sliezju klaatne, lai visiem viss ir "tipa" skaidrs.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

šitiem nemisrstīgajiem ērgļiem vis ir atļauts, dienmžēl. neviens jau viņus nesoda, jo suns sunim nekož!!

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja: a kaa vinji var pieraadiit ka es nebaucu pa to ielu atpakaljgaitaa, kas ir kaa nav aizliegts?

nevienam nav jāpierāda, kā tu brauci. Svarīgi ir kā a/m atstāta stāvēšanai. Respektīvi ja sliedes ceļa vidū tad sliežu kreisajā pusē stāvēt nedrīks.

A kura ir kreisā puse????? Sēžot pie stūres kā a/m vadītājs padomā!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti