Pikets.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

 
1 2 3 4 5 6 7
Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Piketu atbalstu. Referendumu nē!

Piketa rezultātā varētu kaut daļēji izmantot referenduma organizēšanai paredzētos līdzekļus, kas būtu daudz lietderīgāk. Vismaz es tā domāju.

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Piketu vajag!!!

Šitie ņurdētāji-kāpēc?tāpat nekas nemainīsies utt apnikuši. Cik ilgi Jums čakarēs prātu?..

Bet šādus tekstus arī neatbalstu! Jo, ar ko ņurdētāji atškiras no šāda teksta? Tas pats vien sanāk! Rezultāta nekāda!

Atceros vecajā "Dadzī" ievietoto karikatūru, kur divi veči tipa žigulī brauc garām grāvmalas krūmājiem, kur viens vienā zīmējumā saka, ka vajadzētu tos krūmus izcirst, nākamajā, kad krūmi daudz lielāki, atkal tas pats teksts, nākamajā, kad krūmi koku lielumā, atkal tas pats teksts, tikai otrs tad atbild - kokus domā cirst vai?..

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Painteresēšos nākamnedēļ pie Borovkova, kas būtu darāms. Cik zinu, viņš ir saistīts ar to BTA bedru polisi un agrāk tiesājās par šīm lietām. Ej nu sazini, a varbūt mums kas sanāk?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Painteresēšos nākamnedēļ pie Borovkova, kas būtu darāms. Cik zinu, viņš ir saistīts ar to BTA bedru polisi un agrāk tiesājās par šīm lietām. Ej nu sazini, a varbūt mums kas sanāk?

DEX

Tu jau esi tāds pi...erss kas nodokļus nemaksā! Naf tev pikets? Atgādina vārdu pikēt?

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

deksters rakstīja: Painteresēšos nākamnedēļ pie Borovkova, kas būtu darāms. Cik zinu, viņš ir saistīts ar to BTA bedru polisi un agrāk tiesājās par šīm lietām. Ej nu sazini, a varbūt mums kas sanāk?

DEX

Tu jau esi tāds pi...erss kas nodokļus nemaksā! Naf tev pikets? Atgādina vārdu pikēt?

A tu, nodokļu maksātāj, ej un izēd ateju.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Kredoks rakstīja:

deksters rakstīja: Painteresēšos nākamnedēļ pie Borovkova, kas būtu darāms. Cik zinu, viņš ir saistīts ar to BTA bedru polisi un agrāk tiesājās par šīm lietām. Ej nu sazini, a varbūt mums kas sanāk?

DEX

Tu jau esi tāds pi...erss kas nodokļus nemaksā! Naf tev pikets? Atgādina vārdu pikēt?

A tu, nodokļu maksātāj, ej un izēd ateju.

Čpokot zem 16 gadiem ir kriminālatbildība!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ir tāda protesta forma, kā falsh mob, ja pareizi atceros.

Palaiž ziņu netā., ka tajā laikā smaidīs pie kāda objekta un ēdīs saldējumu. Un viss notiek.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Aprīlī visiem būs dota iespēja parakstīties par referendumu. Ja būs referendums, būs vēl viena iespēja.

Lai arī juridiski formāli tas ir par drošības iestāžu likumu, nevaru nepiekrist viedoklim par to, ka patiesībā tas ir referendums par tautas attieksmi pret valdību.

Tā kā - laipni lūgti.

arī tie, kuri neiet uz saeimas vēlēšanām, bet nemitīgi kliedz par slikto valdību.

Precīzi. Šīs vasaras politisko notikumu rezultāti(vai sēdēs Lembis,digitalizācijas iznākums,kas būs prezidents utt.) parādīs diezgan precīzi- ir šai valstij nākotne, vai nav.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

un ja ''tava'' naakotne nebuus , tad ko , uz Sib' Iiriju waj ?? cepsimtopikus a lja '' kaa stuuri pa labi paarlikt'' waj '' mekleeju spamerra darbu Belfaastaa''

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kuru tad mafiju iebalsot vaig? zilos??? zaljos?? vai sarkanos? jebshu labaak raibaas prieviites?

a tu domaa - kaapeec oranzhaa mafija & Co noeeda partiju Jaukais Alnis ? piekriitu, Jaukaa Alnja vadonis odioza persona, maigi izsakoties iipatnis, bet kopumaa taa partija bija vieniigaa tautas ceriiba... zheel, ka JaukAlneeni bija paaraak pareizi un naivi un nespeeja pielaagoties sadziivoshanai ar mafiju... tagad mafija muus draatees peec pilnas programmas saakot ar droshiibas likumu un abreni, beidzot ar "inflaacijas ierobezhoshanas plaaniem"

tev gadiijumaa JL nav saskalojis smadzenes? Tavos tekstos var just vinjiem raksturiigo paranoju no visa... Visi citi ljauni, mees ne. A beigaas pashi lien pie kreisajiem meeginaat dlrsaa ieliist...

whateva..

par protesta akciju - pilniibaa atbalstu sho domu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kuru tad mafiju iebalsot vaig? zilos??? zaljos?? vai sarkanos? jebshu labaak raibaas prieviites?

a tu domaa - kaapeec oranzhaa mafija & Co noeeda partiju Jaukais Alnis ? piekriitu, Jaukaa Alnja vadonis odioza persona, maigi izsakoties iipatnis, bet kopumaa taa partija bija vieniigaa tautas ceriiba... zheel, ka JaukAlneeni bija paaraak pareizi un naivi un nespeeja pielaagoties sadziivoshanai ar mafiju... tagad mafija muus draatees peec pilnas programmas saakot ar droshiibas likumu un abreni, beidzot ar "inflaacijas ierobezhoshanas plaaniem"

tev gadiijumaa JL nav saskalojis smadzenes? Tavos tekstos var just vinjiem raksturiigo paranoju no visa... Visi citi ljauni, mees ne. A beigaas pashi lien pie kreisajiem meeginaat dlrsaa ieliist...

whateva..

par protesta akciju - pilniibaa atbalstu sho domu.

+ vispār jēdzīgāk būtu nobloķēt šī gudra projekta autoru māju piebrauktuves - reāla ietekme un necieš citi... nerunājot par to kā šīs procedūras kontroles veikšanai vajadzētu daudz vairāk mentu.....

nerunājot jau par tiem krutiem apbūves gabaliem kur mentu tuvumā vispār nav....

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: kaut kad gudri vīri stāstīja, ka vislabākais veids kā kontrolēt "masas" ir ļaut reizēm nolaist tvaiku... kāc dabūs pa muguru ar rungu, kāc 15 diennaktis un atzīmi IC... un atkal kādu laiku būs miers mājās ar minimāliem zaudējumiem gudrajiem vīriem...

tas tā, no vēstures...

Tu gribi teikt, ka mēs esam nolemti? Ka nekad nekas vairs nebūs labi?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

smonG rakstīja: kaut kad gudri vīri stāstīja, ka vislabākais veids kā kontrolēt "masas" ir ļaut reizēm nolaist tvaiku... kāc dabūs pa muguru ar rungu, kāc 15 diennaktis un atzīmi IC... un atkal kādu laiku būs miers mājās ar minimāliem zaudējumiem gudrajiem vīriem...

tas tā, no vēstures...

Tu gribi teikt, ka mēs esam nolemti? Ka nekad nekas vairs nebūs labi?

Ir labi tur, kur muus nav

Bet man nav apcietiibas par šo pacietīgo tautu (īpaši par skolotaajiem, apkopeejiem, policistiem un citiem, kas saņem no 100-400 LVL). Normāla tauta to nepieļautu, kaut gan tas viss ir liels ritenis kaa hansabankas reklaamaa par inflaaciju. proti, mees te chiikstam, bet daudzi no mums nemaksaa nodokljus, valstij maz naudas, nav ko maksaat, inflaacija kaapj, darba deveejs samazina algu uz papiira, palielina uz rokas, valsts maizee naudas nav utt. Ja visi nomaksaatu nodokljus liidz peedeejai kapeika (tik nesakiet ka tie ir milziigi, saliidziniet ar skandinaaviju tad, kaut vai DE pvn uz 19 paceela) tad valstij buutu labaak, tik neviens jau netic, ka tautai tas buus labaak, diemzheel...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gribu redzēt to darbadevēju, kas man samazinātu algu uz papīra un palielinātu uz rokas

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Piketēt vajag, jo savādāk man liekas, ka nekas nemainīsies

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

deksters rakstīja:

smonG rakstīja: kaut kad gudri vīri stāstīja, ka vislabākais veids kā kontrolēt "masas" ir ļaut reizēm nolaist tvaiku... kāc dabūs pa muguru ar rungu, kāc 15 diennaktis un atzīmi IC... un atkal kādu laiku būs miers mājās ar minimāliem zaudējumiem gudrajiem vīriem...

tas tā, no vēstures...

Tu gribi teikt, ka mēs esam nolemti? Ka nekad nekas vairs nebūs labi?

nea... gribu teikt, ka tai akcijai nav jēgas...

kāpēc gudrie vīri tik dikti uztraucas par referendumu? nebūšot jēgas, tikšot izniekoti veseli 2 citroni naudas...

mīž puikas bez darba palikt...

Tad jau nekam nav jēgas. Lai viss rit kā rit. Nedrīkst neviens neko teikt, jo nav jēgas. Labāk klusēt un pieliekties????

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kuru tad mafiju iebalsot vaig? zilos??? zaljos?? vai sarkanos? jebshu labaak raibaas prieviites?

a tu domaa - kaapeec oranzhaa mafija & Co noeeda partiju Jaukais Alnis ? piekriitu, Jaukaa Alnja vadonis odioza persona, maigi izsakoties iipatnis, bet kopumaa taa partija bija vieniigaa tautas ceriiba... zheel, ka JaukAlneeni bija paaraak pareizi un naivi un nespeeja pielaagoties sadziivoshanai ar mafiju... tagad mafija muus draatees peec pilnas programmas saakot ar droshiibas likumu un abreni, beidzot ar "inflaacijas ierobezhoshanas plaaniem"

tev gadiijumaa JL nav saskalojis smadzenes? Tavos tekstos var just vinjiem raksturiigo paranoju no visa... Visi citi ljauni, mees ne. A beigaas pashi lien pie kreisajiem meeginaat dlrsaa ieliist...

whateva..

par protesta akciju - pilniibaa atbalstu sho domu.

kaada paranoja, chaliit ? tevi draazh, jaaj, jaaj, draazh, a tu turpini balsot par tiem, kuri tevi jaaj, draazh, draazh, jaaj

labi, varbuut es esmu paranoids (tavaa izpratnee), bet taadi kaa tu tad ir mazohisti , kurus var draazt, jaat, jaat, daazt, un juus taisiisiet smaidiigas grimases un turpinaasiet iebalsot savus draazeejus un pec tam i-net komentos suuksteeties ka viss ir slikti

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Es balsoju par JL, jo uzskatu, ka viņi var kaut ko mainīt. Iespējams, Repše nav tas labākais kadrs, iespējams. Bet no viņa baidās. Vesela PR kampaņa pret viņu izvērsta. Tas par kaut ko liecina.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Kad pie varas bija Repše, es izjutu no MK kabineta puses pretīmnākšanu. Bija nelikumīga prasība no VID. Es uzrakstīju uz MK vēstuli, problēma tika atrisināta nedēļas !!!!!! laikā. Ar atbildi no VID vadības. Tā kā-mana personīgā pieredze liecina, ka kaut kas sāka mainīties. Tika brēkāts- viņi visur liek savius cilvēkus.. Nu un kā ko mainīt,ja ne ar saviem cilvēkiem??

Kamēr mēs par visu pacietīgi klusēsim, mums kraus vēl vairāk virsū.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Tas viss ir sūdc

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja: Tas viss ir sūdc

Protams, ka sūc. Hen, viss ir sūds, izņemot Tavu personīgo kabatu

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

deksters rakstīja:

nea... gribu teikt, ka tai akcijai nav jēgas...

kāpēc gudrie vīri tik dikti uztraucas par referendumu? nebūšot jēgas, tikšot izniekoti veseli 2 citroni naudas...

mīž puikas bez darba palikt...

Tad jau nekam nav jēgas. Lai viss rit kā rit. Nedrīkst neviens neko teikt, jo nav jēgas. Labāk klusēt un pieliekties????

pēc Tevis teiktā, ja nepiedalīsies piketā, tad dzīvei jēga pazudīs?

Tev ir savs viedoklis, man savs...

Nē, nepazūdīs,protams. Labāk taču ir klusējot pieciest, ne?

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Gnoms- varbūt Tev ir kāda ideja,ko darīt?

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: pacmit gadus tajā kūtī vieni un tie paši urodi... un Tu ar piketēšanu taisies kaut ko panākt...

ja būs tautas balsošana, pieļauju, ka kaut kas varētu mainīties - citādi - nē...

Pamatdoma- ja kaut kur kaut kas sāks viļņoties, atbalss būs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Godiigi sakot man , konkreeti shitais 3litru un 30kls projekts, ir pilniigi pie kaajas , ja vien to neprezenteetu kaa ciinju pret inflaaciju . Vienk. saaktu apstaigaat villas un 'Vincentus' ar jautaajumu 'kaadu jums alga , cieniic dziives dziirju daliibniek , un cik esat nodoklishos nomaksaajis ' . Un viss kljuutu skaisti , saakumaa naaktos 'izbalinaat' ienaakumus -tobish uzraadiit ienaakumus un kaartiigi samaksaat nodokljus , un tikai tad 'ar tiiru sirdsapzinju valsc priekshaa' pirkt villas un limouziimuljus .

Savaadaak , visi metiisiies Lt bruukjeet firmeliites un uz vinjaam regjistreet megarulzus 'birojus' ar baseinu un 10guljamizstabaam kaapu zoonaa utt , rezultaataa 'shreks&co' dabuus veel figainaakus nodoklekljus nekaa patreiz .

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti