Pikets.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

 
1 2 3 4 5 6 7
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nus, kad jums tas minets buus???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ko tu tur piespiedīsi, ja lielākās padjo.kas taisa tieši ceļu būves firmas. Latvija nav tik liela, visas firmas šā vai tā ir saistītas. Tad lūk, tipiska valsts apslaukšanas procedūtra. Piesakās trīs firmas konkursā par kautkāda ceļa būvi. Iepriekš tiek sarunāts, kurš solīs "mazāko" likmi. Teiksim izmaksas vienam m2 ceļa ir 150 Ls. Viena firma nosola 200 Ls, pērējās vēl vairāk. Uzvarētājs pēc tam paņem abus zaudētājus kā apakšfirmas (vai kā viņas tur) un sadala reālo varku, kas ir 25%. Tā tas notiek. Protams, šis ir tikai tāds rupjš uzmetums.

cik zinu, tad šie konkursi ir publiski brīvi pieejami arī ārzemju ceļu būvētājiem.... tikai normāli kantori ar labu tehniku kuiņu nemāk taisīt.... un tāpēc viņu cenas ir 400ls par laukuma vienību, nevis 200 kā vietējam....

derētu parunāties ar juristiem, KAS traucē piespiest to ceļu kantori GARANTĒT savu darbu????

piemēram pēc sistēmas, ka ceļu firma saņem tikai 20% (piemēram) no līgumsummas, bet pārējo kautkādā konkrētā nākotnē, pie nosacījuma, ka ceļš nav izjucis...

da dafigā ir variantu, kautvai paņemt kā garantu to pašu vācijas valsts ceļu daļu (vai kā viņu sauc), lai viņi ņem apakškontrktorus vai kā vēlas.... bet garantē ceļu kvalitāti

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Yonas rakstīja:

LABINAIS rakstīja: a kaads zin kapeec LT un EE ir labaaki celji

Viena versija - arī mums būtu labāki, ja savulaik šeit slavētā Jaunā Laika vadonis Repše nebūtu nolikvidējis autoceļu fondu.

Toties mums ir visvairāk jauno auto un krutākas privātmājas.

un vistri perainaakaa infrastruktuura pie krutaakajaam privaatmaajaam

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Yonas rakstīja:

LABINAIS rakstīja: a kaads zin kapeec LT un EE ir labaaki celji

Viena versija - arī mums būtu labāki, ja savulaik šeit slavētā Jaunā Laika vadonis Repše nebūtu nolikvidējis autoceļu fondu.

Toties mums ir visvairāk jauno auto un krutākas privātmājas.

un vistri perainaakaa infrastruktuura pie krutaakajaam privaatmaajaam

principaa bez krutaakajaam maajaam un autinjiem mums arii nekaa nav vieniigi vis krutaakie slauceeji domaaju ka arii citur vinji ir bet tur vinji slauc ar meeru te meeru zin bet nevar sasniegt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dažiem liksies, ka šitas ir pilnīgi nevietā, bet tā gluži nav......

starp citu.....

ja govi slauc pārāk ātri (slaucamajam aparātam pieregulē lai pulsētu biežāk), tad 100 govis, protams, var izslaukt ātrāk.......

BET KOPĒJAIS IEGŪTAIS PIENA DAUDZUMS MANĀMI SARŪK

un ilgtermiņā tas konkrēti maitā tās govs parametrus uz potenciāli iegūstamo kopējo piena daudzumu....

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: dažiem liksies, ka šitas ir pilnīgi nevietā, bet tā gluži nav......

starp citu.....

ja govi slauc pārāk ātri (slaucamajam aparātam pieregulē lai pulsētu biežāk), tad 100 govis, protams, var izslaukt ātrāk.......

BET KOPĒJAIS IEGŪTAIS PIENA DAUDZUMS MANĀMI SARŪK

un ilgtermiņā tas konkrēti maitā tās govs parametrus uz potenciāli iegūstamo kopējo piena daudzumu....

njaa skarbi

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

nezinu, kā tur ir ar ceļu pasūtījumiem, cik kas maksā konkrēti, bet ir 2 citi piemēri

Nosvila pansionāts, TV kāds atbildīgais teica- signalizācija 20 000Ls. Izstādē redzēju moduli uz mobilā tīkla bāzes, Ls 250, x 5, lai vairākas telpas apkalpotu ar dūmu un temperatūras devēju katrā telpā un datus sūti\'tu ministram uz mobilo vai da jebkur.

laikam Liepājas slimnīcai nebija elektrības, kāds( atkal kompetents atbildīgais izteicās, ka ģenerators maxā Ls 500 000 līdz Ls 1 000 000. Slimnīcā tikai smalkajiem diagnostikas aparātiem vajag labu, kvalitatīvu 220V sinusoīdu, nu kādus 20 kilovatus, apgaismojumu vispaº var realizēt ar aķa pārveidotāju, PTO ģenģeri un ekonomiskajām lampām.

perkins.lv/...

skat PTO powered generating sets. Šitas jautājums jau it kā 2005.gada vētras sakarā it kā bija izrunāts par tām cenām, bet izrādās, kā nē.

Var pieminēt bonas... un visu ko...

Tas norāda, ka, iespējams, arī tajā ceļu štellē kaut kas ar tiem pasūtījumiem, plānošanu un tehnoloģijām varētu būt apspriežams.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pirms 4 gadiem biju vacija.tur bāni uztaisit maxaja 1milj.Euro kilometra,tai paša laika latvija 1milj.latu........TikAI ne jau bani.Redzeju cik pamatigi tiek buvets banis.Latvija nav gadijies redzet tik verienigu piegajienu celu buve

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja divi metri apmeram.Latvija kads ir redzejis ka ta remonte celus????Vel nemot vera ka tur stradniekiem maxa normalas algas un mauc ar svaigu tehniku,un tapat sanak letak!!!!Kur paliek ta nauda pie mums.Te viens gudritis raxtija ka nemaxajot mes nodoklus godigi.Da kada jega maxat nodoklus ka tapat zinams ka aizies ne tur kur vajag.man pat latu žel atdot šai valstij.Nav problemu maxat ja zinatu ka ta nodoklu nauda tiek iztereta godigi.Televizijas digitalizacija izgazas,bet cik tamlidzigas aferas ir izdevušas....Sorry ka novirzijos no temata.Es uzvelkos domajot ka mus apčakare;(

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais varētu uzcept savu spriedelējumu topiku un spriedumus tur izteikt. To visu mēs zinām-visas tavas teorijas, varbūtību iespējas un visu pārējo.

Laikam jau nav tēmas, kur šis kadrs nebūtu gatavs izteikties....un kur nebūtu speciālists. Pirmais, nu paklusē lūdzu,ko?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nemaz nebrīnīšos, ja pēc laiciņa izrādīsies, ka Pirmais ir deksteram norāvis "Piketu"

p.n.

nesāc tagad cīnīties ar Pirmo, tā vietā lai cīnītos pret bedrēm

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nemaz nebrīnīšos, ja pēc laiciņa izrādīsies, ka Pirmais ir deksteram norāvis "Piketu"

p.n.

nesāc tagad cīnīties ar Pirmo, tā vietā lai cīnītos pret bedrēm

Tu esi kā sūdu muša, kura uzmācīgi lido visiem ap galvu sīkdama. Vienalga, kas tie būtu, visur tu esi un visur tev jāsīc un visur jāsīc.... Gudrais padomdevējs...tas ne tā, tur ne tā, to vajadzēja to , a šito šitā...ja būtu tā, tad būtu šitā... Baigo jēgu atradi te tagad spriedelējot kārtējo reizi cik viss ir slikti?? Un jēga no taviem spriedumiem?? Jebkurš braucot redz tos ceļus un tavi prātojumi te nepalīdzēs, Viszini.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Tātad, par ceļiem. Kur un kad varam satikties un parunāt par iespējamu tālāku rīcību? Trešdienas vakars der?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

palīdzēs tikai tavi prātojumi, visdari

es tagad no rītdienas sākšu krāt visas avīzes "diena".... moš pēc 3 gadiem paskatīsimies kopīgi atskaņas no PIKETA

kur tu redzi šajā topikā, ka Pirmais spriedelē, ka viss ir slikti..... slikti ir tev, jo tu esi sasitis gudjēreni kā tas pašā pirmajā postā lasāms.....

es tikai teicu, ka es par valdošajā koalīcijā esošajām partijām nebalsoju, tāpēc man nav pie kā aiziet un paprasīt kāpēc mārupē ir bedres....

pagaidām izskatās, ka tu gandrīz kā raimondsm ar savu elektronikas pulciņu....

tu nopietni ceri, ka pāris topics iauto portālā palīdzēs atjaunot sabrukušos ceļus????

moš ej vismaz solīti tālāk.... DARI KAUTKO! da kautvai paņem lāpstu un aizber vienu bedri.....

es zinu, ka manos padomos tu nekad mūžā neklausīsies, bet ir taču arī labāki padomdevēji

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pirmais ir pirmais neko darit

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: pirmais ir pirmais neko darit

Labi,ka vienīgais,kurš to nesaprot, ir pats pirmais Galvenais ir tā putu kārtiņa uz lūpām,kad stāsta kārtējo šņegu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

strādāju pirms 5 gadiem netālu no Saeimas - piketos tur vienus praidistus redzēju

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Gribēju atgādināt praideriem ( tipa pirmais un Co) - jūsu topiks ir citur

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Veči! Jūs un mani apzog!

Par to man nav kauns.

Mēs ļaujam sevi apzagt!

Lūk, par to man ir liels kauns!!!

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Vēl - mēs nevaram vienā dienā vērst lietas uz labu.

Bet mēs varam vienā dienā sākt to darīt!

O.k., kiip us informed, esmu gatavs piedalīties.

Tikmēr ieskatam - šeit Grieķijā demonstrācijas pret likuma grozījumiem:

athens.indymedia.org/...

tā ir demokrātija!

a nevis atstrādāt (atvergot) kredītus, kā to dara vairums...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pīpē labāk Marlboro... Vai vismaz Chesterfield...

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Pīpē labāk Marlboro... Vai vismaz Chesterfield...

Maksā savu kredītu, izbalini zobus, un nejaucies balto cilvēku lietās, ok!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Un kuri būti tie baltie cilvēki?

Par kredītu tā arī nesapratu. It kā neko nevienam nemaksāju, bet gan jau tu labāk zināsi.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

BeMeWe

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sorry, izspruka

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti