Pikets.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

 
1 2 3 4 5 6 7
Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Es piedalīšos(ja būs) piketā, jo man visa situācijā valstī neapmierina. Un besī ārā nevis tas, ka tas dara šitā un daži nedara neko, bet no bezspēcības, ka es viens neko nevaru izmainīt. Politikā nevaru iet, jo pagātne nav jauka.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: pacmit gadus tajā kūtī vieni un tie paši urodi... un Tu ar piketēšanu taisies kaut ko panākt...

ja būs tautas balsošana, pieļauju, ka kaut kas varētu mainīties - citādi - nē...

Tieši tā. Pikets vairāk ir cīņa ar sekām, bet vajag cīnīties ar cēloņiem.

Mazliet pārdomu- izbrīnīja tas, ka notika pēdējās Saeimas vēlēšanas- nebija reāli par ko balsot, bet cilvēki gāja un balsoja, daudzi tikai tāpēc, ka it kā pilsoņa pienākums ir balsot. Cilvēki nesaprot, ka Latvijas tagadējos apstākļos lielā kapitāla intereses lobējošā politika nav vairuma Latvijas iedzīvotāju interesēs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Tulkojums Smongam - man pie kaajas shis konkreetais projekc par nodevu megarulziem , jo es MAKSAAJU VISUS NODOKLJUS un man nekrenjgjelja neruup S600 iepirkt ( arii jo suuc vish i ) , mani konkreeti besii tas ka netiek panaakts 100% nodevu un nodoklju ienjeemums , ka sieri un jaunlatvieshi , kuri sanjem min.algu ir smagi pietirzushi SIA 'LV' ekonomiku un tagdinj shitaas sijas valdes loceklji metiisies 3,14st visus ko nu varees nokjert , tjip ' nam skazalji kopakj' . mani besii shreka jaunais A8 , man riebj atsleedznieka muulis un vinja kaarteejais 'geshefcs' ar 'fljuuhaafenu' utt utt utml . Un mani maac izmisums ka nau neviena Jaanja Tchastes pie horizonta redzams , vieni vieniigi K.(Kangari) Ulmanji ( marsietis ) un A.Kirchenshtaini reegojaas .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: oi...wot i paņeslosj....

un pasaki ka taa nau

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Protams, dazhs labs ir kaut ko ievilcis naasii - bet ne tikai!

Koncepcija, ka viss labums kaut kur kaut kaada maisaa ir , tikai vajag pareizi sadaliit ir diezgan bezperspektiivs, jo ir veel taadas lietas, kaa nespeeja razhot, izglitiibas eksaktaa kriize, zemas pievienotas veertiibas ekonomika un veel daudz kas cits, kas ir tikpat svariigi, kaaa tas, ka dazshs labs ticis pie reaalaa kaaposta.

Gudra paarvalde?

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Laikam jau netiks līdzēts, bet tas varētu būt stimuls tālākai rīcībai. Pamodinās mūsu flegmātisko dabu.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Man pat ,laikam, nebūtu doma piketu rīkot pret šito jauno nodokli. Neesmu ekonomists un nemācēšu pareizi izprast-varbūt ir vajadzīgs tāda veida paaugstinājums. Drīzāk ir doma sākt buntoties par to,ka mums ir jābrauc pa tām mežonīgajām ielām. Jelgavnieki sāka ar kaut kādu akciju. Ar vienu tiešām nepietiks, jārīko vēl un vēl un vēl...kamēr 'tiem' apniks un sāks kaut ko tiešām darīt.

Uzrakstīju MK vēstuli par to,cik pamatotas lēmums ir uzticēt A7 maģistrāles rekonstrukciju SIA 'Šlokenbeka' pie apstākļa, ka viņu būvētais ceļš Bauskā jūk ārā pēc 3 gadiem... Atbildes, protams, nebija. No Repšes bija vismaz gan atbilde, gan reakcija. Mēģināšu vēl.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Darbs juristam,tomēr zin kur un ko meklēt. Viens ir padomā.

Tātad- LR ir droši vien kaut kāds standarts auto ceļiem, uz kuriem ir jāekspluatē mūsu nopirktās automašīnas, par kurām būs jāmaksā lielāki nodokļi. Jāraksta oficiālas vēstules ministrijai, lai izskaidro ,kāpēc tur un tur ceļš neatbilst Standartam.

Ir polise 'Casco bedres', kura darbojas tikai kaut ko nolaužot. Bet katru dienu pārvietojoties pār tiem murgiem, kas pie mums saucas -'ceļi un tilti' , mašīna cieš pietiekami daudz, lai ik pēc kādiem 10 000 km būtu jāremontē piekare, kas normālos, automašīnai paredzētos apstākļos, būtu jādara pēc kādiem 100 000 km.

Aizbrauciet uz Mārupi....un pabraukājiet pa turieni. Tur ir murgi,ne ielas.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Cik A7 'maģistrāles' vietās ir ierīkotas pieturvietas ar tualeti un atkritumu tvertnēm? Cik ir smago mašīnu stāvvietu??? Pagriežoties no Ķekavas apļa Jūrmalas virzienā, kādas 3 reizes esmu redzējis kā smago tālbraucēju autiņi iestiguši smiltīs tajā laukumiņā kādu puskilometru aiz apļa. Murgs. Ko par mums domā?? Un domā jau par mums, mēs to valdību tur ielikām. Nu tad ejam un papraām, kāpēc ir tā kā ir.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: mēs to valdību tur ielikām.

kas tie JŪS bija? olas tiem JUMS vajadzētu noraut

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

deksters rakstīja: mēs to valdību tur ielikām.

kas tie JŪS bija? olas tiem JUMS vajadzētu noraut

Ar saviem sarkasmiem ej uz poda. Jā, es jau teicu par ko es balsoju un nemaz nedomāju,ka esmu kļūdījies.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

a es neteikshu par ko balsoju man kauns mljin

vairaak gan par tiem praidmeniem nebalsoshu

JL bez viedaa einja xwz

ar vinu arii fsec .

atliek tikkai saskanjas centrs , taa ja ??

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Saeimā esošie jau sevi pierādījuši

Varbūt VVF izmantojot savā rīcībā esošo info var savākt daudzmaz normālu blici un ar to izpirkt savu 7,7 gadu iekšpolitisko bezdarbību

Katrā ziņā vieta tukša nepaliks un sliktāk, kā ir tagad, vairs nevar būt.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

es par. Noteikti čupu ar mašīnām varu saorganizēt

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Ja kaut ko dara, panākt rezultātu var. Reiz Bauskā sāka asfaltēt ielu, sāka līt lietus. Piezvanīju uz Bauskas ceļu pārvaldi direktoram, un ziniet-asfaltēšanu pārtrauca. Tā vienkārši. Viņš pateica,ka tas ir bardaks, ka tā nevar un viss. Tā kā- ja grib, tad var. Reiz vienam ministram, šķiet numurs bija MK 17, piegāju pie Bauskas tilta remonta rezultātā radušās sastrēguma, kad viņš apbrauca visu lielo rindu un pieklauvēju pie loga./ Atvērās logs, es pateisu- nav smuki, ka jūs šitā ar tādu numuru braucat kā cūka..... Vajadzēja redzēt viņa seju......Laikam iedomājušies,ka neviens neko nekad nepateiks. pateiks, un ir jāsaka.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Nau laika visu lasīt. Pasakat īsi un konkrēti: KAD un KUR? Es piedalos, un šķiet ka vēl bariņu paraušu līdzi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Pirmais rakstīja:

deksters rakstīja: mēs to valdību tur ielikām.

kas tie JŪS bija? olas tiem JUMS vajadzētu noraut

Ar saviem sarkasmiem ej uz poda. Jā, es jau teicu par ko es balsoju un nemaz nedomāju,ka esmu kļūdījies.

kur te sarkasms???

es tikai brīnos par JUMS..... piems vēlēšanām saklausaties dižos solījumus, nobalsojiet, 4 gadiņus papuktiet internetā un atkal VISS sākās no sākuma.... tā turpināt

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Uzrakstīju MK vēstuli par to,cik pamatotas lēmums ir uzticēt A7 maģistrāles rekonstrukciju SIA 'Šlokenbeka' pie apstākļa, ka viņu būvētais ceļš Bauskā jūk ārā pēc 3 gadiem... Atbildes, protams, nebija. No Repšes bija vismaz gan atbilde, gan reakcija. Mēģināšu vēl.

Šitādas vēstules, manuprāt, vajadzētu CC sūtīt KNĀBim.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ja kaut ko dara, panākt rezultātu var. Reiz Bauskā sāka asfaltēt ielu, sāka līt lietus. Piezvanīju uz Bauskas ceļu pārvaldi direktoram, un ziniet-asfaltēšanu pārtrauca. Tā vienkārši. Viņš pateica,ka tas ir bardaks, ka tā nevar un viss. Tā kā- ja grib, tad var. Reiz vienam ministram, šķiet numurs bija MK 17, piegāju pie Bauskas tilta remonta rezultātā radušās sastrēguma, kad viņš apbrauca visu lielo rindu un pieklauvēju pie loga./ Atvērās logs, es pateisu- nav smuki, ka jūs šitā ar tādu numuru braucat kā cūka..... Vajadzēja redzēt viņa seju......Laikam iedomājušies,ka neviens neko nekad nepateiks. pateiks, un ir jāsaka.

a tālāk kas notika?

jamais aizbrauca atpakaļ???

vai no pakaļējā sēdekļa izkāpa puiši un pastāstīja tev par ko patiesībā vajadzēja balsot?

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

alternatīvas ?

Šlesers kurš gan cits

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

Ideots rakstīja:

alternatīvas ?

Šlesers kurš gan cits

... tik veikli no3,14zgjiss

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Redziet, ir viena nianse. Pamatā deputāti paši neraksta likumus. To dara pārsvarā ministrijas un vēl daži citi. Lielai daļai deputātu pat nav īpašas nojēgas par likumprojektu, kas caur viņiem iziet un tā ietekmi un sekām sabiedrībā...Un zināmā mērā tas pat ir arī saprotami, jo neviens nevar lieliski orientēties visās dzīves jomās.

Ko es ar to gribēju teikt? To, ka problēma jau nav tikai tajās 100 aunapierēs. Problēma bieži vien arī ir tur, ka nav kas reāli izstrādā kvalitatīvu likumprojektu. Labu, kompetentu speciālistu ministrijās trūkst un gadās, ka likumus raksta cilvēki bez specifiskām zināšanām un arī 4 kursa studenti...

Savus varoņus jau tauta pati iznēsā...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es tikai brīnos par JUMS..... piems vēlēšanām saklausaties dižos solījumus, nobalsojiet, 4 gadiņus papuktiet internetā un atkal VISS sākās no sākuma.... tā turpināt

Tu biji vēlēt?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu nau jau taa ka saimaa seezj 100 Shcherbatixu ( lai vinjsh man piedod , tas nau ljauni domaac ) , visi likumprojekti iet caur jur.kom. un tur jau nu nau galiigi auni . Vienk. ''tautas'' kalpi dziivo bik citaa dimensijaa un savaas bezgaliigajaas ''kompensaacijaas' aizmirsushi reaalo dziivi .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es tikai brīnos par JUMS..... piems vēlēšanām saklausaties dižos solījumus, nobalsojiet, 4 gadiņus papuktiet internetā un atkal VISS sākās no sākuma.... tā turpināt

Tu biji vēlēt?

speciāli braucu "NSNF Vēlēšanu Pasākuma" ietvaros uz Lesteni, kas tika dokumentāli piefiksēts ar fotosesiju

diemžēl man nav morālu tiesību iet pie Treknā Septiņgadnieka un prasīt, jo es par jamajiem nebalsoju

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti