Pikets.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

 
1 2 3 4 5 6 7
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: nu nau jau taa ka saimaa seezj 100 Shcherbatixu ( lai vinjsh man piedod , tas nau ljauni domaac ) , visi likumprojekti iet caur jur.kom. un tur jau nu nau galiigi auni . Vienk. ''tautas'' kalpi dziivo bik citaa dimensijaa un savaas bezgaliigajaas ''kompensaacijaas' aizmirsushi reaalo dziivi .

Komisijās, tai skaitā Juridiskajā, lielākā daļa vienkārši atsēž - mans obzervējums viena likumprojekta bīdīšanas laikā. Labi Segliņš pa tēmu uzdeva jautājumus, vēl viens, uzvārdu neatceros, bet tas arī viss. Socos tāpat. Saeimas Juridiskais birojs vēl kaut ko dara, bet viņi nav deputāti.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

speciāli braucu "NSNF Vēlēšanu Pasākuma" ietvaros uz Lesteni, kas tika dokumentāli piefiksēts ar fotosesiju

diemžēl man nav morālu tiesību iet pie Treknā Septiņgadnieka un prasīt, jo es par jamajiem nebalsoju

Labi, otmazalsa

Mans viedoklis ir, ka tiem, kas neiet vēlēt (pofik par ko), nav nekādu tiesību gaudot par Saeimas/valdības darbu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mūsu valstī viss ir cilvēkam....

p.n.

man ir TV, es to Cilvēku redzēju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

lūdzu nepārprast.... esmu gatavs iet un PRASĪT..... tikai kam un ko????

un izskatās, ka JŪS (nu vairākums, kas iebalsoja šos valdībā) gribējāt šādu valdību, līdz ar to šādu dzīvi, šādus ceļus un šādus likumus, un es ar savu iešanu un prasīšanu nostāšos PRET VAIRĀKUMU....

p.p.n.

viens neliels piemēriņš par ko padomāt - konkurences padome ieklūp krāgā trijiem lielākajiem degvielas tirgotājiem, jo kādi konkurenti ir pasūdzējušies, ka tie trīs tirgo degvielu pārāk lēti

nu labi, oficiālais formulējums ir savādāks, bet jēga ta tāda....

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Napalms vieni un tie paši mūļi un šauru personu loks, kuru interesēs tie likumi tiek pieņemti... kas bīda cauri... partijas sapulcēs (ne jau pilnsapulcēs) tokš tiek apsūkāts, kas, kur, kad...

iekš US lobēšana ir atļauta, pie mums nē... pie mums jau lobēšana ir savijusies ar korupciju, kukuļdošanu, ņemšanu, blatu būšanu... šos nomainītu, kamēr pie jaunajiem atrastu "pieeju" +tie vēl kādus gadus 3 censtos strādāt tautas labā...

Zini, man dažkārt ir tāda sajūta, ka mēs visi esam tik sapuvuši, ka tajā kantorī varētu ievēlēt dajebko, bet vienalga kāds atradīs pieeju kā viņu "motivēt".

Bet tāpat tie kas tur sēž tagad sēdēs tur arī tālāk, jo tauta ir pietiekami stulba. Vienmēr būs pietiekami daudz tādu, kas nopirksies uz Zīgerista banāniem, Stendzenieka reklāmām vai Liepnieka pozitīvisma kampaņām...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

viens neliels piemēriņš par ko padomāt - konkurences padome ieklūp krāgā trijiem lielākajiem degvielas tirgotājiem, jo kādi konkurenti ir pasūdzējušies, ka tie trīs tirgo degvielu pārāk lēti

nu labi, oficiālais formulējums ir savādāks, bet jēga ta tāda....

KP ir tāda sūtība

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

smonG rakstīja:

Napalms vieni un tie paši mūļi un šauru personu loks, kuru interesēs tie likumi tiek pieņemti... kas bīda cauri... partijas sapulcēs (ne jau pilnsapulcēs) tokš tiek apsūkāts, kas, kur, kad...

iekš US lobēšana ir atļauta, pie mums nē... pie mums jau lobēšana ir savijusies ar korupciju, kukuļdošanu, ņemšanu, blatu būšanu... šos nomainītu, kamēr pie jaunajiem atrastu "pieeju" +tie vēl kādus gadus 3 censtos strādāt tautas labā...

Zini, man dažkārt ir tāda sajūta, ka mēs visi esam tik sapuvuši, ka tajā kantorī varētu ievēlēt dajebko, bet vienalga kāds atradīs pieeju kā viņu "motivēt".

Bet tāpat tie kas tur sēž tagad sēdēs tur arī tālāk, jo tauta ir pietiekami stulba. Vienmēr būs pietiekami daudz tādu, kas nopirksies uz Zīgerista banāniem, Stendzenieka reklāmām vai Liepnieka pozitīvisma kampaņām...

iisteniibaa taa arii ir.....

un JL nav ne mazaak ne vairaak korumpeets par paareejiem...JL iipasaa paziime-saak trakot, kad kaadam no vinjameejiem bosiem lieliek uguni pie pakaljas....

Tur jau taa neleime, ka Latvijaa ne viss ir veel paardaliits, un pikjis pa zemi meetaajas...atliek tik panjemt...

Un par $telleetaajiem....

nauhj jaacelj koncertzaales un slimniicas taapeec jaapaskataas kuri cels , un tad zini, kuri ir samaksaajusi....

Celinieki peedeejaa laikaa izskataas, ka nav maksaajusi, taapeec kustiiba ir " 0" , savaadaak vinji buutu gatavi katru asfalta kvadraatmetru pa jaunu paartaisiit...

Vienkaarsi šaj saeimai uzstaadiijums ir cits....

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

deksters rakstīja: Ja kaut ko dara, panākt rezultātu var. Reiz Bauskā sāka asfaltēt ielu, sāka līt lietus. Piezvanīju uz Bauskas ceļu pārvaldi direktoram, un ziniet-asfaltēšanu pārtrauca. Tā vienkārši. Viņš pateica,ka tas ir bardaks, ka tā nevar un viss. Tā kā- ja grib, tad var. Reiz vienam ministram, šķiet numurs bija MK 17, piegāju pie Bauskas tilta remonta rezultātā radušās sastrēguma, kad viņš apbrauca visu lielo rindu un pieklauvēju pie loga./ Atvērās logs, es pateisu- nav smuki, ka jūs šitā ar tādu numuru braucat kā cūka..... Vajadzēja redzēt viņa seju......Laikam iedomājušies,ka neviens neko nekad nepateiks. pateiks, un ir jāsaka.

a tālāk kas notika?

jamais aizbrauca atpakaļ???

vai no pakaļējā sēdekļa izkāpa puiši un pastāstīja tev par ko patiesībā vajadzēja balsot?

Nē , neizkāpa un neaizbrauca. Bet tu vari sēdēt savā migā un īdēt. Kāreiz tu esi tas īdētājs, jo tas ir skaidrs,ka tev dūšas nepietiktu izkāpt un kaut ko pateikt. Jo tev viss vienmēr ir tā 'ja būtu....'.... Gan par ralliju gan visu pārējo. Tad tev riepas ne tādas, tad mašīna vainīga, tad stūrmanis ne tāds, tad tas un tad šitas. Droši vien uz vēlēšanām tā ar neaizgāji, bet tagad dris te gudri.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Un vispār- šis topiks nebija paredzēts diskusijām par to,ka valdība slikta. Droši vien-nav jau nemaz tik slikta. Laba nekad nekur nav bijusi, nevienā valstī, izņemot PSRS

Runa bija par to vai kāds var precīzi pateikt, kas un kā kur un kā jādara, lai varētu pievērst kaut kādu vajadzīgo uzmanību. Varbūt jāraksta uz Eiropas parlamnentu, varbūt jāvāc paraksti par to,lai saved brauktuves pienācīgā kārtībā.

Reāli- ar faktiem. Nevis stāvēt ar plakātu 'Dodiet mums labus ceļus', bet konkrāti rakstīt oficiālas vēstules ar argumentētām prasībām, ka tāds un tāds ceļa posms neatbilst tādam un tādam standartam,lūdzu paskaidrot,kāpēc tā ir. Ir jādod atbilde,lai dod. Un tad paskatīties kas no tā sanāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nee Dekster, taa nekas netiks panaakts. tas viss ir bulja kaka. jaiziet ielaas, janoblokjee brivibas iela, jaizdauza saimas ekai stikli un janoper VVF rekaa talbrauceji kad bija rindas pie robezhas. uztaisija haju - visi atbildigie saka stresot. pagaja 2 nedeljas un rindas pekshnji vairs nav.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas, ja viens raksta, tad varbūt neievēro.

Tad varbūt pie oficiālas vēstules pielikumā pielikt uz 3.posmu iauto rallija dalībnieku parakstus un vēl katrs paskatās savā tuvumā un ievāc parakstus.

Vienīgais forma jāsagatavo laikus, lai būtu solīdi.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Man liekas, ja viens raksta, tad varbūt neievēro.

Tad varbūt pie oficiālas vēstules pielikumā pielikt uz 3.posmu iauto rallija dalībnieku parakstus un vēl katrs paskatās savā tuvumā un ievāc parakstus.

Vienīgais forma jāsagatavo laikus, lai būtu solīdi.

Tas arī parādīs- ir tautai interese vai nav par šādu pasākumu. Un ir jāsaprot-ko mēs gribam panākt. Paklaigājot pie Saeimas nekas nebūs,tas fakts. Tiem,kam interesē šī lieta, varētu sanākt kopā un parunāt par to. Te nekas nesanāks, ienāks atkal demagogs Pirmais un novirzīsies no tēmas.

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Nepiekrītu viedoklim, ka, ja cilvēks neiet balsot, viņam nav tiesības vēlēties labāku dzīvi un prasīt no esošas valdības vairāk. Es negāju balsot principa pēc… es ar to parādīju savu nostāju: Latvijā NAV tādas partijas, kura būtu manas balss cienīga. Bet iet balsot tikai tāpēc, lai ievilktu “random’ā” ķeksi ir, manuprāt, stulbi. Un līdz šim laikam nenožēloju, ka neaizgāju… atceraties pirmās 2 lietas, ko paveica jaunievēlēta valdība? Pacēla cenas degvielai un palielināja sev algas (diezgan interesants sākums, ja mēs salīdzinām ar pirmsvēlēšanu kampaņās teikto). Ja cilvēks neiet balsot, tas nenozīmē, ka viņš nemaz neseko līdz politikai.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

...

Zini, man dažkārt ir tāda sajūta, ka mēs visi esam tik sapuvuši, ka tajā kantorī varētu ievēlēt dajebko, bet vienalga kāds atradīs pieeju kā viņu "motivēt".

Bet tāpat tie kas tur sēž tagad sēdēs tur arī tālāk... Vienmēr būs pietiekami daudz tādu, kas nopirksies uz Zīgerista banāniem, Stendzenieka reklāmām vai Liepnieka pozitīvisma kampaņām...

tas par to motivāciju gan ir pareizi

bet nu parunāsim par resursiem- pieņemsim, ka Einis ir pie šprices, no katra no 600 miljonāriem, tsk no sportistiem un tiem, kas tos sapelnījuši daudzmaz normālā veidā ir iespējams, novēršot īpašumu pārrakstīšanu sievām un sievasmātēm tiesiski nokāst pa miljonam un visu naudu atdot ceļiem, tas ir uzbūvēt 600 km laba ceļa. Nu tātad varētu no jauna uzbūvēt pat ne visā garumā 2 virzienus, kaut vai Rīga- D-pils, Rīga - Liepāja vai nu kas kura sirdij tuvāks. Un ko tālāk - no kurienes tad ņemsim naudu????? Bet cik reāli tad atgūst ??????

Šitā besīšanās par neizpildāmām lietām ir aizsegs tam, lai tauta domātu par to, par ko ir jādomā, proti - labu pārvaldi, kārtīgu ražôšanu, galu galā to pašu biodegvielas lietu, ar kuru pie miljona neapstrādātās zemes var nosegt vismaz trešdalū, ja ne pusi degvielas patēriņa. Tad zemnieks negulētu uz dīvāna un nesaņemtu kompensācijas par cukuru un zālītes appļaušanu. Protams, tās visas ir svarīgas lietas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja: Nepiekrītu viedoklim, ka, ja cilvēks neiet balsot, viņam nav tiesības vēlēties labāku dzīvi un prasīt no esošas valdības vairāk. Es negāju balsot principa pēc… es ar to parādīju savu nostāju: Latvijā NAV tādas partijas, kura būtu manas balss cienīga. Bet iet balsot tikai tāpēc, lai ievilktu “random’ā” ķeksi ir, manuprāt, stulbi. Un līdz šim laikam nenožēloju, ka neaizgāju… atceraties pirmās 2 lietas, ko paveica jaunievēlēta valdība? Pacēla cenas degvielai un palielināja sev algas (diezgan interesants sākums, ja mēs salīdzinām ar pirmsvēlēšanu kampaņās teikto). Ja cilvēks neiet balsot, tas nenozīmē, ka viņš nemaz neseko līdz politikai.

Tad jātaisa sava pareizā partija, par ko varētu balsot līdzīgi domājošie.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad varbūt vajag salikt pa punktiem mūsu prasības/novēlējumus, lai cilvēkiem skaidrs par ko runa.

Bet šoreiz nopietni, jo, ja kaut ko sākam darīt, jādara nopietni, lai pēc tam cilvēki nesaka, ka iesāka, bet nepabeidza.

Jo pašlaik viens runā par ceļiem, otrs par valdību, bet trešais par kaut ko citu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man liekas ka ar piketu bus par maz.Vajadzetu ka francija kad ar furem noblekeja visus celus.Pietiktu ar vienu dienu kad jau butu pietiekams bardaks.Lai tie tauku muli sak domat

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Bet redzi mēs pārsvarā braucam ar vieglajiem un smagie pār tām bedrēm pārvelk. Pat nejūt, ka bija...Man kaut kā patīk Jelgavas piemērs, jo rakstot vēstules ar parakstiem, kas pati par sevi ir laba lieta, bet ierēdņi var atrakstīties, ka budžetā nav paredzēts un tamlīdzīgi un neviens par to neuzzinās, ja nerakstīsim atklātās vēstules arī avīzēm.

Bet prakstiska rīcība, iepriekš apziņota, pievērsīs sabiedrības uzmanību.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Man liekas ka ar piketu bus par maz.Vajadzetu ka francija kad ar furem noblekeja visus celus.Pietiktu ar vienu dienu kad jau butu pietiekams bardaks.Lai tie tauku muli sak domat

Nevar tā uzreiz sist kaimiņu,kurš griež skaļi mūziku un traucē gulēt,kaut vai arī regulāri. Vispirms ar viņu jāparunā, jāpasaka,ka nepatīk tā lieta. Pašlaik Latvijā neviens tā īsti nav pateicis- pieprasām sakārtotus ceļus un infrastruktūru. Protams, ik pa laikam kaut kas kaut kur uzpeld, bet ir par maz. Kāpēc nevar nākt iniciatīva no Latvijas lielākā auto portāla? Domāju,ka var.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Protams, ka var un būtu labi, ka tas arī notiktu. Jo katrs, kas ir dabūjis tesienu pa riteni, kad nav ieraudzījis bedri, parakstīsies un dos savu artavu.

Bet, lai tas nāktu no portāla, laikam jārunā ar redaktoru.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Protams, ka var un būtu labi, ka tas arī notiktu. Jo katrs, kas ir dabūjis tesienu pa riteni, kad nav ieraudzījis bedri, parakstīsies un dos savu artavu.

Bet, lai tas nāktu no portāla, laikam jārunā ar redaktoru.

Nez vai viņš ko organizēs, bet jāuzzin, vai nav pretenziju, ke mēs šeit perinam ko tādu.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Maršik, tu gan esi varens zellis, īstens latvietis tā teikt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Perinaat vari cik uziet.....

mums veselu ielu atnjeema, peec tam " caur pakalju" kaut kaadu piebraucamo uztaisiija, taa ka sanaak vesels kilometrs apkaart bez maz vai, pie tam taadu, ka regulaari appluust un ziemaa nereti klaat nevar tikt...

3ciemaa, kursh skaitaas kaa Riigas teritorija, ir viens 50tajos gados veel nosafalteets celsh, un vesela kaudze ar zemes celjiem, kuri skaitaas ielas....uz RD veestules ir suutiijusi visi kam nav slinkums....

un kaada ir reakcija

taada, ka vasaras viduu atbrauc kor....tfuu kompetenti onkuli, un pasaka ka viss ir OK....

ko tik visu mees neesam prasiijusi-bedres aiztaisiit, jaunu grants segumu, apgaismes laternas , izniideet tos sasodiitos bebrus galu galaa...mans vecais uz RD jau vairaakus gadus reizi meenesii kaut ko uzraksta, bet ir taada sajuuta, ka vinja veestules neatpleestas pa taisno ielido miskastee....vienreiz pat kaut kaadu kriminaalu piesoliija, ja neliksies mieraa...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Ko ta iedzīvotāji tik nabagi, ka nevar samesties un sataisīt ceļu? Paziņas daudzstāvenē visi sametās pa 10 Ls un šiem uztaisīja akūno stāvvietu pie mājas ar visu apgaismojumu.

pa 10Ls un akūno

kurā gadā tas bija?

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Ko ta iedzīvotāji tik nabagi, ka nevar samesties un sataisīt ceļu? Paziņas daudzstāvenē visi sametās pa 10 Ls un šiem uztaisīja akūno stāvvietu pie mājas ar visu apgaismojumu.

Manuprāt mēs jau tā katru gadu metamies… Tagad izdomāja, ka jāmet vēl… tāpēc jau tauta grib redzēt kur tā “piemestā” nauda paliek. Es katru dienu braucu pa krastmalu un domāju: nu ok, lauku ir lauki, var nebūt naudas, cilvēku, laika, vēlēšanās, stimula utt… bet Valsts prezidentes pils tak blakus… iela, kurai vajadzētu spīdēt kā ar šampūnu nomazgātai… nekā: bedres, lūkas, kuru leņķis ar asfaltu veido vismaz 40% leņķi, nelīdzenumi, sekas neveikliem mēģinājumiem kautko aizlāpīt. Tāpēc man liekas, ka šim te pasākumam visdrīzāk nebūs loģiska risinājuma. Ja jau pašu Rīgas dvēseli negrib sakārtot, es par saviem Ogres ceļiem varu vienkārši aizmirst.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti