Maina vai pārdod HA-8

RegOnC Reģ.: 03.04.2007

Pret (varianti) MR-67; MR-1967; MR-29; vai MR- kaut kas līdzvērtīgs, JS-divi vienādi, vai JS-trīs vienādi.

 
1 2 3
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un par cik ta pārdod?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

tjipa HA hA hA

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kāpēc tieši MR? Iniciāļi?

p.s.

RM neder?

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Kādā veidā šis maināmais numurs nonācis, ja nav noslēpums?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un uz maniem iebildumiem, ka man uz vienas garās mašīnas ir īsais numurs, viņi atbildēja, ka agrāk tā varēja, tagad vairs nē

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Kāpēc tieši MR? Iniciāļi?

p.s.

RM neder?

starp mums, meitenēm runājot, MR jau tās pašas reizes vien ir

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

Šis konkrētais viencipara numurs ir kāreiz garais variants.

RegOnC Reģ.: 03.04.2007
0 0 Atbildēt

Autiņš tika pārdots - numurs palika

Nu gribētos samainīt tieši pret uzskaitīto, RM neder

Ja kāds grib pirkt tad lieciet savus piedāvājumus - "razsmotrim"

RegOnC Reģ.: 03.04.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Motorolers rakstīja: Un par cik ta pārdod?

čalis nekoļijas. ieliek sludinājumu, bet moped ņe moj

A ko man sutkām pie comp torčīt? Jau darbā 8h pilnīgi pietiek, lai vēl mājās nīktu

RegOnC Reģ.: 03.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Kāpēc tieši MR? Iniciāļi?

p.s.

RM neder?

Nuja, RM neder - viens jau ir

bem320 Reģ.: 22.02.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja: CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

V/N var atstāt glabāšanai līdz 1 gadam un CSDD nav tiesību sparoties pretim, jo agrāk vajadzēja domāt, ka reiz tie īsie Nr. beigsies.

Tā ka nodod to nr glabāšanai un gada laikā kad pirksi jaunu auto varēsi uzlikt savu divciparu Nr.

bet to nummuru tikai vienreiz var nodot glabāšanā, vai vairāks reizes, ja jau vienreiz ir nodots ???

RegOnC Reģ.: 03.04.2007
0 0 Atbildēt

bem320 rakstīja:

bet to nummuru tikai vienreiz var nodot glabāšanā, vai vairāks reizes, ja jau vienreiz ir nodots ???

A hvz, pagaidām vienreiz ir likts glabāšanā. Kā tur pēc tam nezinu

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

Varetu padomat, ka pie shaadiem nosacijumiem tie isie numuri NEKAD nebeigsies

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

To īso numuru izsniegšanu pārtrauca pie PR sērijas, taču joprojām uz ielām parādās mašīnas ar jaunākiem divu un viena cipara numuriem. Man pašam piemēram MR sērijas numurs ir "uzlikts" uz veca moskviča tikai tāpēc lai nebūtu jānodod CSDD, jo kādu gadu atpakaļ jau man bija gadījums, kad nācās pastāvēt uz savu taisnību, jo 2 mēnnešu laikā ko tas glabājās Rīgas CSDD tas nez kāpēc skaitījās rezervēts Alūksnes CSDD... tāpēc labāk moskvičs pa 20 Ls, nekā CSDD glabāšana...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

Vajag auto ar "amerikāņu aizmuguri", kur var uzlikt tikai īso nr.! Un tad ņemt numurus-iedos vien/divciparu. Tad to numuru pārreģistrē uz kādu auto gribi..

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Bērnudārzs ar tiem numuriem... :-/

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja:

Pirmais rakstīja: CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

Vajag auto ar "amerikāņu aizmuguri", kur var uzlikt tikai īso nr.! Un tad ņemt numurus-iedos vien/divciparu. Tad to numuru pārreģistrē uz kādu auto gribi..

Par viencipara stipri šaubos, divciparu iedos gan. Bet "pārtaisīt" to numuru garajā variantā jau nesanāks.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja:

Pirmais rakstīja: CSDD tagad neļauj likt īsos numurus uz garajām mašīnām....

es nupat gribēju pārdodot mašīnu uzlikt no tās mašīnas 2ciparu numuru un mani diezgan pieklājīgi iekš CSDD atšuva, motivējot, ka viņiem trūkstot 2ciparu numuru

Vajag auto ar "amerikāņu aizmuguri", kur var uzlikt tikai īso nr.! Un tad ņemt numurus-iedos vien/divciparu. Tad to numuru pārreģistrē uz kādu auto gribi..

Auto ar "amerikāņu pakaļu" tagad dod PO sērijas numurus ar 4 ciparu skaitļiem, kur pakaļējais numurs ir īsāks un augstāks. Tā kā šitas joks vairs nedarbojās

RegOnC Reģ.: 03.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu kas i ko? Nevienam nevajag?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ciparu nosauc.

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

RegOnC, Tu esi 1967 gada 29. datumā dzimis?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Nosauc ciparu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Slowmo rakstīja: RegOnC, Tu esi 1967 gada 29. datumā dzimis?

+ vēl viņu sauc Māris Riekstiņš (vai kaut kā tamlīdzīgi - MR) un mīļāko Jana Saulīte (JS)

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Nosauc ciparu

tas ir noslēpums

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti