krasosana

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007

Nezina kads kadu labu linku, kur aprakstits, ka pasam pareizak nokrasot kaut kadu detalu ar pistoli un kompresoru?

 
1 2 3
Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: jaut:

kas ta par lipigo lupatinu?

ar ko beigas ta laka japule?

attaukosana ir tikai pirms grunts vai ari pirms krasas? acetons der?

man iedeva krasu + skidinataju + laku + cietinataju

jajauc kopa pirmie divi un pedejie divi, ja? jajauc viss ko iedeva vai tur pasam jaskatas?

un cik ilgs laiks starp grunti - krasu - 2.krasu - laku -2.laku jaievero?

1.Lipīga lupatiņa ir marlei līdzīgs materiāls piesūcināts ar lipīgu smāķi ar kuru slaukot detaļu pielīp visi sīkākie puteklīši.

2.Attaukošna jāveic pirms katras procedūras-pirms špakteļa pirms grunts utt.Jāizmanto speciāls neagresīvs šķidinātājs.Acetonu tuvāk kā 500metri no auto nerādīt.

3.Metāliks. krāsa ar šķidinātāju 2-3 plānās kārtās starpžāvēš apm 5 min. Laka ar cietinātāju + atšķaidīt pēc garšas.Nožuvušo krāsu noslauka ar lipīgo lupatu un laku virsū 1kārta plāna pus sedzoša saķerie-starpžāvēš 10 min 2 kārta pilna sedzoša.Žūst 12 stundas

4.Grunts žūst apm 4 st. noslīpē pa slapjo ar P800 - 1000.

Kad visu to izdarīsi padalies ar rezultātu. Vēlams foto pareizā leņķī lai redz kosjakus.

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: zhavoronoks..... Liecies mieraa! Vechi shiis lietas apguust gadiem, bet tu gribi, lai te paaris teikumos iemaaca kraasot

pat, ja tev buutu viss apriikojums, saaksim ar to, ka ir ljoti svariigi taadi faktori, kaa kraasas viskozitaate, spiediens, kraasoshanas lenkjis u.c. Veel ir jaajuut, cik daudz var uzklaat pirmajai kaartai un, cik daudz ljaut vinjai apvilkties, pirms klaaj otru u.t.t. Tevis piemineetaa tiiraa sausaa telpa der, lai ar aerosolu nokraasotu grabeklja kaatu, nevis ieguutu daudzmaz OK rezultaatu. Ne velti kraasoshanas kameras maksaa 5ciparu skaitljus. Taa, ka labaak dari to, ko daudzmaz maaki, nevis meegjini teelot kraasotaaju

Ja dulluma pietiek lai pamāģina. Moš iepatiksies patrenēsies i būs viens amatnieks vairāk. Nu nau jau to jauno krāsotāju ne vella nepatīk jaunatnei rokas smērēt.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Bet nu ar metaliku labāk sākt krāmēties tikai tad, kad ar parasto tīri normāli sāk sanākt.

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: zhavoronoks..... Liecies mieraa! Vechi shiis lietas apguust gadiem, bet tu gribi, lai te paaris teikumos iemaaca kraasot

pat, ja tev buutu viss apriikojums, saaksim ar to, ka ir ljoti svariigi taadi faktori, kaa kraasas viskozitaate, spiediens, kraasoshanas lenkjis u.c. Veel ir jaajuut, cik daudz var uzklaat pirmajai kaartai un, cik daudz ljaut vinjai apvilkties, pirms klaaj otru u.t.t. Tevis piemineetaa tiiraa sausaa telpa der, lai ar aerosolu nokraasotu grabeklja kaatu, nevis ieguutu daudzmaz OK rezultaatu. Ne velti kraasoshanas kameras maksaa 5ciparu skaitljus. Taa, ka labaak dari to, ko daudzmaz maaki, nevis meegjini teelot kraasotaaju

paldies, domaju, ka padalisos. Negribu lai man neta iemaca krasot, bet vismaz minimumu vajag zinat, lai nedaritu visu pilnigi otradi, tipa vispirms laku un tad krasu

vel jaut: dzirdeju par tadu skidro spakteli - spricspakteli, man bamperis no plastmasas ar apelsina mizu un to mizu nolidzinat man lieka ta skidra spaktele butu ideala, lai nav viss bamperis ar biezo jazieke. Ar grunti izlidzinat apelsinu laikam bus gruti vai es domaju pareizi?

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

tfu, ne to nociteju. tas viss bija domats Zanim, vismaz kads kaut ko pasaka...

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Bija tada doma (kasit nost), bet bail, ka nesaksu ta ka sarodas plastmasas pluksnas, varbut kaut kads sturi japamegina. Srota tadas krasas nau un nebus (nav originala)

Par to, ka plastmasai citas spakteles apmeram saprotu, man ir ari plastmasas skidinatajslanis, lai tai plastmasai vispar kaut kas klat lip

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

vecais audi

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: tfu, ne to nociteju. tas viss bija domats Zanim, vismaz kads kaut ko pasaka...

Nee, nu paskaidrot jau arii es varu! Skidraa spaktele buus OK, tikai reekjinies ar kadaam 4-5 kaartaam ar visaam starpsliipeeshanaam, lai ieguutu labu rezultaatu Koroch, ja uzcepsi to bamperi un veel nebuus apnicis, tad gratulaacijas

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: bļē...

un kurš ir tas vecais audi?

Nu tas, kursh zhavoronokam

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Tie, kas srotos nav, tie vairs nav veci. Tie ir SENI! Bet - ja runaajam par zilumu, tad Olas Gnoma k-gs.... OLAS!!!!....

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: P.S. Audi vecs varētu būt no 2006 un uz leju...

typ85, bamperi srotos vel ir bet krasa ir speciala...

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

zhavoronoks rakstīja: tfu, ne to nociteju. tas viss bija domats Zanim, vismaz kads kaut ko pasaka...

Nee, nu paskaidrot jau arii es varu! Skidraa spaktele buus OK, tikai reekjinies ar kadaam 4-5 kaartaam ar visaam starpsliipeeshanaam, lai ieguutu labu rezultaatu Koroch, ja uzcepsi to bamperi un veel nebuus apnicis, tad gratulaacijas

Aha un vēl jāpiebilst kas šādā tehnoloģijā taisītu bamperi notiek pie neliela piespiediena pie sētas staba? Plastmasa ir elastīga(vairāk vai mazāk)a šķidrā špaktele smuki saplaisā !

Dotajā situācijā der bieza pildošā grunts(daudz elasttīgāka nekā škidrā špakt) vairākos slāņos iepriekš buferi max noslīpējot ar P 240 papīru.

Var vēl gruntij piešaut klāt elestifikatoru

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

lieldienas nekur pie spakteles netiku, tad man labak biezo grunti lietot? Spakteles jau vispar ari ir tadas, kas plastmasai domatas, vai tas ari nav pietiekosi elastigas?

P.S. To bamperi ar smilspapiru pucet meginaju - beztolks, uzaug tada pluksnu vilna, ko pec tam bus loti gruti nolept. Domaju lietot specialu apaksslani plastmasai (kas vinu tipa ta ka atskaida, kaut kads plastmoflex vai plastoflex)

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

resp. vai tad nav pieejama skidra spricspaktele plastmasai?

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: lieldienas nekur pie spakteles netiku, tad man labak biezo grunti lietot? Spakteles jau vispar ari ir tadas, kas plastmasai domatas, vai tas ari nav pietiekosi elastigas?

P.S. To bamperi ar smilspapiru pucet meginaju - beztolks, uzaug tada pluksnu vilna, ko pec tam bus loti gruti nolept. Domaju lietot specialu apaksslani plastmasai (kas vinu tipa ta ka atskaida, kaut kads plastmoflex vai plastoflex)

Speciālā špaktele plastmasai derēs gan bet sekss būs daudz lielāks nekā ar grunti.un uz špakteles tāpat jājiek grunts .Plastoflex jeb plastmasa grunts nodrošina labāku saķeri plastmasasi ar piem grunti vai krāsu.

Vēl mazs sīkums ir buferi kuri paredzēti krāsošanai (krāsoti uz auto jau no zavoda)un kuri nē(tipa melni no zavoda). Tev ir otrais gadījums.Mēgināt nokrāsot var bet garantiju uz tādu pasākumu nedos neviens sevi cienošs serviss.

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: resp. vai tad nav pieejama skidra spricspaktele plastmasai?

vot tādu neesmu redzējis !!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: resp. vai tad nav pieejama skidra spricspaktele plastmasai?

nafig, tev pietiks ar parasto shkjidro spahteli, vinja tev tureesies. put virsuu vairaakaas kaartaas un sliipee. pirms tam aiztaisi visus lielos robus ar shpakteli plastmasai... tas arii viss. pectam visu to ar grunteni un kraaso. es nezinu nu nav tur nekaa TAADA, ko te visi saka. piemeram bamperi nokraasot vispaar nav probleemu, tas tachu nav jumts!!! galvenais dari to siltaa telpaa. citadi tev krasu momenta saraus un vinja noteceeeees...

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

zhavoronoks rakstīja: resp. vai tad nav pieejama skidra spricspaktele plastmasai?

momenta saraus un vinja noteceeeees...

saraus saraus kreklu dddirsā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ataa loh

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ataa loh

A loh i tu pac.

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

a plastmasas grunti drikst pust ari uz spakteles vai vecas krasas. Bampers ir bijis daleji krasots, veca grunts ari labi turas un tas vietas lidz tirai plastmasai nav nekadas iespejas notirit nesaradot pluksnas.

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: a plastmasas grunti drikst pust ari uz spakteles vai vecas krasas. Bampers ir bijis daleji krasots, veca grunts ari labi turas un tas vietas lidz tirai plastmasai nav nekadas iespejas notirit nesaradot pluksnas.

Drīkst bet nau nepieciešams.Ja vecā krāsa turās labi tad to nomatē un krāso virsū

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Bamperis atrodas sagavosanas procesa. Tikmēr kolegis meginaja krasot sparnu, bet sanaca kaut kadi lieli grubuli beigas. Skat mana galerijaa. Vai kads nezina, no ka tas var rasties? Negribas uz to pasu uzrauties.

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

izskatās, ka visa krāsa ir bijusi jaukta ar cietinātāju. un krāsa jau ir sākusi "žūt" bundžā. cietinātājs ir jāliek tai krāsas porcijai, kuru tu tulīt izlietosi.

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Krasai cietinatajs vispar klat nav likts - krasa + skidinatajs. Cietinatajs bija likts klat lakai un laka tika pusta apmeram 5min pec pedejas krasas kartas. Man likas, ka drusku par atru, bet uz krasas bundzas bija rakstits, ka tipo ta vajagot...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti