Pirkt S80 vai nē

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, man te čoms grib pirkt S80 2001/2 gada. Kādi plusi mīnusi ir šiem, kam jāpievērš uzmanība To pērkot, protams, ja neskaita vizītu Mūsa Motors??? Un kāds ir motoru klāsts šim modelim???

 
1 2 3 4 5 6 7
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Ford bil bi samaja hrenovaja mašina, jesli b ne opeļ

Tiešām uzskati, ka Fords ir sliktāks par Eiropas tirgus līderiem Dacia un KIA? Un neaizmirsti arī, ka Ssang-Yong savu tirgus daļu iekaro visai manāmi.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ford bil bi samaja hrenovaja mašina, jesli b ne opeļ

Tiešām uzskati, ka Fords ir sliktāks par Eiropas tirgus līderiem Dacia un KIA? Un neaizmirsti arī, ka Ssang-Yong savu tirgus daļu iekaro visai manāmi.

Toreiz tādus Dacia un Kia vidējais LV patērētājs nemaz nepazina

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Visas. Izņemto ekskluzīvās sporta, labākas par pieminētajām varētu būt vienīgi MB un BMW, kuras gan arī nerazo neko labu normālo auto segment.

Un kas ir "normālie auto segment"? Kompaktklase, vidusklase?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Seene rakstīja:

Visas. Izņemto ekskluzīvās sporta, labākas par pieminētajām varētu būt vienīgi MB un BMW, kuras gan arī nerazo neko labu normālo auto segment.

Un kas ir "normālie auto segment"? Kompaktklase, vidusklase?

Dajebkura, kurā ir iespējams veikt ekonomiski pamatotu pirkumu iegādājoties kvalitatīvu auto. Piemēram Maserati būs kvalitatīvs, bet nekādi nesaistīts ar saprātīgu pirkumu, savukārt Dacia bez gala ekonomiska, be tālu no normāla auto.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ford bil bi samaja hrenovaja mašina, jesli b ne opeļ

Tiešām uzskati, ka Fords ir sliktāks par Eiropas tirgus līderiem Dacia un KIA? Un neaizmirsti arī, ka Ssang-Yong savu tirgus daļu iekaro visai manāmi.

Palasi pieredzē to prikolu ar ķīselīti, kurš nosprāga gandrīz jaunam fokusam, secinājumus izdari pats

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Čoma volviķim izbeidzās ziniet kas? Slavenais, uzticamais R5 fofāgena/audi motors.

Bet vai tu zināji ko - nekas nav mūžīgs! Sevišķi ekonomiski ķīseļi Iemeslus izdomā pats.

rz Reģ.: 20.09.2004
0 0 Atbildēt

Es tā saprotu, ka te večiem vairāk patīk pa "augstām tēmām" patrīt mēles... tipa cik labi ir Dacia un Maserati, bet es te atkal par praktiskākām lietiņām

Tātad dots S80 2002. g. un pēc dzinēja iedarbināšanas kādu laiku panelī deg uzraksts "Service". Ko tas nozīmē? Tipa jābrauc uz servisu? Spriežot pēc servisa grāmatiņas kilometrāža, kad bija jāmaina eļļa jau ir garām... tad pieļauju, ka sistēma atgādina par to eļļas maiņu, ja?

Jeb es kļūdos un tas "Service" nozīmē kaut ko citu?

Paldies!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

rz Tu saproti pilnīgi pareizi, ja eļļu nomaina normālā servisā, tad viņiem kompī jāievada dati un kad attiecīgie km būs noripināti, idegsies SERVISE, kas pēc kāda laika nodziest. Tātad laiks mainīt eļļu.

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Pie reizes vari iestatīt intervālu, pēc kuriem taisies mainīt eļļu turpmāk. Manam itālis bija mainījis ik pēc 20000, iestatīju 15000. Arī Mārupes Saša to veic.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Būs drošvien jāpērk auto, acis metu uz S80 T6, tādu kā šis piem.:

www.ss.lv/...

Vai šiem auto ar šiem motoriem ir kaut kas, izņemot topikos atrasto gaisa mērītāju, kam servisa apskati jāpievērš īpaša uzmanība, lai neiegrābtos papildus izdevumos? Cenu amplitūda ar ir tāda viltīga. Tapēc varbūt kāds ir zinošs un var kaut ko ieteikt?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Kas tur smieklīgs?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tas nav auto – taa ir lidmasiina

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Neperciet vāģus no kuriem nebūs iespējams atkratīties!

Iz pieredzes saku.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

farruhs rakstīja: Neperciet vāģus no kuriem nebūs iespējams atkratīties!

Iz pieredzes saku.

Es no savējā pat ļoti veiksmīgi kratos vaļā.

paluudz lai kaads ar asfaltrulli paarbrauc paari....veči panjems un zem preses pat neliks

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vot, losis....

es gan sev taadu laikam negribeetu potenciaalajos mezglos kas var pliist, var sanaakt otra auto veertibu ielikt) baida izmaksas...jo katrai masiinai kas ir paardosanaa apaksaa ir kaads gljuks...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tas kaa paveiksies...

parasti jau sanaak ka "Tos gļukus gan ir jānoķer sākuma stadijā un vai nu jāmēģina novērst vai jāpārdod auto."

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Ozz rakstīja: Vot, losis....

es gan sev taadu laikam negribeetu potenciaalajos mezglos kas var pliist, var sanaakt otra auto veertibu ielikt) baida izmaksas...jo katrai masiinai kas ir paardosanaa apaksaa ir kaads gljuks...

Nav tik traki, var atrast arī labas mašīnas. Tos gļukus gan ir jānoķer sākuma stadijā un vai nu jāmēģina novērst vai jāpārdod auto. Un uzturēšanas izmaksas šitādam aperātam ir mazākas nekā līdzīgam mb, bmw, pat audi.

Nu gaan tu udeni buusi sadzeeries Lej viena liesanaa

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

vmartini rakstīja: Būs drošvien jāpērk auto, acis metu uz S80 T6, tādu kā šis piem.:

www.ss.lv/...

Vai šiem auto ar šiem motoriem ir kaut kas, izņemot topikos atrasto gaisa mērītāju, kam servisa apskati jāpievērš īpaša uzmanība, lai neiegrābtos papildus izdevumos? Cenu amplitūda ar ir tāda viltīga. Tapēc varbūt kāds ir zinošs un var kaut ko ieteikt?

Ja šaubies, neņem. A tā ideāls auto. Pagaidām vairāk neko neteikšu.

Tavējais?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Ozz rakstīja: Vot, losis....

es gan sev taadu laikam negribeetu potenciaalajos mezglos kas var pliist, var sanaakt otra auto veertibu ielikt) baida izmaksas...jo katrai masiinai kas ir paardosanaa apaksaa ir kaads gljuks...

Nav tik traki, var atrast arī labas mašīnas. Tos gļukus gan ir jānoķer sākuma stadijā un vai nu jāmēģina novērst vai jāpārdod auto. Un uzturēšanas izmaksas šitādam aperātam ir mazākas nekā līdzīgam mb, bmw, pat audi.

Nu gaan tu udeni buusi sadzeeries Lej viena liesanaa

Pilnīgi nopietni. Vienkārši ideāls auto.

Varbūt vari ieteikt kādu no tiem ss sludinājumiem? Tas, ka uz diagnostiku jāved pirms pirkšanas, tāpat ir skaidrs!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tik rezerves daljas nebuut nau no taam leetaakajaam

Man iedeva saliidzinaat S80 un E39 rezerves dalu cenas – ortajam izradiijas leetaakas

Caureja ir miits!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Rezerves daļu cena pati par sevi vēl neko neizsaka.

Svarīgi cik bieži tā daļa jāpērk.

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

interesanti cik no visiem gudriniekiem brauc ar volvo, ka tik gudri spriezh... mudaki ibio

es dzirdeju.... man teica... un vairaak arii neko nevar pastaastiit

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Tik rezerves daljas nebuut nau no taam leetaakajaam

Man iedeva saliidzinaat S80 un E39 rezerves dalu cenas – ortajam izradiijas leetaakas

Caureja ir miits!

Vari iedot mums ar salidzinat? Varbuut Tevi ta vienkarshi apkaasa

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Cik apmēram maksā KASKO uz gadu bez un vai ar pašrisku 2000-2002 gada S80?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti