Pirkt S80 vai nē

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, man te čoms grib pirkt S80 2001/2 gada. Kādi plusi mīnusi ir šiem, kam jāpievērš uzmanība To pērkot, protams, ja neskaita vizītu Mūsa Motors??? Un kāds ir motoru klāsts šim modelim???

 
1 2 3 4 5 6 7
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

tikai tāpēc vien, ka šie šoferi nestāv klāt, kad to auto remontē... un viņiem pie kājas, kas ticis izdarīts un cik tas maksā...

un tad, IT KĀ, maina ko vajag un, ko nevajag...

tāpēc jau viņu auto ir tā nojāti, ka tur nav puse nomainīta no tā, kas samaksāts...

Par šādu pieeju arī esmu dzirdējis. Starp citu, tieši šī iemesla dēļ uzņēmums, kurā es strādāju, ir atteicies no Mūsa Motors piedāvātajiem auto un remontiem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: tikai tāpēc vien, ka šie šoferi nestāv klāt, kad to auto remontē... un viņiem pie kājas, kas ticis izdarīts un cik tas maksā...

un tad, IT KĀ, maina ko vajag un, ko nevajag...

tāpēc jau viņu auto ir tā nojāti, ka tur nav puse nomainīta no tā, kas samaksāts...

Zelta vārdi!!!

Ja pašam ir kaut niecīga sajēga no auto un vismaz sīkumus ķimerēsi pats, da vēl autoservisā stāvēsi blakus (lai veic normālu remontu) S80 ir gandrīz labākā izvēle!!! Šais gadījumos remonti nebūs bieži, tas nekas ka padārgi. Autiņš ir ļoti labs... plašs, līganu gaitu, labi tur ceļu, nav kaprīzs. Vēl ja trāpās ar dīzeli, it sevišķi D-5, tad uzrāvienu vari salīdzināt ar Bavāriešu labākajiem benzīnniekiem - griezes moments ir zvērīgs = 420 Nm!!! Kā arī jauda ir vērā ņemama. Ar Audika motoru (dīzeli) šie parametri ir švakāki, bet apdzīšana grūtibas neradīs. Ir redzēti ekonomiskāki dīzeļi, bet uz trases pat 5 litros var iekļauties, ja pacenšas, pilsētā ap 9 L (variantā ar automātu).

Tie kuri ir no šāda Volvo pārkāpuši citā tehnikā, sapņo iegūt atpakaļ veco vāģi!

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Es arī skatos uz VOLVO 80 D5 2004/2005 automāts. Vai kāds var ko piedāvāt?

Līdz ar to tirgū varu piedāvāt SAAB 93 22tdi 1999gads melnā krāsā 23tkm, klimats, divi komplekti tupeles (ziemas uz metāla diskiem). Cena 5300EURO talr 29414190

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Es arī skatos uz VOLVO 80 D5 2004/2005 automāts. Vai kāds var ko piedāvāt?

Līdz ar to tirgū varu piedāvāt SAAB 93 22tdi 1999gads melnā krāsā 23tkm, klimats, divi komplekti tupeles (ziemas riepas uz metāla diskiem). Cena 5300EURO talr 29414190

Tu pie nobraukuma neesi aizmirsis vienu nullīti pielikt?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu traģiskāka komplektācija par šo 93 un 2.2dti būt nevar.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Foley rakstīja: Es arī skatos uz VOLVO 80 D5 2004/2005 automāts. Vai kāds var ko piedāvāt?

Līdz ar to tirgū varu piedāvāt SAAB 93 22tdi 1999gads melnā krāsā 23tkm, klimats, divi komplekti tupeles (ziemas riepas uz metāla diskiem). Cena 5300EURO talr 29414190

Tu pie nobraukuma neesi aizmirsis vienu nullīti pielikt?

Sorry. Protams ka 230 000km. Citādi jau nevar būt!!!! Teiksim, ss.lv stāv ar nobraukumu 161 000 izraisa zināmu smaidu

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Arī 230 kkm izraisa smaidu.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

vol rakstīja: Arī 230 kkm izraisa smaidu.

vēlreiz sorry. 320 000km Speciāli gāju skatīties.

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Saeimas šoferi viennozīmīgi uzskata, ka NEVIENS no viņiem savā īpašumā s-80 neturētu. Kaprīzs auto, ar daudzām "iedzimtām" slimībām, dārga ekspluatacija,remonti un rezerves daļas. Vairumā gadījumu cilvēki iegrābjas vizuali glītos, bet visnotaļ nodzītos braucamajos, kuros jāiegulda vairāki tūkstuši latu.

Muļķības, nav ne dārga ne kaprīzs (protams atkarībā ar ko salīdzina) es braucu jau gadu bez servisa apmeklējuma (izņemot tekošās apkopes).

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Saeimas šoferi viennozīmīgi uzskata, ka NEVIENS no viņiem savā īpašumā s-80 neturētu. Kaprīzs auto, ar daudzām "iedzimtām" slimībām, dārga ekspluatacija,remonti un rezerves daļas. Vairumā gadījumu cilvēki iegrābjas vizuali glītos, bet visnotaļ nodzītos braucamajos, kuros jāiegulda vairāki tūkstuši latu.

Muļķības, nav ne dārga ne kaprīzs (protams atkarībā ar ko salīdzina) es braucu jau gadu bez servisa apmeklējuma (izņemot tekošās apkopes).

kur griezties remonta gadījumā? Kas būtu labākais VOLVO serviss?? Šeit nedomāju Musa Motors

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

gatisk rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Saeimas šoferi viennozīmīgi uzskata, ka NEVIENS no viņiem savā īpašumā s-80 neturētu. Kaprīzs auto, ar daudzām "iedzimtām" slimībām, dārga ekspluatacija,remonti un rezerves daļas. Vairumā gadījumu cilvēki iegrābjas vizuali glītos, bet visnotaļ nodzītos braucamajos, kuros jāiegulda vairāki tūkstuši latu.

Muļķības, nav ne dārga ne kaprīzs (protams atkarībā ar ko salīdzina) es braucu jau gadu bez servisa apmeklējuma (izņemot tekošās apkopes).

kur griezties remonta gadījumā? Kas būtu labākais VOLVO serviss?? Šeit nedomāju Musa Motors

Veģu auto ir ok

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Saeimas šoferi viennozīmīgi uzskata, ka NEVIENS no viņiem savā īpašumā s-80 neturētu. Kaprīzs auto, ar daudzām "iedzimtām" slimībām, dārga ekspluatacija,remonti un rezerves daļas. Vairumā gadījumu cilvēki iegrābjas vizuali glītos, bet visnotaļ nodzītos braucamajos, kuros jāiegulda vairāki tūkstuši latu.

Muļķības, nav ne dārga ne kaprīzs (protams atkarībā ar ko salīdzina) es braucu jau gadu bez servisa apmeklējuma (izņemot tekošās apkopes).

Man darbabiedrene ar hondu brauc jau gadiem bez servisa apmeklējuma, vienīgi reizi 1,5 ... 2 gados nomaina eļļu, tik viens sīkums, viņa gadā nobrauc nepilnus 4k km.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

NEEEEEEE nepirkt!!!!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Volvo-S80 ir visnotaļ baudāms auto - plašs, ērts, ar līganu gaitu. Ja nav nojāts, tad vajag pirkt ar 2,4 litru benzīna motoru vai D5 dīzeli. Nevajag pirkt ar 2,9 litru turbomotoru, jo tik liela jauda nav vajadzīga un lielais motors sadārdzina auto ekspluatāciju.

Volvo S80 nav plass un erts bet mazs un kantains ar apalju pakalu. Man vinji nepatiik - sajuuta kaa lidmasiinaa - nekadu eriibu!!! un 2,9 biturbo ir ljoti labs un uzticams motors - gruti nokaujams - nevajag gvelzt mulkjiibas!!!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Un pirceejs kas nopirka Saabu bija paardevis BMW 528 98.g ...

Noteikti bez elektronikas un ar manualo vincu uz logu pacelajiem, nodzivotu salonu

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

UUSA rakstīja:

nomiks rakstīja: Ja man rocība atļautu iegādāties un uzturēt zviedru markas auto, tad noteikti iegādātos vai nu jaunu Volvo V70 vai arī SAAB 9-5 Wagon.

Tu domā,ka Volvo un Saab ir dārgāki par Citroen?Varbūt nedaudz,bet serviss,es domāju, ir labāks zviedriem.

Es runāju par jauniem nevis lietotiem auto!

šodienas Dienā (pielikumā MājoklisAuto) lasīju par Volvo C30. Tā cena lētākajā versijā ir 19 539 EUR. Par šādu naudu sanāk jauns Citroen Xsara Picasso (nejaukt ar C4 Picasso), kurš ir citas klases auto. Savukārt jauna Volvo V70 cenas sākas no 28 851 EUR, bet

SAAB 9-5 Sport Combi cenas sākas no 28 357 EUR, kas ir ievērojami dārgāk nekā jauns Citroen C4 Picasso.

Es runāju par jauniem nevis lietotiem auto!

Iesaku papeetiit skodu - nav slikts auto - ja runa iet par jauniem spotiniekiem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Droši vien ka pārdot nav iespējams...Gribas tikai kādu šā modeļa īpašnieku padiskutēt par tehniskām niansēm....Cik šāda auto patērē ar manuālo kārbu???Grāmatā rakstīts viens,bet kāpēc zem 15litriem pilsētā nu ne kādīgi nedabūt .....utt

vairak lasi gramatas

piesien kluciti zem pedalja

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

nomiks rakstīja:

UUSA rakstīja:

nomiks rakstīja: Ja man rocība atļautu iegādāties un uzturēt zviedru markas auto, tad noteikti iegādātos vai nu jaunu Volvo V70 vai arī SAAB 9-5 Wagon.

Tu domā,ka Volvo un Saab ir dārgāki par Citroen?Varbūt nedaudz,bet serviss,es domāju, ir labāks zviedriem.

Es runāju par jauniem nevis lietotiem auto!

šodienas Dienā (pielikumā MājoklisAuto) lasīju par Volvo C30. Tā cena lētākajā versijā ir 19 539 EUR. Par šādu naudu sanāk jauns Citroen Xsara Picasso (nejaukt ar C4 Picasso), kurš ir citas klases auto. Savukārt jauna Volvo V70 cenas sākas no 28 851 EUR, bet

SAAB 9-5 Sport Combi cenas sākas no 28 357 EUR, kas ir ievērojami dārgāk nekā jauns Citroen C4 Picasso.

Es runāju par jauniem nevis lietotiem auto!

Iesaku papeetiit skodu - nav slikts auto - ja runa iet par jauniem spotiniekiem.

Kura škoda ir lielāka par volvo S80?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

salonā Superb

BEH Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Man te jautajums VOLVO spečukiem ko jus teiksiet par VOLVO S80 2000 g ar 2.9 dzineju (benzins)bez turbo ar gaze,karba tiptronic,varbut kads skatijas to VOLVO kurš iekš ss.lv viņš tur vienigais ar gazi pa 8300 eur,,

Pec cik ilga noskrejena jamaina zobsiksna??

Vai tiptronic karbas ir labas ,jo ir dzirdetas pretejas runas ka viņas luztot pa labi ,pa kreisi,

Un visi plusi un minusi 2.9 dzineja

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

BEH rakstīja: Man te jautajums VOLVO spečukiem ko jus teiksiet par VOLVO S80 2000 g ar 2.9 dzineju (benzins)bez turbo ar gaze,karba tiptronic,varbut kads skatijas to VOLVO kurš iekš ss.lv viņš tur vienigais ar gazi pa 8300 eur,,

Pec cik ilga noskrejena jamaina zobsiksna??

Vai tiptronic karbas ir labas ,jo ir dzirdetas pretejas runas ka viņas luztot pa labi ,pa kreisi,

Un visi plusi un minusi 2.9 dzineja

Es labāk ņemtu Volvo-S80 ar mazāku benzīna motoru. Neuzskatu, ka tik liela jauda kā 2,9 litru motoram būtu vajadzīga.

dtm Reģ.: 07.07.2003
0 0 Atbildēt

Jā, vislabāk, ja volvim būtu merivas super ekonomiskais dīzelis

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Tagad jaunie Volvo S80 ir ar 2 litrīgo benzīnnieku.140 Zs.Pilnigi normali,normalai braukšanai.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Tagad jaunie Volvo S80 ir ar 2 litrīgo benzīnnieku.140 Zs.Pilnigi normali,normalai braukšanai.

aga... IIIšo hummeru arī sola ar 2.0 dīzeli... pilnīgi normāls būšot, normālai braukšanai...

AMG C16 arī būtu jauks...

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Nikaragva rakstīja: Tagad jaunie Volvo S80 ir ar 2 litrīgo benzīnnieku.140 Zs.Pilnigi normali,normalai braukšanai.

aga... IIIšo hummeru arī sola ar 2.0 dīzeli... pilnīgi normāls būšot, normālai braukšanai...

AMG C16 arī būtu jauks...

ko tu te pļurini? iemācījies vārdu hummer, nu tik baigi spicais palicis. Tev tādu nemūzam neredzēt. Moš tavam vibratoram ko tu izmanto ir M3 motors?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti