Piekabe laivai

osscar Reģ.: 27.08.2002

Sveiki, interese piekabe laivas transporteshanai, russo balt razhotas nav sertificetas un sola tik pec paris meneshiem sertifikatu. Vel viens kantoris 1000 Ls uzprasija par piekabi. Interese minimalai tonnazhai paredzeta - ap 350 kg. lielaku nevajag. Varbut kads ir saskaries ar sertifikaciju? jo skatijos ka Vacija ir letas taas piekabes...varetu pats atvest ja nu Lv nekas nav uz vietas, bet gribas tagad to piekabi

varbut kadam ir ko piedavat !

paldies !

 
1 2
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man vajag gumijas laivai piekab ja kads tirgo do shu !

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Man vajag uudensmocim

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

snow - es pirmais rindaa - man arii puuslim vajag

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Laivu piekabes redzeeju Kauņā. Domāju, ka pratīgi būtu to verķi nemaz nereģistrēt LV. CSDD ir izstraadaajusi tik drakoniskus noteikumus, ka naf....

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

nu ja neregjistreesi - tad njems priekhaa katrs sevi cienoshs cp-ists

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

jaa ta runa ka LT ir zemas cenas....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šeit meklējāt? www.piekabes.lv/...

osscar Reģ.: 27.08.2002
1 0 Atbildēt

zvaniju - nav - bus apmeram pec meenesha....taa pati problema kas russo baltam - sertifikacija...cena 700lvl....nu nezinu...vacija jaunas pa 600 eur pakalj met....pa 600 lvl vel njemtu. bet ne dargak.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

A, ja ir B kategorija, vai piekabi ar laivu vilkt drīkst?

Nu tipa ir dzirdēts, ka drīkst, jo kopējā masa (auto + piekabe) nepārsniedz 3.5 t un piekabe sver mazāk nekā cik tur tos % no vilcēja masas. Kaut kā sarežģīti sanāca

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: A, ja ir B kategorija, vai piekabi ar laivu vilkt drīkst?

Nu tipa ir dzirdēts, ka drīkst, jo kopējā masa (auto + piekabe) nepārsniedz 3.5 t un piekabe sver mazāk nekā cik tur tos % no vilcēja masas. Kaut kā sarežģīti sanāca

Vienasnieci var ar B vilkt, taas masas baigi neviens neskataas! Zb latvijaa cennjikus sarubiijushi taam piekabeem, toch uz lietuvu jaabrauc

janicc Reģ.: 07.05.2002
0 0 Atbildēt

Ar B kategoriju var vilkt O1 kategorijas piekabi. Savukārt O1 kategorijas piekabe ir piekabe ar pilnu masu līdz 750 kg neatkarīgi no izmēra un asu skaita. Savukārt piekabes ar pilnu masu no 750 kg līdz 3.5 t skaitās O2 kategorijas. Tad piekabei neatkarīgi no asu skaita ir darba bremzes un lai tādu vilktu, vai nu vilcēja pilnai masai ir jābūt cik tur tie % vairāk par piekabes pilnu masu vai vajag to BE kategoriju.

Rinuzis Reģ.: 28.05.2007
0 0 Atbildēt

Es meklēju par sakarīgu cenu piekabi 3,6 metrus garai piepūšamajai laivai. Varbut kādam ir ko piedāvāt vai arī kāds priekšlikums, kur iegādāties. Varbūt kāds par sakarīgu cenu ved no Lietuvas, Igaunijas vai Polijas.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Par laivām runājot - varbūt kāds zin, kur varētu meklēt nopirkt tādu mazu jahtiņu, Laser izmēra, kaukāda plastikāta. viņa principā ir tāds vējdēlis uz kura var arī normāli apsēsties

Kādam moš ir kādi gali kādā jahtklubā?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

www.trailers.lv

Piedāvājam dažādas piekabes , dāņu Brenderup.

Tel 28602277

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Reku tauta spriež par to pašu tēmu:

www.zive.lv/...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Sertifikācija nav nemaz tik dārga. Kādreiz atvedu no USA kādu laivu tirgošanai, tur piekabes nereģistrē vispār. Latvijā vedu uz Cēsīm pie viena veča, viņam kautkāds tur gudrais sertifikāts, ka viņš drīkst izsniegt cedeli priekš CSDD, pakalpojums pie viņa man ir izmaksājis no 150-250 Ls. Un CSDD reģistrē uz viņ izsniegtu atļauju. Otrs variants var vest uz ESTI un tur taisīt pirmreizējo reģistrāciju, pēc tam Latvijā reģistrēt. Arī tā agrāk darīju, bet sanāca dārgāk.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
1 0 Atbildēt

markss rakstīja: Sertifikācija nav nemaz tik dārga. Kādreiz atvedu no USA kādu laivu tirgošanai, tur piekabes nereģistrē vispār. Latvijā vedu uz Cēsīm pie viena veča, viņam kautkāds tur gudrais sertifikāts, ka viņš drīkst izsniegt cedeli priekš CSDD, pakalpojums pie viņa man ir izmaksājis no 150-250 Ls. Un CSDD reģistrē uz viņ izsniegtu atļauju. Otrs variants var vest uz ESTI un tur taisīt pirmreizējo reģistrāciju, pēc tam Latvijā reģistrēt. Arī tā agrāk darīju, bet sanāca dārgāk.

USA piekabes latvijā reģistrēt ir problemātiski. nav marķējumu uz lukturiem utt, nav bremžu kalkulācijas.

tātad, ja ir interese par jebkādām piekabēm vieglajiem auto - 28602277. pārdodam jau sertificētas - tobiš - jaunais īpašnieks ar dokumentiem azotē dodas uz CSDD un reģistrē

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

markss rakstīja: Sertifikācija nav nemaz tik dārga. Kādreiz atvedu no USA kādu laivu tirgošanai, tur piekabes nereģistrē vispār. Latvijā vedu uz Cēsīm pie viena veča, viņam kautkāds tur gudrais sertifikāts, ka viņš drīkst izsniegt cedeli priekš CSDD, pakalpojums pie viņa man ir izmaksājis no 150-250 Ls. Un CSDD reģistrē uz viņ izsniegtu atļauju. Otrs variants var vest uz ESTI un tur taisīt pirmreizējo reģistrāciju, pēc tam Latvijā reģistrēt. Arī tā agrāk darīju, bet sanāca dārgāk.

Cik maksā piekabe ūdensmocim?

USA piekabes latvijā reģistrēt ir problemātiski. nav marķējumu uz lukturiem utt, nav bremžu kalkulācijas.

tātad, ja ir interese par jebkādām piekabēm vieglajiem auto - 28602277. pārdodam jau sertificētas - tobiš - jaunais īpašnieks ar dokumentiem azotē dodas uz CSDD un reģistrē

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

markss rakstīja: Sertifikācija nav nemaz tik dārga. Kādreiz atvedu no USA kādu laivu tirgošanai, tur piekabes nereģistrē vispār. Latvijā vedu uz Cēsīm pie viena veča, viņam kautkāds tur gudrais sertifikāts, ka viņš drīkst izsniegt cedeli priekš CSDD, pakalpojums pie viņa man ir izmaksājis no 150-250 Ls. Un CSDD reģistrē uz viņ izsniegtu atļauju. Otrs variants var vest uz ESTI un tur taisīt pirmreizējo reģistrāciju, pēc tam Latvijā reģistrēt. Arī tā agrāk darīju, bet sanāca dārgāk.

USA piekabes latvijā reģistrēt ir problemātiski. nav marķējumu uz lukturiem utt, nav bremžu kalkulācijas.

tātad, ja ir interese par jebkādām piekabēm vieglajiem auto - 28602277. pārdodam jau sertificētas - tobiš - jaunais īpašnieks ar dokumentiem azotē dodas uz CSDD un reģistrē

Laikam pirksti līki.

Jautājums bija cik maksā piekabe ūdensmocim?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

pff, nav laika te seedeet un klabināt.

www.trailers.lv vai 28602200. par šo nr tev izklāstīs kas kur cik utt.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

markss rakstīja: Sertifikācija nav nemaz tik dārga. Kādreiz atvedu no USA kādu laivu tirgošanai, tur piekabes nereģistrē vispār. Latvijā vedu uz Cēsīm pie viena veča, viņam kautkāds tur gudrais sertifikāts, ka viņš drīkst izsniegt cedeli priekš CSDD, pakalpojums pie viņa man ir izmaksājis no 150-250 Ls. Un CSDD reģistrē uz viņ izsniegtu atļauju. Otrs variants var vest uz ESTI un tur taisīt pirmreizējo reģistrāciju, pēc tam Latvijā reģistrēt. Arī tā agrāk darīju, bet sanāca dārgāk.

USA piekabes latvijā reģistrēt ir problemātiski. nav marķējumu uz lukturiem utt, nav bremžu kalkulācijas.

tātad, ja ir interese par jebkādām piekabēm vieglajiem auto - 28602277. pārdodam jau sertificētas - tobiš - jaunais īpašnieks ar dokumentiem azotē dodas uz CSDD un reģistrē

klau, man ir nesertificēta piekabe no beļģijas, bet ar visiem E marķējumiem uz luktura un rāmjiem. CSDD nereģistrē, tāpēc vajag uztaisīt legālu. Vai var sarunāt kautko?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

osscar rakstīja: zvaniju - nav - bus apmeram pec meenesha....taa pati problema kas russo baltam - sertifikacija...cena 700lvl....nu nezinu...vacija jaunas pa 600 eur pakalj met....pa 600 lvl vel njemtu. bet ne dargak.

nav tā ka pakaļ met. brother pasūtīja vienam izgatavotājam 10gab priekš ūdensmočiem. figu uzreiz tā dabūsi, 3mēnešus gaidīja.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja vajag tad ir 6 jaunas laivas piekabes 4,5 metrus garai.Cena 750 ls

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ja vajag tad ir 6 jaunas laivas piekabes 4,5 metrus garai.Cena 750 ls

Močiem nav? zb, pasuutiiju no igaunijas, 1 meenesis jaagaida!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

močiem nav,ņem šito un partaisi.Mes paši štukojam tadu variantu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti