Divi sodi, divi dazadi stasti!

vaskins Reģ.: 29.01.2002

Situacija sekojosa:

Ka saka auto ipasnieks ir laimigs divas reizes, auto noperkot un auto pardodot.

Tad nu vakar es pardevu svui auto! Bet stasts par citu:

Stavu pie lodzina ar jau nakamo laimigo ipasnieku un man pazino, Jums ir divi nesamaskati sodi!!! Es- ka ta?????

Tad nu par katru gadijumu atsevisks stasts:

1. Ja esmu vainigs atzistos! T/C Spice~2.ned atpakal sievai vajadzeja uz Hasabanku karti iznemt, man ir mazs delins uz to laiku bija 2.men un 2.ned vecs, negribu smalkak iztirzat iemeslus kadel bernu nevedu autosedekliti bet gan lielajos ratos- autosedelitis ir, bet bernam nedriksteja. Tad luk novietoju auto 2.stava autostavieta pie durvim(invalidu vietas) jo cakars ar tiem lielajiem ratiem ir liels. Noskatijos ka municipali uz mani skatas, bet nu nodomaju, ka vini saprot un devos talak. Atnaku atpakal plaksteris loga!?!

Tad man jautajums - vai policija ir komercorganizacija kurai primarais ir pelnit naudu, vai tomer palidzet pilsoniem. Vareja pienakt un man palidzet iznemt/salikt ratus!!! Pie kam redzeja, kads bija iemesls man staties tur!

Ja atzistu esmu vainigs- sodam formali piekritu!

2.Tad nu atpaklal uz CSDD lodzinu, auto nopirku 05.02.2007. Otrais sods esot par to, ka ar manu masinu esot braukusi 07.02.2007 sitada butne- Gunita Galeniece-Teļnova kods: 291083-11070. Esmu 100% parliecinats ka ar sito auto neviens nav braucis, jo auto nopirku apdauzitu un uzreiz pec parakstisanas aizvedu uz majam, ~1.ned ar darba masinu apbraukaju srotus un sapirku detalas, ari pirms tam auto ka min paris menesus bija nostavejis pie veca ipasnieka pagalma.

Protams laipna darbiniece man piedavaja aizbraukt uz policiju iesniegt iesniegumu un atrisinat situaciju

Bet nu ka saprotiet potencialais pircejs stav blakus un ir gatavs pirkt, atlikt pardosanas procesu- faktiski zudet pirceju

Ta nu samaksaju ari to- 20.00ls

P.S tas nu es ta par to ka gadas

 
1 2 3
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā nabaga vecene droši vien būs dziļā ņipaņatkā kāpēc pēkšņi uz viņu lūr vesels bars veču

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Tā nabaga vecene droši vien būs dziļā ņipaņatkā kāpēc pēkšņi uz viņu lūr vesels bars veču

nevis vesels bars vechu, bet vesels bars iiiidijooootu no iauto

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

Pasaule ir nežēlīga, cilvēki ir gnīdas un visi ir krāpnieki.

E4se Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Tā nabaga vecene droši vien būs dziļā ņipaņatkā kāpēc pēkšņi uz viņu lūr vesels bars veču

es atvainojos, bet es nav vecis.. bet es arī lūr...

vispār, labs topiks.. par kluinroci vaskinu.. jauno papu ar vārgajām rokām un švako atmiņu

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

bet vispār, ja tā padomā, obidna-da?- pilsonis izsūdz savu bēdu, cerībā uz atbalstu, poliču nolikšanu un tā..

abet rezultātā pašu n.o.d.i.r.$ tā, ka maz neliekas

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Es netieku iekš draugiem no darba kompja, abet mēs savulaik līdzīgi izdarījāmies ar vienu kolēģi. Kamēr šamējais bij točā nolikt kluci, mēs no n-tajiem telefoniem uz šamējā mobilo zvanījām. Kad viš atnāca un konstatēja ap 80 neatbildētiem zvaniem acis bij kā zupas šķīvji.......

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Apskaties draugos.lv:

Gunta Galeniece-Teļno va

(Nogurusho engelju zemee!)

(23)

moš pēc sejas atpazīsi!

Apskatijos draugos nu nepazistu - goda vards

Pie kam teicu jau nopirku es to auto 05.02.2007 sadauzitu un nu nekadi 07.02.2007 vina ar to auto braukt nevareja!

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kā tas ir-'Otrais sods esot par to, ka ar manu masinu esot braukusi 07.02.2007 sitada butne....'

Kas tas par sodu,ka ar mašīnu kāds brauc?? Kaut ko tu te esi samurgojis, nevainīgais. Uzzini,kas par sodu, kas par pārkāpumu, ar kādu mašīnu braukts un iesūdzi tiesā,ja tā nav taisnība.

Man CSDD pazinoja - sods 20.00ls kuru izrakstijusi celu policija par parkapumu, smlkak nezinot.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

07.02.2007 Gunita turpināja dauzīt to auto! Pieskati labāk savus auto!

E4se Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: eu vaskin, a moš tā bija kāda, ko paķeri pa cļam uz salaspili, un par izpildījumu menti viņai piesprieda 20Ls

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

kur vaskins dzīvo? Salaspilī,Ķekavā? Izvirtulis.

googoo Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

csdd ir gļukains kantoris. man aš šitos pārkāpuma punktus piešķīra i atsūtīja apsveikumu - brauciet prātīgāk. ka sāku rakt, kas parlietu, ta atklājās, ka vispār kaukāc cic vasiļij ivanič braucis i cits protokols i vispār man ar to nekāda sakara nav

a zaķis tok tā neko. moš jāiedod vēlreiz ar to sadauzīto auto izlaist

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: eu vaskin, a moš tā bija kāda, ko paķeri pa cļam uz salaspili, un par izpildījumu menti viņai piesprieda 20Ls

Nu ja, nav tak noteikts par ko tas sods pielikts.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

googoo rakstīja:

a zaķis tok tā neko. moš jāiedod vēlreiz ar to sadauzīto auto izlaist

Beidz siekaloties.

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Sakidroju vel reiz:

1.sods - piekritu esmu vainigs, par to kadel parkojos daudzsatvu 2.stava spices stavieta un tiem ratiem- teicu bija savi apsverumi! Autosedeklitis ir, bet taja laika nedriksteja (veselibas apsverumu del) to izmantot!!!

1.sods- nepazistu vinu, masina 07.02.2007 staveja pie majas sadauzita 100% un neviens ar vinu nebrauca, nav nedz laika nedz velesanas vazaties pa policijam, rakstit ieniegumus.

Tadel samaksaju tos 20.00ls un miers.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

vaskins rakstīja:Auto nopirku 05.02.2007. Otrais sods esot par to, ka ar manu masinu esot braukusi 07.02.2007 sitada butne- Gunita Galeniece-Teļnova kods: 291083-11070.

Jautājums zinātājiem par tēmu:

Kopš kura laika sodus un liegumus liek mašīnām. Ja jau ir administratīvā pārkāpuma akts pat ar vainīgas personas personas kodu, tad jau sods jāmaksā pieminētajai būtnei - Gunitai, nevis mašīnas īpašniekam.

Cik man zināms, tad liegumu mašīnai var uzlikt, ja ir izdarīts pārkāpums un auto vadītājs nav zināms, tikai tik vien kā auto numurs.

Nesaprotu, kurā vietā es kļūdos?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Tiko sazinājos ar Gunitu! Viņa ar asarām acīs stāsta, ka ir braukusi kopā Vaskinu 07.02.2007. Vaskins esot bijis galīgi pillā un neko neatceroties! Arī draudzēties vairs ar Guņķiku negribot!

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: kur vaskins dzīvo? Salaspilī,Ķekavā? Izvirtulis.

Netalu no Tevis

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

vaskins rakstīja:Auto nopirku 05.02.2007. Otrais sods esot par to, ka ar manu masinu esot braukusi 07.02.2007 sitada butne- Gunita Galeniece-Teļnova kods: 291083-11070.

Jautājums zinātājiem par tēmu:

Kopš kura laika sodus un liegumus liek mašīnām. Ja jau ir administratīvā pārkāpuma akts pat ar vainīgas personas personas kodu, tad jau sods jāmaksā pieminētajai būtnei - Gunitai, nevis mašīnas īpašniekam.

Cik man zināms, tad liegumu mašīnai var uzlikt, ja ir izdarīts pārkāpums un auto vadītājs nav zināms, tikai tik vien kā auto numurs.

Nesaprotu, kurā vietā es kļūdos?

Aktā ir arī auto nr. Un ja konkrētā sodītā persona, kas piemēram sodīta par ātruma pārsniegšanu, nav nomaksājusi sodu, mašīnai ir liegums darbībām CSDD.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

vaskins rakstīja: Sakidroju vel reiz:

1.sods - piekritu esmu vainigs, par to kadel parkojos daudzsatvu 2.stava spices stavieta un tiem ratiem- teicu bija savi apsverumi! Autosedeklitis ir, bet taja laika nedriksteja (veselibas apsverumu del) to izmantot!!!

1.sods- nepazistu vinu, masina 07.02.2007 staveja pie majas sadauzita 100% un neviens ar vinu nebrauca, nav nedz laika nedz velesanas vazaties pa policijam, rakstit ieniegumus.

Tadel samaksaju tos 20.00ls un miers.

Topiks ta priekš kam bija jātaisa? Vienkārši savlaicīgi apmaksā savus + svešus sodus un būs "miers"!

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

alisters rakstīja: Tiko sazinājos ar Gunitu! Viņa ar asarām acīs stāsta, ka ir braukusi kopā Vaskinu 07.02.2007. Vaskins esot bijis galīgi pillā un neko neatceroties! Arī draudzēties vairs ar Guņķiku negribot!

tā jau ir kad vajag PAVEST meiteni tā vaskins pirmais, kad vajad maksāt sodu, tad vaskins nikuja neatceras

Tai meitenei galerijā ar kaut kāds bēbis redzams. Es jau saku-vaskins ir izvirzulis.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Oi kā vaskins tagad pūlas atcerēties.

Edzuss Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Iauto detektīvī /me ierēc par šo topiku

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Oi kā vaskins tagad pūlas atcerēties.

es bi tagad tavaa vietaa saaktu domaat, kad un kuraa briidii esi uztaisiijis savu firmeli:

forums.delfi.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Par otro ipasi nav ko teikt - gribi cinies, negribi necinies. Sistema pie mums rulle.

Bet pirmo sodu esi pelnijis. Un jo ipasi par to, ka nesaproti par ko. Tev patiesam bija iemesls APSTATIES invalidu stavvieta (ko CSN neaizliedz), bet tev nebija nekada iemesla, iznemot savu slinkumu, atstat auto stavesanai invalidu stavvieta. Veraji mierigi izkraut sievu ar bernu un ratiem 5 min laika un pec tam aizdzit auto stavesanai tur, kur to drikst. Ta ka sodu esi sanemis pelniti. Esmu pats nereti apstajies ne tikai invalidu stavveta, bet ari pie pasam veikala durvim vai "zem krusta", lai izlaistu omi, kam tiesam ir gruti paiet. Ari tajas reizes, kad esmu to darijis CP acu prieksa, neesmu nekadu sodu sanemis, jo vini tomer ir gana saprotosi un neiebilst pret sadu ricibu, ja tulit pec tam es pats ar visu masinu no turienes aizvacos.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti