Par jaunajām nodevām...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
 
1 2 3
Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Nabags.... Izsaku līdzjūtību!

Ar nolaiztām rokām tikai krāniņu varēsi paturēt čurājot, bet paēst gan nevarēsi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaapeec rakstīja: Nabags.... Izsaku līdzjūtību!

Ar nolaiztām rokām tikai krāniņu varēsi paturēt čurājot, bet paēst gan nevarēsi.

Tev nabadziņam, kurš vairāk par 0,6L nespēj pavilkt, tas protams nedraud, tāka aizver muti un nekad šeit vairs nerādies. Vēl labāk nolaid sevi tualetes podā!

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Tev taisnība. Mani tiešām sajūsmina tā ļaužu suga, kurai viss vienmēr ir slikti un rokas nolaižas aiz skumjām.

________________

Bet par manu rādīšanos/nerādīšanos kādā vietā/nevietā ne jau Tev būs spriest...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaapeec rakstīja: Tev taisnība. Mani tiešām sajūsmina tā ļaužu suga, kurai viss vienmēr ir slikti un rokas nolaižas aiz skumjām.

_______________

Bet par manu rādīšanos/nerādīšanos kādā vietā/nevietā ne jau Tev būs spriest...

Stulbs tak tu esi!!! Iedomājies ved uz LV mašīnu ar ~5L motoru, kurai vērtība 5000Ls. Pēc jaunās nodevas pieņemšanas ( kas 100 punkti notiks ) - pie tiem 5000Ls pieskaiti vēl jauno nodevu 2500Ls( puse no vērtības! ) kam? par ko? kas mainīsies? ceļi labāki paliks? CP draudzīgāka? Sievai biežāk dos? Nu kas? NĒ - VALSTS APKARO INFLĀCIJU!!!! m/m/m/m/m/

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ja nepatīk, tad var braukt uz Īriju. Tur viss ir labi...

A tu pedāli vispār vēl dzīvs esi????

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Pat dzīvāks nekā tu, pediņ! Aizej paspēlējies ar suni un dzīve paliks vieglāka.

Mļa būtu te tumšāka vārtrūme nevis nets, kur tev pedaram krānu staipīt,... sēdi savos laukos, īrijā vai kur tur un graizi savu NFS un klusē. sifiliķis nelaimīgais!

Reģ.: 06.05.2024
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Pat dzīvāks nekā tu, pediņ! Aizej paspēlējies ar suni un dzīve paliks vieglāka.

Mļa būtu te tumšāka vārtrūme nevis nets, kur tev pedaram krānu staipīt,... sēdi savos laukos, īrijā vai kur tur un graizi savu NFS un klusē. sifiliķis nelaimīgais!

Viņam jau tā maziņš, beidz apcelt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Viņam jau tā maziņš, beidz apcelt

Izskatās, ka drīz varētu bez tā paša palikt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tev gan grūta dzīve, ja jāsatraucas pie mazākā nodevas palielinājumu. Beidz kratīt tos suņus un atrodi kārtīgu darbu. Vismaz par slotas operatoru. Pāris gados sapelnīsi sev ceļojumam uz Īriju un tad varēsi tur dzīvot laimīgs. Nevajadzēs tev tumšās vārtrūmēs pelnīt iztiku.

Aizver tak tu muti m.auka!!!

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Aizver tak tu muti m.auka!!!

Kāds jauks puisēns, slēpj savu viegli ievainojamo dvēselīti un maigo dabu aiz rupjībām.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaapeec rakstīja:

nafigators rakstīja:

Aizver tak tu muti m.auka!!!

Kāds jauks puisēns, slēpj savu viegli ievainojamo dvēselīti un maigo dabu aiz rupjībām.

No tevis psihologs kā no manis cūka-pilots

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Nenosmieties jūsos klausoties. Vajag vienu kārtīgu iauto pasākumu, kur visiem ierašanās obligāta, citādi bans uz mūžu. Un tur tad vai nu izkautos atsevišķi indivīdi, vai sadzertu tu-brālības, secinātu, ka tas otrs īstenībā ir tīri normāls šmurgulis un nosolītos viens otram uz galvas vairs nekakāt vismaz virtuāli. Bet varbūt nemaz nevajag, nebūs vairs šitās jautrības...

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

aga, un lūriķiem prieki beigtos...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Es tikai par, bet esmu pārliecināts, ka marchikam cincīts raustītos, lai ierastos uz tādu pasākumu! Vēl varētu pateikt, ka fans vai gomiks ir lāga keksi, bet ne jau tas sifiliķis!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Stulbs tak tu esi!!! Iedomājies ved uz LV mašīnu ar ~5L motoru, kurai vērtība 5000Ls. Pēc jaunās nodevas pieņemšanas ( kas 100 punkti notiks ) - pie tiem 5000Ls pieskaiti vēl jauno nodevu 2500Ls( puse no vērtības! ) kam? par ko? kas mainīsies? ceļi labāki paliks? CP draudzīgāka? Sievai biežāk dos? Nu kas? NĒ - VALSTS APKARO INFLĀCIJU!!!! m/m/m/m/m/

Skaidrs, ka ar inflācijas apkarošanu, tam nav nekāda sakara, bet, mans personiskais viedoklis ir šāds - gribi 5 litru amerikas tirgum ražotu auto - pērc, tikai iemaksā attiecīgu nodokli par ficīša garināšanu.

Mani, piemēram besī amurikāņu autobūves invāzija šeit. Es nerunāju par retrovāģiem, kas reizēm ir patiesi lieliski autobūves vēstures pieminekļi - kāda sena korvete vai mustangs, kas, tiesa, salīdzinoši ar Eiropas mašīnām, ir pilnībā nevadāmi.

Gribi atvest kādu pajaunu Bleizeri vai Eskalādi - samaksā nodoklīti un reģistrē, tikai uz ielas arī derētu pakontrolēt vai pagriezienu rādītāji ir oranži utt.

Būtiskākais, kas man nav skaidrs (Pans Kleksis jau uzdeva radio SWH šo jautājumu) - kāpēc ar šādu nodokli neapliek motorjahtas, kuterus, lidmašīnas un helikopterus... Tie nu toč nav pirmās nepieciešamības ģimenes transportlīdzekļi...

Runājot par ģimenes busiņiem - labi aprīkots VW Multivan ar 1,9 TDI (visi sarkanie burtiņi) nebūt nav slikts ģimenes auto...Un nesakiet, ka nav ērts vai vietas tajā maz, vai ka tas neiet... Ja neiet - paņemiet VR6 vai 2,5 TDI...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

1)Likums skar pilnīgi visus ratus - kā Amerikāņu, tā arī eirožopas, Japānas...

2)5L vēl nenozīmē, ka ar to krāns tiek staipīts!

3)Tiem, kas var atļauties un grib gādāt cayenni, 6L`itrīgu MB, escaladu vai RAM`u, protams šie 2-3k būs pokuj!

Un galu galā runa jau vairāk iet par to, KĀ "VALSTS KARO AR INFLĀCIJU" Te taču skaidri un gaiši redzams, ka tā ir ES tirgus lobēšana - pērkam ES preci, nauda paliek ģimenē! PSC!!! Kapēc tieši LV izceļās ar tik daudziem neārstējamies ideotiem TUR????

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: 1)Likums skar pilnīgi visus ratus - kā Amerikāņu, tā arī eirožopas, Japānas...

2)5L vēl nenozīmē, ka ar to krāns tiek staipīts!

3)Tiem, kas var atļauties un grib gādāt cayenni, 6L`itrīgu MB, escaladu vai RAM`u, protams šie 2-3k būs pokuj!

Un galu galā runa jau vairāk iet par to, KĀ "VALSTS KARO AR INFLĀCIJU" Te taču skaidri un gaiši redzams, ka tā ir ES tirgus lobēšana - pērkam ES preci, nauda paliek ģimenē! PSC!!! Kapēc tieši LV izceļās ar tik daudziem neārstējamies ideotiem TUR????

Paši iebalsojām ar to Šreku priekšgalā. Bet eiropas auto ir gan ekonomiskāks, gan vadāmāks salīdzinoši ar amurikas brīnumiem. Moš vēl sakarā ar lielo britu salu viesstrādnieku skaitu tļaut vēl vāgus ar stūri nepareizā pusē, jo japānas tirgum ražotais STIenis ir krutāks???

Nekur citur ES arī nemīl ārpus ES tirgum domātus vāģus. Tākā esi mierīgs!

Rezumē - piekrītu, ka ar inflācijas apkarošanu tam nav sakara! Esmu pret nehomoloģizētiem amerikānu autiņiem Eiropā!

Gribās staipīt krānu - uzskati ka tā ir kosmētiskā operācija Žaržecka klīnikā!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Es neesmu balsojis, jo visi viņi tur ar pirkstu taisīti!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Es neesmu balsojis, jo visi viņi tur ar pirkstu taisīti!

Ar vārdu paši ir domāti visi kopumā, nevis katrs personiski.

Nejaukt personisko un kolektīvo atbildību!

Ja neesi bijis vēlēt, tad esi pats pielicis roku, tam, ka citi, kas bija vēlēt, kam nebija slinkums, ir ievēlējuši to, ko ievēlējuši.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vajadzētu kalvīša pārtikušo vēderu un taukus ar nodokli aplikt - nekui te brīvo vietu aizņemt!

Un pēc tam visiem, kas atbalsta šo likumu - papildus nodokli dzīvesvietai, piemēram, 1000Ls/km2 ikgadējo, ja platība pārsniedz 25 kvadrātmetrus!

Pedari mļa!

Iesim atpakaļ uz bezšķiru sabiedrību - dzīvosim 25 kvadrātmetros ar 4 bērniem, braukāsim ar 0,6L dīzelīšiem!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: Es neesmu balsojis, jo visi viņi tur ar pirkstu taisīti!

Ar vārdu paši ir domāti visi kopumā, nevis katrs personiski.

Nejaukt personisko un kolektīvo atbildību!

Ja neesi bijis vēlēt, tad esi pats pielicis roku, tam, ka citi, kas bija vēlēt, kam nebija slinkums, ir ievēlējuši to, ko ievēlējuši.

Gan jau tiks publiskoti to mūļu nosaukumi, kuri par/pret. Nākamajās vēlēšanās es noteikti būšu!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

dzīvosim 25 kvadrātmetros ar 4 bērniem, braukāsim ar 0,6L dīzelīšiem!

Tev laikam ir kopleksi, ja uzskati ka starp 0,6 dīzeli un 5l V8 motoru neka nav.

Ar 1,8-3,0 litru dzinēju ir iespējams visai neslikti iztikt. Nevajag te ļa-ļa un visus riekstus bērt vienā kulē - dzīvojamo platību un vāģus.

Labāk būtu pieņēmuši, ka nevar norakstīt 18% PVN uz uzņēmumu reģistrētiem vāģiem, kam cena ir virs 25000 EUR.

Tas būtu visai incanc gājiens...

Un atlikt tiršanu ka līdz 25000 EUR nevar nopirkt dienesta mašīnu - viestiešākajā dienesta mažīnas nozīmes izpratnē...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Redz ir gadījumi, kad nevar un gluži vnk iemesla pēc - ir mašīnas, kurām motori zem 3 un 4 litriem nemaz nav! Kapēc piemēram pērkot hrusleru ar 2,7L man nebūs papildus nodeva, bet pērkot tieši tādu pašu 3,5L man būs jāpiemaksā 1050Ls?! ( principiāli ) mašīna ar 3,5L ir "luksus prece" bet tieši tā pati tikai ar 2,7L vairs nav??? turklāt pofigā vai tas hruslers ir 10 gadus vecs pa 5000Ls vai cayenne tikko no konveijera pa 100000Ls....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Protams, ka līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt! Labāk ir iegādāties mašīnas pa visu banku, norakstīt izdevumos un izsniegt darbiniekiem nekā tiem pedariem 4`to daļu atdot!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Redz ir gadījumi, kad nevar un gluži vnk iemesla pēc - ir mašīnas, kurām motori zem 3 un 4 litriem nemaz nav! Kapēc piemēram pērkot hrusleru ar 2,7L man nebūs papildus nodeva, bet pērkot tieši tādu pašu 3,5L man būs jāpiemaksā 1050Ls?! ( principiāli ) mašīna ar 3,5L ir \"luksus prece\" bet tieši tā pati tikai ar 2,7L vairs nav??? turklāt pofigā vai tas hruslers ir 10 gadus vecs pa 5000Ls vai cayenne tikko no konveijera pa 100000Ls....

Tas ka Amurikāņi taisa smagus begemotus ar nenormāli niecīgo litra jaudu, lai arī ir amurikāņu ikdiena un Tava problēma. Ja kāds var uztaisīt automobīli ar augstāku lietderības koeficientu, kāpēc to neieraudzīt un neizmantot???

Ja tev patīk Escalade - tad arī esi gatavs par savu ekskļuzivčinu samaksāt. Man riebj tie begemotiskie pisuāri, kas manāmi uz ielas. Vai tiešām nav citu auto, izņemot amurikāņu busu un visvisādīgāko parket/īsto bobikveidīgo? Tiešām tik ļoti liels ir tas mazvērtības komplekss???

Moš vispār ir jāpāriet uz kaut ko galīgi absurdu un nejēdzīgu???

Piemēram: kakao.lv/...

vai arī kakao.lv/...

Tam arī ar 5.0 litru motoru var būt par maz.

Gribi ko ekskluzīvu - atļāujies samaksāt vai tin dzīvot uz to sapņu zemi amuriku! Tur cilvēkiem par labu toni tiek uzskatīts īpašumā esošs Eiropas auto un tur par to maksā attiecīgus nodokļus.

Izlem pac - ko gribi.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti