Par jaunajām nodevām...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
 
1 2 3
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Protams, ka līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt! Labāk ir iegādāties mašīnas pa visu banku, norakstīt izdevumos un izsniegt darbiniekiem nekā tiem pedariem 4`to daļu atdot!

Tu muļķis esi? Priekš kam kaukādam tirdzniecības aģentam darba vajadzībās ir jāpērk kas īpaši dārgāks par Opel Corsa ar 1,4 dzinēju???

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Protams, ka līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt! Labāk ir iegādāties mašīnas pa visu banku, norakstīt izdevumos un izsniegt darbiniekiem nekā tiem pedariem 4`to daļu atdot!

P.S.

Parādi man to dienesta Cayenne īpašnieku, kas norakstot auto ir palielinājis darbiniekiem (izņemot sevi, mīļāko, savu sekretāri utt) algas? Nepieliec nu smieklīgs.

Nedz apkopējai nedz kādam darbiniekam pēkot Cayenn un rakstot nost nodokļus aploksnē iekonvertētā aldziņa NEKAD nav palielinājusies.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: Protams, ka līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt! Labāk ir iegādāties mašīnas pa visu banku, norakstīt izdevumos un izsniegt darbiniekiem nekā tiem pedariem 4`to daļu atdot!

Tu muļķis esi? Priekš kam kaukādam tirdzniecības aģentam darba vajadzībās ir jāpērk kas īpaši dārgāks par Opel Corsa ar 1,4 dzinēju???

Izlasi vēlreiz MUĻĶI, ko es rakstiju un netikai izlasi, bet arī pamēģini saprast!!! "līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt"-vari pēdiņās ielikt, ja līdz tavam cietajam paurim neaiziet!

Pastāsti, lūdzu, cik un kādi US autiņi tev ir bijuši, ja esi tik liels "experts", a?! Vai arī kā vienmēr viena tante teica??? Nez kapēc dzīvē viss ir pavisam pavisam citādi,... kā tājā dziesmā....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: Protams, ka līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt! Labāk ir iegādāties mašīnas pa visu banku, norakstīt izdevumos un izsniegt darbiniekiem nekā tiem pedariem 4`to daļu atdot!

P.S.

Parādi man to dienesta Cayenne īpašnieku, kas norakstot auto ir palielinājis darbiniekiem (izņemot sevi, mīļāko, savu sekretāri utt) algas? Nepieliec nu smieklīgs.

Nedz apkopējai nedz kādam darbiniekam pēkot Cayenn un rakstot nost nodokļus aploksnē iekonvertētā aldziņa NEKAD nav palielinājusies.

Man tev ar pirkstu pārādīt vai kā? Vai arī vārdu uzvārdu, p.k. tev vajag? Pilnīgs čau!!!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Man tev ar pirkstu pārādīt vai kā? Vai arī vārdu uzvārdu, p.k. tev vajag? Pilnīgs čau!!!

Pats maz tam tici?

Aizej un iepērc kādu Suburban 6.2 vai Escalade, kamēr vēl kosmētiskā operācija ir pa lēto...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: ko es rakstiju un netikai izlasi, bet arī pamēģini saprast!!! "līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt"-vari pēdiņās ielikt, ja līdz tavam cietajam paurim neaiziet!

Pastāsti, lūdzu, cik un kādi

Tad ieliec arī pēdiņās uzreiz!

Un tikmēr kamēr tādu norakstītāju būš simtiem - valstij nebūs naudas, par ko tavai vecmuterei izmaksāt atbilstošu pensiju.

Gan jau paņems aiz olām arī tos, kas nodokļus kulē krāj...

Retorisks jautājums - vai, ja Vācijā tik masveidīgi nemaksātu/krāptu nodokļus un bencīns maksātu tik pat lēti kā pie mums - vai tur varētu uzturēt autoceļus tādā līmenī, kādi tie tur ir pašlaik?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja:

Man tev ar pirkstu pārādīt vai kā? Vai arī vārdu uzvārdu, p.k. tev vajag? Pilnīgs čau!!!

Pats maz tam tici?

Aizej un iepērc kādu Suburban 6.2 vai Escalade, kamēr vēl kosmētiskā operācija ir pa lēto...

Man nekam nav jātic Nez, varbūt jau ka tavā latgales stūrī ir "taisnāki" grāmatveži

Paliec sveiks, urolog-metinātāj!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: ko es rakstiju un netikai izlasi, bet arī pamēģini saprast!!! "līdz 25k eiro nevar dienesta mašīnu nopirkt"-vari pēdiņās ielikt, ja līdz tavam cietajam paurim neaiziet!

Pastāsti, lūdzu, cik un kādi

Tad ieliec arī pēdiņās uzreiz!

Un tikmēr kamēr tādu norakstītāju būš simtiem - valstij nebūs naudas, par ko tavai vecmuterei izmaksāt atbilstošu pensiju.

Gan jau paņems aiz olām arī tos, kas nodokļus kulē krāj...

Jā, starpcitu, nodokļi tiek maksāti tikai neesmu jutis nekādu īpašu atdevi no tā. Tikai mūsu gudrīšiem taukus un viņu "kundzēm" celulīti vairo! Būs jāprasa, lai grāmatvede dod bruto uz rokas. Nah tos petuhus barot!

Retorisks jautājums - vai, ja Vācijā tik masveidīgi nemaksātu/krāptu nodokļus un bencīns maksātu tik pat lēti kā pie mums - vai tur varētu uzturēt autoceļus tādā līmenī, kādi tie tur ir pašlaik?

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

s u da tas jaunais likums

ja izdomasu parvietoties ar lielu motoru tad registresu LT un liksu p i m p i virsu LV

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Es esmu pilniigi pret sito idiotismu ar taam stulbajaam nodevaam.

1. Ja es nopeerku lielmotoru tad es attieciigi arii samaksaaju akciizi katru reizi uzpildoties. Tieši proprcionaali tam cik esmu izpludinaajis gaisaa vairaak CO2. Absoluuti taisniigi.

2. Vai ir taisniigi nostaadiit Latvijaa esošu Chrysler 300M ar 3.5 motoru pret ievestu no USA vai Eiropas Chrysler 300M?

3. Fakts ir taads ka vairums Eiropas mašīnu ir maz vietas salonaa. Lai divi 1.9m cilveeki saseestos viens aiz otra tas nebuus iespeejams faktiski nevienaa eiropas masiinaa iznemot luksusklases BMW 7 seeriju Audi A8 Mersedes S klase veel opel Omega bet nu Omegas arii vairs nerazo Bet taa kaa Eiropas luksus klases masiinas ir paarsvaraa loti daargas tad saadai pireceeju kategorijai nekas cits netaliek kaa pirk amerikaani.

Un tad ir jautaajums kaapeec saadi cilveeki ir jaadiskriminee???

kaapeec ir jaaierobezo cilveeka tiesiibas paarviertoties eertaa un saliidzinosi nedaargaa masiinaa??? kaapeec ir jaabaaz vienaa maisaa Escalades iipassnieks kura autinss maksaa varbuut ap 60000 EUR ar piemeeram DODGE intrepid iipasnieku kura masiina maksaa varbuut ap 4000-5000 EUR???

kaut ko tik stulbu var izdomaat tikai taukumuulis kuram smadzenu paaraak daudz nav atlicis.

Tiem kam nepatiik daargaas masiinas! Nu i kas tev liedz taadu nopelniit ja nevari tad nezvanksti....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Palaidniex rakstīja: vai tur varētu uzturēt autoceļus tādā līmenī, kādi tie tur ir pašlaik?

a KAD tur ir bijuši sūdīgi ceļi?

par bijušo DDR nerunā, tā tokš nau Vācija un arī tut 10 gadu laikā ceļi no mums līdzīgiem ir pārvērtušies par ohoho..... jaunais bānis Lībeka Rostoka A21 ir par piemēru

Jā tieši exDDR ceļi ir pārvērtušies par tādiem dēļ tā ka tur 95 maksā EUR 1.31-1.33, 98 EUR 1.39-1.42...

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

tak ko var gribēt, ka veca vecene to likumprojektu uzcepa augšā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: es teiksim, būtu ar mieru maksāt lielāku ceļa nodokli ik gadu, JA VIEN:

piemēram būtu viena VIENĪGA stingri uzraudzīta valsts ceļu būves kompānija, kas šos ceļus būvētu KVALITATĪVUS un ar normālu GARANTIJU!

resp., ka mēs varētu tiešām just, ka tā mūsu nauda nonāk TUR, kur tai jānonāk.... bet patlaban ar šito te bardaku pat īsti neko iepīkstēties nevari......bet derētu papētīt bijušo ceļu 'buvju firmeļu īpašnieku mājas, viņu radinieku īpašumus pēdējo 10 gadu laikā....

BET protams, nevienu jau tas nekrata

TĀPĒC, es nevēlos maksāt pat i patreizējos nodokļus.

Aizmirsi vienu lietu - visi ceļinieki norāda uz Latvijas Valsts standatru, saskaņā ar kuru tiek izbūvēti un/vai rekonstruēti ceļi. Kad kāds apvaicājas par nepieciešamību šo standartu pamainīt loģiskā virzienā pēkšņi visi paliek īgni un aizstāv to kā tādu absolūtu patiesību vai nemaināmu aksiomu...

Vienīgais kas nav skaidrs -pieņemot, ka no jebkura ceļu projekta tiek melnajā kasē ieskaitīti 10% vai 15% naudas, kāpēc nevar ceļu būvēt kvalitatīvi? Tāpatās tas ir noteikts gada budžets, slikti taisot daudz ceļus vai labi mazāk ceļus melnās kases apjoms nemainīsies... Bet ar laiku paliks vairāk labu ceļu, jo nedaudz kvalitatīvāk izbūvējot (mazliet sadžrdzinot ceļa izbūvi) ceļu, var panākt ievērojamu kalpošanas laika pieaugumu, tādējādi palielinot lietojamo ceļu īpatsvaru ar katru gadu...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja amerikāņi ražotu labus dīzēļus priekš tām lielajām laivām, es neko neteiktu, bet, tā kā lietderības koeficients tiem aizvēšturiskajiem V veida dzinējiem ar bīdītājiem ir mazs, tad pareizi ir.

Ja vajag vietas, pērc VW caravelle, MUltivan utt, bet nejau veicināt globālo sasilšanu.

man nekas nebūtu pretī, ja uz dīzeļiem tas neattiektos, bet uz benzīnu man pilnīgi vienalga - eto ņi serjozna mūsdienās ar benzīnu braukāt

peace

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ideots rakstīja: es teiksim, būtu ar mieru maksāt lielāku ceļa nodokli ik gadu, JA VIEN:

piemēram būtu viena VIENĪGA stingri uzraudzīta valsts ceļu būves kompānija, kas šos ceļus būvētu KVALITATĪVUS un ar normālu GARANTIJU!

resp., ka mēs varētu tiešām just, ka tā mūsu nauda nonāk TUR, kur tai jānonāk.... bet patlaban ar šito te bardaku pat īsti neko iepīkstēties nevari......bet derētu papētīt bijušo ceļu 'buvju firmeļu īpašnieku mājas, viņu radinieku īpašumus pēdējo 10 gadu laikā....

BET protams, nevienu jau tas nekrata

TĀPĒC, es nevēlos maksāt pat i patreizējos nodokļus.

Aizmirsi vienu lietu - visi ceļinieki norāda uz Latvijas Valsts standatru, saskaņā ar kuru tiek izbūvēti un/vai rekonstruēti ceļi. Kad kāds apvaicājas par nepieciešamību šo standartu pamainīt loģiskā virzienā pēkšņi visi paliek īgni un aizstāv to kā tādu absolūtu patiesību vai nemaināmu aksiomu...

Vienīgais kas nav skaidrs -pieņemot, ka no jebkura ceļu projekta tiek melnajā kasē ieskaitīti 10% vai 15% naudas, kāpēc nevar ceļu būvēt kvalitatīvi? Tāpatās tas ir noteikts gada budžets, slikti taisot daudz ceļus vai labi mazāk ceļus melnās kases apjoms nemainīsies... Bet ar laiku paliks vairāk labu ceļu, jo nedaudz kvalitatīvāk izbūvējot (mazliet sadžrdzinot ceļa izbūvi) ceļu, var panākt ievērojamu kalpošanas laika pieaugumu, tādējādi palielinot lietojamo ceļu īpatsvaru ar katru gadu...

nu te tu esi garām.... LVS - reglamentē kādiem ceļiem jābūt pie noteiktiem kriterijiem (ātrums, intensitāte..).... materiālus un to īpašības definē "Autoceļu specifikācijas" - kuras jau kādus 7 gadus tiek zināmā veida regulāri tiek pārstrādātas un pielagotas mūsu vajadzībam.....

Mūsu problēma ir tāda - kā LVceļi nespēj iziet uz politisko lēmumu par lieliem ceļiem.... bet mēģin par min izmaksam dabūt max brinumus.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Jā tieši exDDR ceļi ir pārvērtušies par tādiem dēļ tā ka tur 95 maksā EUR 1.31-1.33, 98 EUR 1.39-1.42...

ne tikai....

dīzeļdzinēju braucējiem ir pamatīgi jāpiemaksā un arī daudzu zirgspēku īpašniekiem pamatīgi jāpiemaksā.....

bet cik es atceros, tas viss tur bija loģisks un skaidrs, nevis kā te- no pirksta izzīsts projekts!

vai tad dīzelis neskaitas ekoloģiski tīrāks

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Mūsu problēma ir tāda - kā LVceļi nespēj iziet uz politisko lēmumu par lieliem ceļiem.... bet mēģin par min izmaksam dabūt max brinumus.....

no muusu smakoshanas forumos taapat nekas nemainiisies

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

modena rakstīja: ...

Mūsu problēma ir tāda - kā LVceļi nespēj iziet uz politisko lēmumu par lieliem ceļiem.... bet mēģin par min izmaksam dabūt max brinumus.....

un tad tam max brīnumam par min izmaksām pārbrauc pāri 100 pārkrauti smagie un sākas viss no gala... Satiksmes ministrija ar pārkrautajiem cīnās kampaņveidīgi, kam maz jēgas...

Protams ja trāpa - ļesovozs (+8 tonnas) - firmai ja nemaldos 5K lašu sods, +vadītājam 250) - tikai tas reti...

ak jā, perevess varot būt, ja esi nopircis atļauju....

Igaui ar pārkrautajiem cīnās visai feini

Un, las traucē uz šosejas pie intensitātes skaitītājiem ar svariem pielikt fotoaparātu? Vai arī līgt katru dienu citai rajona ekipāžai izlases kārtībā nosvērt dažus (!) smagos? Pārkrautu ļesovozu uz aci var atšķirt no pārējiem, nav jābūt ģēnijam...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: .... materiālus un to īpašības definē "Autoceļu specifikācijas" - kuras jau kādus 7 gadus tiek zināmā veida regulāri tiek pārstrādātas un pielagotas mūsu vajadzībam.....

Pietiktu ar vienu papildinājumu tajā standartā, ka - izbūvētajam un/vai atjaunotajam ceļam ir jāiztur garantijas laiks 3 gadi (bez būtiskām izmaiņām kvalitātē un obligāti, bez nepieciešamības to garantijas laikā remontēt). Ja ceļš sāk brukt ātrāk sodīt ceļa būvētāju ar rubli - uzlikt sodu par pimslaicīgi mirsošo ceļu, kā arī liegt piedalīties 2 gadus valsts un pašvaldību konkursos... Tāc sīkums mainītu oi, cik daudz...

Tagad ir tā, ka izbūvē atklāti sūdīgu ceļa segumu un pēc 1,5 gada aizlāpa bedres garantijas saistību kārtībā. Vot i nevar gribēt no biezpiena izbūvētam ceļam ilgu mūžu, jo ceļa būvētājs ir izturējis pārbaudi - 2 gadi ir, pielaboja bojājumus no savas kabatas...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Es tik nesaprotu, kapēc visi vienmēr ciklējas tieši uz Lietuvu?! Kā ir ar Igauniju?

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Njaa...un savulaik es par Tevi Aigar atdevu savu balsi vēlēšanās...vēl kādu kadu atpakaļ tu man likies līdz šim prātīgākais premjers,Aigar...bet tagad Tu esi ieTirsis dvēselē vienai lielai daļai parasto latviešu...tu tomēr esi viens liels-resns un nobarojies p1mpis,Aigar.......

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Njaa...un savulaik es par Tevi Aigar atdevu savu balsi vēlēšanās...vēl kādu kadu atpakaļ tu man likies līdz šim prātīgākais premjers,Aigar...bet tagad Tu esi ieTirsis dvēselē vienai lielai daļai parasto latviešu...tu tomēr esi viens liels-resns un nobarojies p1mpis,Aigar.......

Precīzi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

joop rakstīja: Njaa...un savulaik es par Tevi Aigar atdevu savu balsi vēlēšanās...vēl kādu kadu atpakaļ tu man likies līdz šim prātīgākais premjers,Aigar...bet tagad Tu esi ieTirsis dvēselē vienai lielai daļai parasto latviešu...tu tomēr esi viens liels-resns un nobarojies p1mpis,Aigar.......

Precīzi

Аигару на мыло!!!!

Reģ.: 06.05.2024
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

joop rakstīja: Njaa...un savulaik es par Tevi Aigar atdevu savu balsi vēlēšanās...vēl kādu kadu atpakaļ tu man likies līdz šim prātīgākais premjers,Aigar...bet tagad Tu esi ieTirsis dvēselē vienai lielai daļai parasto latviešu...tu tomēr esi viens liels-resns un nobarojies p1mpis,Aigar.......

Precīzi

Аигару на мыло!!!!

Ko jūs man piep1sāties??

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

nafigators rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

joop rakstīja: Njaa...un savulaik es par Tevi Aigar atdevu savu balsi vēlēšanās...vēl kādu kadu atpakaļ tu man likies līdz šim prātīgākais premjers,Aigar...bet tagad Tu esi ieTirsis dvēselē vienai lielai daļai parasto latviešu...tu tomēr esi viens liels-resns un nobarojies p1mpis,Aigar.......

Precīzi

Аигару на мыло!!!!

Ko jūs man piep1sāties??

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti