CSDD jaunaa nodeva

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Nesen aizbraucu uz tehnisko apskati. Veicu maksaajumus par apskati un visu paareejo - transporta un un kaadas veel tur visas nodevas... Veelaak peetot kviitis par ko tad iisti maksaaju atradu taadi "interesantu" ierakstu - atljauja par piedaliisjanos satiksmee - 2 Ls, kas neapliekaas ar 18% PVN. Meegjinaaju ar juristiem saprast KO TAD IISTI NOZIIMEE sjii "JAUNAA" nodeva, bet nu jautaajums palika gaisaa karaajoties...

Maybe kaads vareetu paliidzeet saprast - kas ir sjii magjiskaa "atljauja piedaliities satiksmee"????!!!

 
1 2
Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Tā ir vienas dienas atļauja piedalīties ceļu satiksmē, kuru nopērk ar konkrātu mērķi- braukt līdz TA punktam.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

normaali taadai lapinjai jaabuut tad, ja ej tehnisko PEEC noliktaa datuma. bet, man ir aizdomas, ka taadu dod tagad katram... vismaz, man bija ar vienu auto bez tehniskaas taada un otram ar veel esoshu ar, konstateeju tikai maajaas, uzvilkos, bet bija jau veels un tad jau pierimu, 2 ls deelj neieshu jau pakalju pleest pushu savu tasiniibu raadiidams

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Neesmu sev tādu manījis...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

veel es domaaju, ka shii atljauja var dereet lai auto beaz TA paardziitu uz citu taa teikt glabaashanas vietu. cik tas ir likumiigi, nezinu.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Bija kaut kāds keiss, kad mainījās PVN likmes, un lai uzlabotu viņu uzskaiti, tika sadalīti esošie pakalpojumi sīkāk + tika ieviesti dažādi jauni. Ko katrs nozīmē, es arī nesaprotu.

Bet man vislabāk patīk "Vadītāja apliecība" un "Vadītāja apliecības izsniegšana", vai ari "Kaut kāda tur nodeva" + "maksa par kaut kādas tur nodevas iekasēšanu".

Drīz būs "Maksa par "maksa par nodevas iekasēšanu"" un mēs visi tāpat maksāsim. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Biju 30taja ar vienu auto kam skate marta beigusies uz skati. Vienreizeja atlauja maksa 2.50 to panemu pirms tam augsa. Kad gaju skati tad 2 lati par atlauju piedalisanos satiksme tapat. Operatori pirms atm bridinaju kad atlauja to kad skatei termins beidzies atrak ir. CSDD vispar izcelas ar mistiskiem maksajumiem jo 0.35 jau sen ir par nodevas iekasesanu. Ta teikt summas mazas lai pipls nesatraucas bet ni citrona lietotaju normals kapis sanak.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tā ir vienas dienas atļauja piedalīties ceļu satiksmē, kuru nopērk ar konkrātu mērķi- braukt līdz TA punktam.

Šitais ir kaut kas cits. Citā topikā jau rakstīju, ka martā man vienam autiņam arī šito paņēma, kaut gan TA vēl nebija beigusies. Man arī interesē vai kāds ir kaut kur sastapis juridisku pamatojumu kārtējai nodevai?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Tas ir jauns maksājums, izdomājis ministru kabinets un saucas 'Atļauja piedalīties ceļu satiksmē'. Tā ir maksa par tehniskās apskates uzlīmi, kas apliecina faktu par to, ka ar mašīnu viss kārtībā. Tas ir- izieta apskate, ir OCTA un bala bala.

Šis 'jaunums' ir spēkā no 1. janvāra.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

To uzzināju CSDD.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tas ir jauns maksājums, izdomājis ministru kabinets un saucas 'Atļauja piedalīties ceļu satiksmē'. Tā ir maksa par tehniskās apskates uzlīmi, kas apliecina faktu par to, ka ar mašīnu viss kārtībā. Tas ir- izieta apskate, ir OCTA un bala bala.

Šis 'jaunums' ir spēkā no 1. janvāra.

Akujetj izdomājuši Vai tad par visu šito jau netiek samaksāts ar maksājumu par TA veikšanu

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Tātad- agrāk bija tikai maksa par apskati, kuras cenā ietilpa uzlīme. Ja kaut kādu iemeslu dēļ uzlīme bija jāmaina ( parasti-stikla nomaiņas gadījumā) tad par uzlīmi bija jāmaksā 1,18 Ls. Tas bija loģisks pasākums. Tagad ir izdomājuši vēl kādu veidu kā nokāst naudu un uzlīmes nu jebkurā gadījumā maksā 2 lati.

Interesanti, ir iespēja nepirkt uzlīmi, kas apliecina to, ka esmu izgājis TA ?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas notiek ar to naudu, ja apskatē iegūts novērtējums '2'.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

O,CSDD izziņām nu jau ir arī 'visi operatori ir aizņemti'

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tātad- agrāk bija tikai maksa par apskati, kuras cenā ietilpa uzlīme. Ja kaut kādu iemeslu dēļ uzlīme bija jāmaina ( parasti-stikla nomaiņas gadījumā) tad par uzlīmi bija jāmaksā 1,18 Ls. Tas bija loģisks pasākums. Tagad ir izdomājuši vēl kādu veidu kā nokāst naudu un uzlīmes nu jebkurā gadījumā maksā 2 lati.

Interesanti, ir iespēja nepirkt uzlīmi, kas apliecina to, ka esmu izgājis TA ?

+ pie visa, ja TA neiziet ar pirmo reizi, uz atkārtoto atkal jamaksā 2Ls, bet par pirmajiem 2Ls ta uzlīmi neiedeva...

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

deksters rakstīja: Tātad- agrāk bija tikai maksa par apskati, kuras cenā ietilpa uzlīme. Ja kaut kādu iemeslu dēļ uzlīme bija jāmaina ( parasti-stikla nomaiņas gadījumā) tad par uzlīmi bija jāmaksā 1,18 Ls. Tas bija loģisks pasākums. Tagad ir izdomājuši vēl kādu veidu kā nokāst naudu un uzlīmes nu jebkurā gadījumā maksā 2 lati.

Interesanti, ir iespēja nepirkt uzlīmi, kas apliecina to, ka esmu izgājis TA ?

+ pie visa, ja TA neiziet ar pirmo reizi, uz atkārtoto atkal jamaksā 2Ls, bet par pirmajiem 2Ls ta uzlīmi neiedeva...

Zvaniju uz CSDD, teica, ka nē, tie 2 lati esot tikai vienu reizi , pie atkārtotas TA neesot jāmaksā. To pastāstīja CSDD sabiedrisko attiecību nodaļā. Uz jautājumu, vai es varu atteikties no šīs uzlīmes pa 2 lati un braukt visu gadu bez, jo apskate man ir izieta un es nevēlos pa 2 lati pirkt uzlīmi, atbildē bija nē, tas ir obligāts pasākums-uzlīme. Tā lūk.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Uggga rakstīja:

deksters rakstīja: Tātad- agrāk bija tikai maksa par apskati, kuras cenā ietilpa uzlīme. Ja kaut kādu iemeslu dēļ uzlīme bija jāmaina ( parasti-stikla nomaiņas gadījumā) tad par uzlīmi bija jāmaksā 1,18 Ls. Tas bija loģisks pasākums. Tagad ir izdomājuši vēl kādu veidu kā nokāst naudu un uzlīmes nu jebkurā gadījumā maksā 2 lati.

Interesanti, ir iespēja nepirkt uzlīmi, kas apliecina to, ka esmu izgājis TA ?

+ pie visa, ja TA neiziet ar pirmo reizi, uz atkārtoto atkal jamaksā 2Ls, bet par pirmajiem 2Ls ta uzlīmi neiedeva...

Zvaniju uz CSDD, teica, ka nē, tie 2 lati esot tikai vienu reizi , pie atkārtotas TA neesot jāmaksā. To pastāstīja CSDD sabiedrisko attiecību nodaļā. Uz jautājumu, vai es varu atteikties no šīs uzlīmes pa 2 lati un braukt visu gadu bez, jo apskate man ir izieta un es nevēlos pa 2 lati pirkt uzlīmi, atbildē bija nē, tas ir obligāts pasākums-uzlīme. Tā lūk.

Tad atkal galva nezin ko aste dara, jo man piesprieda tos 2Ls arī pie atkartotas TA.

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

kārtējā izspiešana,takā naudas viņiem trūktu ,orgāni.

Dixi Reģ.: 22.09.2003
0 0 Atbildēt

Redz kur tas "suns" aprakts : MK 2006.gada 1040.noteikumi:

7.Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot tehniskā stāvokļa pamatpārbaudi vai reģistrējot jaunu transportlīdzekli

2,00

8.Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa atkārtotu pārbaudi vai izsniedzot tehniskās apskates uzlīmes dublikātu

1,00

Skaisti, vai ne!!!

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Kaukāds debilisms! Kas būs tālāk!????

Diez kam tā nauda aiziet?? Nejau ceļu remontiem!

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Īsteni mūsu valsts garā:

man ir jāiet skate, samaksāju visas nodevas (t.sk. arī jauno par atļauju piedalīties satiksmē) un skati tīri tehniskā stāvokļa dēļ iziet nevaru. un te ir paradokss - man ir atļauja piedalīties satiksmē, taču likums maģēr, ka bez izietas TA tomēr es nevaru piedalīties satiksmē - nu sanāk tak kārtējais latviskais fenomens, ne?

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Istenībā birokrātijas kalngals.

Ja jau gribēja iekāst vairāk naudas varēja vienkārši pacelt maksu par teh. apskati.

Bet tagad kārtējā tautas čakarēšana LV stilā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Istenībā birokrātijas kalngals.

Ja jau gribēja iekāst vairāk naudas varēja vienkārši pacelt maksu par teh. apskati.

Bet tagad kārtējā tautas čakarēšana LV stilā.

To jau arī pacēja. Dubults neplist!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: Īsteni mūsu valsts garā:

man ir jāiet skate, samaksāju visas nodevas (t.sk. arī jauno par atļauju piedalīties satiksmē) un skati tīri tehniskā stāvokļa dēļ iziet nevaru. un te ir paradokss - man ir atļauja piedalīties satiksmē, taču likums maģēr, ka bez izietas TA tomēr es nevaru piedalīties satiksmē - nu sanāk tak kārtējais latviskais fenomens, ne?

-Рэкет вызывали?

-Нет!

-Ну, тогда платите за ложный вызов!

Понял?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Un vispār - CSN rakstīts, ka katru rītu tev jāpārbauda mašīnas tehniskais stāvoklis! Pa piri ņemot - to ievērojot tehnisko nebūs nekādu problēmu iziet ar pirmo arī ar 30 gadīgu šrotu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Un vispār - CSN rakstīts, ka katru rītu tev jāpārbauda mašīnas tehniskais stāvoklis! Pa piri ņemot - to ievērojot tehnisko nebūs nekādu problēmu iziet ar pirmo arī ar 30 gadīgu šrotu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti