Jaunie Citroen

opc Reģ.: 04.01.2003

Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

 
1 2 3 4 5 6 7
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

sintris rakstīja:

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

krishus, tu ( apzināti ar mazo t) nebrūķē internetā savu rīklīti! Ja tev ir kas man sakams par ētikas vai morāles normām,tad saki man acīs skatoties.

P.S.Visdziļākas līdzjūtības tuviniekiem un radiniekiem.......

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas ja pāris dzērāji baisas cūcenes dēļ izdzīvojuši, jo nav bijuši piesprādzējušies, nenozīmē, ka nav jāpiesprādzējas

Sāksim jau ar to, ka diez vai ir patīkami pie kādiem 20-30 kmph nelielas sadursmes ar stulbo galvu izbungāt prieksējo stiklu Kaut gan, ja jau reiz tajā galvā nekā nav, var jau būt, ka nemaz nesāp

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko tauta saka par jauno Citroen Jumpy???

ZX Reģ.: 23.10.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Ko tauta saka par jauno Citroen Jumpy???

Grūti ko teikt. Pagaidām tauta tikai brauc. Nobraukti 5000 km.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ZX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Ko tauta saka par jauno Citroen Jumpy???

Grūti ko teikt. Pagaidām tauta tikai brauc. Nobraukti 5000 km.

Kaads motors, kaa eed, kaada dinamika?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

krishus rakstīja:

sintris rakstīja:

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

krishus, tu ( apzināti ar mazo t) nebrūķē internetā savu rīklīti! Ja tev ir kas man sakams par ētikas vai morāles normām,tad saki man acīs skatoties.

P.S.Visdziļākas līdzjūtības tuviniekiem un radiniekiem.......

Vēsi, pateikšu arī acīs... Pm ar tel nr!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

un par to savu "PS" varēji iedomāties pirms postēji šito huinu....

Bet ok, gribu redzēt šito sūdu..., kuram avārija ar letālām sekām liekas ieņirgšanas vērta... īblis končeņijs

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Krishu, tu toč ne pa lietu cepies. Nevienā momentā iepostējums nebija ieņirgšana-ja nu tu ko ne tā saproti,tad tā tava problēma.

Zeme tak apaļa,ko bārsties ar nesmukiem vārdiem?! Un vēl,Krishu,7gadi atpakaļ pašam bija gandrīz frontāls krašs ar manā joslā iebraukušu "džigitu" un BIJU piesprādzējies un iztiku ar lauztu kreisās kājas potīti. Bez bantēm 98% ticamība ka tev nebūtu tagad iespēja mani lamāt....

Un par tel.nr-nu ja tev tā gribās ar mani parunāties-tepat iauto vari to atrast.

ZX Reģ.: 23.10.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

ZX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Ko tauta saka par jauno Citroen Jumpy???

Grūti ko teikt. Pagaidām tauta tikai brauc. Nobraukti 5000 km.

Kaads motors, kaa eed, kaada dinamika?

Motors 2.0HDi16V 122 ZS

Degvielas patēriņš apmēram tāds kādu nosaka ražotājs, ar piebildi, ja brauc līdz 100 kmh

Piemēram: Brauciens pa Igauniju 7 personas nobraukti ap 700 km ātrums Igaunijā līdz +5 kmh, Latvijā līdz +10 kmh vidējais patēriņš 6,8 l100km. Ātrums uzturēts ar kruīzkontroli.

Dinamika apmierinoša, jo diezgan optimāli jaudu var izmantot ar sešu pārnesumu ātrumkārbu. Ja vajag agresīvāk apdzīt var arī paslēgt kādu pārnesumu uz leju, jo ar sesto pārnesumu 2000 apriezienus sasniedz tikai pēcap 100 kmh.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

iepeetiits jaunais c5 rullez...bet ne paaraak...

hydractive labs... bet... vecais hydractive ieksh xm kautkaa vairaak atstraadaa neliidzenumus arii piekares rezjiims-sport/comfort vecajam vairaak atshkjiraas...

duravas ar vecajam auto taisaas ciet ar patiikamaaku skanju aizmuguree iekaapt- galvu apdauziit 100%

bet nu visaa paareejaa- labs

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lai gan... xm ar c6 jaasaliidzina

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ZX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

ZX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Ko tauta saka par jauno Citroen Jumpy???

Grūti ko teikt. Pagaidām tauta tikai brauc. Nobraukti 5000 km.

Kaads motors, kaa eed, kaada dinamika?

Motors 2.0HDi16V 122 ZS

Degvielas patēriņš apmēram tāds kādu nosaka ražotājs, ar piebildi, ja brauc līdz 100 kmh

Piemēram: Brauciens pa Igauniju 7 personas nobraukti ap 700 km ātrums Igaunijā līdz +5 kmh, Latvijā līdz +10 kmh vidējais patēriņš 6,8 l100km. Ātrums uzturēts ar kruīzkontroli.

Dinamika apmierinoša, jo diezgan optimāli jaudu var izmantot ar sešu pārnesumu ātrumkārbu. Ja vajag agresīvāk apdzīt var arī paslēgt kādu pārnesumu uz leju, jo ar sesto pārnesumu 2000 apriezienus sasniedz tikai pēcap 100 kmh.

kaa ir pa baani uz 130km/h laist. imho ar 6 nieci kaarbu vajadzeetu buut ekonomiski. Arii acis metu uz kauko liidziigu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pa bāni uz 130?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pa bāni uz 130?

tavs audi veel nav uzshkjuuneets liidz taadam liimenim ?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja: Pa bāni uz 130?

tavs audi veel nav uzshkjuuneets liidz taadam liimenim ?

spidometrs ar 130 tik saakoties...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja: Pa bāni uz 130?

tavs audi veel nav uzshkjuuneets liidz taadam liimenim ?

Man priekš 185 pietiek ar šoseju, a viņam bāni vajag

ZX Reģ.: 23.10.2003
0 0 Atbildēt

ZX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

ZX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Ko tauta saka par jauno Citroen Jumpy???

Grūti ko teikt. Pagaidām tauta tikai brauc. Nobraukti 5000 km.

Kaads motors, kaa eed, kaada dinamika?

Motors 2.0HDi16V 122 ZS

Degvielas patēriņš apmēram tāds kādu nosaka ražotājs, ar piebildi, ja brauc līdz 100 kmh

Piemēram: Brauciens pa Igauniju 7 personas nobraukti ap 700 km ātrums Igaunijā līdz +5 kmh, Latvijā līdz +10 kmh vidējais patēriņš 6,8 l100km. Ātrums uzturēts ar kruīzkontroli.

Dinamika apmierinoša, jo diezgan optimāli jaudu var izmantot ar sešu pārnesumu ātrumkārbu. Ja vajag agresīvāk apdzīt var arī paslēgt kādu pārnesumu uz leju, jo ar sesto pārnesumu 2000 apriezienus sasniedz tikai pēcap 100 kmh.

Vienīgais kas nepatīk ir sliktā skaņas izolācija uzzem pasažieru salona grīdas. Riteņu arkas arī no iekšpuses ir nopolsterētas, bet kādi materiāli un cik biezi ir uz grīdas, neesu pētijis. Dzinēju nedzird, vēji nešņāc, bet braucot pa rupju nelīdzenu asfaltu salonā varētu būt klusāks. Troksnis salonā tieši no grīdas. Pa jaunu gludu ceļa segumu viss OK.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja: Pa bāni uz 130?

tavs audi veel nav uzshkjuuneets liidz taadam liimenim ?

Man priekš 185 pietiek ar šoseju, a viņam bāni vajag

kas tad tā par šoseju ? Mālpils-Nītaure ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ja var atļauties, noteikti ieteiktu noteikti Citroen ņemt ar dīzeļdzinēju. C3 pietiek ar 1.4 HDI, C4, C4 Picassso - 1,6 HDI, bet C5, C4 Grand Picasso - 2.0 HDI.

Piekrītu. Un esmu iepriecināts, ka tagad tirgū pieejams brīnišķais Citroen-C3 Picasso. Mana izvēle būtu auto Exclusive komplektācijā ar vājāko 1,6 litru dīzeļmotoru (90 zirgspēki), kura degvielas patēriņš ir nieka 4,7 litri uz 100 km:

www.citroen.lv/...

www.zr.ru/...

www.autoreview.ru/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja: Ja var atļauties, noteikti ieteiktu noteikti Citroen ņemt ar dīzeļdzinēju. C3 pietiek ar 1.4 HDI, C4, C4 Picassso - 1,6 HDI, bet C5, C4 Grand Picasso - 2.0 HDI.

Piekrītu. Un esmu iepriecināts, ka tagad tirgū pieejams brīnišķais Citroen-C3 Picasso. Mana izvēle būtu auto Exclusive komplektācijā ar vājāko 1,6 litru dīzeļmotoru (90 zirgspēki), kura degvielas patēriņš ir nieka 4,7 litri uz 100 km:

www.citroen.lv/...

www.zr.ru/...

www.autoreview.ru/...

da tu jau virtuāli pērc kādu 20to tačku

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pazinjam ir C4 pikachuu nabags man pats pabpratiigi atzinaas ka nozheloja izveeli jau peec pus gada. un peerkot, iekrita tieshi uz smukaam fiichaam, kaa panoramas logs, smuks panelis un visaadi vel tur tuudi. bet peec Mazda 6, esot baiss grabulis un benzhas motors skan kaa diizelis, pedejo arii pats dzirdeeju....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

iekrita tieshi uz smukaam fiichaam, kaa panoramas logs, smuks panelis un visaadi vel tur tuudi.....

nu ka, nu ka - kas tas par iekritienu ? panoraamas jumts uzkrita uz galvas ? panelis palika nesmuks ? un kas veel par tuudiem ?

Slinkais rakstīja:

bet peec Mazda 6, esot baiss grabulis.......

khm khhhmmmm........

Slinkais rakstīja:

un benzhas motors skan kaa diizelis, pedejo arii pats dzirdeeju....

neizstaavu citroen, bet kad rudenii mekleeju jaunu auto sievai noteteeju arii C4P - no kaa varu secinaat , ka misters Slinkais klaji dirsh vai arii vinja pazinju kaadreiz ir nolaupiijushi citplaneetiesi

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

auto dzinejs tik tieshaam skaneeja kaa dizelis, atbildiigi varu par to liecinaat , citi tuudi bija smukaa stuuriite (tiesa man arii patiik), mistiskaas ledus kastes, liels displeis kas ir apshaubaama fiicha. koroch mans Town.country par 6 reiz mazaaku ciparu izraisija vinjam skaudiibas leekmi

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Katram savs- tāpēc tie auto ir tik dažādi.

Bet pa to diznēju- lai brauc pie dīlera un sataisa izplūdes traktu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Katram savs- tāpēc tie auto ir tik dažādi.

Bet pa to diznēju- lai brauc pie dīlera un sataisa izplūdes traktu.

auto ir knapi 20000tkm noskreejis. ipashnieks saka taa ir kopsh sakuma.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti