Jaunie Citroen

opc Reģ.: 04.01.2003

Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

 
1.. 2 3 4 5 6 7
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tiešām nesaprotu... ko ieciklējies uz slēpošanu kūrortiem, modes lieta? vai nau pie tirsas, ko tev un kur nosper - sniega dēli, slēpes, riteni, auto, maku vai skeitu?

Pļē... NAV. Ir vietas, kur ir pieņemts mantas atstāt nepieskatītas - tieši tapēc saku, ka tev nav priekšstata, par ko runā. Ja neesi bijis kalnos, varu mēģināt apmēram to izstāstīt - tur NAV apsardzes, bet ir ļoti lielas platība, un iešana uz kafejnīcu notiek visai vienkārši. Piebraucot, cik iespējams tuvu, izkāpjam no slēpēm un dodamies tālāk, atstājot slēpes turpat zemē, vai šaurākās vietās iedutrot kādā kupenā. Un ārā nākot ejam līdz savējām (ja varam atrast) un braucam tālāk. Dažiem nesanāk - darugi aizved mājās, un slēpes sameklē nākamajā rītā. Un tās tur joprojām IR. Vai pareizāk sakot BIJA, pirms tur parādījās krievi...

Tā kā nevajag runāt par apsardzes galvassāpem u.c. lietām, kam ar šo nav nekāda sakara.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

iekš NO bija iespēja iet pašam jūrā... ar plastmasas laivu un celt ārā pašu liktus tīklus... norvēģim pie laipas stāvēja aptuveni 1.5 x1.5 x1.5 kaste, kurā bija krabji un piesiets kaprona tīkls (tjipa murds) ar zušiem... un vienīgais zaglis tur bija, citēju: fucking mink... tas mazais draņķis bija izgrauzis caurumu un attiecīgi, mēs pusdienas pirkām lielveikalā...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: iekš NO bija iespēja iet pašam jūrā... ar plastmasas laivu un celt ārā pašu liktus tīklus... norvēģim pie laipas stāvēja aptuveni 1.5 x1.5 x1.5 kaste, kurā bija krabji un piesiets kaprona tīkls (tjipa murds) ar zušiem... un vienīgais zaglis tur bija, citēju: *******ing mink... tas mazais draņķis bija izgrauzis caurumu un attiecīgi, mēs pusdienas pirkām lielveikalā...

Opā? Kurā kūrortā šito piedāvā?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ...

Opā? Kurā kūrortā šito piedāvā?

ceļazīmes to nepiedāvā... bet man bija iespēja... varu apliecināt ar bildēm, bet nedarīšu to publiski.... esmu šērās ķēris omārus, krabjus, mencas, zušus un ēdis tos... esmu mīdijas no klints kasījis... Norvēģis pateica, ja šo vietu kāds uzzinās, viņu, uz sitiena, notīrīs... Austeres čoms kasīja, man vienkārši raustījās tik dziļi iet... to zin' tikai vietējie...ar augstāk minēto "laivu" ir bijis, "ka šērās" jādomā kā līdz cietzemei tikt... norvēģi ir skarbi vīri, bet reizēm arī viņi paliek tramīgi....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ēdām austeri, norvēģis brīdināja, nekošļājiet to, citronu pa virsu, un rijiet to (garšo pēc ķilavas tjipa "sieva buča"... čoms pamēģināja... dabūja pūst...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S.....čoms mēģinājo to austeri sakošļāt.....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

Opā? Kurā kūrortā šito piedāvā?

ceļazīmes to nepiedāvā... bet man bija iespēja... varu apliecināt ar bildēm, bet nedarīšu to publiski.... esmu šērās ķēris omārus, krabjus, mencas, zušus un ēdis tos... esmu mīdijas no klints kasījis... Norvēģis pateica, ja šo vietu kāds uzzinās, viņu, uz sitiena, notīrīs... Austeres čoms kasīja, man vienkārši raustījās tik dziļi iet... to zin' tikai vietējie...ar augstāk minēto "laivu" ir bijis, "ka šērās" jādomā kā līdz cietzemei tikt... norvēģi ir skarbi vīri, bet reizēm arī viņi paliek tramīgi....

Nu un tagad padomā vēlreiz. Vai zagšanai ir starpība starp publisku vietu, pilnu ar tūristiem, vai ciemu, kur katru pretimnācēju pazīst un visus svešos pamana?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: tiešām nesaprotu... ko ieciklējies uz slēpošanu kūrortiem, modes lieta? vai nau pie tirsas, ko tev un kur nosper - sniega dēli, slēpes, riteni, auto, maku vai skeitu?

Pļē... NAV. Ir vietas, kur ir pieņemts mantas atstāt nepieskatītas

kā tad, visā pasaulē zog... un tad sākas vēstniecību "gruzīšana"... tjipa, kā man mājās tikt... esi auns, mazgā 21nu, būs darīšana....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

Opā? Kurā kūrortā šito piedāvā?

ceļazīmes to nepiedāvā... bet man bija iespēja... varu apliecināt ar bildēm, bet nedarīšu to publiski.... esmu šērās ķēris omārus, krabjus, mencas, zušus un ēdis tos... esmu mīdijas no klints kasījis... Norvēģis pateica, ja šo vietu kāds uzzinās, viņu, uz sitiena, notīrīs... Austeres čoms kasīja, man vienkārši raustījās tik dziļi iet... to zin' tikai vietējie...ar augstāk minēto "laivu" ir bijis, "ka šērās" jādomā kā līdz cietzemei tikt... norvēģi ir skarbi vīri, bet reizēm arī viņi paliek tramīgi....

Nu un tagad padomā vēlreiz. Vai zagšanai ir starpība starp publisku vietu, pilnu ar tūristiem, vai ciemu, kur katru pretimnācēju pazīst un visus svešos pamana?

šērās tiek tirgotas salas kuru īpašnieki mainās gada laikā... redzēju pie savrupmāju piestātnēm gan SE, gan EST, gan LV karogus... tur lielveikals (nosacīti) ir tāds, ka ar laivu var piebraukt...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: tiešām nesaprotu... ko ieciklējies uz slēpošanu kūrortiem, modes lieta? vai nau pie tirsas, ko tev un kur nosper - sniega dēli, slēpes, riteni, auto, maku vai skeitu?

Pļē... NAV. Ir vietas, kur ir pieņemts mantas atstāt nepieskatītas

kā tad, visā pasaulē zog... un tad sākas vēstniecību "gruzīšana"... tjipa, kā man mājās tikt... esi auns, mazgā 21nu, būs darīšana....

Ja negribi saprast, nevajag...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ...

Ja negribi saprast, nevajag...

labi... lai paliek...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ...

Nu un tagad padomā vēlreiz. Vai zagšanai ir starpība starp publisku vietu, pilnu ar tūristiem, vai ciemu, kur katru pretimnācēju pazīst un visus svešos pamana?

Tu esi kādreiz žurku iedzinis stūrī?

viņai IQ ir lielāks nekā mums kopā ņemtiem....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: tiešām nesaprotu... ko ieciklējies uz slēpošanu kūrortiem, modes lieta? vai nau pie tirsas, ko tev un kur nosper - sniega dēli, slēpes, riteni, auto, maku vai skeitu?

Pļē... NAV. Ir vietas, kur ir pieņemts mantas atstāt nepieskatītas - tieši tapēc saku, ka tev nav priekšstata, par ko runā. Ja neesi bijis kalnos, varu mēģināt apmēram to izstāstīt - tur NAV apsardzes, bet ir ļoti lielas platība, un iešana uz kafejnīcu notiek visai vienkārši. Piebraucot, cik iespējams tuvu, izkāpjam no slēpēm un dodamies tālāk, atstājot slēpes turpat zemē, vai šaurākās vietās iedutrot kādā kupenā. Un ārā nākot ejam līdz savējām (ja varam atrast) un braucam tālāk. Dažiem nesanāk - darugi aizved mājās, un slēpes sameklē nākamajā rītā. Un tās tur joprojām IR. Vai pareizāk sakot BIJA, pirms tur parādījās krievi...

Tā kā nevajag runāt par apsardzes galvassāpem u.c. lietām, kam ar šo nav nekāda sakara.

un kur vēl labiekārtoti kalnu namiņi - "refuges" bez saimniekiem.. atnāc, padzīvo, atstāj paiku un dodies tālāk..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

Nu un tagad padomā vēlreiz. Vai zagšanai ir starpība starp publisku vietu, pilnu ar tūristiem, vai ciemu, kur katru pretimnācēju pazīst un visus svešos pamana?

Tu esi kādreiz žurku iedzinis stūrī?

viņai IQ ir lielāks nekā mums kopā ņemtiem....

Nekā tur no IQ naf... Tikai nesalīdzināma veiklība pret cilvēku. Laukos vecais suns ar kaķi tandēmā šitādas medīja ar atstrādātu shēmu - suns stāv sardzē aiz stūra, bet kaķis žurku nedzen stūrī, bet gan pie suņa.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Žurkas parasti no rīta dzīvas ar lodlampu nosvilina caur stiepļu būri. Ja pele, tad sien klāt metāla pavadiņu un iet ķert čūskas.

no jaunajiem citroniem līdz žurku svlināšanai..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Žurkas parasti no rīta dzīvas ar lodlampu nosvilina caur stiepļu būri. Ja pele, tad sien klāt metāla pavadiņu un iet ķert čūskas.

ja neesi sen bijis sēnēs, tad varu mēģināt iestāstīt, ka mežā max var ieraudzīt glodeni un žurku vilkus savādāk taisa...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ...

Žurkas mežā neesmu redzējis, čūskas gan, pēdējā laikā bieži redzētas lapsas, mazie buciņi.

es savos 42 gados vienu reizi esmu redzējis dzīvu odzi (mežā nevis Zoo)... ap 10 cm garu... zalkšus un glodenes gana daudz... pāris gadus atpakaļ, pavasarī redzēju futbola bumbas izmēra zalkšu murskuli, bet kā pietuvojos, tad prātam neaptveramā ātrumā, tā "bumba" pašķīda...

tā kā nepielec, kā tu ar drātī iesietu peli spētu noķert čūsku... a lopu (buku, lapsu) vari norakstīt uz to, ka zemessardze vairs nevar turēt mājās ieročus... iznāca Užavas pusē iziet vakarā ārā uzpīpēt... dzirdi vienā pusē "bum", pēc mirkļa otrajā pusē "bum", vēl mirklis un "tratata" (kārta)...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Lielai daļai Jaunatnei vispār ir sačekarēts prāts - counter strike, european shit radio, cigaretes/alkohols un zināšanu katastrofāls trūkums - nekādas intereses par tehniku, autiņiem, sportu tik dzert tusēt, visu dabūt kā uz paplātes etc utt

Kā var tik labi pateikt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ...

... Sīkie grauzēji ir viņu regulārais medījums.

bet man ļoti gribētos redzēt, kā to (čūsku) var noķert ar drātī iesietu peli... ir iznācis strādāt par mežsarga palīgu, Ogres meža tehnikumā ir palikusi "aste"- nenokārtoti valsts eksāmeni - mednieku stāstus esmu daudz dzirdējis - bet drātē iesieta pele - tas ir kaut kas jauns....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Šitādu lietu es arī esmu dzirdējis. Mednieks izstāstīja. Jānopērk zoo veikalā mazie dzīvie pelēni. Piesien to peli auklai, otru auklas galu piesien zemē iedzītam mietiņam, lai viņa nevar aizbēgt. Čūskai zobu nav, viņa apēd to peli veselu un paliek piesieta. Šovasar nesanāca izmēģināt, mēģināšu nākošgad.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaksis iepriekšējā dzīvē bija apdegusi žurka ?

nē...

apsvilis, fizioloģisku procesu rezultāts...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: ...Šovasar nesanāca izmēģināt, mēģināšu nākošgad.

kāpēc?

pie mums sastopamie reptiļi ir Sarkanajā grāmatā...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

a zināt ko teica Dievs, kad radīja nēģeri?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: a zināt ko teica Dievs, kad radīja nēģeri?

Tauta runā, ka šī frāze bija: "Bļ@, piedega!".

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti