Kad pirmais prieks pabālē...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Nu nopirku es A6(C4) 2.5TDi. Sākumā biju starā, tagad kasu aiz auss No priekšas gala kaut kur eļļas noplūde vērojama. Pirms pirkšanas TA dzinu, bet kultūrslānis un zemmotora paplātes tāds, ka visas potenciālās šķirbas ciet un TA onka neko neieraudzīja Ceru, ka arī iepriekšējais īpašnieks to nezināja, pretējā gadījumā šo ķers mans lāsts Domāju, ka pie vainas kloķenes priekšgals. Kāds var paskaidrot, cik varētu maksāt šādas šaizes novēršana? Jebšu tas no sērijas djetalj kopeečnja, a rabota na milijon?

Brāļi po razumu un audi TDi, lūgtum pieredzē padalīties!!! Plīīīz !!!!

 
1 2 3
vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

O, atgriezās elektrība!

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Vsjo Viktor, ielidoji - Audi nav taa masiina, kuru var nemt par pedeejo naudu. Gribeesi, lai viss ir ideaalaa kaartiibaa maksaasi daudz un regulaari ))

Ja apmierina, ka sur tur kautkas papil, kaada kontakta nav un kautkas piegrab, tad gan var braukt neieguldot naudu...bet tad nav jeegas pirkt Audi

axeXL Reģ.: 07.08.2003
0 0 Atbildēt

Es iepriekš braucu, tagad sieva vēl brauc ar 84 gada Audi Coupe, varu uzbildēt motoru - nekas nepil vis OK. Pats braucu ar A-100C4,

nekādu problēmu. Uzticami autiņi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

ursis rakstīja: un par skivoku-tad ta probza. mainiisi siksnas+bliivsleegu. buutu par ko uztraukaaties

Skivoks ar dempferi maksā 110 Ls.

vinjam bliivsleegs tek,ne skivoks

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Vsjo Viktor, ielidoji - Audi nav taa masiina, kuru var nemt par pedeejo naudu. Gribeesi, lai viss ir ideaalaa kaartiibaa maksaasi daudz un regulaari ))

Ja apmierina, ka sur tur kautkas papil, kaada kontakta nav un kautkas piegrab, tad gan var braukt neieguldot naudu...bet tad nav jeegas pirkt Audi

Tu man pasaki, kuru lietotu var ņemt par pēdējo naudu???

A vispār viss atkarīgs no tā, cik liela ir tā pēdējā nauda

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti