VW Golf 19tdi - lampina uz panela

forward28 Reģ.: 11.04.2006

Nesen iedegas dzeltena lampina uz panela. Pec instrukcijas paskatijos,ka

tipa signalize ka izpludes sistemai ir traucejumi (Lambda zond vai katalizators). It pa briziem pazud un atkal iedegas. Ka ta var nozimet un cik drosi var braukt ar so. Automasina Golf IV, 19, TDi, 0223 gada izlaidums.

 
1 2
drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Kur tik vecu auto rāvi ?

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Kas taa ir par lampinju? Kaads tur ir simbols?

Kaada gada mashiina? Citi simptomi?

Un vispaar - TDI nav zondes vispaar, un katalizaators var pat nebuut mashiinaa un nekaada lampa nedegs! Vaina ir cita!

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

www.vwmotion.lv/... - tur tev fiksi pastāstīs kas un kā. Pameklē mošk arī pa vecajiem topikiem, IMHO reiz šitas jau kautkur uzpeldēja.

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveiki visiem!

Masina nav veca. Nopirkta no salona 4 g. atpakal jauna. 2003. g nov. izlaidums.

Simbols - tipa dzinejs, dzeltena krasa. uz spidometra skalas.

Citu simptomu it ka neesmu pamaniis. Dinamika masinai palika tada pati. Dumi nenak... viss pa vecam.

Par to katalizatoru-zondu izlasiju instrukcija. Vienigais ka ta ir kopeja prieks benzinniekiem un dizeliem, tapec laikam kat-zonds ir pieminets. Kaut ka negribas pagaidam braukt servisa...Noplesis nepar ko, sapuderes smadzenes...utt

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja: Sveiki visiem!

Masina nav veca. Nopirkta no salona 4 g. atpakal jauna. 2003. g nov. izlaidums.

Simbols - tipa dzinejs, dzeltena krasa. uz spidometra skalas.

Citu simptomu it ka neesmu pamaniis. Dinamika masinai palika tada pati. Dumi nenak... viss pa vecam.

Par to katalizatoru-zondu izlasiju instrukcija. Vienigais ka ta ir kopeja prieks benzinniekiem un dizeliem, tapec laikam kat-zonds ir pieminets. Kaut ka negribas pagaidam braukt servisa...Noplesis nepar ko, sapuderes smadzenes...utt

manam auto taa lampa iedegaas, jo teperatuuras deveejs bija nobeidzies! protams ir veel citi iemesli kad vinja deg.

preciizi pateikt to var tikai ja nolasa kljuudu no vadiibas bloka!

Kljuudu nolasiishanai nevajadzeetu buut daargai! 5ls buutu normali 10 daargi.

bez kljuud nolasiishanas taa buus tikai ziileeshana!

Edgars25 Reģ.: 02.02.2005
0 0 Atbildēt

Kā man teica INCHAPE MOTORS servisā kad interesējos par dažādo lampiņu nozimi: dzeltenā- vēl var braukt, sarkanā- labak nemēģināt

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Edgars25 rakstīja: Kā man teica INCHAPE MOTORS servisā kad interesējos par dažādo lampiņu nozimi: dzeltenā- vēl var braukt, sarkanā- labak nemēģināt

Ta es ari domaju.....

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

forward28 rakstīja: Sveiki visiem!

Masina nav veca. Nopirkta no salona 4 g. atpakal jauna. 2003. g nov. izlaidums.

Simbols - tipa dzinejs, dzeltena krasa. uz spidometra skalas.

Citu simptomu it ka neesmu pamaniis. Dinamika masinai palika tada pati. Dumi nenak... viss pa vecam.

Par to katalizatoru-zondu izlasiju instrukcija. Vienigais ka ta ir kopeja prieks benzinniekiem un dizeliem, tapec laikam kat-zonds ir pieminets. Kaut ka negribas pagaidam braukt servisa...Noplesis nepar ko, sapuderes smadzenes...utt

manam auto taa lampa iedegaas, jo teperatuuras deveejs bija nobeidzies! protams ir veel citi iemesli kad vinja deg.

preciizi pateikt to var tikai ja nolasa kljuudu no vadiibas bloka!

Kljuudu nolasiishanai nevajadzeetu buut daargai! 5ls buutu normali 10 daargi.

bez kljuud nolasiishanas taa buus tikai ziileeshana!

A kur var nolasit kludu no vadibas bloka? Kads zin normalu vietu, teiksim ziepnikkalna-zolitude vai starp sim vietam (pats atrodos Ventspils iela) Ieprieks pateicos...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Par tām lampiņām - vēl var braukt utt. Nu īsti braukt nevar pirms neesi precīzi noskaidrojis, kas par sūdiem.

Konkrētajā gadījumā - meklē kādu džeku, kam ir VAG-COMs un būs Tev par pāris aliņiem diagnoze rokās. Uz servisu pagaidām nav vērts dzīties, kamēr nebūsi pie VAG-COMa pieslēdzies.

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

A kur var nolasit kludu no vadibas bloka? Kads zin normalu vietu, teiksim ziepnikkalna-zolitude vai starp sim vietam (pats atrodos Ventspils iela) Ieprieks pateicos...

Volksauto uz juurmalas gatves! www.volksauto.lv

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

forward28 rakstīja:

A kur var nolasit kludu no vadibas bloka? Kads zin normalu vietu, teiksim ziepnikkalna-zolitude vai starp sim vietam (pats atrodos Ventspils iela) Ieprieks pateicos...

Volksauto uz juurmalas gatves! www.volksauto.lv

...prasa 34 Ls... Kadi vel ir varianti?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tajā krajā nezinu, bet

\"REM elektronika\", SIA, Autoserviss

Avotu 38a, Rīga, LV-1009

Kontakti

Tālrunis 29413366

Ja neko neatrod, naudu neņem, pārbaudīts

Vēl www.iglit.lv/... diagnostika laikam bija 15Ls

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

...prasa 34 Ls... Kadi vel ir varianti?

tev ir portatiivais ar labu bateriju?

ja ir un pa dienu atbrauksi liidz centram - par velti nolasiishu kljuudas!

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

check engine - līdz tikai kompis

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

forward28 rakstīja:

...prasa 34 Ls... Kadi vel ir varianti?

tev ir portatiivais ar labu bateriju?

ja ir un pa dienu atbrauksi liidz centram - par velti nolasiishu kljuudas!

Portativa nav..... bet vienalga paldies....

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

forward28 rakstīja:

...prasa 34 Ls... Kadi vel ir varianti?

tev ir portatiivais ar labu bateriju?

ja ir un pa dienu atbrauksi liidz centram - par velti nolasiishu kljuudas!

Portativa nav..... bet vienalga paldies....

Mremo Reģ.: 13.09.2005
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

asf rakstīja:

forward28 rakstīja:

...prasa 34 Ls... Kadi vel ir varianti?

tev ir portatiivais ar labu bateriju?

ja ir un pa dienu atbrauksi liidz centram - par velti nolasiishu kljuudas!

Portativa nav..... bet vienalga paldies....

Varu palīdzēt gan ar kompi, gan ar kabeli Ķīpsalā no 8:00 līdz 21:00

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Varu palīdzēt gan ar kompi, gan ar kabeli Ķīpsalā no 8:00 līdz 21:00

Labprat!Var iedot savu mobilo? Vai citus datus? Vai sodien vai nakamnedel drosvien atbrauksu. Ieprieks pateicos! (Starp citu, kas no manim?)

Mremo Reģ.: 13.09.2005
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

Varu palīdzēt gan ar kompi, gan ar kabeli Ķīpsalā no 8:00 līdz 21:00

Labprat!Var iedot savu mobilo? Vai citus datus? Vai sodien vai nakamnedel drosvien atbrauksu. Ieprieks pateicos! (Starp citu, kas no manim?)

Mans mob. 26559829

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveicinati!

Parbaudijam, paradas sekojosa informacija.

Controller: 038 906 019 KH

Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 4901

Coding: 00002

Shop #: WSC 01266

WVWZZZ1JZ4W065555 VWZ6Z0C0114373

1 Fault Found:

17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus

P1256 - 35-10 - - - Intermittent

Nodzesam kludu, bet pec kada laika atkal iedegas lampina.

Vai kads zin, kur ta klume varetu but...

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

TIESHI tas pat kas man!

Jaamaina temperatuuras deveejs dzeseeshanas shkjidrumaa!

VW centraa pirku pa 17 ls + obligaati bliiviiti pa 50 sant. Nomainiiju pats bet pavisam viegli nebija.

Ja peerk, mosh, volksauto ir nedaudz leetaak...

Katraa zinjaa shitie temperatuuras deveeji ir kaut kaads braakjis bijis un visiem vinji pliist pa laidienam!

Vecie kas pliist ir melnaa korpusaa jaunie kas jaaliek ir zaljaa!

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

asf rakstīja: TIESHI tas pat kas man!

Jaamaina temperatuuras deveejs dzeseeshanas shkjidrumaa!

VW centraa pirku pa 17 ls + obligaati bliiviiti pa 50 sant. Nomainiiju pats bet pavisam viegli nebija.

Ja peerk, mosh, volksauto ir nedaudz leetaak...

Katraa zinjaa shitie temperatuuras deveeji ir kaut kaads braakjis bijis un visiem vinji pliist pa laidienam!

Vecie kas pliist ir melnaa korpusaa jaunie kas jaaliek ir zaljaa!

Cik es saprotu, tas tad devejs ir viens, un ja es zvanisu uz kadu veikalu nav jabut problemam to identeficet, vai ne? Nebus ta, ka tie ir kadi 2 vai 3? Sis te ir tiesi uz radiatora? (Tik daudz jautajumu lai pec tam nebut parsteigumu, ka ne to iesmereja...)

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

Cik es saprotu, tas tad devejs ir viens, un ja es zvanisu uz kadu veikalu nav jabut problemam to identeficet, vai ne? Nebus ta, ka tie ir kadi 2 vai 3? Sis te ir tiesi uz radiatora? (Tik daudz jautajumu lai pec tam nebut parsteigumu, ka ne to iesmereja...)

G62 ir viens! Vinjam ir chetri kontakti un vinjsh dod signaalu par motora dzeses shkjidruma temperatuuru uz vadiibas bloku! Ar sho raksturojumu mani saprata VW centraa. Shis NAV uz radiatora vai kautkur tur - shis ir antifriiza trubaa uzreiz aiz termostata. Manam auto tas ir "aiz" motora pie salona starpsienas ! Golfam motors laikam ir shkjeersaam tapeec taa vieta buus no motora pa labi vai pa kreisi (nezinu neesmu golfa motoru redzeejis).

Un gan jau ka ja sakariigs kantoris paardos tad varees samainiit ja netas buus nopirkts, bet ja tu pareizi izstaastiisi un tevi sapartiis tad iedos to kas vajadziigs.

Atviegloshu tev mekleeshanu - autofavoriitaa nav, gross auto arii nav, grosaa var pasuutiit = sucks, VW centraa ir, Volksauto cetra veikalaa arii tads staaveeja vitriinaa.

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Hmmmm...pieleju pusbaku un nodzesa.... Savadi gan...

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

peec noteiktaam piestarteeshanas(iedarbinaashanas) reizeem lampinja panelii vairs nedeg, kljuuda kompii saglabaajaas, veeljovairaak reaalais deffekts dezinformee kompi par degvielas maisijumu...

es kaadu meensi braucu ar deg/nedeg lampinju, kad nedega tad tukshgaitaa apgriezieni uzkaapa liidz 1100rpm un tajaa briidii atkal iedegaas lampa un nobreecaas bridinaajums...

braukt protams ar to visu var liidz tas paliek smagaakaa formaa - taa kaa man, saakumaa tikai lampa, veelaak uznaaca diivaini apgriezieni, tad arii nomainiiju...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti