VW Golf 19tdi - lampina uz panela

forward28 Reģ.: 11.04.2006

Nesen iedegas dzeltena lampina uz panela. Pec instrukcijas paskatijos,ka

tipa signalize ka izpludes sistemai ir traucejumi (Lambda zond vai katalizators). It pa briziem pazud un atkal iedegas. Ka ta var nozimet un cik drosi var braukt ar so. Automasina Golf IV, 19, TDi, 0223 gada izlaidums.

 
1 2
forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

asf rakstīja: peec noteiktaam piestarteeshanas(iedarbinaashanas) reizeem lampinja panelii vairs nedeg, kljuuda kompii saglabaajaas, veeljovairaak reaalais deffekts dezinformee kompi par degvielas maisijumu...

es kaadu meensi braucu ar deg/nedeg lampinju, kad nedega tad tukshgaitaa apgriezieni uzkaapa liidz 1100rpm un tajaa briidii atkal iedegaas lampa un nobreecaas bridinaajums...

braukt protams ar to visu var liidz tas paliek smagaakaa formaa - taa kaa man, saakumaa tikai lampa, veelaak uznaaca diivaini apgriezieni, tad arii nomainiiju...

Sveiki!

Vai ir kads numurs, pec kura to deveju var pasutit? Es it ka aizsutiju izdruku pazinam, bet vina programma neatpazist nevienu no uzraditiem numuriem.

Ieprieks pateicos.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

asf rakstīja: peec noteiktaam piestarteeshanas(iedarbinaashanas) reizeem lampinja panelii vairs nedeg, kljuuda kompii saglabaajaas, veeljovairaak reaalais deffekts dezinformee kompi par degvielas maisijumu...

es kaadu meensi braucu ar deg/nedeg lampinju, kad nedega tad tukshgaitaa apgriezieni uzkaapa liidz 1100rpm un tajaa briidii atkal iedegaas lampa un nobreecaas bridinaajums...

braukt protams ar to visu var liidz tas paliek smagaakaa formaa - taa kaa man, saakumaa tikai lampa, veelaak uznaaca diivaini apgriezieni, tad arii nomainiiju...

Sveiki!

Vai ir kads numurs, pec kura to deveju var pasutit? Es it ka aizsutiju izdruku pazinam, bet vina programma neatpazist nevienu no uzraditiem numuriem.

Ieprieks pateicos.

Ko tu tur ņemies, vai tiešām nevari aizbraukt uz servi un paprasīt, lai nomaina to devēju? Ja var atļauties 2003.g. auto, tad vajag arī varēt no sava budžeta atvēlēt servisam. Aizbrauc uz Raiser, parādi elektriķim, ko tu no kompja nolasīji un viņš tev pateiks, kas un kur jāmaina. Ja neslēgs pie kompja, par padomu gan jau vairāk par 5ls nepaprasīs.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

asf rakstīja: peec noteiktaam piestarteeshanas(iedarbinaashanas) reizeem lampinja panelii vairs nedeg, kljuuda kompii saglabaajaas, veeljovairaak reaalais deffekts dezinformee kompi par degvielas maisijumu...

es kaadu meensi braucu ar deg/nedeg lampinju, kad nedega tad tukshgaitaa apgriezieni uzkaapa liidz 1100rpm un tajaa briidii atkal iedegaas lampa un nobreecaas bridinaajums...

braukt protams ar to visu var liidz tas paliek smagaakaa formaa - taa kaa man, saakumaa tikai lampa, veelaak uznaaca diivaini apgriezieni, tad arii nomainiiju...

Sveiki!

Vai ir kads numurs, pec kura to deveju var pasutit? Es it ka aizsutiju izdruku pazinam, bet vina programma neatpazist nevienu no uzraditiem numuriem.

Ieprieks pateicos.

Paklau cjaliit... Nu ko te santiimu p...s! Vai tad nav vienkaarsjaak samaksaat to paar10mit Ls un vecji tev visu izdariis un pasjam nebuus rokas jaasmeeree...

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

forward28 rakstīja:

Sveiki!

Vai ir kads numurs, pec kura to deveju var pasutit? Es it ka aizsutiju izdruku pazinam, bet vina programma neatpazist nevienu no uzraditiem numuriem.

Ieprieks pateicos.

Detaljas nummurs pastaav, bet jaameklee, un ir slinkums...

VW centraa ar manis augstaak mineeto raksturojumu tav to deveeju iedos, atpaziisi vinju peec zaljas plastmasas korpusa, vienaa galaa chetri kontakti, otraa galaa dzelteniigs metaals...

nevajag suutiit izdrukas pazinjaam, vajag aizbraukt uz volksauto vai VW centru un vienkaarshi nopirkt!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti