Volvo orģinalais noskrējiens

user Reģ.: 19.06.2002

Vai kāds var patiekt kā var pārbaudīt vai spidometra rādījums atbilst reālajam noskrējienam?

 
1 2
jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

modena rakstīja: šodien biju liecinieks tam, kad viens keks uzzināja kāds noskrējiens viņa Volvo bija 2004 gadā.... kādā veida var uzrubīt 415000km.... nav ne jausmas.... bet pēc viņa sejas izteiksmes runa gāja par 2000. gada auto...

Un kā tādu var mierīgi sev nopirkt?Tur tak eļļa pa visiem mezgliem spiežas

Nezinu kā ir ar volvo pie tāda nobraukuma,bet manam passātam pie 350kkm nekas netek ārā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sajaa zinjaa to koefficientu vajadzeetu nedaudz pareizinaat, jo nupat es to serviizi sazvaniiju

peec vairaaku dienu neveiksmiigas meegjinaasanas...

tas otrais nummurs bij riktiigs...

pirmais vispaar neceela nekad, otrais beidzot paceela...

es domaaju ka mosk tur ir kaads sleeptais nr, kursh taapat vienkaarsi neuzraadaas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Labojums pie pielikuma-

MMR var noteikt noskreejienu TUR tikai garantijas laikaa...

ja taa masiina arii peec garantijas buus pie diileriem apruupeeta( es domaaju aarzemees) tad neko vinji nepateiks.

taadi piiraagi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pie frichu TUV tikt klaat laikam ir stipri nereaali....

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Vislabaak un reaalaak ir uzticeeties tikai un vieniigi sev. Tieshi cilveeks atdzina S60 no fricjiem, raadiijums ir 128tk, pilniigi nepateiksi, ka salons buutu dilis, viss pilniigi ideaals. Atskatiijaamies citus dranduljetus, padilushi un taa. Shitais nulliite. Tik tieshaam. Bija arii visas servisa graamatas De un tika pirks no oficaalaa volvo diilera vaacijaa. Liela ticamiba, vienk. pabraukaa, apskaties auto, to nodilumus un staavokljus, tad jau taa bilde uzzimeesies par auto noskreejienu utt.. Esmu tagad arii par 100% paarliecinaats, ja ir laiks un iespeeja, tad jaabrauc ir pasham pirkt auto uz de, jo Lv visi visur melo, kas saistaas ar auto tirgonjiem un taadaam lietaam. + veel reiz luudzu aizdomaajatiesi, kaa auto cena Lv var buut taada pati kaa De, tipa taada pashaa staavoklii, noskreejiens, komplektaacija. Jautaajums atklaats - no kaa tad paartiek auto dzneeji ? Vai tomeer njem shrotus, te uzspiidina un pasniedz kaa top zustand(?) ?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ai nu nevajag tagad moralizeet..

runa iet par 13 gadus vecu lamatu, kura ir turbotiizels, bet balta un sedans.... pa LV viss skaidrs.viens iipasnieks, fiz. persona.nobraukumi pa gadiem simetriski.odo diez vai krukjiits, jo kaada jeega pasam sev groziit.Bija ceriiba, ka masiina buus bijusi firmai TUR un apkopes veiktas pie diilera.

ar to dilumu var buut visaadi-

čehols uz stuures (nebuus nodilusi)

nomainiits seedeklis(nebuus izdilis) vai seedeklja paarvalks.

pedaalju uzlikas-veikalaa par santiimiem.Ar smirgjeli uztaisiisu kaadas vajag....utt...

vecajiem volvaam salona apdare praktiski bez plastmasaam, nekas negrab...

Vieniigais daudz maz drosais raadiitaajs prieks vecajiem volvo-plastmasinjas uz sleedzeneem.vinjas nodilst, un tad var redzeet...ja uz vadiitaaja durviim ir kaut kaadas paliekas, tad vai nu braukts maz, vai atkal taalus gabalus neizkaapjot.normaali vinjas izskjiist, un tos suu diez vai atseviskji bodee pirks uz paardosanu.

nu vooot-

manai vecai klabatai vadiitaaja pusee taas plastmasinjas nav vispaar, bet paareejaas visaas vienaadi.Taatad braucis viens cilveeks (manageris firmaa), un biezi virinaajis durvis...

bet par paareejo-loterija....It kaa bija OK, bet nu kaa saaka birt viss peec kaartas, taa man sevis zheel palika...a izskatiijaas "ne paaraak liidz galam nobraukta"

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Es vēl skatos bremžu diskus. Ja ir sataustāma pieklājīga grope starp darba virsmu un to daļu , kur bremžu kluči vairs neņem, tad ir vismaz 200 000.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vairumam muusdienu auto sajuugs iet 150 kkm....

tad nu reekjini-ja naakas mainiit, cik x pirms tevis tas jau ir darits...

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Labojums pie pielikuma-

MMR var noteikt noskreejienu TUR tikai garantijas laikaa...

ja taa masiina arii peec garantijas buus pie diileriem apruupeeta( es domaaju aarzemees) tad neko vinji nepateiks.

taadi piiraagi...

Muļķības. Mans Volvo ir no Itālijas. Decembrī pēc pirkšanas aizbraucu uz MM, jautāju par signalizāciju, pie reizes pajautāju oriģinālo noskrējienu...pateica tieši to,kas bija servisa grāmatā. Tā kā, ir viņiem vienotā datu bāze.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Labojums pie pielikuma-

MMR var noteikt noskreejienu TUR tikai garantijas laikaa...

ja taa masiina arii peec garantijas buus pie diileriem apruupeeta( es domaaju aarzemees) tad neko vinji nepateiks.

taadi piiraagi...

Cik Tev puis ir sakars ar matematiku?

Protams, ka MM var pateikt TIKAI noskrejienu garantijas laika un var pateikt ari to, kas garantijas laika ir remontets. Ja garantijas laika noskatities VOLVO ir nobraucis 30 tukstoshus gada, tad logiski var pierekinat klat arii tos 2-3 gadus pec garantijas un ir aptuvena bilde skaidra.

Ja ir doma uzzinat realo nobraukumu 10 gadigai un vecakai mashinai, tad tas nav reali. Parasti 3-5 gadigu auto Latvija ieved ar 120-180 tukstoshu nobraukumu, bet pec pirma zvana uz MM jau pasaka, ka nobraukums ir 250 tukstoshi, tad kadi vel komentari?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
1 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Es vēl skatos bremžu diskus. Ja ir sataustāma pieklājīga grope starp darba virsmu un to daļu , kur bremžu kluči vairs neņem, tad ir vismaz 200 000.

Tie diski ir tik nemainama detalja? Labi, ka veel degvielas bakaa neskatas - ja sausa, tad mashina ir nobraukta

Bremzu diski iet normali 1-2 gadi, tad var saakt kjimikjoties ar virposhanu utt, bet labak nomaina un viss.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Bremzu diski iet normali 1-2 gadi, tad var saakt kjimikjoties ar virposhanu utt, bet labak nomaina un viss.

Tev tie diski no kartona vai?

Es ar savu pēdējo lūzni esmu 5gados nobraucis kādus 90000 ar tiem pašiem diskiem.

Tas vienkārši ir vēl viens no punktiem, ko nav sarežģīti aptaustīt un ko tomēr neliek kā stūres pārvalkus un pedāļu gumijas. It sevišķi, ja vēl daļai autiņu, disks nāk kopā ar stupicu un attiecīgi tad jāliek uzreiz arī jauns gultnis.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Bremzu diski iet normali 1-2 gadi, tad var saakt kjimikjoties ar virposhanu utt, bet labak nomaina un viss.

Tev tie diski no kartona vai?

Es ar savu pēdējo lūzni esmu 5gados nobraucis kādus 90000 ar tiem pašiem diskiem.

Tas vienkārši ir vēl viens no punktiem, ko nav sarežģīti aptaustīt un ko tomēr neliek kā stūres pārvalkus un pedāļu gumijas. It sevišķi, ja vēl daļai autiņu, disks nāk kopā ar stupicu un attiecīgi tad jāliek uzreiz arī jauns gultnis.

Kuram auto tad nāk bremžu disks kopā ar stupicu un gultni? Ar tādu vēl neesmu saskāries, bet varbūt ir.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti