******* GLOBAL WARMING.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006

PASAULE SASILST,SAKAS PLUDI,VEIDOJAS TUKSNE$I,CILVEKI MIRST NO BADA.......divi laci Antarktika tik dzivi,cilvecei atlicis dzivot 50gadus... un kas pie ta vainigs,protams TIKAI AUTOVADITAJI,jo nav vairs ko citu drazt uz $is zemes......AUKSTAIS KAR$ beidzies,Arabus labak neaiztikt,jo vinji sez uz naftas okeana ar pilnu ledusskapi ar atvesinatam atombombam,Afrika no zelta izlaupita-SAKSIM VIEN DRAZT VIENS OTRU! Tada paliek pasaule,kad ZALJIE NEONACISTI iefiltrejas pasaules valdibas,paceldami mistiskus nodokljus katru otro dienu,gudri runajot par cilveces nodarito postu ar kautkadiem bezsejas vides profesoriem aiz muguras,pat PRESEI liekas kad biezi vairs nav par ko gudraku rakstit,jo ta sfera ari taisa naudu ar visadam valdibu saceretam sensacijam un NEPATIESAM statistikam-es tad labak lasu rakstus par to ka Britnija Spirsa kartejo 98-to reizi NEJAU$I AIZMIRSA uzvilkt apak$biksites izkapdama no limuzina simts reportieru priek$a! Ta ir manas acis sistema lidziga KOMUNISTU,jo ta tik darbojas uz bailju ievie$anu cilvekos,lai no tiem varetu izslaukt vairak naudas un pats galvenais,lai tos kartejo reizi vairak varetu kontrolet......profesoru armijas tiek nodarbinatas,solot tiem bagatibu par katru vardu publiski pateiktu utt...,pilspalvu dr***jiem zelta laikmets!!!!SMIRD,jo cilvece atrak $adi domadama nogalinas pati sevi,neka mus saule izcepinas!!!! Man sirds neiztureja beidzot tad,kad biju aiznjemies drauga X5 Bembi uz dienu,cilveki uz ielam ir tik slimi paliku$i no PROPOGANDAS sviesta,kad netiec izlaists no $kersielam,pie luksofora kads ******** ipatnis,kur$ pats dzimis ar sudraba karoti rokas,nekad nenostradadams realu darba dienu dzive,bet nopircis batereju PRIUS,megina man divos vardos pateikt kad laiks ir pienacis saudzet(KO TIKAI??????????????).........sac justies ka kautkads Gruzinu kulaks,kur$ ieripojis nabadziga ciema ar VOLGU.........nebus ilgi jagaida,kad $adi NEONACISTI saks meginat slepkavot cilvekus uz ielam........! Maz tik tam pamulkim bija zinat to FAKTU,ja ari mes visi izslegtu visu kas izsledzams uz Pasaules,ieskaitot automobiljus,mes varbut kada bridi tik paildzinasim savu un citas cilveces dzivi tikai par 6gadiem,jo uz Zemes notiek procesi,kuri ir notiku$i un notiks miljoniem gadu..........,izskatas kad akmenscilveki atteicas no auto utt,bet tas vinjus nepaglaba tapatas,jo iestajas ICE AGE.....-marasms,jo SLIMI POLITIKJI,NEONACISTI cen$as pieradit pretejo vainodami cilveci!!!!! Es neesmu nekads Oxfordas 150 gadus pa skolam pavadijis profesors,bet ari man skaidrs ir tas kad: 96% ta saukto "siltumnicas efekta gazes" NAK no dabiskiem avotiem,tadiem ka okeaniem,vulkaniem,dzivniekiem. Nako$ie lielakie piesarnjotaji ir ELEKTRO STACIJAS ar saviem 1.19% un VISBEIDZOT "LIELAKIE" VAININIEKI AUTOVADITAJI,kuri TIKAI atmosfera izlaiz 0.45% no benzina dzinejiem un 0.21% gazu no dizeljdzinejiem-SECINAJUMS IR TIKAI VIENS MES TIEKAM MANITI UN EKSPLOTETI LIDZ LIMITAM,LAI KADS BEZSEJAS TAUKUPAKALJA,ZALAIS NEONACISTS,KUR$ NEVAR ATRAST REALU DARBU VARETU DZIVOT CEPURI KULDAMS,IEVIESDAMS PAREJOS BAILES.......Izklausas varbut smiekligi,bet tie naudas un varas karie politikji ar savu noalgoto profesoru armiju daritu vairak labuma PLANETAS laba,nevis turpinot zagt naudu no pavalstniekiem,bet aizbazdami pirdo$u govju pakaljas ar kautko,vai zarnas implantedami katalizatorus visadus,jo no ta butu vairak LABUMA,neka no SLIMIEM nodokljiem! Taka man patiesiba uzlikt uz $o SAVE THE PLANET politiku,mans nako$ais pirkums bus trekns apgriezienu izsalcis V8 Audi izpildijuma,ar lielu uzlimi aizmugure F**K THE FUEL ECONOMY!!!! Paldies par uzmanibu.

 
1 2 3 4
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

a ko tur reklameet braaga veciit arii aafrikaa ir braaga

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

paga, es nesapratu?! vai tad nodaļa TG/AM netika izveidota???

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

skarbais! vidjiks

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: foto.inbox.lv/...

skarbais! vidjiks

Skarbaks pat par skarbako sivo....!

VAZ2101 Reģ.: 02.06.2007
0 0 Atbildēt

[cits te prasa kur dabut virzuli piemeram kadam 1821.gada Talbotam,

Haha Polarlacim lielaa runas diena bij

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

VAZ2101 rakstīja: [cits te prasa kur dabut virzuli piemeram kadam 1821.gada Talbotam,

Haha Polarlacim lielaa runas diena bij

Ka mans drugans gnoms teiktu,vsjo pod kontroljom "kopejecka"!

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

VAZ2101 rakstīja: [cits te prasa kur dabut virzuli piemeram kadam 1821.gada Talbotam,

Haha Polarlacim lielaa runas diena bij

Ka mans drugans gnoms teiktu,vsjo pod kontroljom "kopejecka"!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Katrs grib virzuli, bet ne visiem tas tiek..

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Katrs grib virzuli, bet ne visiem tas tiek..

Labi vel ja mekletu to virzuli kadam RIGA-26 mopedam,bet te dzeki izskatas biezi iegrimu$i vestures gramatas,tas studejot, jo meklejot 19ta gadsimta Talbotu daljas............

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Talbots naf nemaz tik slikts, kā to mālē...

Talbot Matra rancho Grand Turismo vispār rullē...

un ja pa tēmu, tad Talbots nekur īpaši tālu no 70-80 gadu renaultiem atgājis nemaz nābija, un līdz ar to tās detaļas naf nemaz tik neaizsniedzams sapnis, ir, ir vēll pa plauktiem šur tur dabūnams...

vot ja Vartburgu iepērc, tad gan met krustus un meklē kalēju and virpotāju, lai rada visu no nulles, jo šis Padomju vāczemes kantoris bij radījis savu šedevru, kura daļas vari gan ar uguni, gan bez meklēt, bet rezultāts-O, garantēts!!

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Talbots naf nemaz tik slikts, kā to mālē...

Talbot Matra rancho Grand Turismo vispār rullē...

un ja pa tēmu, tad Talbots nekur īpaši tālu no 70-80 gadu renaultiem atgājis nemaz nābija, un līdz ar to tās detaļas naf nemaz tik neaizsniedzams sapnis, ir, ir vēll pa plauktiem šur tur dabūnams...

vot ja Vartburgu iepērc, tad gan met krustus un meklē kalēju and virpotāju, lai rada visu no nulles, jo šis Padomju vāczemes kantoris bij radījis savu šedevru, kura daļas vari gan ar uguni, gan bez meklēt, bet rezultāts-O, garantēts!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

Sviestc rakstīja: Talbots naf nemaz tik slikts, kā to mālē...

Talbot Matra rancho Grand Turismo vispār rullē...

un ja pa tēmu, tad Talbots nekur īpaši tālu no 70-80 gadu renaultiem atgājis nemaz nābija, un līdz ar to tās detaļas naf nemaz tik neaizsniedzams sapnis, ir, ir vēll pa plauktiem šur tur dabūnams...

vot ja Vartburgu iepērc, tad gan met krustus un meklē kalēju and virpotāju, lai rada visu no nulles, jo šis Padomju vāczemes kantoris bij radījis savu šedevru, kura daļas vari gan ar uguni, gan bez meklēt, bet rezultāts-O, garantēts!!

un

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Talbots naf nemaz tik slikts, kā to mālē...

Talbot Matra rancho Grand Turismo vispār rullē...

un ja pa tēmu, tad Talbots nekur īpaši tālu no 70-80 gadu renaultiem atgājis nemaz nābija, un līdz ar to tās detaļas naf nemaz tik neaizsniedzams sapnis, ir, ir vēll pa plauktiem šur tur dabūnams...

vot ja Vartburgu iepērc, tad gan met krustus un meklē kalēju and virpotāju, lai rada visu no nulles, jo šis Padomju vāczemes kantoris bij radījis savu šedevru, kura daļas vari gan ar uguni, gan bez meklēt, bet rezultāts-O, garantēts!!

Talbotam bija gan tas mednieku ta teiktais 4x4 Rancho urbis,bet bija ari SIMCA un SOLJARA modelji,kuri tapat ka pirmais minetais IR un BIJA navei parada! Vartburgi un Trabanti ieies automobilju vesture ka Komunisma Aborta Atliekas................, "auto",kuri bija pieejami pla$am komunistu masam,neskatoties uz to,kad bija razoti no kartona....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

bet visas tās Simkas Solaris un Rančo savos punčos nesa Renalt dvēselītes, un arī piekare un bremžu sistēma bij attiecīgi saradota, vienīgais kuzova detaļas un optika bij sava, Aviācijas instetūta amatnieki var ne tikai to...

tā kā es oponēju ar to, ka Talbotus naf ko hibrītos iedalīt, parasts franču brīnums un viss....

ņem, brauc un labo kur tik kāro sirds...

ko nevar teikt par trabantiem un varburgiem, tie aizgāja kopā ar pierē zīmēto, kas pateica atklāti, ka PSRS izrādās ka seks tomēr bija!!!!

un ciest dabūja attiecīgi....

;(

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja: ...Vartburgi un Trabanti ieies automobilju vesture ka Komunisma Aborta Atliekas................, "auto",kuri bija pieejami pla$am komunistu masam,neskatoties uz to,kad bija razoti no kartona....

ko tu, čmo, tur tirs? kādas nax komunistu masas?

Stoļičnaja odnako...

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja: ...Vartburgi un Trabanti ieies automobilju vesture ka Komunisma Aborta Atliekas................, "auto",kuri bija pieejami pla$am komunistu masam,neskatoties uz to,kad bija razoti no kartona....

ko tu, čmo, tur tirs? kādas nax komunistu masas?

Gnom,vai var tev palugt lai tu aizvertu savu netiro Krievu paksti,esi baigais bariga te!!!!!??????? Par cmo tu vari saukat tikai savu mazo kraneli,neko citu. Ej bezdi labak par savu miljons pesso lauku,uzarto zemi,nemekle skabargas uz savu pakalju!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

polārlāci, tu esi debīls vai joprojām dzer??? Garīgi slimiem indivīdiem ir jāsēž palātās , nevis jādiskutē internetā.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: polārlāci, tu esi debīls vai joprojām dzer??? Garīgi slimiem indivīdiem ir jāsēž palātās , nevis jādiskutē internetā.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: polārlāci, tu esi debīls vai joprojām dzer??? Garīgi slimiem indivīdiem ir jāsēž palātās , nevis jādiskutē internetā.

Un ko tev dekster no manis vajag???????? Tu nekad neruna par kadu tik parliecino$i,ja nu vienigi to pazisti personigi. Ej runa par savam Vektram labak,nevis man te piechakarejies visu laiku.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: polārlāci, tu esi debīls vai joprojām dzer??? Garīgi slimiem indivīdiem ir jāsēž palātās , nevis jādiskutē internetā.

Un ko tev dekster no manis vajag???????? Tu nekad neruna par kadu tik parliecino$i,ja nu vienigi to pazisti personigi. Ej runa par savam Vektram labak,nevis man te piechakarejies visu laiku.

Es nepiečakarējos, es izsaku viedokli.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Tas 'globālais varmings' tev galvā ir, čalīt.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Bāc! Norēcos līdz asarām, lasot ŠITo topiku!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lācis joprojām sēž uz ledus.

aukstums velk caur kauliem līdz pat muguras smadzenēm. galvā svilpo aukstie vēji.

tikai uz warmingu lācim pēdējās cerības.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja:.... Gnom,vai var tev palugt lai tu blablabla...

var...

palūdz, čmo

RUPJA LAMA$ANAS GNOMIK padaris tevi par vismaz zillions reizes neglitaku moralu kropli.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja:.... Gnom,vai var tev palugt lai tu blablabla...

var...

palūdz, čmo

RUPJA LAMA$ANAS GNOMIK padaris tevi par vismaz zillions reizes neglitaku moralu kropli.

pokuj, čmo...

P.S. tev tādam esot vajadzēja zināt, ka tas nav rupji...

bet stipri nicinoši gan.... čmorik

CHEERS MISTER RUDE 4LOVELY NAMES!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti