******* GLOBAL WARMING.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006

PASAULE SASILST,SAKAS PLUDI,VEIDOJAS TUKSNE$I,CILVEKI MIRST NO BADA.......divi laci Antarktika tik dzivi,cilvecei atlicis dzivot 50gadus... un kas pie ta vainigs,protams TIKAI AUTOVADITAJI,jo nav vairs ko citu drazt uz $is zemes......AUKSTAIS KAR$ beidzies,Arabus labak neaiztikt,jo vinji sez uz naftas okeana ar pilnu ledusskapi ar atvesinatam atombombam,Afrika no zelta izlaupita-SAKSIM VIEN DRAZT VIENS OTRU! Tada paliek pasaule,kad ZALJIE NEONACISTI iefiltrejas pasaules valdibas,paceldami mistiskus nodokljus katru otro dienu,gudri runajot par cilveces nodarito postu ar kautkadiem bezsejas vides profesoriem aiz muguras,pat PRESEI liekas kad biezi vairs nav par ko gudraku rakstit,jo ta sfera ari taisa naudu ar visadam valdibu saceretam sensacijam un NEPATIESAM statistikam-es tad labak lasu rakstus par to ka Britnija Spirsa kartejo 98-to reizi NEJAU$I AIZMIRSA uzvilkt apak$biksites izkapdama no limuzina simts reportieru priek$a! Ta ir manas acis sistema lidziga KOMUNISTU,jo ta tik darbojas uz bailju ievie$anu cilvekos,lai no tiem varetu izslaukt vairak naudas un pats galvenais,lai tos kartejo reizi vairak varetu kontrolet......profesoru armijas tiek nodarbinatas,solot tiem bagatibu par katru vardu publiski pateiktu utt...,pilspalvu dr***jiem zelta laikmets!!!!SMIRD,jo cilvece atrak $adi domadama nogalinas pati sevi,neka mus saule izcepinas!!!! Man sirds neiztureja beidzot tad,kad biju aiznjemies drauga X5 Bembi uz dienu,cilveki uz ielam ir tik slimi paliku$i no PROPOGANDAS sviesta,kad netiec izlaists no $kersielam,pie luksofora kads ******** ipatnis,kur$ pats dzimis ar sudraba karoti rokas,nekad nenostradadams realu darba dienu dzive,bet nopircis batereju PRIUS,megina man divos vardos pateikt kad laiks ir pienacis saudzet(KO TIKAI??????????????).........sac justies ka kautkads Gruzinu kulaks,kur$ ieripojis nabadziga ciema ar VOLGU.........nebus ilgi jagaida,kad $adi NEONACISTI saks meginat slepkavot cilvekus uz ielam........! Maz tik tam pamulkim bija zinat to FAKTU,ja ari mes visi izslegtu visu kas izsledzams uz Pasaules,ieskaitot automobiljus,mes varbut kada bridi tik paildzinasim savu un citas cilveces dzivi tikai par 6gadiem,jo uz Zemes notiek procesi,kuri ir notiku$i un notiks miljoniem gadu..........,izskatas kad akmenscilveki atteicas no auto utt,bet tas vinjus nepaglaba tapatas,jo iestajas ICE AGE.....-marasms,jo SLIMI POLITIKJI,NEONACISTI cen$as pieradit pretejo vainodami cilveci!!!!! Es neesmu nekads Oxfordas 150 gadus pa skolam pavadijis profesors,bet ari man skaidrs ir tas kad: 96% ta saukto "siltumnicas efekta gazes" NAK no dabiskiem avotiem,tadiem ka okeaniem,vulkaniem,dzivniekiem. Nako$ie lielakie piesarnjotaji ir ELEKTRO STACIJAS ar saviem 1.19% un VISBEIDZOT "LIELAKIE" VAININIEKI AUTOVADITAJI,kuri TIKAI atmosfera izlaiz 0.45% no benzina dzinejiem un 0.21% gazu no dizeljdzinejiem-SECINAJUMS IR TIKAI VIENS MES TIEKAM MANITI UN EKSPLOTETI LIDZ LIMITAM,LAI KADS BEZSEJAS TAUKUPAKALJA,ZALAIS NEONACISTS,KUR$ NEVAR ATRAST REALU DARBU VARETU DZIVOT CEPURI KULDAMS,IEVIESDAMS PAREJOS BAILES.......Izklausas varbut smiekligi,bet tie naudas un varas karie politikji ar savu noalgoto profesoru armiju daritu vairak labuma PLANETAS laba,nevis turpinot zagt naudu no pavalstniekiem,bet aizbazdami pirdo$u govju pakaljas ar kautko,vai zarnas implantedami katalizatorus visadus,jo no ta butu vairak LABUMA,neka no SLIMIEM nodokljiem! Taka man patiesiba uzlikt uz $o SAVE THE PLANET politiku,mans nako$ais pirkums bus trekns apgriezienu izsalcis V8 Audi izpildijuma,ar lielu uzlimi aizmugure F**K THE FUEL ECONOMY!!!! Paldies par uzmanibu.

 
1 2 3 4
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

polaarlaacim vieta kameraa.. kur miikstas sienas un rokturu nav iekshpusee

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mosh laba galva maz vajag un ilgi tur? .. tjip pagaajushaas nedeeljas othods

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

laiakm kaut kur sagrabstijis preiļu rugto vel

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt pārkarsis aizvakar? Un nevar atsdzist? A varbūt šodien pirmo reizi krāniņu savu ieraudzīja un sabijās....

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Kad viena jauka diena busiet spiesti nenormalu nodoklju ietekme parsesties no saviem ierastajiem auto sadardzinatos batereju SKY iepirk$anas centra ratinjos,tad atceresieties manus vardus!!!!!!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

musu muža tas nenotiks

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: jepanulsja, odnako... mesija, pļin...

a kulji ti dumal? pilnmeeness odnako

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

polaarlaacis duraks, nezin ka polaarlaachi arktikaa dziivo, ne antarktikaa...

antarktikaa tik pingviini dziivo

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: polaarlaacis duraks, nezin ka polaarlaachi arktikaa dziivo, ne antarktikaa...

antarktikaa tik pingviini dziivo

Tu noteikti mister esi viens no tiem zaljajiem ruki$iem,kur$ nevar sagaidit ka iezagties sve$a maka,jo izklausies pec tada.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāds laikam nav skatījies Inconvenient Truth... Bet tas atkal ir jautājums - ticēt vai neticēt...

Es ticu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Polārlācis ir mazliet aizsēdējies uz ledus. Un aukstums no dibena līdz galvai aizzadzies.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Nez kādas ripiņas viņš ēdis..?

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

Biideklis rakstīja: polaarlaacis duraks, nezin ka polaarlaachi arktikaa dziivo, ne antarktikaa...

antarktikaa tik pingviini dziivo

Tu noteikti mister esi viens no tiem zaljajiem ruki$iem,kur$ nevar sagaidit ka iezagties sve$a maka,jo izklausies pec tada.

labaak zaljsh ruukjiitis, nekaa zils polaarlaacis...

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Mans tā arī nesaprot,kurš tev nodarījis sāpi,ak jel!Izrunāties vajag-palika taču vieglāk ap sirdi?

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

tad nu gan Eiropa nekad nenoteiks tādas ekoloģijas normas,kuras nespēs pati izpildīt. Un tās CO2 emisijas kvotas ir vispār super biznesiņš. Tirgojās ar pilnīgi neko. Un vispār- neoficiālā versija globālajai sasilšanai man nemaz nav jāsaka, gan jau zinātāji zinās, ka ne jau cilvēks ir pie vainas CO2 līmeņa augšanai atmosfērā. Un kaut kā es maz dzirdu no gudrajiem profesoriem par visu pārējo toksisko gāzu izmešanu atmosfērā. PAr to vispār klusē, jo nevar novērst un spekulēt. Varētu padomāt, ka CO2 atmosfērā ir kaut kas pārdabisks un iepriekš neredzēts

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

un kāds sakars ar neonacistiem? kur viņi valdībās ir? labprāt balsotu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

es tikai nesapratu, kur tad ir tās daudzās valdības, kas ņem par pilnu zaļos profesorus un taupa enerģiju ???

Vācijā ir kaut kādi plāni taupīt un NODOKĻU POLITIKA, Japānai tehnoloģijas, amīši reizi pa reizei kaut ko uzmeistaro, bet tad, kad katrs ķīnietis gribēs vasara dzeset un ziomā sildīt , tad janvarī tomāti ziedēs

vai ir dzirdēts, ka ir īpašas nodokļu atlaides un stimuli siltumizolācijas , siltumsūkņu, efektīva apgaismojuma, sabtransa attīstībai?????

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Nevajag ludzu piesieties daziem atsevi$kiem vardiem, gluzi ka berni,uztverat dzivi vairak ar humoru+izklaidejaties te,nevis meginat pakasities visiem un visam! Es nerunaju par tadiem neonacistiem,kuri Peterburgas vilcienos dod pa bieti Dienvidniekiem,bet par Zalajiem neonacistiem,kuri ir pavisam savadaka suga. Par to teksta sakaribu runajot,katram savs.....,cits te prasa kur dabut virzuli piemeram kadam 1821.gada Talbotam,cits raud kad nopircis no chiganiem Lei$iem kartejo VORSPRUNG TDI Audi,kur$ izradas ir sametinats kopa ar 80to gadu cigaru,cits raud kad nemak apmainit pietaisito apak$velju un ta saraksts turpinas.....Un nevajag jaukt te kautkadas tabletes,jo kautkads narkota es neesmu nekad bijis un nebu$u+ar sivo biezi neaizraujos ari!

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: es tikai nesapratu, kur tad ir tās daudzās valdības, kas ņem par pilnu zaļos profesorus un taupa enerģiju ???

Vācijā ir kaut kādi plāni taupīt un NODOKĻU POLITIKA, Japānai tehnoloģijas, amīši reizi pa reizei kaut ko uzmeistaro, bet tad, kad katrs ķīnietis gribēs vasara dzeset un ziomā sildīt , tad janvarī tomāti ziedēs

vai ir dzirdēts, ka ir īpašas nodokļu atlaides un stimuli siltumizolācijas , siltumsūkņu, efektīva apgaismojuma, sabtransa attīstībai?????

Par Kinie$iem pilniba piekritu,kautgan ari tur ta nebus muzigi,jo kad cilveki paliks turigaki kopuma,vinji saks domat pla$ak-nevar tikai njemt! Stimulu utt lideris Eiropa ir Lielbritanija,tur pieejami visadi nodoklju atvieglojumi.......ar Latviju $obrid ir drizak ka ar Kinu,jo cilveki aiznjemti ar naudas taisi$anu,nevis ar rupem par ko citu,bet vienu varu pateikt ne ilgi,jo esam taja nolapitaja SOVIET EURO UNION,kur zaljie partizani driz vien saks iejaukties ar savu bull$itu parastu mirstigo dzives,visticamak tas bus ar vairak nodokljiem valsts kase,neko citu........

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: bet rezumējot - Topiks Sūds Autors Stulbenis - brīvs tulkojums... TSAS

Tikai midgeta kungs ludzu neesi pats tikai iedomajies kad esi $eit gudrakais bariga,ap kuru te puse Bananu Republikas grozas,jo pienaks ari mans laiks,kad es tevi noker$u uz varda te! Ja nepatik lasamviela,vienkar$i nelasi un ignore,vai aizej palasi nodalja kura cilveki dalas ar iespaidiem par Getciem un aizvesturiskam koka Vektram,jo esmu pilnigi parliecinats kad tu tie$i ar tadiem parvietojies,jo citu iemeslu tavam dzives apnikumam nevaru saskatit!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Jebkura dzīvības forma nokļūstot īpaši labvēlīgos apstākļos savairojas tā, ka mirst savos mēslos, jo ir pieķēzījusi apkārtni. Tā ir aksioma. Līdz ar to viss ir pateikts.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vecīt nu tak nokāp no ledus, nav jau vairs tik karsts!

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja: bet rezumējot - Topiks Sūds Autors Stulbenis - brīvs tulkojums... TSAS

Tikai midgeta kungs ludzu neesi pats tikai iedomajies kad esi $eit gudrakais bariga,ap kuru te puse Bananu Republikas grozas,jo pienaks ari mans laiks,kad es tevi noker$u uz varda te! Ja nepatik lasamviela,vienkar$i nelasi un ignore,vai aizej palasi nodalja kura cilveki dalas ar iespaidiem par Getciem un aizvesturiskam koka Vektram,jo esmu pilnigi parliecinats kad tu tie$i ar tadiem parvietojies,jo citu iemeslu tavam dzives apnikumam nevaru saskatit!

da nē... neesmu gudrākais...

turēt pie vārda tu draugaļu vari...

ar ko braucu...?

es tokš braucu un tavs viedoklis galīgi neko nemainīs....

Es jau skatos,jo sapnju pasaule noteikti brauc uz copi sava F430,vai CAYENNE TURBO S.........ka kartigam republikas nekustamo ipa$umu magnatam pieklajas...... Vai tikai tu nebiji tas,kur$ 90to gadu sakuma sledza "MILJONS DOLLARU DEALUS" ar visadiem Preilju pensionariem,likdams burtiski parakstit tiem visu to zemi,ipa$umu uz tava varda,preti dodams kadus 30 latus,ja pat tik daudz un solidams tiem pienacigas vecumdienas????????

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja: bet rezumējot - Topiks Sūds Autors Stulbenis - brīvs tulkojums... TSAS

Tikai midgeta kungs ludzu neesi pats tikai iedomajies kad esi $eit gudrakais bariga,ap kuru te puse Bananu Republikas grozas,jo pienaks ari mans laiks,kad es tevi noker$u uz varda te! Ja nepatik lasamviela,vienkar$i nelasi un ignore,vai aizej palasi nodalja kura cilveki dalas ar iespaidiem par Getciem un aizvesturiskam koka Vektram,jo esmu pilnigi parliecinats kad tu tie$i ar tadiem parvietojies,jo citu iemeslu tavam dzives apnikumam nevaru saskatit!

da nē... neesmu gudrākais...

turēt pie vārda tu draugaļu vari...

ar ko braucu...?

es tokš braucu un tavs viedoklis galīgi neko nemainīs....

Es jau skatos,jo sapnju pasaule noteikti brauc uz copi sava F430,vai CAYENNE TURBO S.........ka kartigam republikas nekustamo ipa$umu magnatam pieklajas...... Vai tikai tu nebiji tas,kur$ 90to gadu sakuma sledza "MILJONS DOLLARU DEALUS" ar visadiem Preilju pensionariem,likdams burtiski parakstit tiem visu to zemi,ipa$umu uz tava varda,preti dodams kadus 30 latus,ja pat tik daudz un solidams tiem pienacigas vecumdienas????????

nu atziisties.. ko tu njammaa vai shnjauc ja jau otro dienu nelaizj valjaa

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja: bet rezumējot - Topiks Sūds Autors Stulbenis - brīvs tulkojums... TSAS

Tikai midgeta kungs ludzu neesi pats tikai iedomajies kad esi $eit gudrakais bariga,ap kuru te puse Bananu Republikas grozas,jo pienaks ari mans laiks,kad es tevi noker$u uz varda te! Ja nepatik lasamviela,vienkar$i nelasi un ignore,vai aizej palasi nodalja kura cilveki dalas ar iespaidiem par Getciem un aizvesturiskam koka Vektram,jo esmu pilnigi parliecinats kad tu tie$i ar tadiem parvietojies,jo citu iemeslu tavam dzives apnikumam nevaru saskatit!

da nē... neesmu gudrākais...

turēt pie vārda tu draugaļu vari...

ar ko braucu...?

es tokš braucu un tavs viedoklis galīgi neko nemainīs....

Es jau skatos,jo sapnju pasaule noteikti brauc uz copi sava F430,vai CAYENNE TURBO S.........ka kartigam republikas nekustamo ipa$umu magnatam pieklajas...... Vai tikai tu nebiji tas,kur$ 90to gadu sakuma sledza "MILJONS DOLLARU DEALUS" ar visadiem Preilju pensionariem,likdams burtiski parakstit tiem visu to zemi,ipa$umu uz tava varda,preti dodams kadus 30 latus,ja pat tik daudz un solidams tiem pienacigas vecumdienas????????

nu atziisties.. ko tu njammaa vai shnjauc ja jau otro dienu nelaizj valjaa

$naukt man kindzulja kungs kautkadu veljas pulveri nepiedur gan un dzeru tikai $orid rupmaizes udeni......(nelik$u tikai ta nosaukumu te,jo ta jau bus klasificeta ka reklama).....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti