Izpārdodu detaļās...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Tad nu ir pienācis gals vienai no manām automašīnām - Mazda 323F (1991. gads 1.6 SOHC benzīnnieks ar 4 durvīm)

Ja kādam ko no tās Mazdas vajag, zvaniet: 28655578

P.S. Labs mototrs, kārba, tikko bija uzlikta jauna pusass un bremžu diski... Vējstikls tika iznīcināts, tāpat kā vadītāja durvis un bagāžnieka vāks. Lukturi, kā arī viss, kas iekšpusē autiņam, ir vesels. Riteņi un piekare - arī labi (14" alumīnija diski). Tātad - zvanat droši!

 
1 2
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

mēs sapratām

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man viss dzinējs nav vajadzīgs, gribās veikt dažus "krustošanas" eksperimentus. Pakaulēties? Dalīt cenu vismaz ar 4, tā kā laikam nekas nesanāks.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Man viss dzinējs nav vajadzīgs, gribās veikt dažus "krustošanas" eksperimentus. Pakaulēties? Dalīt cenu vismaz ar 4, tā kā laikam nekas nesanāks.

Tev taisnība - nesanāks

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Traka vai?!,. Par 1,6 SOhc motoru 250 LVL ???

P.S. Lietie jau aizgaajusi??? Ja nee- atsuuti bildes (ja ir) uz er673@tvnet.lv

Ir interese.

Sabildēšu - aizsūtīšu. Vēl ir...

tomy Reģ.: 25.08.2004
0 0 Atbildēt

Mani interesē benzīna bāka- par cik adosi?

Vai ir saglabājies vesels stikliņš no vadītāja puses atpakaļskata spoguļa?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

tomy rakstīja: Mani interesē benzīna bāka- par cik adosi?

Vai ir saglabājies vesels stikliņš no vadītāja puses atpakaļskata spoguļa?

Bāka jau prom

Stikliņš avarējot sasists Taču uz Krustpils ielas pirms Grindeksa - tur kur visādas muitas noliktavas un transporta firmas - ir kantorītis, kas 15 min. laikā uztaisīs un ieliks Tavā spogulī jaunu tik pat labu stikliņu par smieklīgām naudiņām.

tomy Reģ.: 25.08.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt vari iedot precīzāku adresi?

Kurā pusē no Grindeksa- virzienā uz centru vai pretējā?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

tomy rakstīja: Varbūt vari iedot precīzāku adresi?

Kurā pusē no Grindeksa- virzienā uz centru vai pretējā?

Ja no centra brauc, tad pirms Grindeksa kādu gabaliņu kreisajā pusē. Tur var ļoti labi pamanīt - tāda kā padomju laiku garāža, kā būdiņa...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Saburzīto kuzovu nupat kā nopārdevu... Joprojām aktuāli - tirgoju motoru, kārbu, ritošo, piekari, iekšas (tipa salonu), stiklus, riteņus...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Joprojm aktuaali.

Starp citu - tirgoju nost arii Mitsubishi Pajero detaljas - 1991. gada vecais 2.5 TDi. KONI amiishi, ljoti labs kapots ar gaisa tveereeju, durvis, stikli, koka MOMO stiuure, seedeklji ar apsildi u.c. kjidas...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti