Situācija...

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

Na babki razvestji, of course!

 
1 2
Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Normalu cilveku ipa$umu cienijamais gnoma kungs neviens nepartaisitu par runkulju vagam,pat Bananu Republika! Njem vien sudainu mietu,vai ari mantoto rudzu bisi nagos un dodies taisit razborku,ka kartigam Krievam pieklatos! Zel kad tikai es nebiju ta SIA ipa$nieks........haha!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Ej un piesakies uz lauksaimnieku subsīdijām Vēl varēsi soļarkai zināmu akcīzi atpakaļ dabūt Tā ka skaiti Teve baigi ir noplaucis

Trumuls Reģ.: 25.09.2003
0 0 Atbildēt

Manuprat seit ir viennozimigs noziedzigs nodarijums - patvaliba, liekas, ka kaut kads KL 2beidzamais pants, par ko draud neliela brivibas atnemsana, jeb naudas sodas, viss atkarigs, no ta cik spesi tiesai iegalvot par skades lielumu un tas nozimigumu konkreti prieks sevis, ka zemes ipasnieka...

Ta ka mans ieteikums, sauc ara vietejo mentu, lai fikse faktu, rosina procesu, aber tur jau paveras iespejas uz mierizligumu ar paridaritaju par abiem pienemamu summu...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

1.var. Ja zini ko tas sia kolchozs var?, un ja var ņem graudā piem. lai pie tās upītes vari ar Ferrari piebraukt .

2.var. Ja kochozs ir kolchozs, tad vismaz kāda īpašuma pārmērīšana uz kolchoza rēķina Tev pienāktos.

Kupicas ar šie izara?

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: tā kā esmu pilsētnieks, redzu:

1. pēc 1. mēn., mans zāliens uzlabojies, pērku stumjamo pļaujmašīnu un sāku no vienas malas īsinātt zāli...

2. uzaicinu (iepriekš painteresējoties) pašus dārgākos ainavu arhitektus (pēc vienošanās), apzaļumotājus, zāli no Ekvadoras, Arktikas? un piestādu rēķinu...

3. eju pie tā priekšnieķeļa rast kompromisu...

4. zinot, ka jamiem brauca revīzijas mērīt kompensējamās platības, atgādināt tele Nr pa kuriem jāatdzīstas?

5. uzlikt nikolaju, iedzīt zemē to SIA šefu un nedarīt pāri pārējiem?

6. Aiztaisu mutiti un turpinu izbaudit vakara teju,jo esmu apjedzis kad izdarit tapat neko nevaru,jo galu gala esmu tikai mazs gnoms.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu es tava vieta vienkarši rudeni novaktu ražu.Domaju labs piķis sanaks,nemot vera ka neko neesi ieguldijis

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Polarlacis rakstīja... 6. Aiztaisu mutiti un turpinu izbaudit vakara teju,jo esmu apjedzis kad izdarit tapat neko nevaru,jo galu gala esmu tikai mazs gnoms.

da man pie pakaļas tavi centieni...

es nopietni

ir šeit dažu Cilvēku viedoklis, kas man varētu likt justies neērti...

Kas tik neatklajas,izradas kad misteram pat ir nedaudz kauna sajutas! Ka mes abi gnom zinam,bezdet te var par visadu bezsakaru daudz un dikti,dazkart pat par lietu,bet ists bezsakars sakas tad,kad ljautinji sak njemt vardus pie sirds,vai personigi! Ja no ta ir maka izvairities,paveras tikai jauna humora dimensija,ko laukjiem,vai citiem izrktenjiem ar vienu rievu smadzenes nepiedzivot nekad tapat........

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

piebraukt CAUR kaiminjieni skan labi ..

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja ta ir tava zeme dari ko gribi ja vien neesi nosledzis nomas ligumu

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

vispaar jau ja iipashums ir apstiprinaac zemes graamataa (hmm kupicu neesot.. ups.. ) tad drosvien buutu jaadodas pie kolchoza vadiitaaja pateerzeet par naakotnee izmantojamo kolchoza pirti un bezmaksas saslikiem ko pasniedz slauceeju komanda utt (protams par kolchoza naudu - kompensaacija..)

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Proxy rakstīja: piebraukt CAUR kaiminjieni skan labi ..

iepazīstināt?

paldies, bet pasham ir iipashums ar "kaiminjieneem"

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ej pie "vainīgā" piedāvā mierizlīgumu - pusi no ražas vai taml...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

varda janka

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Nezinite rakstīja: ej pie "vainīgā" piedāvā mierizlīgumu - pusi no ražas vai taml...

paldies, Meitene...

jamie dibenā dzīvo... tāpēc gribu priekšNieku...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Nezinite rakstīja: ej pie "vainīgā" piedāvā mierizlīgumu - pusi no ražas vai taml...

paldies, Meitene...

jamie dibenā dzīvo... tāpēc gribu priekšNieku...

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Nezinite rakstīja: ej pie "vainīgā" piedāvā mierizlīgumu - pusi no ražas vai taml...

paldies, Meitene...

jamie dibenā dzīvo... tāpēc gribu priekšNieku...

Tad gnom iedomajies sava $auraja fantazija,kad esmu tas SIA "ARSIM VISU KO VAR UZART UN KO NE" priek$Nieks! P.S. Tikai pirms nac pie manis ciema cerot uzvarit haljavnu kapostu,neaizmirsti kad mana ipa$uma ir septinji T-90 tanki un esmu noalgojis tris biju$os SAS vienibas virus ka miessasargus,ka ari apkart manai majai perimetra ozolos sez snaiperi,kuriem atljauts $aut uz visu kas kustas un ne.............haha. Es domaju tu atri pardomatu un dotos uz tiesu,kur tikai sastaptu manu korumpeto,uzpirkto tiesnesi.............

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

A Tev vispār ir zemesgrāmata? ja jā, tad kā var būt, ka nav kupicu?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Tavaa vietaa priecaatos.. tagadinjaas tik zoliidi to lauku noliidzini.. akmentinjus nolasi un peec zaales (vnk parastaa nepiipeejamaa zaale kas aug maurinjos) ieseeshanas nobraukaatu paari ar rulliiti

i peecaak vareetu ne tikai chomu no UK ciemos vest lai golfu dragaa... bet arii visus iauto gribeetaajus uz galjas svilinaashanu un alus nicinaashanu aicinaatu

i ja po umnomu: lai vismaz pusi no manis nosauktajiem darbiem veic vainiigais kopaa ar kolchoza tirrektooru

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

kas ta par kultūru šiem iesēta??

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Nezinite rakstīja: ej pie "vainīgā" piedāvā mierizlīgumu - pusi no ražas vai taml...

paldies, Meitene...

jamie dibenā dzīvo... tāpēc gribu priekšNieku...

Tad gnom iedomajies sava $auraja fantazija,kad esmu tas SIA "ARSIM VISU KO VAR UZART UN KO NE" priek$Nieks! P.S. Tikai pirms nac pie manis ciema cerot uzvarit haljavnu kapostu,neaizmirsti kad mana ipa$uma ir septinji T-90 tanki un esmu noalgojis tris biju$os SAS vienibas virus ka miessasargus,ka ari apkart manai majai perimetra ozolos sez snaiperi,kuriem atljauts $aut uz visu kas kustas un ne.............haha. Es domaju tu atri pardomatu un dotos uz tiesu,kur tikai sastaptu manu korumpeto,uzpirkto tiesnesi.............

piektdiena ir klāt.....pēc tāda vismaz izklausās...

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

deguns rakstīja: A Tev vispār ir zemesgrāmata? ja jā, tad kā var būt, ka nav kupicu?

es par to pashu...

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: da ir man "Grāmata"...

znacit maksaaji kukuli meerniekam lai jams bez jaunaas valuutas iemeera ..

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Proxy rakstīja:

deguns rakstīja: A Tev vispār ir zemesgrāmata? ja jā, tad kā var būt, ka nav kupicu?

es par to pashu...

a nakuj vajag?

Nakuj ne nakuj, bet kaut kādai kārtībai jābūt t.i. zemes robežu plānam kurā norādīti kādi orientieri kā Tu savu īpašumu vari atrast, plašajā kolchoza laukā. Nejauši kādus zemes mērīšanas papīrus kaimiņam neesi parakstījis?

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

pesec, ash Rīgā visi vienā gultā guļ, bet te, kaimiņu lieta un pie skaidrības nevar tikt? uudeni lej, gnoms.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Proxy rakstīja:

Gnoms rakstīja: da ir man "Grāmata"...

znacit maksaaji kukuli meerniekam lai jams bez jaunaas valuutas iemeera ..

da nē... banka maksāja...

Sorry, par ko banka maksāja?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti