Vai izeja ir?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Izeja ir vienmēr, ja vien nav aizcietējums, tā noteikti apgalvos šeit rakstošie guru

Lieta tāda, ka viens nesen dibināts kantorīts saņēma vienīgo pagaidām mašīnu, darbam šiem tā ļoti vajadzīga. Un notikās neticamais - jaunai mašīnai pazuda numurzīme!!!! (zināt, no kuras vietas auga rokas tam spečukam, kas to numurzīmi klāt lika?). Jaunu taisa nedēļu. Vai var kaut kā to jautājumu noformēt, lai mašīnu varētu lietot līdz jaunas saņemšanai, pie katras tikšanās reizes ar CP nenomaksājot valsts kasē Ls 20? Iepriekš pateicos par noderīgu informāciju!

 
theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Pārliekam oriģinālo nummuru uz priekšu, bet aizmugurē uzliekam skaistu kartona izpildījumu.

Tik un tā CP pamatā met acis uz "virsū" braucošām mašīnām nevis nopakaļus.

Pats tā dzinu autiņu no servisa uz servisu, kad viena numurzīme bija iznīcināta, bet otra vesela - priekšā uzliek veselo, bet aizmugurē kautkādus vācu tranzīta nummurus

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Man darba kolegjei pie biroja nozaga numura zimes. Pecpusdiena aizbrauca uz CSDD un nakama rita jau bija mashina ar citam numura zimem.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Pārliekam oriģinālo nummuru uz priekšu, bet aizmugurē uzliekam skaistu kartona izpildījumu.

Tik un tā CP pamatā met acis uz "virsū" braucošām mašīnām nevis nopakaļus.

Pats tā dzinu autiņu no servisa uz servisu, kad viena numurzīme bija iznīcināta, bet otra vesela - priekšā uzliek veselo, bet aizmugurē kautkādus vācu tranzīta nummurus

Paldies, ideja nav slikta

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Man darba kolegjei pie biroja nozaga numura zimes. Pecpusdiena aizbrauca uz CSDD un nakama rita jau bija mashina ar citam numura zimem.

Diemžēl provincē to litu taisa nedēļu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja pazaudeeta kaut viena-TIKAI JAUNUS. un te nevajag nekaadu nedeelju ! bet tas ir uzreiz.

ka tik atkal kaut ko neputrojies...

ja salauzts-defekteets,tad uztaisa jaunu. bet tad es tikai tev piekriitu. bet izeja vienalga bija-braukt uz Riigu-jo te tas prasa 3h un uztaisa no jauna-bojaataas vietaa.

a ja nozaudeeta nav variantu +jauni nr+jauna teh pase.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: ja pazaudeeta kaut viena-TIKAI JAUNUS. un te nevajag nekaadu nedeelju ! bet tas ir uzreiz.

ka tik atkal kaut ko neputrojies...

ja salauzts-defekteets,tad uztaisa jaunu. bet tad es tikai tev piekriitu. bet izeja vienalga bija-braukt uz Riigu-jo te tas prasa 3h un uztaisa no jauna-bojaataas vietaa.

a ja nozaudeeta nav variantu +jauni nr+jauna teh pase.

Kapec jaunu + jaunu tehnisko pasi???

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

ursis rakstīja: ja pazaudeeta kaut viena-TIKAI JAUNUS. un te nevajag nekaadu nedeelju ! bet tas ir uzreiz.

ka tik atkal kaut ko neputrojies...

Kapec jaunu + jaunu tehnisko pasi???

Ak jā, šajā gadījumā jauni numuri un jauna tehniskā, viss pareizi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

ursis rakstīja: ja pazaudeeta kaut viena-TIKAI JAUNUS. un te nevajag nekaadu nedeelju ! bet tas ir uzreiz.

ka tik atkal kaut ko neputrojies...

ja salauzts-defekteets,tad uztaisa jaunu. bet tad es tikai tev piekriitu. bet izeja vienalga bija-braukt uz Riigu-jo te tas prasa 3h un uztaisa no jauna-bojaataas vietaa.

a ja nozaudeeta nav variantu +jauni nr+jauna teh pase.

Kapec jaunu + jaunu tehnisko pasi???

ja NR pazaudeets NAV variantu-oficiaali vismaz...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

teh pase jauna,jo nr jauni.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Jaunu tadeļ lai es ar tavu veco nr nebrauktu statoila pildities nahaļavu un tev pec tam par to nebutu jamaksa

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Ir lohi, kuriem šodien var iestāstīt,ka numurzīmes taisa nedēļu? Šinī gadījumā ejam uz CSDD, samaksājam par jauniem numuriem un eģ apliecību un braucam ar smaidu tālāk.

Nedēļu varbūt jāgaida, ja gribas ieseksot saņķiku un dabūt no policijas izziņu, ka numurs nozagts, tad ir lētāki jauni numuri ( protams, ka absurds) , ja pazaudē, tad ir dārgāk. Izcils PSRS laiku parauggadījums.

Bet, ja nozaudēts, ieej CSDD un pēc 12 minūtēm skrūvē jaunos klāt.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Jaunas numurzīmes esošo vietā (ar tiem pašiem burtiem un cipariņiem) izgatavo ~20 minūšu laikā. Pats esmu pārliecinājies. Tā nedēļa, ko provincē sola, ir saistīta ar piegādes laiku

Un šajā gadījumā tiešām pienākas jauns NRzīmju komplekts un tehniskā pase. Nekas nav jāgaida.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Variants ir kā dabūt veco numuru, kad jau esi apzagts, aizej uz to Latsign, palūdz, lai Tev izgatavo tādu numuru. Noliec viņu uz akmeņaina ceļa un pārbrauc viņam pāri kādas 10 reizes, (izskatīsies itkā viņš ir sagrauzts) un tad ej kurināt ugunskuru, kad ir labi sakurināts, liec to numuru iekšā ugunskurā un dedzini kādas 20-30 min. velc ārā, atdzesē un kopā ar veselo plāksnīti dodies uz CSDD un saki: "Re kā man kaimiņu čigāni izdarījušies, biju pazaudējis pagalmā numuru, bet ejot šorīt uz darbu, skatos, ka šis mētājas ugunskurā, ko man tagad darīt..?"

Būs tev tavs vecais numurs jaunā izskatā..

Bet šitais viss darbs vairāk derētu, ja pazaudēts tā sauktais ekskluzīvais numurs.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ir lohi, kuriem šodien var iestāstīt,ka numurzīmes taisa nedēļu? Šinī gadījumā ejam uz CSDD, samaksājam par jauniem numuriem un eģ apliecību un braucam ar smaidu tālāk.

Nedēļu varbūt jāgaida, ja gribas ieseksot saņķiku un dabūt no policijas izziņu, ka numurs nozagts, tad ir lētāki jauni numuri ( protams, ka absurds) , ja pazaudē, tad ir dārgāk. Izcils PSRS laiku parauggadījums.

Bet, ja nozaudēts, ieej CSDD un pēc 12 minūtēm skrūvē jaunos klāt.

izdari taa kkur aarpus riigas un tad runaa.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja: Variants ir kā dabūt veco numuru, kad jau esi apzagts, aizej uz to Latsign, palūdz, lai Tev izgatavo tādu numuru. Noliec viņu uz akmeņaina ceļa un pārbrauc viņam pāri kādas 10 reizes, (izskatīsies itkā viņš ir sagrauzts) un tad ej kurināt ugunskuru, kad ir labi sakurināts, liec to numuru iekšā ugunskurā un dedzini kādas 20-30 min. velc ārā, atdzesē un kopā ar veselo plāksnīti dodies uz CSDD un saki: "Re kā man kaimiņu čigāni izdarījušies, biju pazaudējis pagalmā numuru, bet ejot šorīt uz darbu, skatos, ka šis mētājas ugunskurā, ko man tagad darīt..?"

Būs tev tavs vecais numurs jaunā izskatā..

Bet šitais viss darbs vairāk derētu, ja pazaudēts tā sauktais ekskluzīvais numurs.

Pēc 20-30 min. ugunskurā no numura paliks tik alumīnija "pļecka" .

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

F323F rakstīja: Variants ir kā dabūt veco numuru, kad jau esi apzagts, aizej uz to Latsign, palūdz, lai Tev izgatavo tādu numuru. Noliec viņu uz akmeņaina ceļa un pārbrauc viņam pāri kādas 10 reizes, (izskatīsies itkā viņš ir sagrauzts) un tad ej kurināt ugunskuru, kad ir labi sakurināts, liec to numuru iekšā ugunskurā un dedzini kādas 20-30 min. velc ārā, atdzesē un kopā ar veselo plāksnīti dodies uz CSDD un saki: "Re kā man kaimiņu čigāni izdarījušies, biju pazaudējis pagalmā numuru, bet ejot šorīt uz darbu, skatos, ka šis mētājas ugunskurā, ko man tagad darīt..?"

Būs tev tavs vecais numurs jaunā izskatā..

Bet šitais viss darbs vairāk derētu, ja pazaudēts tā sauktais ekskluzīvais numurs.

Pēc 20-30 min. ugunskurā no numura paliks tik alumīnija "pļecka" .

tad ir jāvaktē, lai var viņu izcelt vienā gabalā..

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

deksters rakstīja: Ir lohi, kuriem šodien var iestāstīt,ka numurzīmes taisa nedēļu? Šinī gadījumā ejam uz CSDD, samaksājam par jauniem numuriem un eģ apliecību un braucam ar smaidu tālāk.

Nedēļu varbūt jāgaida, ja gribas ieseksot saņķiku un dabūt no policijas izziņu, ka numurs nozagts, tad ir lētāki jauni numuri ( protams, ka absurds) , ja pazaudē, tad ir dārgāk. Izcils PSRS laiku parauggadījums.

Bet, ja nozaudēts, ieej CSDD un pēc 12 minūtēm skrūvē jaunos klāt.

izdari taa kkur aarpus riigas un tad runaa.

Neraksti komentaºus dzērumā, tad apjēgsi, ka neko neapjēdz. Izlasi vēlreiz un padomā, umņik.

Ja ir PAZAUDĒTS numurs, tādu pat vietā uztaisīt NE-VAR. Jāņem cits. Un to var izdarīt JEBKURĀ CSDD nodaļā Latvijā.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

par to cik ilgi taisa nr zīmes nezinu, bet ieteikums nākotnei:nr zīmes piekniedēt, lai grūtāk nosprert.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

AutoNets rakstīja: Man darba kolegjei pie biroja nozaga numura zimes. Pecpusdiena aizbrauca uz CSDD un nakama rita jau bija mashina ar citam numura zimem.

Diemžēl provincē to litu taisa nedēļu

Diez, kurā pasaules malā tā province atrodas?

Auto reģistrācija ilgst nedēļu? Ir jau tas CSDD savdabīgs iestādījums, bet kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja: Variants ir kā dabūt veco numuru, kad jau esi apzagts, aizej uz to Latsign, palūdz, lai Tev izgatavo tādu numuru. Noliec viņu uz akmeņaina ceļa un pārbrauc viņam pāri kādas 10 reizes, (izskatīsies itkā viņš ir sagrauzts) un tad ej kurināt ugunskuru, kad ir labi sakurināts, liec to numuru iekšā ugunskurā un dedzini kādas 20-30 min. velc ārā, atdzesē un kopā ar veselo plāksnīti dodies uz CSDD un saki: "Re kā man kaimiņu čigāni izdarījušies, biju pazaudējis pagalmā numuru, bet ejot šorīt uz darbu, skatos, ka šis mētājas ugunskurā, ko man tagad darīt..?"

Būs tev tavs vecais numurs jaunā izskatā..

Bet šitais viss darbs vairāk derētu, ja pazaudēts tā sauktais ekskluzīvais numurs.

latsigns netaisa viltotus numurus..... netici? izmēģini pats....

teorētiski vari uzbliezt numuru pats no alumīnija loksnes..... tikai iesit kauko līdzīgu tiem zīmodziņiem

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

AutoNets rakstīja: Man darba kolegjei pie biroja nozaga numura zimes. Pecpusdiena aizbrauca uz CSDD un nakama rita jau bija mashina ar citam numura zimem.

Diemžēl provincē to litu taisa nedēļu

Diez, kurā pasaules malā tā province atrodas?

Auto reģistrācija ilgst nedēļu? Ir jau tas CSDD savdabīgs iestādījums, bet kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi!

Provincē pat mēnesi taisa nr. ja tie ir pasūtītie vai galbāšanā (jo katru dienu uz Lielpilsētu šie nebrauc). Bet tekošo sēriju var dabūt uz reiz!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Nedēļu varbūt jāgaida, ja gribas ieseksot saņķiku ...

Publiskā telpā vajadzētu izteikties korektāk - runa ir par sīknaudas sksuālās izmantošanas definējumu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti