Ka atgut pirms laika tiesibas?

gdlsvlrjs Reģ.: 25.02.2007

pirms 2 gadiem atnjema tiesibas,par alkohola lietoshanu pec negadijuma uz 3 gadiem.Vai kadam ir izdevies atgut tiesibas pirms terminja izteceshanas?Kada veida?

 
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 1 Atbildēt

gdlsvlrjs rakstīja: pirms 2 gadiem atnjema tiesibas,par alkohola lietoshanu pec negadijuma uz 3 gadiem.Vai kadam ir izdevies atgut tiesibas pirms terminja izteceshanas?Kada veida?

Legāli tas nav iespējams, jo tās iespējas dažus gadus atpakaļ tika svītrotas no kodeksa.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

vieniigais variants ir skatiities visus papiirus.. vai gadiijienaa kaadam nav kljuuda ielaista.. tad pamatojoties uz hvz kaadu adm likuma pantu(pastudeesi ja gribeesi dabuut aatraak) VAR izpleest terminja samazinaashanu...

vnk i jaarok.

bet ja kljuudinjas nav pielaistas.. tad nu oficiaalas iespeejas vnk nav.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

nopērc maskačkā jaunu pasi un aizej noliec tiesības kā Gena vai Vasja

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Līdz šim tiesības man nav bijušas atņemtas un man tādi jautājumi :

- ja man ir vairākas kategorijas, vai tas nozīmē, ka nevienu no tām nevarēšu izmantot?

- lai tiesības atgūtu man atkal būs jāiet autoskolā un jākārto visas kategorijas no jauna?!?!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Līdz šim tiesības man nav bijušas atņemtas un man tādi jautājumi :

- ja man ir vairākas kategorijas, vai tas nozīmē, ka nevienu no tām nevarēšu izmantot?

- lai tiesības atgūtu man atkal būs jāiet autoskolā un jākārto visas kategorijas no jauna?!?!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev nogriezīs nost to kategoriju, kura nepienākas

ar škērēm

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tev nogriezīs nost to kategoriju, kura nepienākas

ar škērēm

Tad jau vieglāk izkompostrēt...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Līdz šim tiesības man nav bijušas atņemtas un man tādi jautājumi :

- ja man ir vairākas kategorijas, vai tas nozīmē, ka nevienu no tām nevarēšu izmantot?

- lai tiesības atgūtu man atkal būs jāiet autoskolā un jākārto visas kategorijas no jauna?!?!

ja ar mociiti pa paali uzraus.. tad atnjems gan visas... i tas pats ar auto

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Līdz šim tiesības man nav bijušas atņemtas un man tādi jautājumi :

- ja man ir vairākas kategorijas, vai tas nozīmē, ka nevienu no tām nevarēšu izmantot?

- lai tiesības atgūtu man atkal būs jāiet autoskolā un jākārto visas kategorijas no jauna?!?!

eksaamens pa jaunu jaakaarto tad kad maaciijos autoskolaa instruktors staastiija ka viens čalis dienā pēc tiesību dabūšanas pālī brauca unn tad nu precīzi pēc gada kārtoja atkal eksāmenu.

newman Reģ.: 29.01.2007
1 0 Atbildēt

tas nav personiski, bet tiesības nevajag zaudēt, lai pēc tam nav problēmu.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

gdlsvlrjs rakstīja: pirms 2 gadiem atnjema tiesibas,par alkohola lietoshanu pec negadijuma uz 3 gadiem.Vai kadam ir izdevies atgut tiesibas pirms terminja izteceshanas?Kada veida?

Paskaidro lūdzu prastam lauku vecim ko nozīmē termins alkohola lietošana PĒC negdījuma.

scrape Reģ.: 02.11.2002
0 0 Atbildēt

Labi, ar tām kategorijām daudz maz skaidrs, bet kā ir, ja sanāk tāds fuflo, ka uzrauj braucot ar laivu, kuteri virs tām 0.5 % (protams, iespēja, ka kas tāds gadīsies ir ļoti niecīga) vai tad arī noņem tiesības uz četrriteņu tr. līdzekļiem?

gdlsvlrjs Reģ.: 25.02.2007
0 0 Atbildēt

FOKSAM.Tas ir diezgan parasts pasakums,aiz skrobes iedzer un meslu vairak neka panest.Labak toreiz butu aizbraucis no notikuma vietas,vai ja nokertu naturali apgalvotu ka braucu piedzeries.Tad soditu par 1gadu mazak.CS negadijums bija neliels,durvim plastmasas noravu,toties cietushas mashinas vaditajas blaushana lielaka neka cuku nemakuligi kaujot.Mani secinajumi;nekada gadijuma nelietot nekadus nomierinoshus lidzekljus,no galvas zinat CSPK,protokolos rakstit,ka nepiekritu un jaizdodas neko neparakstit.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

gdlsvlrjs rakstīja: FOKSAM.Tas ir diezgan parasts pasakums,aiz skrobes iedzer un meslu vairak neka panest.Labak toreiz butu aizbraucis no notikuma vietas,vai ja nokertu naturali apgalvotu ka braucu piedzeries.Tad soditu par 1gadu mazak.CS negadijums bija neliels,durvim plastmasas noravu,toties cietushas mashinas vaditajas blaushana lielaka neka cuku nemakuligi kaujot.Mani secinajumi;nekada gadijuma nelietot nekadus nomierinoshus lidzekljus,no galvas zinat CSPK,protokolos rakstit,ka nepiekritu un jaizdodas neko neparakstit.

Man liekas,ka tu,vecīt fleitē par to lietošnu PĒC negadījuma.Varētu vēl saprast ja krašs tāds,ka auto jānoraksta.Bet noraujot durvju gumijas korķēt vaļā pudeli.... nu,piedod,stulbi.Es tavā vietā pat nebūtu atzinies.Jābet ar to atpakaļ dabūšanu tagad ir saize.Pats pirms daudziem gadiem gāju tam cauri.Tad vēl bija drusku vieglāk,bet vienalga nenovēlo to pat lielākajam ienaidniekam.No tā laika pudeli atveru tikai tad,kad auto ir garāžā.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja: ... No tā laika pudeli atveru tikai tad,kad auto ir garāžā.

Tātad metode strādā! Ļoti labi.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

fokss rakstīja: ... No tā laika pudeli atveru tikai tad,kad auto ir garāžā.

Tātad metode strādā! Ļoti labi.

nehu.ja nestraadaa. straadaatu tad, ja visi paarstaatu mest, nevis tie, ko nokjer...

fokss Reģ.: 26.10.2006
1 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

fokss rakstīja: ... No tā laika pudeli atveru tikai tad,kad auto ir garāžā.

Tātad metode strādā! Ļoti labi.

nehu.ja nestraadaa. straadaatu tad, ja visi paarstaatu mest, nevis tie, ko nokjer...

Te neiet runa par tiem kuriem smadzeņu nav vispār,bet par tiem ,kas reizēm mēdz padoties mirkļa vājībai - Iedzert graķīti,aizbraukt pie viena drauga,pēc tam pie otra utt... .Ir taču tik forši - iemet,pabrauc kādu gabaliņu.Nav jālūdzas kādam lai aizved.... Bet nu līdz vienai reizei.Protams tie kas met un min grīdā mani nesapratīs. Pazīstu vienu kungu kurš skaidrā gandrīz pabraukt nevar.Toties pēc viena lielā ala.....brauc kā dievs. Vismaz viņam tā liekas.Nu ko,katrs jau savu likteni pats izvēlas,tikai drusku skumji,ka reizēm arī citus likteņus piekoriģē.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

gdlsvlrjs rakstīja: FOKSAM.Tas ir diezgan parasts pasakums,aiz skrobes iedzer un meslu vairak neka panest.Labak toreiz butu aizbraucis no notikuma vietas,vai ja nokertu naturali apgalvotu ka braucu piedzeries.Tad soditu par 1gadu mazak.CS negadijums bija neliels,durvim plastmasas noravu,toties cietushas mashinas vaditajas blaushana lielaka neka cuku nemakuligi kaujot.Mani secinajumi;nekada gadijuma nelietot nekadus nomierinoshus lidzekljus,no galvas zinat CSPK,protokolos rakstit,ka nepiekritu un jaizdodas neko neparakstit.

Pasaciņas vari stāstīt kaimiņu vai savam mazajam bēbim....

gdlsvlrjs Reģ.: 25.02.2007
0 0 Atbildēt

Godigi sakot sameloju piekto dalju,respektivi,tikai par alkoholu.Parejais godigi.Visi mes esam cilveki,meklejam attaisnojumu savam neizdaribam un kludam.Ja pastastitu kados apstakljos tas notika visi ilgi smietos par tadu stulbumu,un apstaklju sakritibu.Virak mani intreseja vai var dabut tiesibas atpakalj.UN kapec kriminal nozidznieki,par labu uzvedibu,var atrak tikt no soda izcieshanas atbrivoti,bet atministrativi soditie ne.Vaitad shoferi ir pashi nelabojamakie un bistamakie?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

gdlsvlrjs rakstīja: Godigi sakot sameloju piekto dalju,respektivi,tikai par alkoholu.Parejais godigi.Visi mes esam cilveki,meklejam attaisnojumu savam neizdaribam un kludam.Ja pastastitu kados apstakljos tas notika visi ilgi smietos par tadu stulbumu,un apstaklju sakritibu.Virak mani intreseja vai var dabut tiesibas atpakalj.UN kapec kriminal nozidznieki,par labu uzvedibu,var atrak tikt no soda izcieshanas atbrivoti,bet atministrativi soditie ne.Vaitad shoferi ir pashi nelabojamakie un bistamakie?

Vot tagad paņem un godīgi visu izstāsti kā bija patiesībā!

Citādi šitam topikam vispār jēgas nav, noņēma uz 3gadiem, tad izciet un viss.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

gdlsvlrjs rakstīja: Godigi sakot sameloju piekto dalju,respektivi,tikai par alkoholu.Parejais godigi.Visi mes esam cilveki,meklejam attaisnojumu savam neizdaribam un kludam.Ja pastastitu kados apstakljos tas notika visi ilgi smietos par tadu stulbumu,un apstaklju sakritibu.Virak mani intreseja vai var dabut tiesibas atpakalj.UN kapec kriminal nozidznieki,par labu uzvedibu,var atrak tikt no soda izcieshanas atbrivoti,bet atministrativi soditie ne.Vaitad shoferi ir pashi nelabojamakie un bistamakie?

A tu neko neesi dzirdējis,ka Latvijā darbojas princips "viens likums,viena taisnība VISIEM...."".Nospersi kaimiņienei no pagraba zaptes burciņu - sēdēsi gandrīz tik pat,cik vien otrs par izvarôšanu.Tā nu tas ir.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti