LV 800 miljonaru saraksts

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

He, sevi tur neatradu, bet toties sarakstā atradu vienu keksu, kas man reiz riktīgi agresiivi izpildiijaas, kas es ar auto vilku pa kalnciema tiltu uz centru no rita sastregumaa.

shis man te no vienas puses spieda konkreti bardjuuraas, pec tam no otras puses, atskruveeja logu valjaa, radija visadus zhestus

es savukart vinja radiju vienigi saucamo chok chok zhestu

sham bij tads hvz kautkads jaunais mersss

velaak peec minutem piecam abi stavejaam viens atram blakus sastregumaa pirms slokas ielas, shis atver logu un pamaj lai es ari atveru.

es atveru un shis man tadaa netipiski smalkaa balstinjaa saka: "nu re kaa mees tagad abi seezham, nekur netikaam..."

Bet kas vinjam par viepli, sasodits! Toreiz padomaju, ka atcereshos tadu forever... He, un tagad skatos, shis shurnalaa stav ielikts, jopcik

 
1 2 3
Reģ.: 30.03.2024
0 0 Atbildēt

nu tieši tā. Kā agrāk muitnieki. Kurš bija trakstorists, tas arī palika par traktoristu. Kaut vai formā .

Te var Edzuli redzēt...cilvēciņam sagadījies kaut ko nopelnīt, nu tagad nezin cik plaši pirksteļus izstiept

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Edžuļa gadījums nav viennozīmīgs - no vienas puses cilvēks ir izveidojis, uzturējis un ielicis visu savu sirdi bmwpowerā. Vot arī ir pārvētusies vēlmē bezjēdzīgi spamot jebkur, kur iespējams. No otras puses - par jebkādiem edžuļa M/ tie paši bmwpoweristi, kuri ir pārsnieguši 19 gadu vecumu, gardi smej, jo zin, ka nekā cita izņemot BMW viņam nav.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Idiņ, vēlies izlikties gudrāks nekā esi?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Idiņ, vēlies izlikties gudrāks nekā esi?

Nu tad "oglasite vesj spisok, požalujsta", kas Jums pieder?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

edzulis rakstīja: Idiņ, vēlies izlikties gudrāks nekā esi?

Nu tad "oglasite vesj spisok, požalujsta", kas Jums pieder?

Skatīt Edzuļa parakstu zem postiem - vecs bembis un pseidodaimlers!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu netraumeesim Edzuli

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nomik, tas vecais BMW (90' M3) ir ~ 3x dārgāks nekā jauns C3 tā kā atslābsti Tādu nav iespējams nopirkt pat ja tev ir ļimons jo viņu vienkārši nav. Kad parādās Vācijā (~ 2x gadā), maksā krietni virs 30k eur. Manējam vērtējums arī ir uz gandrīz 30k eur. Uzreiz paskaidroju, ka uztaisīju vērtējumu lai spētu pierādīt auto vērtību ja kādam onkam ar pasātu vai audi samisēsies...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Labi vien ir - lai taisa sarakstu tagad, kamēr vēl mums tik daudz to ļimonieru iraid, jo n/ī tirgus vairs nekūsā un daudzos x5 un turbo S neb­­­ūs par ko zupu saliet!

Jāgaida brīdis, kad šitos sāks tirgot biezā slānī

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: He, sevi tur neatradu, bet toties sarakstā atradu vienu keksu, kas man reiz riktīgi agresiivi izpildiijaas, kas es ar auto vilku pa kalnciema tiltu uz centru no rita sastregumaa.

shis man te no vienas puses spieda konkreti bardjuuraas, pec tam no otras puses, atskruveeja logu valjaa, radija visadus zhestus

es savukart vinja radiju vienigi saucamo chok chok zhestu

sham bij tads hvz kautkads jaunais mersss

velaak peec minutem piecam abi stavejaam viens atram blakus sastregumaa pirms slokas ielas, shis atver logu un pamaj lai es ari atveru.

es atveru un shis man tadaa netipiski smalkaa balstinjaa saka: "nu re kaa mees tagad abi seezham, nekur netikaam..."

Bet kas vinjam par viepli, sasodits! Toreiz padomaju, ka atcereshos tadu forever... He, un tagad skatos, shis shurnalaa stav ielikts, jopcik

So what???????????

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Labi vien ir - lai taisa sarakstu tagad, kamēr vēl mums tik daudz to ļimonieru iraid, jo n/ī tirgus vairs nekūsā un daudzos x5 un turbo S neb­­­ūs par ko zupu saliet!

Jāgaida brīdis, kad šitos sāks tirgot biezā slānī

Neesi biš tups?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

pērn pavisam nejauši sanāca uztaisīt bildi kur viens zināms miljonārs rāda vidēji izslietu pirkstu no sava BMW 645 Tas bija tieši pirms gada 23. jūnijā. Žēl, ka viņš netaisījās kļūt par prezidentu, jo tad varētu smuku naudiņu dabūt

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: pērn pavisam nejauši sanāca uztaisīt bildi kur viens zināms miljonārs rāda vidēji izslietu pirkstu no sava BMW 645 Tas bija tieši pirms gada 23. jūnijā. Žēl, ka viņš netaisījās kļūt par prezidentu, jo tad varētu smuku naudiņu dabūt

bildi pietaupi, ko tu zin , kas būs pēc gadiem četriem paparaci

ps. miljonārs tagad ir arī tas , kam pieder (mantojis) 1000 kvadratu zemes, kaukur vecāķos piemēram

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

/nedaudz aizstāvot Edžuli/

...tautai laikam tiešām skauž,ja kāds ir sasniedzis nedaudz vairāk par viņiem...NOPELNIET paši normālam(labam)auto...cienīgai dzīvesvietai un tad kādu māciet dzīvot!

Un tieši to pašu var teikt par miljonāru aplikšanu...kāda jums starpība vai cilvēks ir pārdevis oomes zemi-mežu vai spekulējis ar degvielu-cigaretēm vai spirtu...VIŅAM ir nauda,bet jums nav...tas tad arī skauž...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man neskauž...

un arii negribaas to summu jo

a) naktsmiers buutu trauceets jo buutu bail, ka kaads neatnjem

b)visi gribeetu aiznjemties

c) izraisiitu neveseliigu interesi

d)laimiigaaks diez vai paliktu

e)manaa dziivee tas diez vai ko kardinaali mainiitu

viss ir atkariigs no filozofijas.....

un veel-imho ir dumi paardot ômes zemes plekji un nopirkt glaunu autinju.

Taada samainiisana pret siiknaudu sanaak...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: /nedaudz aizstāvot Edžuli/

...tautai laikam tiešām skauž,ja kāds ir sasniedzis nedaudz vairāk par viņiem...NOPELNIET paši normālam(labam)auto...cienīgai dzīvesvietai un tad kādu māciet dzīvot!

Un tieši to pašu var teikt par miljonāru aplikšanu...kāda jums starpība vai cilvēks ir pārdevis oomes zemi-mežu vai spekulējis ar degvielu-cigaretēm vai spirtu...VIŅAM ir nauda,bet jums nav...tas tad arī skauž...

pag, nevajag mani aizstāvēt jo man nav naudas... es vienkārši nebraucu ar citroen

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

joop rakstīja: /nedaudz aizstāvot Edžuli/

...tautai laikam tiešām skauž,ja kāds ir sasniedzis nedaudz vairāk par viņiem...NOPELNIET paši normālam(labam)auto...cienīgai dzīvesvietai un tad kādu māciet dzīvot!

Un tieši to pašu var teikt par miljonāru aplikšanu...kāda jums starpība vai cilvēks ir pārdevis oomes zemi-mežu vai spekulējis ar degvielu-cigaretēm vai spirtu...VIŅAM ir nauda,bet jums nav...tas tad arī skauž...

pag, nevajag mani aizstāvēt jo man nav naudas... es vienkārši nebraucu ar citroen

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

pag, nevajag mani aizstāvēt jo man nav naudas... es vienkārši nebraucu ar citroen

Ar čoma C2 reiz brauci gan. Pēc tam vēl centies to nopārdot!

Kāpēc visi Edzuli uzskata par miljonāru??? Tāpēc, ka pieder daži auto???'

Mans darba kolēģis arī tika šajā 800 miljonāru sarakstā un tikai tāpēc, ka nopārdeva 3 ha zemi pierīgā. Tik un tā neviens viņu neuzskata un arī neuzskatīs par miljonāru, jo viņš tāds vienkārši NAV!!!

Vai es gribētu būt miljonārs? Gribētu, bet tikai tad, ja pats godīgi to miljonu būtu nopelnījis!

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edzulis rakstīja:

pag, nevajag mani aizstāvēt jo man nav naudas... es vienkārši nebraucu ar citroen

Ar čoma C2 reiz brauci gan. Pēc tam vēl centies to nopārdot!

Kāpēc visi Edzuli uzskata par miljonāru??? Tāpēc, ka pieder daži auto???'

Mans darba kolēģis arī tika šajā 800 miljonāru sarakstā un tikai tāpēc, ka nopārdeva 3 ha zemi pierīgā. Tik un tā neviens viņu neuzskata un arī neuzskatīs par miljonāru, jo viņš tāds vienkārši NAV!!!

Vai es gribētu būt miljonārs? Gribētu, bet tikai tad, ja pats godīgi to miljonu būtu nopelnījis!

Ja komentē pēc manis rakstītā,tad biju domājis par cilvēku šķiru,nevis Edžuli...tas tā-piebildei.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edzulis rakstīja:

pag, nevajag mani aizstāvēt jo man nav naudas... es vienkārši nebraucu ar citroen

Ar čoma C2 reiz brauci gan. Pēc tam vēl centies to nopārdot!

Kāpēc visi Edzuli uzskata par miljonāru??? Tāpēc, ka pieder daži auto???'

Mans darba kolēģis arī tika šajā 800 miljonāru sarakstā un tikai tāpēc, ka nopārdeva 3 ha zemi pierīgā. Tik un tā neviens viņu neuzskata un arī neuzskatīs par miljonāru, jo viņš tāds vienkārši NAV!!!

Vai es gribētu būt miljonārs? Gribētu, bet tikai tad, ja pats godīgi to miljonu būtu nopelnījis!

ir tacu raidiijums "Gribi buut miljonars" kur pat reali miljonu nopelniit nevar

bubliks Reģ.: 19.03.2003
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: /nedaudz aizstāvot Edžuli/

...tautai laikam tiešām skauž,ja kāds ir sasniedzis nedaudz vairāk par viņiem...NOPELNIET paši normālam(labam)auto...cienīgai dzīvesvietai un tad kādu māciet dzīvot!

Un tieši to pašu var teikt par miljonāru aplikšanu...kāda jums starpība vai cilvēks ir pārdevis oomes zemi-mežu vai spekulējis ar degvielu-cigaretēm vai spirtu...VIŅAM ir nauda,bet jums nav...tas tad arī skauž...

Reiz bija līdzīgs tirgus par Šleseru - piķi, uzvedību, IQ. Toreiz kāds arī sāka krāmēt - kas jus paši tādi esat, jums skauž, ka cilvēks tik daudz nopelnijis un tik tālu ticis. Un manuprāt tika dota ļoti laba atbilde - necis tālu ticis, BET ZEMU NOLAIDIES. Ļaunprātīgi izmantot varu, korumpēt, piesavināties, nelikumīgi iegūt valsts mantu un uzskatīt to par savu "ķešu" - tas ir NEGODS. Un tas pats attiecas uz tiem ļimonāriem, kas uztaisījuši netīru naudu. Ganiņš ar hektāru Jūrmalā ir cienījamāks.

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: /nedaudz aizstāvot Edžuli/

...tautai laikam tiešām skauž,ja kāds ir sasniedzis nedaudz vairāk par viņiem...NOPELNIET paši normālam(labam)auto...cienīgai dzīvesvietai un tad kādu māciet dzīvot!

Un tieši to pašu var teikt par miljonāru aplikšanu...kāda jums starpība vai cilvēks ir pārdevis oomes zemi-mežu vai spekulējis ar degvielu-cigaretēm vai spirtu...VIŅAM ir nauda,bet jums nav...tas tad arī skauž...

Neiet runa par sapelnīto. iet runa pa edžuļa briesmīgo vēlmi visur paspīdēt ar saviem BMW, vietā un nevietā mētajot pirksteļus. Viss jau būtu jauki, ja viņa pārējā dzīve būtu sakārtota, nez vai viņam īpaši patiktu, ja nepārtraukti kāds rādītu ar pirkstu uz viņa dzīvesvietu.

Sveiciens omei.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja:

Sveiciens omei.

esi pazīstams?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Surrr rakstīja:

Sveiciens omei.

esi pazīstams?

Edžulis pie omes dzīvo ?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Uggga rakstīja:

Surrr rakstīja:

Sveiciens omei.

esi pazīstams?

Edžulis pie omes dzīvo ?

Pie Surrr omes.

Ja Surrr vēl ko stulbu pateiks, pateikšu, kas mums kopīgs ar viņa omi, māti un pārējiem radiem

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

bubliks rakstīja:

joop rakstīja: /nedaudz aizstāvot Edžuli/

...tautai laikam tiešām skauž,ja kāds ir sasniedzis nedaudz vairāk par viņiem...NOPELNIET paši normālam(labam)auto...cienīgai dzīvesvietai un tad kādu māciet dzīvot!

Un tieši to pašu var teikt par miljonāru aplikšanu...kāda jums starpība vai cilvēks ir pārdevis oomes zemi-mežu vai spekulējis ar degvielu-cigaretēm vai spirtu...VIŅAM ir nauda,bet jums nav...tas tad arī skauž...

Par "Buldozeru" (Šleseru) nu gan te piekrītu,ka viņš ir p1puks...bet vienkārši ir 2as dažādas lietas-zagt publiski-"likumīgi"...vai vienkārši sapelnīt naudiņu vecumdienām nelegāli...tieši tāpēc nenosodu ne čafčikus,kuri savulaik spirtiņu un cigaretes grūda,ne cilvēkus,kuri iepirka zemi par santīmiem un pēc tam pārdeva par reālu babuli,jo..ir aitas-ir cirpēji

Reiz bija līdzīgs tirgus par Šleseru - piķi, uzvedību, IQ. Toreiz kāds arī sāka krāmēt - kas jus paši tādi esat, jums skauž, ka cilvēks tik daudz nopelnijis un tik tālu ticis. Un manuprāt tika dota ļoti laba atbilde - necis tālu ticis, BET ZEMU NOLAIDIES. Ļaunprātīgi izmantot varu, korumpēt, piesavināties, nelikumīgi iegūt valsts mantu un uzskatīt to par savu "ķešu" - tas ir NEGODS. Un tas pats attiecas uz tiem ļimonāriem, kas uztaisījuši netīru naudu. Ganiņš ar hektāru Jūrmalā ir cienījamāks.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti