LV 800 miljonaru saraksts

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

He, sevi tur neatradu, bet toties sarakstā atradu vienu keksu, kas man reiz riktīgi agresiivi izpildiijaas, kas es ar auto vilku pa kalnciema tiltu uz centru no rita sastregumaa.

shis man te no vienas puses spieda konkreti bardjuuraas, pec tam no otras puses, atskruveeja logu valjaa, radija visadus zhestus

es savukart vinja radiju vienigi saucamo chok chok zhestu

sham bij tads hvz kautkads jaunais mersss

velaak peec minutem piecam abi stavejaam viens atram blakus sastregumaa pirms slokas ielas, shis atver logu un pamaj lai es ari atveru.

es atveru un shis man tadaa netipiski smalkaa balstinjaa saka: "nu re kaa mees tagad abi seezham, nekur netikaam..."

Bet kas vinjam par viepli, sasodits! Toreiz padomaju, ka atcereshos tadu forever... He, un tagad skatos, shis shurnalaa stav ielikts, jopcik

 
1 2 3
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

tg/am

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

traki gan...

Ko nu lai dara

Onslow Reģ.: 29.02.2004
0 0 Atbildēt

Kas tas par žurnālu?

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Un tapē es domāju, kam vajadzīgi satiksmes psihologi

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: He, sevi tur neatradu, bet toties sarakstā atradu vienu keksu, kas man reiz riktīgi agresiivi izpildiijaas, kas es ar auto vilku pa kalnciema tiltu uz centru no rita sastregumaa.

shis man te no vienas puses spieda konkreti bardjuuraas, pec tam no otras puses, atskruveeja logu valjaa, radija visadus zhestus

es savukart vinja radiju vienigi saucamo chok chok zhestu

sham bij tads hvz kautkads jaunais mersss

velaak peec minutem piecam abi stavejaam viens atram blakus sastregumaa pirms slokas ielas, shis atver logu un pamaj lai es ari atveru.

es atveru un shis man tadaa netipiski smalkaa balstinjaa saka: "nu re kaa mees tagad abi seezham, nekur netikaam..."

Bet kas vinjam par viepli, sasodits! Toreiz padomaju, ka atcereshos tadu forever... He, un tagad skatos, shis shurnalaa stav ielikts, jopcik

Vaardus... vaardus!!! Bez konkreetiem vaardiem tukshs bazars .

T - G / A - M

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

vmaxer rakstīja: He, sevi tur neatradu, bet toties sarakstā atradu vienu keksu, kas man reiz riktīgi agresiivi izpildiijaas, kas es ar auto vilku pa kalnciema tiltu uz centru no rita sastregumaa.

shis man te no vienas puses spieda konkreti bardjuuraas, pec tam no otras puses, atskruveeja logu valjaa, radija visadus zhestus

es savukart vinja radiju vienigi saucamo chok chok zhestu

sham bij tads hvz kautkads jaunais mersss

velaak peec minutem piecam abi stavejaam viens atram blakus sastregumaa pirms slokas ielas, shis atver logu un pamaj lai es ari atveru.

es atveru un shis man tadaa netipiski smalkaa balstinjaa saka: "nu re kaa mees tagad abi seezham, nekur netikaam..."

Bet kas vinjam par viepli, sasodits! Toreiz padomaju, ka atcereshos tadu forever... He, un tagad skatos, shis shurnalaa stav ielikts, jopcik

Vaardus... vaardus!!! Bez konkreetiem vaardiem tukshs bazars .

T - G / A - M

tu grib lai Elmārs visus 8simtus te publicē, ar visām bilžam, fass & profil

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Un cik no tiem atbilst patiesam miljonāra definējumam? Gan pēc uzvedības, gan naudas daudzuma kontā?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu naudas viņiem visiem netrūkst, tā ka bez stresa

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Naudas daudziem netrūkst... bet kurš no šiem var gada laikā iztērēt sev miljonu tā, lai no tā neciestu viņa bizness?? Teiksim- nopirkt jahtu, Ferrari... Un kuriem ir manieres? Visiem ,šķiet, nav gan....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Nu naudas viņiem visiem netrūkst, tā ka bez stresa

Šis "tops", ja nemaldos, tiek taisīts, ņemot vērā naudas, īpašumu vai biznesa vērtību, nevis, kā deksters saka, viņi var atļauties iztērēt miljonu, no kā viņu īpašumi īpaši neciestu. Tādu šajā sarakstā ir salīdzinoši maz.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Populārie nekustamo īpašumu miljonāriņi bieži vien ir uzpūsts burbulis.....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Un cik no tiem atbilst patiesam miljonāra definējumam? Gan pēc uzvedības, gan naudas daudzuma kontā?

Un kādai tad jābūt miljonāra uzvedībai?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

deksters rakstīja: Un cik no tiem atbilst patiesam miljonāra definējumam? Gan pēc uzvedības, gan naudas daudzuma kontā?

Un kādai tad jābūt miljonāra uzvedībai?

Nav jāvicina roķeles pa auto logiem, nav jābrauc sastrēgumos visiem garām...tā dara prasti burlaki.

Tas viens. Miljonārs....cigāri... personīga reaktīvā lidmašīna....sala Karību jūrā....dzīvoklis Monako...

Nu,kaut kā tā. Iepriekš minētajām lietām piedien nosvērta, bagātību apliecinoša cilvēka manieres, cieņas izrādīšana līdzcilvēkiem, attiecīgs apģērbs ...

Ne jau kaut kāds ganiņš, kurš pārdevis vecmammas zemi, ir miljonārs

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Nav jāvicina roķeles pa auto logiem, nav jābrauc sastrēgumos visiem garām...tā dara prasti burlaki.

psc labs

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Tieši vakar skatījos dzīvokļus Monaco. Cena par m2 ir 2-3x zemāka nekā par gadjušņiku purčikā...

Bet nu Dekstera domāšana paliek ar vien seklāka Tupi stereotipi. Cigāri viņam

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nu tie vmaxera topiki pēdējā laikā tādi... teiksim interesanti

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Tieši vakar skatījos dzīvokļus Monaco. Cena par m2 ir 2-3x zemāka nekā par gadjušņiku purčikā...

Bet nu Dekstera domāšana paliek ar vien seklāka Tupi stereotipi. Cigāri viņam

Tu jau vari domāt, ko gribi, Tavu vērtību skalu es zinu

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Pareiza topošā miljonāºa sapnis ir pabraukt pa Maskavu ar Mersedesu,ignorējot miličus un braukt pa trotuāriem. Un to reklamēt kā 'pačotīgu' pasākumu.

Parasti to sauc par p.i.m.p.j.a staipīšanu....

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Es tur atradu vismaz 2, kuriem esmu Nissan notirgojis . Džeki, man ir gali . Ja nopietni, tad kā jau miljonāriem pieklājas, iepi..sa kapeiku kā nākas abi. Viņi skaita katru kapeiku vēl trakāk kā vwfans

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Es tur atradu vismaz 2, kuriem esmu Nissan notirgojis . Džeki, man ir gali . Ja nopietni, tad kā jau miljonāriem pieklājas, iepi..sa kapeiku kā nākas abi. Viņi skaita katru kapeiku vēl trakāk kā vwfans

ja kapeiku nep|siisi, pie miljona netiksi

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Pareiza topošā miljonāºa sapnis ir pabraukt pa Maskavu ar Mersedesu,ignorējot miličus un braukt pa trotuāriem. Un to reklamēt kā 'pačotīgu' pasākumu.

Parasti to sauc par p.i.m.p.j.a staipīšanu....

+1

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Te LV varbuut tik tiesaam kaads paariitis ir, kuri sameeraa tiiri ir to laimoni nopelniijusi.

Paareejie-ganinji kaa Deksters teica, un visaadi žuļiki., kuri uzvaariijaas jau juku laikos, zagdami kraasaino metaalu utml...

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Nav runa par to, kā tas miljons nopelnīts,runa vairāk par atbilstību jēdzienam 'miljonārs'. Šo jēdzienu ļooooti labi bija noformulējis Bensons kaut kādā Kluba numurā....Ja ganiņš pārdevis omes zemi par 1 200 000...nu nav viņš miljonārs. Viņš ir ganiņš, kuram pieder miljons vai miljonu vērts īpašums. Tas nav viens un tas pats. Viņš nopērk Bentliju, uzliek numuru XX99 un brauc kā āzis...tad kas viņš vairāk ir? Miljonārs vai āzis?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu ta pedeejais laiks veert valjaa miljonaaru skolu, kuraa maaciis kaa pareizi /M un tamliidziigi izpausties

Importa ljimonaari riiko visaadas labdariibas , fondus, kuros pikjis tiek izlietots dazhaadiem labdariigiem meerkjiem utt..filantropija...

a muuseejie ko

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Deksi, saproti-

ar sitaam lietaam taapat kaa ar čaka ielas m a u k u-

gjeerb vinju kaa gribi, dari ar vinju ko gribi, bet vienalga vinja paliks prasta m a u k a

taapat ar sitiem zhulikiem...bratskije zamaški tomeer redzamas...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti