\"Progresīvais\" CSDD

juriz Reģ.: 09.06.2001

Vienu lietur es nesaprotu tā īsti. It kā CSDD mums ir viens no progresīvākajiem valsts uzņēmumiem. Ir pat ieviesuši gandrīz vienīgie elektronisko parakstu, un visādi citādi pat esam pirmie Eiropā. Bet ar karti CSDD nodaļā vai ejot skati nevar norēķināties. Summas tomēr tur ir diezgan ievērojamas, nepērkam taču bonbongas pa pāris santīmiem lauku bodē.

Es saprotu, ka tur par katru to termināli ir zināmas izmaksas, bet vai tad viņi to nevar atļauties?

Rīgā vēl tajānodaļā un skates vietā ir bankomāti, bet piem. Jūrmalā nav. Un tuvākais banokāmts ir vairākus km tālāk.

 
1 2
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A kas gruti naudu lidz nesat.Neciešu kas veikala ar kartem nore'ķinas.Gaidi ka duraks kamer saspaida tas pogas visas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

1)CSDD bija privaata sija

2)Bankomaats tikai Parex

3)bardaks tur lielaaks nekaa piektajaa gadaa....kad gaaju pee 1 dienas atlaujas, tad izstaaveeju rindu ar nummurinju, un peec tam veel pusstundu dabuuju gaidiit, jo tas buucenis, uz kuru mani aizsuutiija, ar taadaam lietaam todien nenodarbojaas, taapeec mani aizsuutiija uz citurieni

4)Visaadi "interesanti"maksas pakalpojumi

Tipa-ja jau tev ir masiina, tad maksaa .....

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Nevis grūti, bet neērti .Pie tam visas bankas mudina norēķināties ar kartēm. Pie tam es bankas atskaitēs varu smuki paskatīties, kur un ko es tērēju.

Nadu var arī nozagt, un to nenobloķēsi pret nesankcionētu tērēšanu, ko var izdarīt ar karti.

Un nemaz tā operācija norēkinam ar karti neiaņem daudz laika, pat mazāk kā man iet pie bankomāta un ņemt to ārā.

Bet nav jau runa par to kuram kas ir ērtāk (man ar karti būtu ērtāk norēkināties), bet, ka uzņēmums progresīvs, bet šitā lieta nav.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

2)Bankomaats tikai Parex

Nupat izgāju apskati un tur bija Krājbankas bankomāts.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

man vislabāk patika, ka viņi ņem maksu - nodevu par nodevas samaksāšanu skaidrs, ka šiem vajag tikai skaidro naudu, jo kā citādāk uztaisīs sev papildus piķi

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

nu te problēmas, manuprāt, ir likumdošanā - valsts iestādēm un uzņēmumiem ir ļoti stingri noteikts vai viņiem vispār var būt norēķinu konti komercbankās, ja arī var, tad bieži atlikumi dienas beigās nedrīgst būt. valsts iestāžu ienākumus apsaimnieko valsts kase, kas savukārt nenodrošina karšu termināļu uzturēšanu... itkā ir dzirdētas baumas par to, ka kaut kas šajā jomā sāk kustēt uz priekšu. varbūt pēc kāda gada vai vairāk varēs norēķināties ar kartēm csdd, autoostās utml.

kas attiecās uz ērtumu - es arī izvēlos norēķinus ar karti. ja ir labi sakari, tad tie norēķini nav ilgāki kā ar skaidru naudu - kāmēr saskaita pārdevējs, kāmēr salasa zdaču, kāmēr vēl pircējs pārbauda...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Problēma ir ar komisiju par pakalpojumu. par kartes transakciju bankas prasa komisiju. Tirgotājiem tas viss ierēķināts.

Visām šitām valsts iestādem tarifus apstiprina ar MK noteikumiem. Un tur nekas par komisijām nav minēts. Paši viņi nedrīkst pielikt klāt to komisiju. Un nedrīkst arī noņemt nost kaut ko no tās nodevas un dot bankām. Ne šis ne tas.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

baigi interesanti vai MK noteikumi siem atlauj ieksaet par piedalisanos satiksme diviiti un maksu par nodevas iekasesanu.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Tika jau runāts par jocīgo "reketu":

Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot tehniskā stāvokļa pamatpārbaudi vai reģistrējot jaunu transportlīdzekli 2,00 Ls

Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa atkārtotu pārbaudi vai izsniedzot tehniskās apskates uzlīmes dublikātu 1,00Ls

Tatad katru gadu katrs autovadītājs iemaksā 2Ls, lai CSDD dod atļauju piedalīties ceļu satiksmē, tad nafig veicot atkārtoto TA vēlreiz jāmaksā par to pašu atļauju vēl 1Ls????

Un vispār, kas tā tāda par atļauju?

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu tagad bišku skaidrāki tie iemseli, kāpēc viņi nelieto tos terminālus. Bet nu sen tad varēja to kāds sakārtot.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Atļauja ir tā pati uzlīme, kura apliecinot to, ka viss- gan auto tehniskais stāvoklis gan dokumenti atbilstot normām. Par tiem 2 latiem esot samazināta apskates maksa.

BET- kāpēc jāmaksā vēl viens lats atkārtotas apskates gadījumā, ja ar pirmo reizi nav izieta apskate...to man CSDD nemācēja izskaidrot.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Atļauja ir tā pati uzlīme, kura apliecinot to, ka viss- gan auto tehniskais stāvoklis gan dokumenti atbilstot normām. Par tiem 2 latiem esot samazināta apskates maksa.

BET- kāpēc jāmaksā vēl viens lats atkārtotas apskates gadījumā, ja ar pirmo reizi nav izieta apskate...to man CSDD nemācēja izskaidrot.

Nu redzi kā, pieņemsim ka 500 000 automašīnas neiziet TA ar pirmo reizi, sareizinam ar 1Ls, iegūstam "nelielu" PEĻŅU !

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A kas gruti naudu lidz nesat.Neciešu kas veikala ar kartem nore'ķinas.Gaidi ka duraks kamer saspaida tas pogas visas

Starp citu Rimi var ātrāk ar karti samaksāt, nekā ar naļaku.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

šitas jautājums CSDD tiešām pieklibo. Pašam bija stāsts:

- veicu pirmreizējo registrāciju savam autinjam Latvijā.

- jāmaksā attiecīgās nodevas

- staavu pie kases ar aptuveni iedomāto latu daudzumu kabatā

- kasiere:"Būs daudz jāmaksā! Jums būs tik daudz skaidra nauda?"

- es: "Nu kaut kas ir, bet cik tieši būs jāmaksā?"

- kasiere: "Nezinu, bet to pateikšu tad, kad sākšu ievadīt Jūsu auto datus ..., tad arī būs redzama summa ... Nu tad Jums būs vai nebūs?"

- es: "Nu būs ir, bet es taču nezinu cik Jūs no manis gribēsiet, tāpēc arī nezinu vai pietiks ..."

- kasiere: "Nu, ko daram ..."

- es: ... bez komentāriem - mēģinam.

Tas tikai pierāda to bardaku, kas tur valda ... šis scenārijs novērots pirms gada Valmierā. Izbrīna tas, ka Tev neviens nevar iepriekš pateikt cik īsti būs jāmaksā kamēr Tu neesi nostājies pie kases un kasiere nav sākusi savas operācijas ...

Lieki piebilst, ka bankomāta tur nav, tuvākais pilsētā ...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man šīs problēmas nav, visi ienākumi aploksnēs (kā prezidentam)

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

piparinjs rakstīja: baigi interesanti vai MK noteikumi siem atlauj ieksaet par piedalisanos satiksme diviiti un maksu par nodevas iekasesanu.

Maksu par nodevas iekasēšanu CSDD iekasē tāpēc, ka CSDD pats apskates neveic. To dara, ja nemaldos, TUV ekspertu grupa. CSDD iekasē naudu priekš šamiem, tāpēc arī paņem samaksu, par to, ka viņi apstrādā naudu, kura pašiem nepaliek. Līdzīgi taču ir Latvijas pastā - ja maksā tur komunālos pakalpojumus, tad par katru kvīti aiziet noteikts desmits ar santīmiem.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A kas gruti naudu lidz nesat.Neciešu kas veikala ar kartem nore'ķinas.Gaidi ka duraks kamer saspaida tas pogas visas

ir 21. gadsimts...cik ilgi dzīvosi vel akmens laikmetā???

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man reiz Rimi priekšā viens čalis iepirkās ar KARTI, bija kaut kāds pasākums, kad par iepirkumu 10 ls deva telefona kartes, bet uz vienu pirkumu 1.

Viņam kopējais rēķins bija virs 100 ls, bet maksāja viņš ik pa 10 ls , pie 5 reizes man jau gribājās viņu nosist

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man reiz Rimi priekšā viens čalis iepirkās ar KARTI, bija kaut kāds pasākums, kad par iepirkumu 10 ls deva telefona kartes, bet uz vienu pirkumu 1.

Viņam kopējais rēķins bija virs 100 ls, bet maksāja viņš ik pa 10 ls , pie 5 reizes man jau gribājās viņu nosist

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man reiz Rimi priekšā viens čalis iepirkās ar KARTI, bija kaut kāds pasākums, kad par iepirkumu 10 ls deva telefona kartes, bet uz vienu pirkumu 1.

Viņam kopējais rēķins bija virs 100 ls, bet maksāja viņš ik pa 10 ls , pie 5 reizes man jau gribājās viņu nosist

Toxic...omāns

jābūt lunim lai tā rīkotos...bet nu ok...katram savs

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

nosist dažreiz gribās arī tos "izsalkušos", kas no rīta (kad lielākajai daļai uz darbu jāskrien) Statoilā desmaizes pērk un nevar izvēlēties starp sinepēm un majonēzi un pēc tam neatcerās, kurā kartē viņam cik palicis naudas un mēģina visas pēc kārtas tas ir reāls gadījums no dzīves, vienu brīdi bija sajūta, ka to nabadziņu visa rinda kopēji nolinčos

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: nosist dažreiz gribās arī tos "izsalkušos", kas no rīta (kad lielākajai daļai uz darbu jāskrien) Statoilā desmaizes pērk un nevar izvēlēties starp sinepēm un majonēzi un pēc tam neatcerās, kurā kartē viņam cik palicis naudas un mēģina visas pēc kārtas tas ir reāls gadījums no dzīves, vienu brīdi bija sajūta, ka to nabadziņu visa rinda kopēji nolinčos

Un ko tad nenolinčojāt? zarna pa tievu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

akmens laikmets vai 21 pirmais gadsimts,bet man patik ka nauda kabata nevis štukot vai uz kartes ir tik daudz vai ne.Muļašanas ar tam kartem vien ir

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: akmens laikmets vai 21 pirmais gadsimts,bet man patik ka nauda kabata nevis štukot vai uz kartes ir tik daudz vai ne.Muļašanas ar tam kartem vien ir

ja jāštuko, tad protams mudaks, bet ja skaidri zināms, cik, vai arī nau zināms cik, bet zināms, ka pietiek, tad viss ok

vispābā esu tā pieradis pie naudas neesamības, ka slikti gulēju viennakt, kad mājās pāris štukas skapītī stāvēja

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Patiesībā raksta autoram ir 100% taisnība. Un ar kartēm norēķināties tiešām ir labāk un ērtāk (un kā jau viens te minēja, lielveikalos pat ātrāk norēķināties)... kā jau autors minēja, ļoti viegli sekot savām finansēm internetbankā un nepieciešamības gadījumā izkontrolēt. Par CSDD nebiju aizdomājies... ja tur patiešām nepieņem kartes, tad visdrīzāk, ka tur ir ļoti nopietns iemesls tam, jo pretējā gadījumā tas nav izskaidrojams.

Staigāt ar bārbāztu maku un kratīt santīmus ir tipiskas PSRS laika domāšanas atliekas.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti