Promex auto garantija ?!?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Hellou,

forumā man te viens reiz ieminējās par tādu kantori kā www.Promex.lv - šamējie piedāvā iespēju apdrošināt sava autiņu autiņa tehnisko stāvokli (100 - 300 Ls uz diviem gadiem / atkarībā no auto jaudas utt.). Ja kaut kas saiet dēlī ar dzinēju, elektrosistēmu, dzesēšanas sistēmu utt. (skatiet web lapā noteikumus), tad šamējie maksā remonta izdevumus.

Vai kāds ar šāda veida auto "Top-Euro" lietoto auto garantiju ir saskāries / pats apdrošinājies?? Manuprāt laba štelle, jo tā naudiņa nav tik milzīga, un, ja man tāda būtu bijusi, nebūtu par nopirktā auto remontu jāšķiras no palielas naudiņas. Šitā garantija ir gluži kā KASKO, tikai uz autiņa tehniskajām šaizēm.

Ir kādam kas sakāms par šādu Promex kantora piedāvāto garantiju?

 
Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Ā...joprojām ar sevi cīnies?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Rekur izkopēju infu par garantijām un cenām (ir tur izņēmumi, kas pašiem jāizpēta)

Transportlîdzekïiem, ne vecâkiem par 10 gadiem un kuru vērtîba nav mazâka par 1500 LVL.

Dzinējs

Pārnesumkârba

Diferenciâlis

Cilindra galva

Elektronika

Dzesēšanas sistēma

Degvielas sistēma

Stūres iekārta

Piedziņa

Bremžu sistēma

Kondicionieris

Atgāzu izplūdes sist.

Rekur cenas:

Līdz Virs Virs

101 PS / 74 KW 102 PS / 75 KW 230 PS / 169 KW

(1 gads) 185 Ls 199 Ls 330 Ls

(2 gadi) 275 Ls 299 Ls 450 Ls

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Bļin, sastūma visu čupā. Nu ja labi grib, saprast tās jaudas un cenas var...

Dekster, kāpēc man ar sevi cīnīties? Es cīnos ar TDi motora remontu, tā lūk... Vļip očkarik, man nepaveicās ar konkrēto eksemplāru. Bet nu drīz būs kārtībā un brauks tālāk. A par garantiju gribēju parunāties, varbūt kādam pieredze ar tādu.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu nepaveicās tev pērkot auto. Nekas, ar nākamo paveiksies. Kādas vēl apdrošināšanas... Nekad neko tādu neesmu pat iedomājies. Tu tak pērc lietotu mantu, pērc lētāk nekā tur,kur ir ar garantiju.

Man izskatās, ka tu esi iesprūdis tajās savās it kā problēmās ar sadegušu virzuli un nevari tam pārkāpt pāri.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Taču, ja gribi apdrošinātiesd, daro to.

Aizbrauc,izlasi noteikumus, tas ir-līguma nosacījumus, apdrošinies un pastāsti mums te par to pakalpojumu.

Tava nauda, kā gribi tā tērē. Ja uzskati, ka vajag, dari to.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Manurāt, apdrošināšana jebkurā gadījumā būs slidena lieta. Vienam patiks, citam nepatiks. Gadījumu ir tik daudz un tik dažādi... katram būs sava pieredze un ieteikumi no sava skatu punkta.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Dekster, es skaidri sapratu, ka loterijā man šoreiz nepaveicās. Ko tur daudz cepties. Bet nez, man šķiet, ka pērkot autiņu pa padsmit K eiro, tādi 200 Ls uz diviem gadiem nav daudz prasīts par sirdsmieru.

Ir jau auto piegādes kantori, kas tipa kaut kādu garantiju dod (BRC?), bet tur jau cenas ir līz ar to neadekvātas. Man liekas, ka nav slikta doma iepirkt auto no DE un tad to apdrošināt te pret neparedzamām šaizēm. Tiem, kas nemīl stresu un grib sirdsmieru, tie arī maksā tos pārsimt Ls klāt (gluži kā KASKO).

Es jau tik gribēju uzzināt, vai kāds ir saskāries ar to Promex kantori? Man pat ne tik daudz interese kā pašam drošināties, cik info ir vajadzīgs biznesa vajadzībām. Ja ir kādam ko teikt, welcome!

P.S. Dekster, respect, bet Tavi komentāri ir kļuvuši daudz draudzīgāki, objektīvāki, bez jebkādiem uzbraucieniem - visu cieņu! Tā turpināt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tavam nojātām šrotam tāpat promex neko nedos

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Nopērkam, braucam. Ja salūzt, saremontējam. Apdrošināta'jiem tas tikpat ir bizness un pacentīsies samaksāt pēc iespējas mazāk.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pasaulē ir normāla parādība, ka lietotiem auto pērk apdrošināšanas/garantijas.

Pērkot jaunu auto 3 gadi rūpnīcas, pēc šiem 3 gadiem nopērkam vēl uz 3 gadiem no apdrošinātāja vai pat no autoservisa.

Tas ir ļoti izplatīts bizness, tikai zinot LAtvijas lietoto auto tirgu (lēti nopirkt/slikti taisīt/dārgi pārdot) nezinu, kā apdrošinātājs tos auto pārbaudīs

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tavam nojātām šrotam tāpat promex neko nedos

Esi manu auto redzējis, ka tik droši izsaki šādu apgalvojumu? Un kāpēc gan nedos?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Labāk paņem diktofonu, aizbrauc... un uzdod 1000 un 1 jautājumu.... un pēc tam padalies savā pieredzē.... tad jau varēs kads tev palīdzēt...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

imho jebkurai apdrosinaasanai ir garantija un attieciigi nosaciijumi...un tas ir normaals business ka abas puses censas viena otru apcakareet...

tad jau labaak katru meenesi noliec nelielu summu (20-50 ls) neparedzeetiem ekspluataacijas izdevumiem bankaa, un tad pie vajadziibas njem un teeree...

taapat neviens tai motoraa nevar ieliist un izpeetiit.Vins var noiet saules muuzhu, var neiet vispaar un nobeigties.Reizeem tam pat truukst racionaala izskaidrojuma.

P.N-saistiibaas buus arii punkts par to, kursh un kaa remontees to masiinu.Aiz tam Tev buus liegta iespeeja pasam izveeleeties servisu un meistarus.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Marchik, un kurš tad tas būtu? Iesaki man!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Rekur izkopēju infu par garantijām un cenām (ir tur izņēmumi, kas pašiem jāizpēta)

Transportlîdzekïiem, ne vecâkiem par 10 gadiem un kuru vērtîba nav mazâka par 1500 LVL.

Dzinējs

Pārnesumkârba

Diferenciâlis

Cilindra galva

Elektronika

Dzesēšanas sistēma

Degvielas sistēma

Stūres iekārta

Piedziņa

Bremžu sistēma

Kondicionieris

Atgāzu izplūdes sist.

Rekur cenas:

Līdz Virs Virs

101 PS / 74 KW 102 PS / 75 KW 230 PS / 169 KW

(1 gads) 185 Ls 199 Ls 330 Ls

(2 gadi) 275 Ls 299 Ls 450 Ls

muhahā

smuki jau skan..... iemaksā 300ls un tavs 1.6 opelītis 2 gadus nemaz neizbrauc no tā lohu kantora.....

bet dabā jau viss būs daudz nesmukāk..... visticamāki ir 2 varianti....

1) tev izdosies nopirkt žopelīti, kas 2 gados nobrauks tikai kalodkas

2) tu ikpārdienas taisīsi tepat iauto jaunu topicu, kur sūdzēsies, kā tie malači tevi atkal ir pārmetuši

p.n.

protams vispirms IZLASI NOTEIKUMUS

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Protams, jālasa. Viens labums ir tajā, ka tā jau nav kaut kāda vietējā garantija. Tas jau ir kaut kāds Eiropas līmeņa garantijas talons. Bet es jau te neaizstāvu šamējos, tikai interesējos par citu pieredzi.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

eiropā praktizē mazlietotu auto pēcgarantijas garantijas pagarinājumu par 12-36 mēneši. bet lai kādam 9gadu vecam auto pa 100-200Ls dotu garantiju pat tur tā nav.

Un pasākums sāk atpelnīties kad tas ir masveidā un iesaistot arī kantorus nevis tikai privātos santīmpi***jus.

Piemēram pašam ir FordMondeo 3gadi rūpnīcas garantija+ 1gads A1eurogarantie, kas tika nodrošināta tajā pašā dīlera servisā kur rūpnīcas 2 gadi, pie tam visas apkopes un viss pārējais tika viekts turpat....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Protams, jālasa. Viens labums ir tajā, ka tā jau nav kaut kāda vietējā garantija. Tas jau ir kaut kāds Eiropas līmeņa garantijas talons. Bet es jau te neaizstāvu šamējos, tikai interesējos par citu pieredzi.

katrā gadījumā neviens kantoris tev nedos garantiju lietotai mašīnai bez papildus sīkiem burtiņiem pieraksītiem noteikumiem....

piemēram motoram garantija būs tad un tikai tad, ja mašīna būs nopirkta pie viņiem, regulāri ik pa 5000km tev būs`jābrauc pie viņiem un jāmaina viņu eļļa, kā arī kapots vispār nedrikstēs būt taisi`ts vaļā....

citādu jau visādi loši sapirksies fāterlandē pepelacuas ar cauriem virzuļiem vai nokautām ātrumkārbām un tad tā vietā lai taisītu te glupus topicus,

(ķipa man sadegā virsulias, ko darīt.... vai man nosprāga automātiskā ātrumkārba vai kāds nezina, kur tādu nopirkt zem trijām štukām lašu......)

ienkārši aizbrauks uz šito servīzi un sataisīs "pa tā saucamo garantiju"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče šitas pakalpojums izskatās pēc "dzīves līnijas" tikai priekš mašīnām

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ar veciem, nojātie autiņiem tāpat šitā lieta cauri neies. Loģiski, ka pirms tam ir rūpīga apskate un novērtēšana.

Nosacījumi autiņiem - ne vecāks par 10 gadiem un noskrējiens ne vairāk par 180 tk km (par katriem nākamajiem 10 tk km jāmaksā klāt). Es domāju, ka vecu sūdu pircēji nebūs ar mieru maksāt par šādu apdrošināšanu.

Promex pats autiņus netirgo, viņi ir tikai apdrošināšanas kantoris, kas konkrēti sadarbojas ar dīleriem, viņu servisiem, kā arī ar citiem "izredzētajiem" servisiem.

Un Pirmā ironijas dzesēšanai varu piebilst, ka virzulis nebija sadedzis...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu ar veciem, nojātie autiņiem tāpat šitā lieta cauri neies. Loģiski, ka pirms tam ir rūpīga apskate un novērtēšana.

Nosacījumi autiņiem - ne vecāks par 10 gadiem un noskrējiens ne vairāk par 180 tk km (par katriem nākamajiem 10 tk km jāmaksā klāt). Es domāju, ka vecu sūdu pircēji nebūs ar mieru maksāt par šādu apdrošināšanu.

Promex pats autiņus netirgo, viņi ir tikai apdrošināšanas kantoris, kas konkrēti sadarbojas ar dīleriem, viņu servisiem, kā arī ar citiem "izredzētajiem" servisiem.

Un Pirmā ironijas dzesēšanai varu piebilst, ka virzulis nebija sadedzis...

nu gan tu zagnullll

kurš tev traucē dažu gadu laikā uzdzīt autiņam 500 vai pat 1000 k

tad nokukīt uz defaultajiem 130 k un pārdot Laimīgajam Letiņam....

un kuj kāds ielīdīs tajā motorā un pateiks, ka pēc 500km tev izdegs virzulis, vai arī kāds tev ielīdīs ātrumkārbā un pateiks, ka patiesībā tur turks ir ielicis dažu saplīsušo detaļu vietā pussaplīsušās detaļas no cita modeļa

karoče - kad pirmo reizi tev 2 gadu laikā šitā "dzīves līnijas" apdirsinātāju grupa tavam pepelacam uzliks jaunu variatoru, tad arī ienāc šeit un parunāsim......

te jau deksters teica - algoritms sekojošss - nopērc-brauc-saplīsa-saremontē-brauc-pārdod

kuju te vēl iesaistīt apdirsinātājus????? moš vēl šito lietu uztaisīt par OBLIGĀTU, kā octu???

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

www.procar-garantien.de/...

Mājas lapa tāda dīvaina biku

Nekur nekādu atsauču uz dīleriem, partneriem utml...

toties vienā vietā pieminēts Baltikums

www.procar-garantien.de/...

p.s.

Ā... nē ir partneri - promex.lv, wetter.de un vācu iauto analogs

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

pieredze auch fateland

ich hab auch mal Berührungen mit einer AfterSales-Gebrauchtwagen-Garantie (ProCar) gehabt:

Fazit: vollkommen uninteressant und nicht empfehlenswert.

zu teuer, alles was typischer Weise kaputt gehen kann ist nicht versichert, Konditionen sind extrem schlecht, Kulanz und Service kann man vergessen.

p.s. procar=promex piedāvātā

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: pieredze auch fateland

ich hab auch mal Berührungen mit einer AfterSales-Gebrauchtwagen-Garantie (ProCar) gehabt:

Fazit: vollkommen uninteressant und nicht empfehlenswert.

zu teuer, alles was typischer Weise kaputt gehen kann ist nicht versichert, Konditionen sind extrem schlecht, Kulanz und Service kann man vergessen.

p.s. procar=promex piedāvātā

vai kaads vareetu patulkot vai pateikt galveno domu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

theerny rakstīja: pieredze auch fateland

ich hab auch mal Berührungen mit einer AfterSales-Gebrauchtwagen-Garantie (ProCar) gehabt:

Fazit: vollkommen uninteressant und nicht empfehlenswert.

zu teuer, alles was typischer Weise kaputt gehen kann ist nicht versichert, Konditionen sind extrem schlecht, Kulanz und Service kann man vergessen.

p.s. procar=promex piedāvātā

vai kaads vareetu patulkot vai pateikt galveno domu...

īsumā mesidž ir šitāds - apdirsina globāli un ar vērienu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti