Viestura pr. un Meža pr. krustojums

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

vilcienu vajag dabuut vai nu zemaak, vai arii augstaak!

 
1 2 3
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

viagris rakstīja: Pļa, kas tur pa bardaku tikko bija, dabūju kārtējo mācību, ka jābrauc ir gar krematoriju, nevis caur uberdebīlo sarķeni. Atvaļinājumā šitā sakreņķēties.

a kas vakar pie jaunaa sky notikaas par shtoporu??

da visur vakar štopori bija, no tallinas ielas līdz salinieka sākumam stundu 10 vilkos. tāda diena vnk.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

shmurger rakstīja:

viagris rakstīja: Pļa, kas tur pa bardaku tikko bija, dabūju kārtējo mācību, ka jābrauc ir gar krematoriju, nevis caur uberdebīlo sarķeni. Atvaļinājumā šitā sakreņķēties.

a kas vakar pie jaunaa sky notikaas par shtoporu??

da visur vakar štopori bija, no tallinas ielas līdz salinieka sākumam stundu 10 vilkos. tāda diena vnk.

a mosh jaaplaano marshruts atbilstoshi stundai/dienai/meteo apstaakliem

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

kaukāds murgs darās uz Viestura un Meža krusta

kad deg zaļais lai nogriezties uz Viestureni, no centra - pretī brauc mašīnas no Mežparka puses. tāds paskats , ka viņiem arī deg zaļais, un viņi tik močī pāri uz dzelceļu

ja tā būtu tik vienreiz, varētu saprast(lidotāji), bet tas notiekās pastāvīgi

kaukas tur ar tiem luksaforiem nav kārtība

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja: kaukāds murgs darās uz Viestura un Meža krusta

kad deg zaļais lai nogriezties uz Viestureni, no centra - pretī brauc mašīnas no Mežparka puses. tāds paskats , ka viņiem arī deg zaļais, un viņi tik močī pāri uz dzelceļu

ja tā būtu tik vienreiz, varētu saprast(lidotāji), bet tas notiekās pastāvīgi

kaukas tur ar tiem luksaforiem nav kārtība

Vot šito es arī esmu piefiksējis ne vienu vien reizi. Nu neticu, ka visi tā pa sarkano mauc. Moš ievēro, ka deg papildsekcijā zaļš un "lohanuļis".

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

martinello rakstīja: kaukāds murgs darās uz Viestura un Meža krusta

kad deg zaļais lai nogriezties uz Viestureni, no centra - pretī brauc mašīnas no Mežparka puses. tāds paskats , ka viņiem arī deg zaļais, un viņi tik močī pāri uz dzelceļu

ja tā būtu tik vienreiz, varētu saprast(lidotāji), bet tas notiekās pastāvīgi

kaukas tur ar tiem luksaforiem nav kārtība

Vot šito es arī esmu piefiksējis ne vienu vien reizi. Nu neticu, ka visi tā pa sarkano mauc. Moš ievēro, ka deg papildsekcijā zaļš un "lohanuļis".

šorīt, no Mežaparka puses stāvot rindā, lai brauktu taisni uz pārbrauktuvi, redzēju ainu, kad skaidri pa zaļo braucošam vieglajam virsū taurēdams likās smagais pa savu galveno ceļu. Tiešām izskatījās, ka abiem ir zaļais

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. varbūt rīta agrumā ko murgoju, bet gadienā nebija arī svarīgi, vai ceļa zīme ir zem vai virs luksofora? un tad pēc novietojuma arī nosaka, kad tā darbojās - pie ieslēgta vai izslēgta luksofora.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: .. varbūt rīta agrumā ko murgoju, bet gadienā nebija arī svarīgi, vai ceļa zīme ir zem vai virs luksofora? un tad pēc novietojuma arī nosaka, kad tā darbojās - pie ieslēgta vai izslēgta luksofora.

Tu tiešām smagi murgo

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

ok, nupat pamodos, tādi noteikumi bij' pirms kara

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

viagris rakstīja:

martinello rakstīja: kaukāds murgs darās uz Viestura un Meža krusta

kad deg zaļais lai nogriezties uz Viestureni, no centra - pretī brauc mašīnas no Mežparka puses. tāds paskats , ka viņiem arī deg zaļais, un viņi tik močī pāri uz dzelceļu

ja tā būtu tik vienreiz, varētu saprast(lidotāji), bet tas notiekās pastāvīgi

kaukas tur ar tiem luksaforiem nav kārtība

Vot šito es arī esmu piefiksējis ne vienu vien reizi. Nu neticu, ka visi tā pa sarkano mauc. Moš ievēro, ka deg papildsekcijā zaļš un "lohanuļis".

šorīt, no Mežaparka puses stāvot rindā, lai brauktu taisni uz pārbrauktuvi, redzēju ainu, kad skaidri pa zaļo braucošam vieglajam virsū taurēdams likās smagais pa savu galveno ceļu. Tiešām izskatījās, ka abiem ir zaļais

man tādas aizdomas, ka mežaprcieši ir samaksājuši, lai viņiem būtu VISLIELIEĀKĀs iespējas tikt uz centru.. nevienam citam no tā luksafora labuma nav..

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Tur viss ir kaartiibaa. Tur tieshaam deg zaljais. Un ljoti biezji tie kas brauc no sarkadaugavas puses uzskata ka vinjiem ir priekshroka attieciibaa uz tiem kas brauc no mezjaparka puses. Bet eniivej, zaljais attieciibaa no sarkandaugavas puses ir daudz ilgaaks nekaa no Mezjaparka, turklaat braucot no sarkandaugavas, pa kreisi var nogriezties no divaam joslaam. Taa ka neviens apdaliits tomeer nav.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

viagris rakstīja:

martinello rakstīja: kaukāds murgs darās uz Viestura un Meža krusta

kad deg zaļais lai nogriezties uz Viestureni, no centra - pretī brauc mašīnas no Mežparka puses. tāds paskats , ka viņiem arī deg zaļais, un viņi tik močī pāri uz dzelceļu

ja tā būtu tik vienreiz, varētu saprast(lidotāji), bet tas notiekās pastāvīgi

kaukas tur ar tiem luksaforiem nav kārtība

Vot šito es arī esmu piefiksējis ne vienu vien reizi. Nu neticu, ka visi tā pa sarkano mauc. Moš ievēro, ka deg papildsekcijā zaļš un "lohanuļis".

šorīt, no Mežaparka puses stāvot rindā, lai brauktu taisni uz pārbrauktuvi, redzēju ainu, kad skaidri pa zaļo braucošam vieglajam virsū taurēdams likās smagais pa savu galveno ceļu. Tiešām izskatījās, ka abiem ir zaļais

man tādas aizdomas, ka mežaprcieši ir samaksājuši, lai viņiem būtu VISLIELIEĀKĀs iespējas tikt uz centru.. nevienam citam no tā luksafora labuma nav..

tu domā? Šorīt 15 minūtes gaidīju, kamēr 15 mašīnas aizbrauc.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

eu vechi, izskaidrojiet, kam prieksroka , lai nogrieztos uz Viestura prospekta no Meza prospekta -

a) tiem, kas brauc no Mezparka puses un griez pa labi (luksaforaa deg sarkans, papildsekcijaa pa labi zals)

vai

b) tiem, kas brauc no centra puses un griez pa kreisi (luksaforaa deg zals, bet nogriezoties pa kreisi jaapalaiz tie, kas brauc pretii)

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Jā, tajā krustā baigi darbojas pieraduma spēks. Desmitiem gadu tauta ir nogriezusies pa galveno ceļu. Bet tagad - luksoforā deg zaļš no abām pusēm - Sarķenes un Mežaparka. Tiem, kas grib griezties, jālaiž Mežaparks.

Jāmēģina atslēgties uz brīdi no tā konkrētā krusta un iedomāties, ka brauc tur pirmo reizi. Tad balstoties uz noteikumiem, nevis uz atmiņām, viss būs ok.

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Ja Mežaparkam deg sarkans un zaļa bulta pa labi, tad Mežaparks laiž nogriezties Sarķenes braucējus (ja tie ir). Ja to nav, tad var braukt pa labi.

Ja Mežaparkam deg abi zaļi, tad Mežaparks brauc kur grib.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Mjā, tā arī sanāk. Pieradums. Jānoņem no Sarķenes puses zīme Galvenais ceļš pa labi un viss būs o.k.

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Nekas tur nebūs ok, jo no Sarķenes braucošajiem zaļais deg vismaz 10x ilgāk un ar atšķirīgu intervālu nekā uz Sarķeni no Mežaparka braucošajiem. Būtu ļoti nepareizi, ja lielā plūsma, kas nāk no Sarķenes, nepārtraukti "raustītos" no tiem kas uz Meža prospekta izmisīgi gaida kad viņiem uz pāris sekundēm iedegsies zaļais uz Sarķeni.

Tas krusts ir pilnīgā pakaļā kā jau vairums Rīgā, īpaši asi to var izjust šobrīd, kad sakarā ar slēgto Varoņu ielu ir izčakarēta satiksme visā Mežaparkā.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa, bet tiiri teoreetiski, ja es braucu no sarkenes un griezu pa kreisi, kaa es varu zinaat kaada gaisma deg preteejiem tajaa briidi - tiem kas no mezparka ( ja no turienes ir 1 masiina, kas grib griezt pa labi un viss) es jau nezinu vai galvenajaa luksafora sekcijaa viniem ir zals vai sarkans....

diezgan biistams tas pasaakums ir sanaacis ar luksaforu... domaaju, ka crash gadiijumaa vareetu buut probleemas..

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Shepsam

Nu, itkā jau Tev nav jāzin kāds citam ir luksoforā signāls. Luksafori jau ir sasieti kopā, un baigi gribas cerēt, ka viņi ir saprogrammēti tā lai būtu kāds laika sprīdis starp pozīciju maiņām.

Jāskatās vai tas cits autiņš sakustas vai nē. Un nav jāgriež iekšā ar atļauto 50 (64)

Bet no cilvēciskā viedokļa, protams, tizla tā vieta ir bez gala !

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja: nu jaa, bet tiiri teoreetiski, ja es braucu no sarkenes un griezu pa kreisi, kaa es varu zinaat kaada gaisma deg preteejiem tajaa briidi - tiem kas no mezparka ( ja no turienes ir 1 masiina, kas grib griezt pa labi un viss) es jau nezinu vai galvenajaa luksafora sekcijaa viniem ir zals vai sarkans....

Lūk par šito es arī nesparotu, kam tur kas ir jālaiž, ja es griežos pa kreisi no Sarķenes uz Viestura un man pretī kāds no Mežaparka pa labi uz Vistura prospektu.

Būtībā abi apstājas krustojumā un gaida!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Neesmu kops luksofora uzstaadiisanas noveerojis tajaa krustaa vairaak avaariju kaa pirms tam....

sastreegumu rada tie joabnie liideeji, kuri aizmauc pa kreiso joslu un tad meegjina iespraukties labajaa....Virzienaa uz centru

virzienaa no centra-sajuuta ir taada diivaina, bei imho tur vairaak mauc paari par "maigi rozaa" ja ne pat par sarkano...tas cikls ir tik iiss, ka pietiek ar vienu 48. autobusu, vairaak neviens paari netiek....

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Tātad, ja kāds grib norakstīt autiņu, droši kaut pie sarkanā no Mežaparka maucat taisni kādam purnā, kurš griežas no sarķenes pa kreisi. Sanāk, ka kuj pierādīs, ka Tu pa sarkano mauci. Katru dienu sanāk tur braukt un tas remonts vispār pakaļā, jo braucu uz mājām apkārt sarķenei, jo tur nīkt vispār ir žopppa. Tagad jābrauc caur Zooo.

Cik ilgi tur remontēs?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Da neko tur iisti neremontee...uudensvadu liek...

hz, tipa kkaads decembris buushot

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tas buutu tikai pašsaprotami, ja vinji decembrii uzlietu asfaltu par paaris mio uz tiem 100 metriem

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

sastreegumu rada tie joabnie liideeji, kuri aizmauc pa kreiso joslu un tad meegjina iespraukties labajaa....

Mašīnu skaitu tas, ka viņi nelien, nemainītu... Attiecīgi - rinda būtu garāka, stāvētu tik pat ilgi. Toties - visi būtu vienlīdzīgi

Ar skaudību pret poļiem atceros Varšavu, kur pārbrauktuves aizver 15 sekundes pirms vilciena, un atver 5 sek. pēc. Gan jau arī citur

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Zveidrijā, piemēram, ja brauc viens, gadās, ka bisķiņ piebremzē un vilciens jau cauri.. a mums kamēr pedeja muca aiz līkuma pazūd

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti