Ir vēlme nopirkt Chrysler Voyager

andip Reģ.: 20.12.2006

Gribētos uzzināt vairāk par dīzeļa motoriem kas ir sākot no 2001 gada.

Cik viņi ir labi un kādas viņiem ir problēmas, uz ko jāskatās un kādas atsauksmes par viņiem???

 
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Bija ideja iegādāties apmēram pirms 2-3 gadiem Voyageri, bet ideja tika kancelēta, jo Voyageris bija smags un salīdzinoši zems+ cena jaunam bija nepārāk draudzīga. Par motieriem - īsti neatminos, bet tajā laikā nāca marsedesa dīzeļi. Vismaz ar tādu info tikām baroti. Netika paņemts tieši zemuma dēļ.

Tā vietā tika iegādāts Sharan, kas gan nav ne tuvu tik ērts kā Voyager toties pieejams labs serviss un cenas papildaprīkojumam.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

andip rakstīja: Gribētos uzzināt vairāk par dīzeļa motoriem kas ir sākot no 2001 gada.

Cik viņi ir labi un kādas viņiem ir problēmas, uz ko jāskatās un kādas atsauksmes par viņiem???

Ja nemaldos, forumietim TDI bija (ir ???) ar šādiem darīšana!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

andip rakstīja: Gribētos uzzināt vairāk par dīzeļa motoriem kas ir sākot no 2001 gada.

Cik viņi ir labi un kādas viņiem ir problēmas, uz ko jāskatās un kādas atsauksmes par viņiem???

Ja nemaldos, forumietim TDI bija (ir ???) ar šādiem darīšana!

TDI, jeb pēdājā laikā TDIOTS, tikai laikam visiem viņa CV (kādi 3 jau toč viņam bija) bija benzīns/gāze.

A citādi nekur izsmeļošāku (plašāku) info par voyagerklubu neatradīsi. Vēl šis tas ir iekš uscars.lv

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Man ir 2004.gada 2.8 CRD, automāts .Nobraukts gan tikai 75000km. Patreiz problēmu nav.Sajūsmā esmu par automātu.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Sajūsmā esmu par automātu.

Nu neturi sveci zem pūra. Pastāsti vairāk!

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

zems ir drausmiiigi. manam ir veel kaut kaada aizsarpanna virsuu. man skjiet golfs nebija tik zems.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Nu zems nav, vismaz līdz 2001 gadam, ja zems, jamaina lāgas, nosēdušās.

ej uz www.voyagerclub.lv/... un prasi šeit ko nezini.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

normaals pepeloc , ja nau izjaac !!!!!

2,5CRD bij 2varianti -saakumaa 140zs un no 03modelju gada143 zs .

man bij 143zs + chiptuning.lv

pirku DE 'pa daargo' ar reaaliem 90kkm . siksna jaamaina ik pa 100kkm , dariju TO TCmotoraa , motorellja ik pa 20kkm , ellja kaarbaa ~70kkm un , kas incanti , taada pate kas automaataa

lietotajiem pepelociem biezji ar to ir greekoc , rezultaataa kaarba suunaini sleedzaas , grab utt .

vaacijaa izpeetiiju 22 piedaavaajumus , 99%krukjiiti spidometri , nojaati un viss tas pac kas LV un LT 'durjat po chornomu'.

veel vaajaa vieta ir stuures reika , remonc~ls100,- caur ss.lv . prieksheejaa tilta atsaites bukses - autofavoriitaa ~ls20,- . tas arii + - viss , ak jaa - signalku un patstaaviigaas gaismasjaaliek 'normaalaa' kantorii , veelams tai pashaa TCnemotoraa , lai peec tam ir ko nojautaat ja saak gljuchiit 'bodykompis' !! - tos beedustaastus var pa pilnam salasiities voyagerclub.lv . gribeeja leetak , sanaaca 'kaa parasti'

P.S. choms tirgo vienu skariigu 03gada 2,5CRD 'pa leeto' (shkjiet ap 12keur), jo tas naaca komplektaa ar X5

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

zema ir prieksha, nevis aizmugure. mezhoniiga izmeera karteris velkas pa zemi. nu paarspiileeju, protams, nedaudz. bet lauku maaju un seenju vietu pievadcelji ir palikushi daudz leenaak braucami. runa ir par modeli peec 2004. gada

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Nu neesmu gan pamanījis, ka karteris zemāks/lielāks par veco.

Sharan jau nu nav nekāds visurgājējs (salīdzinot ar VOY).

Insekc, DodgeGrandCaravan SXT 3.8 '05 ar LPG šprici

ex DodgeCaravan 3.0 '98

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti