gribu pirkt skorpi 2,9 jauno(no 95gada)

kisindzers Reģ.: 04.07.2007

Ir vēlme,uz rudens pusi, pirkt skorpi ar 2,9 motoru un automātu.Padalieties lūdzu informācijā,kādi plusi,kādi mīnusi,kā ir ar kārbu(man zināms cilvēks ar mondeo autom.kārbu mocijās),vai izturīga,vai nečakarējās,kā ar patēriņu(neesu opis,bet neskrienu arī),kā ar detaļām?Būšu pateicīgs par informāciju

 
1 2 3 4
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Varu vēl leišu linku iemest, tur vēl skaistāk

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ne vairāk par 4 auto?

Te būs neliels ieskats

www.ss.lv/...

nu re deficīts !!!!

A moška Ford Granadu sagribēsi ,arī baigi laps aparāts bija !!!

kirpuss Reģ.: 27.09.2002
0 0 Atbildēt

FORD = Found On Road Dead !!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

BMW = Brutal Money Waster

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Man bračkam ir Omega 94. gada. koža, 2joslu kondiška, el sēkļi, 2.5L, 170 Zs. Iet zvērā. manuprāt ir vērts apsriesr šadu variantu.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

FORD-fast only rolling downhill

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ound on repairman's doorstep

Found on rack daily

Ford Owners Recommend Dodge

Full Of Rust Deposits

Faithful, Obedient, Reliable, Dependable

F**KING OLD RETARDED DRIVER

Ford Focus....Ford F**ck Us

F**ker Only Rolls Downhill

Fancy Oil Recycling Device

Found On Rubbish Dump

F***ed Over Road Disaster!

F***ing Oakey's Really Dig'em

F**king Old Retarded Dudes

Frequent Overhaul, Rapid Depreciation (Sent in by a visitor)

F***ing Old Rebuilt Dodge (Sent in by a visitor)

Found On Rubbish Dump (Sent in by a visitor)

For Old Retired Drunks (Sent in by a visitor)

Here's a good one: FORD backwards --> Driver Returns On Foot

Here's another good one: FORD backwards --> Driver Relies On Family

Firestone Overstates Reliability Data

First On Recall Day

Fast On Race Day

For Off Road Driving

Fireball On Rear Damage (Sent in by a visitor)

First On Race Day (Sent in by a visitor)

First On Rust and Deterioration

Fix Or Repair Daily

Found On Road, Dead

Frequently Overhauled, Rarely Driven (Sent in by a visitor)

Fault Of R&D

F***ed On Raw Deal

Fast Only Rolling Downhill

Most tasteless one on the page: Found O.J. and Ron`s DNA

Flip Over, Read Directions

Fork Over Remaining Dough

F**king Owners Really Dumb

F***ed On Race Day

(F)illped (O)ver (R)esevation (D)ecoration

(F)**ked (O)ver (R)ebuilt (D)iahatsu

For Old Retired Dutchmen

Found On Road Draggin

Frickin Old Ragged Dumpster

Fu**ed Over Rebuilt Dodge

First On Repair Day

FORD Owners Really Dumb

From Our Reject Department

utt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

p.s. ar to cossworth motoriiti: ja nu jamajam kas atgadaas... suutaam visu par cossie cenaam

takshto.. njem ciet un brauc droshi

darbaa taads suuc i bijis.. ar 2litriigo dohc un manuaalo kasti...

riepas vareeja svilinaat...

elektriibas gljuki.. piekare netureeja celjus... (piedevaam atshkjiraas no vecaa scorpika)

un pats galvenais: vizuaalais slims begemots....

pateerinjsh laikam prieksh taas buudas gan bij jeedziigs... ~10-11L/100km

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ne vairāk par 4 auto?

Te būs neliels ieskats

www.ss.lv/...

nu un cik tur ir Scorpio kas atbilst minētai kategorijai???? - es saskaitiju 5.... vai varbūt uberkruto dzinēju tu taisies remontēt ar detaļam no 2.0 protams ja to dzineju bez izmaiņam ražoja no xz kuriem laikiem tad ir cita runa....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nekādā gadījumā neņem 95, 96 gada ražojumus - mēsli kas mēsli! Tiešām prātīgi aparāti tika izlaisti 98 un 99 gadā kad Fords izārstēja savus neskaitāmos gļukus... Neņem Kosvortu - detaļu šim motoram praktiski nav un maksā vēl dārgāk par Merša detaļām! Kaut virsbūve ir cinkota arī šiem Skorpjiem arkas rūsē, tā ka arkas ir jāpieskata un obligāti papikldus jāapstrādā!

Zachary Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

Zini, ņemt Scorpio nav vērts, ja vien nēesi tā fanāts. It īpaši ar 2,9 motoru. Es pats ikdienā pārvietojos ar 92 gada Scorpio Cosworth. Kamēr par degvielu un remontiem maksāja darba devējs, tikmēr es īpaši neiespringu. Tagad, kad esmu pats sev darba devējs, tie 200-250Ls par degvielu mēnesī liek nopietni aizdomāties par auto nomaiņu.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shoriit un vakar vakaraa izbraucot pa briiviibeni visaa taas garumaa nesanaaca ieraudziit nevienu scorpi ta veel tika izbraukti kaadi 100km aarpus riigas un arii no scorpjiem ne veests

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Šajā te linkā var kaut ko atrast, ja vien ir saprašana krievu ,igauņu vai angļu valodās.

www.forscorpio.lv/...

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Atvainojos !!!

Mazliet kļūdījos adresē:

fordscorpio.ee/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

joprojaam neesmu redzeejis nevienu scorpi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: joprojaam neesmu redzeejis nevienu scorpi

Aizbrauc uz Ilūkstes/Dzelzavas krustu. Vismaz no rītiem viens a la taxis (ar parastajiem numuriem) pie pieturas stāv

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es shodien redzeeju skorpi! man tagad par to kautkas buus?

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

JAUNO!!!!!(95 gada)

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es shodien redzeeju skorpi! man tagad par to kautkas buus?

kuraa vietaa??!?! shams kusteejaas ar?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nupataam no pusdienaam naakot redzeeju veco scorpi tiitu zilaa duumu maakonii za to kusteejaas!

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Vai tad tiešām mūsdienās cilvēkiem tik slikti iet,ka jāstāv uz vietas,domājot kā nopirkt vecu Fordu?Tak iemaksā tās divas štukas pirmajā iemksā un brauc ar jaunu kautvai Fiestu.Nekas nav dārgāk kā uzturēt vecu un lielu auto.Lai arī cik labu viņu nopirktu.Mosties čalīt,dzīve iet uz priekšu.

Nu nemuldi nu ar tiem jaunajiem auto arī pietiek problēmu un uzturēšana arī nemaz nav no tām lētākajām ! Un tas ka jauni auto neplīst nu jau ir vairs tikai mīts , īpašii tas attiecināms uz mazo un vidējo klasi !!!!!!

Man te apmēram mēnesi atpakaļ bija jābrauc pakaļ jaunai fiestai un turieni braucu ar BMW compaktu 96.g. un kad pārsēdos fiestā tad bija stipri jāpiedomā kurš auto iet labāk !!! Pa bruģi braucot bumer točna bija klusāks un labāk turējās uz ceļa !!!

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

protams rakstīja: Vai tad tiešām mūsdienās cilvēkiem tik slikti iet,ka jāstāv uz vietas,domājot kā nopirkt vecu Fordu?Tak iemaksā tās divas štukas pirmajā iemksā un brauc ar jaunu kautvai Fiestu.Nekas nav dārgāk kā uzturēt vecu un lielu auto.Lai arī cik labu viņu nopirktu.Mosties čalīt,dzīve iet uz priekšu.

Nu nemuldi nu ar tiem jaunajiem auto arī pietiek problēmu un uzturēšana arī nemaz nav no tām lētākajām ! Un tas ka jauni auto neplīst nu jau ir vairs tikai mīts , īpašii tas attiecināms uz mazo un vidējo klasi !!!!!!

Ar to kurš iet labāk nebija domāts uzrāviens, bet VISS kopumā t.i. komforts, salons, hadene utt!!!

Man te apmēram mēnesi atpakaļ bija jābrauc pakaļ jaunai fiestai un turieni braucu ar BMW compaktu 96.g. un kad pārsēdos fiestā tad bija stipri jāpiedomā kurš auto iet labāk !!! Pa bruģi braucot bumer točna bija klusāks un labāk turējās uz ceļa !!!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

protams rakstīja: Vai tad tiešām mūsdienās cilvēkiem tik slikti iet,ka jāstāv uz vietas,domājot kā nopirkt vecu Fordu?Tak iemaksā tās divas štukas pirmajā iemksā un brauc ar jaunu kautvai Fiestu.Nekas nav dārgāk kā uzturēt vecu un lielu auto.Lai arī cik labu viņu nopirktu.Mosties čalīt,dzīve iet uz priekšu.

Nu nemuldi nu ar tiem jaunajiem auto arī pietiek problēmu un uzturēšana arī nemaz nav no tām lētākajām ! Un tas ka jauni auto neplīst nu jau ir vairs tikai mīts , īpašii tas attiecināms uz mazo un vidējo klasi !!!!!!

Man te apmēram mēnesi atpakaļ bija jābrauc pakaļ jaunai fiestai un turieni braucu ar BMW compaktu 96.g. un kad pārsēdos fiestā tad bija stipri jāpiedomā kurš auto iet labāk !!! Pa bruģi braucot bumer točna bija klusāks un labāk turējās uz ceļa !!!

bla bla bla...es runāju par situāciju kā tādu nevis par fiestu un kompotu.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu gan saliidzinaat bumeri, kursh klasi augstaaks ar fiestu

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

jebkura labi kopta huļiganka ir daudzreiz labāka par visiem šitiem kondicionieriem uz riteņiem...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti