gribu pirkt skorpi 2,9 jauno(no 95gada)

kisindzers Reģ.: 04.07.2007

Ir vēlme,uz rudens pusi, pirkt skorpi ar 2,9 motoru un automātu.Padalieties lūdzu informācijā,kādi plusi,kādi mīnusi,kā ir ar kārbu(man zināms cilvēks ar mondeo autom.kārbu mocijās),vai izturīga,vai nečakarējās,kā ar patēriņu(neesu opis,bet neskrienu arī),kā ar detaļām?Būšu pateicīgs par informāciju

 
1 2 3 4
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

nu,nu...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

neesi narkotisko vielu iespaidaa? ej pie pie aarsta.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A drīkst nepieklājīgi pajautāt, kāpēc tieši Scorpio? Ir tak daudz citu daudz glītāku auto, turklāt tādi, kuriem arī detaļas ir daudz plašāk pieejamas.... Ko citi par to saka?

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: A drīkst nepieklājīgi pajautāt, kāpēc tieši Scorpio? Ir tak daudz citu daudz glītāku auto, turklāt tādi, kuriem arī detaļas ir daudz plašāk pieejamas.... Ko citi par to saka?

man bija skorpis,bet vecais,tapē mašīna man patīk.

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: neesi narkotisko vielu iespaidaa? ej pie pie aarsta.

tik skaties....apd....salidoja.Laikam pats ar fiestu vecu brauc.Ja nav ko teikt,ta nesaki neko

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

taga tauta pasaka, kursh peedeejo reizi ir redzeejis jauno scorpi dabaa un braucoshu? vecie scorpji veel ir redzeeti, bet jauno nemana nemaz ...

2.9 scorpis + tomaats = benziina kapseeta riigaa

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu man liekas, ka pēdējais komentārs izsaka visu!

Kisindzer - padomā labāk par alternatīvām!

Pasaki cenu kategoriju, un varbūt te par visiem Tev sagudrosim labāko izvēli...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tjip ja videejais tam scorpim peec tehinfo ir 11l/100km tad reaali pa shtraasi vareetu buut kaadi 8-10l uz sotaku un pa pilseetu savi 18 vismaz

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

man domaat, ka prasiibas cilveekam ir cenu kategorija ir 2k eur + liels + rwd

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

itogo alternatiivas sanaak volvo 940tais/960tais vai arii opel omega ... i sjo ... bumeris un mersiitis neierakstaas gads/cena attieciibaa

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu man liekas, ka pēdējais komentārs izsaka visu!

Kisindzer - padomā labāk par alternatīvām!

Pasaki cenu kategoriju, un varbūt te par visiem Tev sagudrosim labāko izvēli...

braukā jau braukā pa rīgu jaunie.Manuprāt,ka 2,o l skorpim drusku pa maz,tapē izskatu domu par 2,9,bet bailīgi ir par automātu,tapēc jautāju,bet zinu točna,ka gribu skorpi,jo man bija vecais laiku atpakaļ un pa vidam izmēģināju citus auto un gribu atgriezties pie skorpja,bet ne vecā.

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: itogo alternatiivas sanaak volvo 940tais/960tais vai arii opel omega ... i sjo ... bumeris un mersiitis neierakstaas gads/cena attieciibaa

paldies,bet ne...bumers-sviests totāls,opeli-nene un volvo neiet pie dūšas

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

kisindzers rakstīja: Ir vēlme,uz rudens pusi, pirkt skorpi ar 2,9 motoru un automātu.Padalieties lūdzu informācijā,kādi plusi,kādi mīnusi,kā ir ar kārbu(man zināms cilvēks ar mondeo autom.kārbu mocijās),vai izturīga,vai nečakarējās,kā ar patēriņu(neesu opis,bet neskrienu arī),kā ar detaļām?Būšu pateicīgs par informāciju

te paložņā:

faq.ford77.ru/...

tur jau izsložņāju,bet gribas dzirdēt lietotāju atsauksmes

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

scorpim ir veel arii 2.3 litru kaut kaada benziina kaka ...

ja jau esi iecikleejies uz scorpi, ta njem vien shamu ... un labaak ar 2.0 motoru, pofig ka jaudas nebuus ... ar scorpi taapat nepagonkosi un pilseetaa taas paaris sekundes liidz sotakam starpiiba neko neizsaka

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: scorpim ir veel arii 2.3 litru kaut kaada benziina kaka ...

ja jau esi iecikleejies uz scorpi, ta njem vien shamu ... un labaak ar 2.0 motoru, pofig ka jaudas nebuus ... ar scorpi taapat nepagonkosi un pilseetaa taas paaris sekundes liidz sotakam starpiiba neko neizsaka

man bija divlitrīgs...nu drusku pa švaku.Nesaprotu,akpēc ir tādi iebildumi pret skorpi.Pabraukājiet un ta redzēsiet....komforta ziņā nekādi bumeri pat nestāv blakus,esu braucis ar 5bumeri(bija pašam),neesu sajūsmā

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu pa 2 K EUR Micu Galants ar sanāk. Vismaz pēc kaut kā izskatās - gan iepriekšējā paaudze, gan "haizivs". Man pašam bija 93' Galants - baigi foršs auto, turklāt būs kudi vairāk detaļas pieejamas.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

vot šito gan nevajag - "davaj salīdziniet ar ..."

kā var salīdzināt māti ar meitu vai kleitu? katram sava gaume, prasības un izjūtas, ne tā?

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

A-X-U-J-E-T daiti dve

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Manā izpratnē noskatītajama auto ir divi mīnusi: automāts un 2,9 l motors. Ja tam arī ir kādi plusi, tad divus šitos mīnusus tie nespēj atsvērt.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

saprotu tiekšanos pēc skorpja, jo auto tiešām ērts ļoti... tikai kapēc 2,9? tups lūznis kuram nav ne jaudas nekā. 2,5 turbodaizelim būs gan jauda gan ekonomija, plus vēl skorpis pat dīzelis būs lēts...

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: saprotu tiekšanos pēc skorpja, jo auto tiešām ērts ļoti... tikai kapēc 2,9? tups lūznis kuram nav ne jaudas nekā. 2,5 turbodaizelim būs gan jauda gan ekonomija, plus vēl skorpis pat dīzelis būs lēts...

nu es vēl pieļauju automātu,bet dīzeli nekad

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

starp citu vai zini ka jocīgais modelis ir iekļuvis vēsturē kā viens no neizdevušākajiem (vai pareizi) modeļiem?

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: klau, ja cilvēks ir izvēlējies, nakuj tagad, katrs lien ar savu mēslu virsū un slavē, ka labāks?

tieši tā.Es pajautāju atsauksmes par konkrētas mašīnas lietām,nevis ko citu.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

kisindzers rakstīja:

pinguin rakstīja: saprotu tiekšanos pēc skorpja, jo auto tiešām ērts ļoti... tikai kapēc 2,9? tups lūznis kuram nav ne jaudas nekā. 2,5 turbodaizelim būs gan jauda gan ekonomija, plus vēl skorpis pat dīzelis būs lēts...

nu es vēl pieļauju automātu,bet dīzeli nekad

acīmredzot savā dzīvē vienīgais dīzelis ar ko esi braucis ir MTZ, jo nevaru un arī tu visticamāk nevarēsi nosaukt nevienu mīnusu mūsdienīgam dīzelim...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: starp citu vai zini ka jocīgais modelis ir iekļuvis vēsturē kā viens no neizdevušākajiem (vai pareizi) modeļiem?

Nu man jau liekas ka neko īsti kroplīgāku un neveiksmīgāku par Ssang Yong uRodius būtu grūtāk atrast ...

www.motorvision.es/...

Scorpis vismaz pēc kaut kā izskatās, a šitā gadījumā šķiet priekšas dizaineris pakaļas dizaineri dzīvē nav redzējis... Nu tas tādam off-topicam...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti