Atdod 1m3 akmeņogļu!

Yukki Reģ.: 03.10.2001

Ja nu kādam auto uz šo vēl iet vai mājas apkurei noder:

Atdošu BEZMAKSAS labās rokās apmēram 1m3 sausu un labu akmeņogļu! Pašiznešana un pašizvešana no Teikas rajona, kaudze atrodas puspagrabā, bet iznešana nav grūta!

Kas pirmais piesakās, tas nākošziem siltumā dzīvojas!

 
1 2
Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Dajoš miļionnuju tonnu ugļa!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Dajoš miļionnuju tonnu ugļa!

Stahanovieši.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

njemu! tikai nezinu kad miozh sveetdien der???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

dajosh stranje uglja... melkogo no dokuja...

tonna oglju tak nekas naff

aaa... mosh jeedziigaak panjemt briketes kameer pa leeto (65Ls/T) ?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

upss.. sorre.. haljava tak

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

Arī varu atdot akmeņogles kubikmetrs gan nebūs, bet kāda puse gan. Atrodas Saulkrastos.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu ja katrs pa kubam vai vismaz pa pus kubam katru gadu samestu, varbūt varētu pāriet uz ogļu apkuri

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

blllllla!avaiv asina laaapsty

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Varu uzdāvināt kubu kūdras

Blokos vai beramo?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Uggga rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Varu uzdāvināt kubu kūdras

Blokos vai beramo?

Blokos varu slapju ( svars m3 ap 800kg) ,beramo sausu, 1m3 =100kg

Jāpadomā

Bagažniekā oficiāli skaitās, ka lien 470l, tātad vēl 530l būs jāber salonā. Ja ņemtu blokos, tad varbūt varētu atstāt bagažnieku vaļā un vairāk varētu sakrāmēt... bet atkal tas svars

Un kur lai es to kūdru lieku un kāpēc man viņu vajag

Nē, Dekster, nevajag man tomēr to kūdru!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

es eeeeeeeeeeeecu

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

blaaaaaaa, dafai pa swauso

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

vai normāla izmēra laukakmeņus(diametrs no 30cm uz augšu) na haļavu neviens nepiedāvā?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: vai normāla izmēra laukakmeņus(diametrs no 30cm uz augšu) na haļavu neviens nepiedāvā?

Kādreiz, kad vēl laukos zeme tika rušināta, kaut ko līdzīgu nācās lasīt, bet tagad vienīgi pļavas. Un mūsdienās par smukiem akmeņiem visi naudu grib.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: njemu! tikai nezinu kad miozh sveetdien der???

Der, jo mazticams, ka tā kaudze stūrī nedēļas laikā ļoti patraucēs Barona rokaspuišiem izveikt Evroremontu pagrabā! Bonusā var dabūt arī puskubu sazāģētu grīdas dēļu, pāris koka paletes un dažādu koku ~1m garus stumbeņus, man to visu mantību nav kur likt, ko iepriekšējie saimnieki gadiem krājuši. 10m3 skapju, grāmatu utml labu lietu jau praktiski viens iznesu un sagāzu konteinerā, zeltlietas neatradu, tāpēc esmu bezjēdzīgi noguris no tā visa Nu jā, un kur lai liek čupu čuguna radiatoru un apkures trubu?

P.s.nepieciešams labs apkures speciālists, kas var sākt darbu uzreiz - razberīties ar esošo megasistēmu un pievilkt trūkstošo, savādāk man risks ziemā apsaldēties!

Atvainojos par spamu, bet ceru, ka sabiedrībai, nu šajā gadījumā sabiedrības šūniņai B., ziedotais ogļu kubs manu vainu kaut nedaudz izpērk!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Bizenajs no runču rūnītāja pārkvalificēsies par pakavu kalēju?

nee, bet man nesanaak tik radikaali mai9niit ko savaa dziivee kaa Yukki, taadelj manas maajas veel siltumu iegusst no ogleem, kas gan jaasaka pamatiigi besii aaraa, bet nu izskataas, ka velviena ziema vismaz buus uz melnaas nots

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

pieņemu tevis ziedotos deļus

vispār visus kokus

pretī varu noziedot konsultācijas apkures jautājumos

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

man faaterim peec remonta ar nebija kur likt tos chuguna radiaatorus - un tad vinjsh kaukur sazvaniijaas - atbrauca kaukaadi metaalisti pakalj un vel pikji iedeva

piezvani uz 1188

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

interesee tie radiatori un trubas , kad kur kaa?

tel 29285080

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mandomāt fanīgs topiks saveidojās

RLaguna rakstīja: interesee tie radiatori un trubas , kad kur kaa?

tel 29285080

Rītdien puslīdz visu dienu pa stroiku būšu, uzzvani kādu laiku pirms taisies piestartēt. Vecie radiatori (nu konkrēti vecie, tipa megaresna truba ar ribām apkārt) vēl nav nozāģēti, jo pa rokai negadījās labs zāģītis, bet to var jebkurā brīdī izveikt, jo tie pirms pāris gadiem jau ir atslēgti.

siamriP rakstīja: pieņemu tevis ziedotos deļus

vispār visus kokus

pretī varu noziedot konsultācijas apkures jautājumos

Pirmais, kāds Tev mobilā operatora piešķirtais nummurs?

Sorre, stumbeņus celtnieki aiznekodarīt sameta atkritumu konteinerā, rezultātā šis pasāciens man izmaksāja apmēram Ls 30+nezcik pašu celtnieku darbs. Tāpat safasēja un izlika uz piebraucamā ceļa Bizenājam maisos ogles un gaida, kad tam labpatiksies tās pieņemt. Dēļu galu m3 vēl atrodas pagrabā, jo celtniekiem apnika strādāt "ņe po speciaļnostji" un šie aizgāja mājā. Bet pāris nevajadzīgu koku vēl aug, lielu dzelteno plūmi var dabūt uzreiz.

P.s. tā kā jūtu, ka šādā apjomā ražojot atkritumus, es māju neuzcelšu, meklēju lētāku atkritumu konteineru (t.i.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: vai normāla izmēra laukakmeņus(diametrs no 30cm uz augšu) na haļavu neviens nepiedāvā?

piedaavaa, tikai tos klaat gan nevedis neviens laikam ...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Mandomāt fanīgs topiks saveidojās

RLaguna rakstīja: interesee tie radiatori un trubas , kad kur kaa?

tel 29285080

P.s. tā kā jūtu, ka šādā apjomā ražojot atkritumus, es māju neuzcelšu, meklēju lētāku atkritumu konteineru (t.i.

cik , starp citu, skaitaas leets konteiners?? man viens dievojaas , ka ir atradis vietu , kur 15m3 maksaa 88Ls...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti