Meklēju servisu POBEDAS atjaunošanai

Armands Reģ.: 07.06.2001

Principa tēmas nosaukumā viss rakstīts, bet ja sīkāk, man palicis no vectēva , 1956g pobedas modelis, izjaukts, pārmetināts, taču uz riteņiem )). Nepieciešams labs serviss, kurš uzņemtos šo auto savest kārtībā no 0 līdz galam ar pilnīgu darba un kvalitātes atbildību. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

 
1 2
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Armands rakstīja: Principa tēmas nosaukumā viss rakstīts, bet ja sīkāk, man palicis no vectēva , 1956g pobedas modelis, izjaukts, pārmetināts, taču uz riteņiem )). Nepieciešams labs serviss, kurš uzņemtos šo auto savest kārtībā no 0 līdz galam ar pilnīgu darba un kvalitātes atbildību. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

pielauju cenas zinjaa tas pats kas nopirkt Mitsu Coltu.....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka par to naudu, kas būs jāsamaksā Tev sanaāktu labs gelandevāgens...

Ja pats neskrūvē, tad lētāk būs nopirkt jau atjaunotu

Tie autiņi ir jāceļ pašam, tikai specifiskas lietas var dot meistariem.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Cilvēks prasiija par servisu. Jums, tiem gudrajiem padomdevējiem, nešķiet, ka sagādā prieku pats bīdīšanās process gar tādām lietām??

Tu,, tunos, ej ,nopērc savu Koltu un staro par to mēslu.

1.kart neteicu, ka pirkshu

2.akrt taadu neveelos

3.kart-ja nepamaniji-mineju ka cenas salidzinajumu

Armands Reģ.: 07.06.2001
0 0 Atbildēt

Paldies par piedāvājumiem, taču Colts mani vispār neinteresē, ka arī man ir Samērā labs gelandevāgens. Pobedu vēlos atjaunot tikai kā jauku atmiņu par bērnības dienu vizināšanos ar to, kā arī tomēr kautkas eksotisks arī Rīgas ielās ( cik esmu novērojis Rīgā pa ielām tādi nepārvietojas kur nu vēl atjaunoti ). Protams piekrītu ka nopirkt būtu lētāk, bet tomēr, cik saprotu šis process ilgs ilgu laiku, līdz ar to skanošais nebūs jāizliek uzreiz, kā arī ja visu vēl sadala pa procesiem ...

Paldies Daniel painteresēšos

Armands Reģ.: 07.06.2001
0 0 Atbildēt

Atvainojos Gnom - painteresēšos

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Armands rakstīja: Atvainojos Gnom - painteresēšos

ja esi riidzenieks, tad visrsbuuves atjaunoshanu labi veic servisa Sintija vecmiilgraavii... par paareejo jaameklee. es ka reiz leenaam celju augshaa SAAB 96, uz rudens [pusi buus gatavs arii motors, taakaa paareejo pats leenaam sachubinaashu.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Armands rakstīja: Principa tēmas nosaukumā viss rakstīts, bet ja sīkāk, man palicis no vectēva , 1956g pobedas modelis, izjaukts, pārmetināts, taču uz riteņiem )). Nepieciešams labs serviss, kurš uzņemtos šo auto savest kārtībā no 0 līdz galam ar pilnīgu darba un kvalitātes atbildību. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

Es Tev ieteiktu Riigas motormuzejaa paintereseeties. Cik atceros, viiri pelna naudu ar seno - retro auto restaureesjanu. Paskaties sjo sadalju :www.motormuzejs.lv/... Maybe noder?! Un veiksmi veestures saglabaasjanaa

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

es tev ieteiktu aizbraukt līdz Tallinas ielai - adresi precīzi nepateikšu, bet starp Cēsu un Miera ielu, braucot virzienā uz Cēsu ielu labajā pusē ir riepu remontdarbnīca (tur kaut kāda ātrās palīdzības tehniskā bāze bija vai ir.. nezinu). jābrauc gan tur iekšā pagalmos.

vienreiz tur mainīju riepas un kā reiz piebrauca džeks ar atjaunotu pobedu un aktīvi kaut ko apsprieda ar to riepu mainītāju (viņš cik saprotu tur ir viens), tā kā iespējams tas riepu džeks varētu pastāstīt kaut ko vairāk. pobedai riepas tur lika toč. cik izskatījās tad džeki ir čomi.

parunājos arī ar pobedas īpašnieku, bet neatceros ko īsti viņš stāstija par restaurāciju - vai pats taisījis vai nē, bet detaļas itkā spaiņos varot dabūt, ja paveicas.

tā kā, ja sanāk braukt garām vari iebraukt uzjautāt. tiesa gan nesolu, ka iegūsi noderīgu info, bet nu vienalga - vismaz kaut kas

Armands Reģ.: 07.06.2001
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: es tev ieteiktu aizbraukt līdz Tallinas ielai - adresi precīzi nepateikšu, bet starp Cēsu un Miera ielu, braucot virzienā uz Cēsu ielu labajā pusē ir riepu remontdarbnīca (tur kaut kāda ātrās palīdzības tehniskā bāze bija vai ir.. nezinu). jābrauc gan tur iekšā pagalmos.

vienreiz tur mainīju riepas un kā reiz piebrauca džeks ar atjaunotu pobedu un aktīvi kaut ko apsprieda ar to riepu mainītāju (viņš cik saprotu tur ir viens), tā kā iespējams tas riepu džeks varētu pastāstīt kaut ko vairāk. pobedai riepas tur lika toč. cik izskatījās tad džeki ir čomi.

parunājos arī ar pobedas īpašnieku, bet neatceros ko īsti viņš stāstija par restaurāciju - vai pats taisījis vai nē, bet detaļas itkā spaiņos varot dabūt, ja paveicas.

tā kā, ja sanāk braukt garām vari iebraukt uzjautāt. tiesa gan nesolu, ka iegūsi noderīgu info, bet nu vienalga - vismaz kaut kas

Paldies par infu.

Armands Reģ.: 07.06.2001
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Armands rakstīja: Principa tēmas nosaukumā viss rakstīts, bet ja sīkāk, man palicis no vectēva , 1956g pobedas modelis, izjaukts, pārmetināts, taču uz riteņiem )). Nepieciešams labs serviss, kurš uzņemtos šo auto savest kārtībā no 0 līdz galam ar pilnīgu darba un kvalitātes atbildību. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

Es Tev ieteiktu Riigas motormuzejaa paintereseeties. Cik atceros, viiri pelna naudu ar seno - retro auto restaureesjanu. Paskaties sjo sadalju :www.motormuzejs.lv/... Maybe noder?! Un veiksmi veestures saglabaasjanaa

Armands Reģ.: 07.06.2001
0 0 Atbildēt

Armands rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Armands rakstīja: Principa tēmas nosaukumā viss rakstīts, bet ja sīkāk, man palicis no vectēva , 1956g pobedas modelis, izjaukts, pārmetināts, taču uz riteņiem )). Nepieciešams labs serviss, kurš uzņemtos šo auto savest kārtībā no 0 līdz galam ar pilnīgu darba un kvalitātes atbildību. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

Es Tev ieteiktu Riigas motormuzejaa paintereseeties. Cik atceros, viiri pelna naudu ar seno - retro auto restaureesjanu. Paskaties sjo sadalju :www.motormuzejs.lv/... Maybe noder?! Un veiksmi veestures saglabaasjanaa

Paldies par infu, pat pats saku briiniities kaadeelj tas nebija ienaacis praataa ka tur tak visticamaak ka vajadzeetu zinaat

CapsLock Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

Pirms pāris gadiem kāds iauto lasītājs dalījās pieredzē par FORD Mustang 196x atjaunošanu, viņam pat bija izveidota mājas lapa. Viņš arī savos rakstos pieminēja kaut ko ar nosaukumu " karosēriju darbnīca" vai tml. nosaukums, kas specializējas antīko mašīnu virsbūvju darbos.

Otrs, ko zinu, skaties Discovery Channell, kur ir raidījums "American Hot Rods", kurā dara tieši tādas lietas, kas Tev varētu būt noderīgas.

CapsLock

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Var doties uz Hansa auto Brīvības ielā (otrs Opel dīleris) un pajautāt pēc cilvēka, kam tīk vecie autiņi. Ceru, ka palīdzēs, jo šim pašam ir liels retro autoparks.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Iemet jautājumu www.retromoto.lv tur ir sadaļa Retro auto.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Iemet jautājumu www.retromoto.lv tur ir sadaļa Retro auto.

Un uzraksti kā gāja un kā viss beidzās

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Rekur, tepat, iAuto, reklāmas baneris www.hobijauto.lv aka Asfaltplēsēji. Darbnīca Vangažos, darbojas ar "tūningu" un, izskatās, arī restaurāciju. Ieejot lapā, man šķiet, ka redzēju Pobedu bildēs, tikai rakstu nevarēju atrast. Anyways, IMO, worth a try.

Garajs Reģ.: 05.09.2003
0 0 Atbildēt

Tas ieteikums par Tallinas ielu gandrīz pareizs - tikai iebraucot tajā vārtrūmē, gar garāžām līdz galam. Tur vēl apsargs var kautko uzjautāt, bet tik jāsaka, ka uz servisu. Tur pašā galā strādā riktīgi profi, redzēju ZIMus, Gaz21 u.c.

Pats interesējos par Gaz21 celšanu. pirms gada tie bija ~20 000 eur un rinda vismaz pusgads. pie tam esot nāvīgi grūti ar interjera detaļām. Tie čaļi ņemās tikai ar restaurāciju, tā ka ja negribās visu 1000% perfektu, var pie viņiem tikai konsultēties un kautkur citur veikt labu remontu, kas noteikti būs lētāk.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Garajs - es tieši to arī domāju

tiesa kad tur biju pēdējo reizi viens kaut kās nenosakāms megarulzs bija apsegts un nekas par aktīvu restaurāciju neliecināja, tapēc par to neiedomājos

Bezduliss Reģ.: 22.06.2007
0 0 Atbildēt

Zinu vinu labu servi kura darbojas ar vecām mašīnām. Kuras pat neit uz priekšu, sliktā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Vienkārši veči zin kā ar tādiem autiņiem tikt galā. pameklē katologā zem sadaļas TOLMETS.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Bezduliss rakstīja: Zinu vinu labu servi kura darbojas ar vecām mašīnām. Kuras pat neit uz priekšu, sliktā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Vienkārši veči zin kā ar tādiem autiņiem tikt galā. pameklē katologā zem sadaļas TOLMETS.

Izrādās, ka ir daudz, kuri restaurē vecus oldmobīļus

Bezduliss Reģ.: 22.06.2007
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja:

Bezduliss rakstīja: Zinu vinu labu servi kura darbojas ar vecām mašīnām. Kuras pat neit uz priekšu, sliktā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Vienkārši veči zin kā ar tādiem autiņiem tikt galā. pameklē katologā zem sadaļas TOLMETS.

Izrādās, ka ir daudz, kuri restaurē vecus oldmobīļus

Nu ko es teicu.

CapsLock Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

re kur risinājums: hobijauto.lv/...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Armands rakstīja: Principa tēmas nosaukumā viss rakstīts, bet ja sīkāk, man palicis no vectēva , 1956g pobedas modelis, izjaukts, pārmetināts, taču uz riteņiem )). Nepieciešams labs serviss, kurš uzņemtos šo auto savest kārtībā no 0 līdz galam ar pilnīgu darba un kvalitātes atbildību. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

pielauju cenas zinjaa tas pats kas nopirkt Mitsu Coltu.....

Kārtīgi atrestauvētu autiņu nevar salīdzināt ar coltu,Vācijā 39.gada BMW maksā 150000eiro,arī Pobedas un21Volgas ir cenā.

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

www.luxauto.lv

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Lieta nopietna, es ar esmu sācis atjaunot GAZ21, lēnām tā visa padarīšana iet, visu laiku jāsaskaras ar laika zoba problēmām, tad kāda skrūvīte ierūsejusi, tad kas cits pierūsējis utt, man vēl ir paveicies, ka iepriekšējais saimnieks to visu bija rūpīgi sapiķojis, bet čakars ir baigākais, man atviegol tas, ka rezerves daļas man ir ļoti daudz un ar tehnisko pusi nebūs nekāda čakara, vienīgi pagaidām jaucu nost uz pārdošanu, lai līdz ziemai būtu tas izdarīts, un pamazām varētu likt kopā, Vēl problēmas sagādās visādas logu un salona gumijas un plastmasas, kuras ir izbeigušās laikam ejot.. Bet vienu gan varu pateikt ir forši, lai arī ir ko noņemties, tas ir kā konstruktors.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti