Long Life Motoreļļa

Tiksviksvuku Reģ.: 12.08.2007

Īsumā, nopirku jaunu VW Passat 2.0 TDI. Skatos, ka nepieciešams bik pieliet motoreļļu. Veru vaļā grāmatiņu, lai saprastu kādu šim verķim vajag, a tur rakstīts, ka nepieciešams lietot Castrol Long Life Service motoreļļu. Kasu pieri un tagad īsti nevaru saprast kāda tā ir un kur tādu dabūt. Zinu, ka agrāk bija tāda 505.01 standarta motoreļļa, tikai fig viņ zin vai šitāda tagad te der. Moš kāds man var apstāstīt īsumā kā tā Long Life pareizi saucas un kur tādu izrakt. Īstenībā stulbums, manuprāt, tas Long Life serviss - jau noripināti 15000 kilometru, bet datčiks rāda, ka vēl 15000 var nobraukt līdz apkopei. Agrāk vismaz bija tā, ka pēc 15000 km ir apkope un miers. Jau iepriekš ļoti liels paldies par palīdzību.

 
Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Iesaku iegriezties Autofavorītā, viņi ir oficiālie Castrol pārstāvji Latvijā. Tākā viņiem noteikti vajadzētu zināt pilnīgi visu par Castrol. Un no favorītiem iesku izvēlēties Graudu ielas, tur ir normāli zinoši un atsucīgi tipi

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja: Iesaku iegriezties Autofavorītā, viņi ir oficiālie Castrol pārstāvji Latvijā. Tākā viņiem noteikti vajadzētu zināt pilnīgi visu par Castrol. Un no favorītiem iesku izvēlēties Graudu ielas, tur ir normāli zinoši un atsucīgi tipi

Bet ja nopirki pilnīgi jaunu tad nekas cits neatliks kā braukt pie dīlera un samaksāt kādus 50 ls par pārsimts gramiem smērvielas )

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

LongLife ella ir laba lieta - nu uz visiem 30 tk km nevajadzetu paljauties, bet 20 un mazliet pari tk km drosvien var ari nobbraukt.

So to par tam Longlife elljam vari salasit sheit --> www.iauto.lv/...

Pac es savam \'02 Pasatam ieleju Motul Longlife ellju (indeksu skat tai topika). Man domat, noperc pac kadu litru to Castrol ellju un pielej klat. Uz VW centru braukt tur toc Tev noplesis ne pa jokam...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Lomixx - kāpēc domā, ka pie dīlera eļļas pieliešana maksā 50 ls? Mmm? Man pie dīlera eļļas pieliešana maksāja tikai pašu eļļas cenu, max kādi ~5 ls.

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Longlife eljljas satandarts ir 506.01 prieksh VW, nopeerc un pielej.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Visu ir jādara tikai un vienīgi pie dīlera.

Neviens cits nemāk eļļu pieliet tā, kā māk dīleris.

p.s. kas tas par jaunu pasātu, kuram jāpielej

parasti jaunas mašīnas brauc no apkopes līdz apkopei.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhaj tev pieliet vajag?

nav uz max? vai ir zem min?

ja zem min, tad esi labi iepircies. meklē te viena usera topikus par labiem pasātiem tikko no vācijas

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nuhaj tev pieliet vajag?

nav uz max? vai ir zem min?

ja zem min, tad esi labi iepircies. meklē te viena usera topikus par labiem pasātiem tikko no vācijas

Kādu tikko no vācijas- rakstīts taču, ka jaunu.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

es ar dabuuju izbraukt ar gandriizvai svaigu autonomas diizeljgolfu golfu - shim braucot pa baani elljas liimenis nokritaas azj taa, ka elljas lampinja iedegaas naacaas staaties benziintankaa un daliet ellju taa kaa vw diizeljiem laikam tas ir ok, ka kriit elljas liimenis arii jauniem auto

GunchaSh Reģ.: 13.04.2005
0 0 Atbildēt

A kā īsti ir ar tiem jaunajiem dīzeļiem, esmu dzirdējis, ka viņi visi ēdot eļļu, tā vismaz salonos arī saka?? Čoms konkrēti nopirka Oktāviju 1.9TDI un jau apmēram pie 7-8 Tkm dabūja liet klāt, nenokonkretizēju tikai cik.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

GsH long life ir 10w-30 elja. kas pati par sevi tev jau kaut ko izsaka. ap 2litri/15 t km.

ja elja butu 5w-40 man domaat neko i neestu....

diviem koleegjiem ir,abiem NEKO need. elja motoraa 10w-40.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

mosh viss atkariigs no taa, kaa kurina?? t.i. cik smaga kaaja uz gaazes pedaalja

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Nevis jaunie diizelji eed eljlju, bet eljaam ir taada iipsahiiba nolietoties un saak pamazaam zust, man jau ir triis diizelji peec kaartas bijushi vecaakais bija 92.g. jaunaakais 03.g. visiem vienaadi- peec eljljas mainjas (parsastaa eljlja) ~10 tuukstoshi viss ir O.K. liimenis nekriitas, peec tam saak zust, nomaini eljlju, un atkal 10tkm viss ir kaartiibaa...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nee galigi jauni dizelji norij nedaudz elju. kamer vinjiem apkatka. tocna zinu. tas esot normali. nevajag krist panika bet pazvanit dilerim un pajautat ja kautkas nav skaidrs. konsultacijas ir par briivu, ja kas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nez no kā tas jaunais motors, ja ir bez gļukiem, var rīt eļļu?

blīves piebriest ?

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Lomixx - kāpēc domā, ka pie dīlera eļļas pieliešana maksā 50 ls? Mmm? Man pie dīlera eļļas pieliešana maksāja tikai pašu eļļas cenu, max kādi ~5 ls.

Nu tas tāpat prikola pēc,.

Man kad zafīra bija nullīte tad eļas un filtru maiņa maksāja ja nemaldos ap 80 ls pie dīlera, nu tad pieliešana varētu būt 20 ls

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Jauniie WV dizeļi točna rij eļļu un diezgan

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Jauniie WV dizeļi točna rij eļļu un diezgan

Pat vw lapā teikts, ka 1l uz 1000 ir normāli www.volkswagen.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Uz 15000km 15 litri eļļas.Ja nav pat ko teikt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti