Pardodu VW Passat 99.g.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
 
1 2
arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Bezpiedziņa, vai ne?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

1.6. pasātam izskatās aizdomīgi maz

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: 1.6. pasātam izskatās aizdomīgi maz

Kas maz?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

arheos rakstīja: Bezpiedziņa, vai ne?

Jaa nav 4motion!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: 1.6. pasātam izskatās aizdomīgi maz

Nee noskrejiens ir tads kaa rakstu, jo ir visi servisa apmeklejuma ieraksti, kaa ari par to var parliecinaties pie VW dilera Latvijaa pec noraditaa VIN koda.

Ja gribi braukt sportiski tad sis nebus istais motors, bet ja daudz janikst sastregumos, tad sis ir ekonomiskakais no benzina dzinejiem.

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Man padomā ir iecelt šitādu pašu drapaku ar 20V turbomotoru, tikai nezinu tam motoram tilpumu, moška kāds var kautko vairāk apgaismot par tiem pasāta motoriem, tas V burts ir sarkanā krāsā, tas cik es zinu pēv VW standartiem nozīmē, ka viņš ir biku niknāks.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja: Man padomā ir iecelt šitādu pašu drapaku ar 20V turbomotoru, tikai nezinu tam motoram tilpumu, moška kāds var kautko vairāk apgaismot par tiem pasāta motoriem, tas V burts ir sarkanā krāsā, tas cik es zinu pēv VW standartiem nozīmē, ka viņš ir biku niknāks.

Dīvaini, ja kāds auto izvēlas pēc tā kā izskatās uzlīme tā aizmugurē ... skaists, sarkans V.

Nopērc šo passātu un uzlipini tam burtiņus kādus vien vēlies!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Lomixx rakstīja: Man padomā ir iecelt šitādu pašu drapaku ar 20V turbomotoru, tikai nezinu tam motoram tilpumu, moška kāds var kautko vairāk apgaismot par tiem pasāta motoriem, tas V burts ir sarkanā krāsā, tas cik es zinu pēv VW standartiem nozīmē, ka viņš ir biku niknāks.

Dīvaini, ja kāds auto izvēlas pēc tā kā izskatās uzlīme tā aizmugurē ... skaists, sarkans V.

Nopērc šo passātu un uzlipini tam burtiņus kādus vien vēlies!

Sitam aizmuguree uzrakstits PASSAT un viss, taa kaa var liimeet jebko!)

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Tiesaam nevienam nevajag labu auto?!

Varu iedot 3 menesu garantiju vai 10'000km nobraukumu bez problemam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Tiesaam nevienam nevajag labu auto?!

Varu iedot 3 menesu garantiju vai 10'000km nobraukumu bez problemam

Kā Tu vari kaut ko garantēt?

Uz godavārda saprotu, bet ja kāda liela skāde gadīsies un atteiksies no savas garantijas, kas Tevi piespiedīs pildīt saistības?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

didzinators rakstīja: Tiesaam nevienam nevajag labu auto?!

Varu iedot 3 menesu garantiju vai 10'000km nobraukumu bez problemam

Kā Tu vari kaut ko garantēt?

Uz godavārda saprotu, bet ja kāda liela skāde gadīsies un atteiksies no savas garantijas, kas Tevi piespiedīs pildīt saistības?

Zinu to ka masina ir labaa stavoklii un tur nekam nav japliist, kaa ari sis nav tas modelis un dzinejs, kuram medz gadities lielas skaades. Kaa garantiju varu dot savu goda vardu, jo pozitiva reklama izplatas daudz atrak nekaa negativa. Un sis nav ne pirmais ne pedejais auto ko tirgoju.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Samocīts dzinējs tas 1.6 ir.

Ja gribesi braukt agresivi, tad jaa, sis nav istais dzinejs, eedis daudz un neies, bet ja jasezj sastregumaa, un garos gabalus dudina uz 100km/h, tad ir loti OK. Sim dzinejam ir 101ZS

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

mjaa tas ir vaaks tirgot mašīnu ar 1.6 penciina motoru, vistulbaakais motors ever un ne tikai passaatam jo parasti rij gandriiz tikpat cik kaut kaads 1.8 vai 2.0 kaa arii ir saadi taadi aizspriedumi pret tiem 1.6 cilvis nekad nav braucis un uzreiz ir stereotips ka neiet. Gan jau ka iet normaali ja kaartiig min liidz sarkanajai zonai man pasam ir bijis ford mondeo ar 1.6 benziina motoru un tiesi deeel taa ka bija 1.6 benziinieks tirgoju 3 meenesi par normaalu ciparu un ar bij ideaalaa staavoklii.

Sitam veel cena galiigi nav pievilciiga ar taadu cenu taa sanaak taada aakstiišanaas ne tirgošana atver ss.lv iejuuties pirceeja "aadaa" un uzreiz sapratiisi ka te ir vakars uz ezera jo izlec vesela kaudze ar leetaakaiem variantiem + veel mega populaarais 1.9 teedeeiii

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: mjaa tas ir vaaks tirgot mašīnu ar 1.6 penciina motoru, vistulbaakais motors ever un ne tikai passaatam jo parasti rij gandriiz tikpat cik kaut kaads 1.8 vai 2.0 kaa arii ir saadi taadi aizspriedumi pret tiem 1.6 cilvis nekad nav braucis un uzreiz ir stereotips ka neiet. Gan jau ka iet normaali ja kaartiig min liidz sarkanajai zonai man pasam ir bijis ford mondeo ar 1.6 benziina motoru un tiesi deeel taa ka bija 1.6 benziinieks tirgoju 3 meenesi par normaalu ciparu un ar bij ideaalaa staavoklii.

Sitam veel cena galiigi nav pievilciiga ar taadu cenu taa sanaak taada aakstiišanaas ne tirgošana atver ss.lv iejuuties pirceeja "aadaa" un uzreiz sapratiisi ka te ir vakars uz ezera jo izlec vesela kaudze ar leetaakaiem variantiem + veel mega populaarais 1.9 teedeeiii

Dzonij common.

Ieej mobile.de un paskaties cik tur maksaa 5 taadi gada Passat ar taadu noskrejienu un sarekjini videjo cenu.

Tad aizej uz autoplius.lt un paskaties cik tur vinji maksaa. Sanak vel letaak kaa Vacijaa. Tad jautajums vai leitim nav jamaksaa par trelli un ari kaut kas jaanopelna? Secinajumu vari izdarit pats, tad kadas masiinas tur tiek tirgotas.

Talak attaisi ss.lv un paskaties, tur cenas jau augstakas kaa autoplius.lt, un ja uzmanigi sekotu pa abam lapaam konkretai masinai, tad sapratisi ka ss.lv tirgotaa masiina 'tikko no Vacijas' ir tomeer no 'tuvas Francijas' jeb Lietuvas.

Daudzi nezin, bet 70% Latvijaa tirgotas masinas naak taisni no turienes, jeb 2/3 auto placi tadas ari tirgo un cilveki laimigi peerk, ka leeti dabujusi lidz sakas probleemas

Un ss.lv lidzigas maksaa tapat 6100 -6300, vairakums bez lietajiem diskiem vai kaadu skrambu.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Man mēnesi nācās braukt ar A4, kuram bija 1.6 litru 101zs motors, ka tikai ne tas pats, kas šajā passātā. Man nepatika, jo auto ar šo motoru tiešām neiet, bet degvielu rij. Pa mēnesi nobraucu 2,000 no kuriem 90% pa šoseju ar ātrumu ~100km/h. Vidējais patēriņš bija 9.2l/100km. Apdzīt ar šo auto nav viegli, jo ir vienalga kurā robā slēdz, no 80km/h ātrumu uzņem ļoti slikti.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: Man mēnesi nācās braukt ar A4, kuram bija 1.6 litru 101zs motors, ka tikai ne tas pats, kas šajā passātā. Man nepatika, jo auto ar šo motoru tiešām neiet, bet degvielu rij. Pa mēnesi nobraucu 2,000 no kuriem 90% pa šoseju ar ātrumu ~100km/h. Vidējais patēriņš bija 9.2l/100km. Apdzīt ar šo auto nav viegli, jo ir vienalga kurā robā slēdz, no 80km/h ātrumu uzņem ļoti slikti.

Motori naak vienadi!Jaa piekritu, ka neiet 1.6 un rij tikpat cik 1.8, bet jaskatas, kur brauksi. Ja vairak pa Rigu, kur daudz sastregumi, tad OK!

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Pa Rīgu vēl -/+ jo līdz 70km/h dinamika ir vēl puslīdz pieņemama.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A varbūt kādam labāk interesē mans 1.9 tēdēīī? Rij mazāk, iet 2x labāk, ekstru do figa, vienīgi cena 2x lielāka.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

ziema sadu passatu (ari ar 1.6) nopirku pa 4350eur seit ar originalo noskrejinu 180K km(bija pirkts jauns seit un visi remonti tika veikti VW centra). krasa bija ari zila

aaa,litoku gan nebija .. bija originalie kalpaki kurus es noravu ke je benjam

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: ziema sadu passatu (ari ar 1.6) nopirku pa 4350eur seit ar originalo noskrejinu 180K km(bija pirkts jauns seit un visi remonti tika veikti VW centra). krasa bija ari zila

aaa,litoku gan nebija .. bija originalie kalpaki kurus es noravu ke je benjam

nu ja ziemaa taada cena bija veel +/- OK prieks taada pasaata tagad reaali ap 3800-4000 EUR.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: ziema sadu passatu (ari ar 1.6) nopirku pa 4350eur seit ar originalo noskrejinu 180K km(bija pirkts jauns seit un visi remonti tika veikti VW centra). krasa bija ari zila

aaa,litoku gan nebija .. bija originalie kalpaki kurus es noravu ke je benjam

Aizmirsi pateikt, kura gada kaa ari kaadaa komplektacijaa. Kaa ari 7 gadi masinai pa Latvijas celjiem bus diezgan parusejusi un abruzaata, ka ari noskrejiens +50'000km, tad prieks tadas cenas OK!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

KM rakstīja: ziema sadu passatu (ari ar 1.6) nopirku pa 4350eur seit ar originalo noskrejinu 180K km(bija pirkts jauns seit un visi remonti tika veikti VW centra). krasa bija ari zila

aaa,litoku gan nebija .. bija originalie kalpaki kurus es noravu ke je benjam

nu ja ziemaa taada cena bija veel +/- OK prieks taada pasaata tagad reaali ap 3800-4000 EUR.

Dzonij nu par tadu naudu tu vari vilkt ieksaa savus Lietuvas srotus un bazt cilvekiem batonus ausis!

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

tiko nopirku vw passat sport 1.8 20v ar 200tk noskrējienu pa 1300 ls.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja: tiko nopirku vw passat sport 1.8 20v ar 200tk noskrējienu pa 1300 ls.

Liidzjuutiibas

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Diemžēl veco topiku par remontiem neesmu lasijis, bet kopējā tendence forumos ir nod$%# jebkuru sludinājumu....

*) mazs nobraukums = kruķīts odo

*) liels nobraukums = nojāts

*) tikko no DE = no leišiem

*) pirkts Latvijā vai n gadus braukts LV = arī slikti, pa mūsu ceļiem...

*) saremontēts = slikti, kaut ko slēpj

*) neremontēts = slikti, pašam jātaisa

turpināt?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti