Zālespļāvēja izvēle

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

 
1 2
Natre Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

Ņem labāk dīzelīti:Lētāk sanāks

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

ir lietoshanaa stiga bez savaaceeja.

da nu nevajag to savaaceeju--

modernie aparati pashi taa sasmalcina ka paliek labs komposts zaaliitei-kuru tapat ar neapbrunjotu aci no augsheja skatupunkta nevar redzeet. tas pieraadiits ka nevajag savaaceju, ja regulari pljausi zaali--ja 3 x sezonaa pa kuulu mauksi nu tad vieniigi

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

Natre rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

Ņem labāk dīzelīti:Lētāk sanāks

jā jā un labāk 3litrīgo motoru... turbo...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Paskaties Depo, stokker un Kuršos, tur MTD ar 5.5 zs OHV dzinēju, savācējkasti, mulčētāju lielajiem riteņiem, pašgājējs.

www.stokker.lv/...

www.stokker.lv/...

augstākminētie divi katrā veikalā maksā pat ar 20 ls starpību

Natre Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

Ingaaaaa rakstīja:

Natre rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

Ņem labāk dīzelīti:Lētāk sanāks

jā jā un labāk 3litrīgo motoru... turbo...

Zāle sķīdīs vien-nevaidzēs nekādu tur savācēju.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

ir lietoshanaa stiga bez savaaceeja.

da nu nevajag to savaaceeju--

modernie aparati pashi taa sasmalcina ka paliek labs komposts zaaliitei-kuru tapat ar neapbrunjotu aci no augsheja skatupunkta nevar redzeet. tas pieraadiits ka nevajag savaaceju, ja regulari pljausi zaali--ja 3 x sezonaa pa kuulu mauksi nu tad vieniigi

Nez nez, man jau liekas, ka tā zāle paliekot rada skābu vidi, kas tikai veicinās sūnas parādīšanos...

Protams, ka mēslojumam 1x mēnesī var nopļauto zāli atstāt turpat , t.i. pļaut bez savācējkastes...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

tunos rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

ir lietoshanaa stiga bez savaaceeja.

da nu nevajag to savaaceeju--

modernie aparati pashi taa sasmalcina ka paliek labs komposts zaaliitei-kuru tapat ar neapbrunjotu aci no augsheja skatupunkta nevar redzeet. tas pieraadiits ka nevajag savaaceju, ja regulari pljausi zaali--ja 3 x sezonaa pa kuulu mauksi nu tad vieniigi

Nez nez, man jau liekas, ka tā zāle paliekot rada skābu vidi, kas tikai veicinās sūnas parādīšanos...

Protams, ka mēslojumam 1x mēnesī var nopļauto zāli atstāt turpat , t.i. pļaut bez savācējkastes...

salidzinot ar pazinjas savacejkastes zaali - taa ir juutami sliktaaaka, kaa nesavacot!

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Ties MTD sakarīgi izskatījās, arī Stiga noteikti, ka ir labs...

Varbūt kāds ir ko dzirdējis par mistisko AL-KO?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Natre rakstīja:

Ingaaaaa rakstīja:

Natre rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

Ņem labāk dīzelīti:Lētāk sanāks

jā jā un labāk 3litrīgo motoru... turbo...

Zāle sķīdīs vien-nevaidzēs nekādu tur savācēju.

tad jāņem kārtīgs agregāts www.youtube.com/...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Man lietošanā kādus 4 gadus ir Oleomac ar savācējkasti. Sākumā biju baigi starā par to kasti, bet sāka piebesīt, jo ātri pildās (īpaši, ja ir paslinkots un zāle jau ir pagarāka), tad vainu jānes uz komposta kaudzi, vai visu laiku blakus vajag ķerru, kur to zāli bērt. Ej nu skaraidi visu laiku. Bez tam ideāli tīrs mauriņš tāpat nepaliek un tas tad vienalga jāsagrābj. Tā kaste nafig nav vajadzīga. Točna saku! Ja vien, protams, bērnelis vai sieva visu laiku neskrien pakaļ...

Tagad motors saka ardievas. Tas gan paša vainas dēļ, jo tika pastrādats bez eļļas kādu brīdi...

Man ir funktieris nopirkt savam pļāvējam tikai jaunu motoru, jo bundža ir laba un viss tas pasāciens sanāktu lētāk. Tagadējais ir Tecumsec, bet der analoģisks Briggs & Stratton, kurš itkā esot labāks. Kāds zin, kā ir īstenībā? Internetā var pa dikti humānām naudām nopirkt, bet galīgi nav bijusi pieredze ar pirkšanu netā....

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Man lietošanā kādus 4 gadus ir Oleomac ar savācējkasti. Sākumā biju baigi starā par to kasti, bet sāka piebesīt, jo ātri pildās (īpaši, ja ir paslinkots un zāle jau ir pagarāka), tad vainu jānes uz komposta kaudzi, vai visu laiku blakus vajag ķerru, kur to zāli bērt. Ej nu skaraidi visu laiku. Bez tam ideāli tīrs mauriņš tāpat nepaliek un tas tad vienalga jāsagrābj. Tā kaste nafig nav vajadzīga. Točna saku! Ja vien, protams, bērnelis vai sieva visu laiku neskrien pakaļ...

Tagad motors saka ardievas. Tas gan paša vainas dēļ, jo tika pastrādats bez eļļas kādu brīdi...

Man ir funktieris nopirkt savam pļāvējam tikai jaunu motoru, jo bundža ir laba un viss tas pasāciens sanāktu lētāk. Tagadējais ir Tecumsec, bet der analoģisks Briggs & Stratton, kurš itkā esot labāks. Kāds zin, kā ir īstenībā? Internetā var pa dikti humānām naudām nopirkt, bet galīgi nav bijusi pieredze ar pirkšanu netā....

Pļaujamā platība sanāk ap 2000 m2... Bez kastes to visu sagrābt ir tīrās šausmas (izbaudīju, kā ir pļaut 2 mēnešus nepļautu zāli laukos...). Un kasti taču jebkurā brīdī var noņemt nost.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Pats 3 gadus lietoju Stiga 47 turbo ar savācējkasti.

Nav nekādu problēmu, tik kaste jātukšo. Zāliens arī paliek tīrs un nekas pēc tam nav jāgrābj.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Ties MTD sakarīgi izskatījās, arī Stiga noteikti, ka ir labs...

Varbūt kāds ir ko dzirdējis par mistisko AL-KO?

Otro sezonu lietojam AL-KO 49, nekādu sūdzību, ir kaste, patšgājējs utt. cena zem 200 bija

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

www.stokker.lv/...

Yardman variants tāds labs izliekas...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Diez ir iespējams nopirkt tikai rāmi bez motora? Es gan nezinu, kas par brandu tas ir, no tāluma viņi visi vienādi.. Laukos sencītim izpļaujot "mauriņu" vairāku hektāru lielumā pļāvējam ir pilnīgi izjucis rāmis, bet motors vēl dūc kā bitīte! Kam tur bija motors nojucis, moš varam mainīties?

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

iesaku ar BRIGS... motoru,tas var būt uzstādīts uz dažādas firmas pļāvējiem,un laba lieta ir regūlējama gāze(motora apgriezieni)

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Hmm, nu ja Tu taisies pļaut 2 mēnešus augušu zāli, tad Tev vajag trimmeri, nevis stumjamo....

Man kāreiz pļaujamā platība arī ir ap 2000 kvadrātiem. Neko es tur negrābju; viss paliek turpat un līdz nākamajai reizei pāri nekas vairs nav palicis. Ar to kasti tikai nočakarēsies. Kaste pilna- pļāveklis jānoslāpē, kaste jāizber/jāaiznes, jāliek atpakaļ, atkal jāpiestartē pļāveklis. Nezinu, vai ir vērts. Visa tā locīšanās, staigāšana nogurdinās vairāk, kā pati pļaušana. Īpaši, ja Tev jāpļauj tie 2000 m2.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Diez ir iespējams nopirkt tikai rāmi bez motora? Es gan nezinu, kas par brandu tas ir, no tāluma viņi visi vienādi.. Laukos sencītim izpļaujot "mauriņu" vairāku hektāru lielumā pļāvējam ir pilnīgi izjucis rāmis, bet motors vēl dūc kā bitīte! Kam tur bija motors nojucis, moš varam mainīties?

Davai mainamies! Tu man motoru, es Tev bundžu. Pēc tam Tu meklēsi motoru un es rāmi!

Ja galīgi nedabūšu jaunu motoru, par ko gan dikti šaubos, tad uzdāvināšu Tev to rāmi...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

iesaku ar BRIGS... motoru,tas var būt uzstādīts uz dažādas firmas pļāvējiem,un laba lieta ir regūlējama gāze(motora apgriezieni)

Briggs ir klasikas klasika, bet nekā īpaši labāka vai sliktāka citiem motoriņiem nava! Tas pirmkārt.

Un otrkārt - par apgriezienu regulēšanu - parasti tāpat mauc pilnā ručkā, tāpēc jēga no tās regulējamās gāzes ir maza!

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Hmm, nu ja Tu taisies pļaut 2 mēnešus augušu zāli, tad Tev vajag trimmeri, nevis stumjamo....

Man kāreiz pļaujamā platība arī ir ap 2000 kvadrātiem. Neko es tur negrābju; viss paliek turpat un līdz nākamajai reizei pāri nekas vairs nav palicis. Ar to kasti tikai nočakarēsies. Kaste pilna- pļāveklis jānoslāpē, kaste jāizber/jāaiznes, jāliek atpakaļ, atkal jāpiestartē pļāveklis. Nezinu, vai ir vērts. Visa tā locīšanās, staigāšana nogurdinās vairāk, kā pati pļaušana. Īpaši, ja Tev jāpļauj tie 2000 m2.

Varbūt doma nav nemaz tik slikta- nu kur gan laukos vajag solīdu mauriņu? Jāpļauj un viss...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

iesaku ar BRIGS... motoru,tas var būt uzstādīts uz dažādas firmas pļāvējiem,un laba lieta ir regūlējama gāze(motora apgriezieni)

Piekāst tos apgriezienus! Jāpļauj šā kā tā ar maksimālajiem apgriezieniem, ja vien neesi mauriņa pedants, kas pļauj katru dienu ataugušos 3 milimetrus... Mani gan interesē, vai tehniski B & S ir labāks par citiem. Tehniski labāks šajā gadījumā nozīmē, vai pēc mazākā cirtiena pa nokritušu egles čiekuru neaizlido tas ķīlis, vai kā viņu tur..., vai sistemātiski nerij eļļu un tā....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja:

gastello rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

iesaku ar BRIGS... motoru,tas var būt uzstādīts uz dažādas firmas pļāvējiem,un laba lieta ir regūlējama gāze(motora apgriezieni)

Piekāst tos apgriezienus! Jāpļauj šā kā tā ar maksimālajiem apgriezieniem, ja vien neesi mauriņa pedants, kas pļauj katru dienu ataugušos 3 milimetrus... Mani gan interesē, vai tehniski B & S ir labāks par citiem. Tehniski labāks šajā gadījumā nozīmē, vai pēc mazākā cirtiena pa nokritušu egles čiekuru neaizlido tas ķīlis, vai kā viņu tur..., vai sistemātiski nerij eļļu un tā....

tas, ka aizlido ķīlis, tas ir LABI - jo netiek salauzts pats motors! TAs ir aizsardzības pasākums, un tas ir LABI!

B&S Classic sērijas motori - visi, līdz 4,5 zs ir konstrukcijā aizķērušies pagājušā gadusimteņa vidū. Honda un MTD, un Kawasaki motori savā uzbūvē ir modernāki. Un arī procentuāli mazāk lūzt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja:

gastello rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.

iesaku ar BRIGS... motoru,tas var būt uzstādīts uz dažādas firmas pļāvējiem,un laba lieta ir regūlējama gāze(motora apgriezieni)

Piekāst tos apgriezienus! Jāpļauj šā kā tā ar maksimālajiem apgriezieniem, ja vien neesi mauriņa pedants, kas pļauj katru dienu ataugušos 3 milimetrus... Mani gan interesē, vai tehniski B & S ir labāks par citiem. Tehniski labāks šajā gadījumā nozīmē, vai pēc mazākā cirtiena pa nokritušu egles čiekuru neaizlido tas ķīlis, vai kā viņu tur..., vai sistemātiski nerij eļļu un tā....

tas, ka aizlido ķīlis, tas ir LABI - jo netiek salauzts pats motors! TAs ir aizsardzības pasākums, un tas ir LABI!

B&S Classic sērijas motori - visi, līdz 4,5 zs ir konstrukcijā aizķērušies pagājušā gadusimteņa vidū. Honda un MTD, un Kawasaki motori savā uzbūvē ir modernāki. Un arī procentuāli mazāk lūzt.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Tas, ka ķīlis ir aizsardzībai, zinu, bet, ja pēc katras pļaušanas reizes šamējais ir jāved uz servi, jo vismaz pēc šo vārdiem tanī motorā labāk pašam nelīst, par ko arī daļēji piekrītu, tad tas sāk konkrēti tracināt! Man zāle jāpļauj tādā vietā, kur 100% būs kāds nokritis zariņš vai suņa nomests kaula gabals, tāpēc ir vēlme iegādāt tādu motoru, kurš būtu no šāda viedokļa izturīgāks.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Koriš tos ķīļus (suhārs, pusmēnestiņš) iztaisiija no alumiinija lielaa daudzumaa...

maina jau nu biezhi, bet neizsit taa asmenjus un pasargaa motoru...nomainiit -nekaa sarezgjiita...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti