BMW

Jaut. par auto nodokļiem...

Viktos Reģ.: 01.07.2006

Es taisos iepirkt auto un tas būs man pirmais auto, pieredzes par to īsti nav, tāpēc radās jaut kādi nodokļi ir jāmaxā automobiļiem katru gadu ?

Un konkrētāk intereē par nodokli, kas ir saistīts ar auto motora tilpumiem... konkrētāk par 2.5 un 3.0....

 
1 2 3
siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Viss atkarīgs no tā vai motors ir priekšā vai aizmugurē...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

www.csdd.lv/...

www.csdd.lv/...

Tas pie pirmās reģistrācijas:

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

Viktos rakstīja:

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Aha

A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

tad ar auto nevar braukt, jo viņa īpašnieks ir bez apliecības, vajag dabūt/nopirkt tiesības un tad jau varēs

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

oibi rakstīja:

Viktos rakstīja:

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Aha

A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?

Tikai tad, ja pirms tam nav krimināli un/vai administratīvi sodīts un jābūt vismaz baltajām tiesībām vismaz gadu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

oibi rakstīja:

Viktos rakstīja:

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Aha

A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?

Cik no termiņa jau nosēdēts? Ja vismaz 1/3, tad var, tikai būs grūti pierunāt csdd darboņus uz zonu ievilkt savas sistēmas, jo brīvdienās laikam viņu nelaiž?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Viktos rakstīja:

oibi rakstīja:

Viktos rakstīja:

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Aha

A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?

Tikai tad, ja pirms tam nav krimināli un/vai administratīvi sodīts un jābūt vismaz baltajām tiesībām vismaz gadu.

Spravku par psiholoģisko stāvokli arī vajag. To var dabūt Rīgā, Tvaika ielā 4 ( laikam ) par šādām tādām pateicībām!

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Vot tie CSDD dirsas, man bija plāni nopirkt BMW 525, vai BMW 730 un tāds obloms sanāk jo ne muterei, ne sencim nava tiesību...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

nakujators rakstīja:

Viktos rakstīja:

oibi rakstīja:

Viktos rakstīja:

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Aha

A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?

Tikai tad, ja pirms tam nav krimināli un/vai administratīvi sodīts un jābūt vismaz baltajām tiesībām vismaz gadu.

Spravku par psiholoģisko stāvokli arī vajag. To var dabūt Rīgā, Tvaika ielā 4 ( laikam ) par šādām tādām pateicībām!

Lai tur pierakstītos, labāk uzreiz iedot pateicību, lai bez rindas paņem. Varu izkārtot, tikai naudu uz priekšu.

Ja interesē, iedod padod ziņu uggga@inbox.lv iedošu konta numuru, kur pārskaitīt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Vot tie CSDD *******s, man bija plāni nopirkt BMW 525, vai BMW 730 un tāds obloms sanāk jo ne muterei, ne sencim nava tiesību...

nabags uzrāvās

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Vot ljauna tauta!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

nakujators rakstīja:

nakujators rakstīja:

Viktos rakstīja:

oibi rakstīja:

Viktos rakstīja:

siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi

Tas patieti tā ir ?

Aha

A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?

Tikai tad, ja pirms tam nav krimināli un/vai administratīvi sodīts un jābūt vismaz baltajām tiesībām vismaz gadu.

Spravku par psiholoģisko stāvokli arī vajag. To var dabūt Rīgā, Tvaika ielā 4 ( laikam ) par šādām tādām pateicībām!

Lai tur pierakstītos, labāk uzreiz iedot pateicību, lai bez rindas paņem. Varu izkārtot, tikai naudu uz priekšu.

Ja interesē, iedod padod ziņu uggga@inbox.lv iedošu konta numuru, kur pārskaitīt.

Vai tad bembjiem nebija dārgāk kaukādas 2 - 3 reizes?

Kādi tagad tur ir tie ceņņiki? Mans kaimiņš bija 7 pempi 2003. gada nopircis, bet pateicībai nevarēja sagrabināt. Nācās pempi pārdot un [pa atlikušo naudu nopirka 97. gada astru dīzelīti.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Vot tie CSDD *******s, man bija plāni nopirkt BMW 525, vai BMW 730 un tāds obloms sanāk jo ne muterei, ne sencim nava tiesību...

Lai ar lielo bembi brauktu vajag būt jau nobriedušam vīrietim, lai prāts nenesas uz asfalta bojāšanu.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Cik daudz skaidrojošu un izpalīdzīgu postu.... laikam vesels 1 gab.!

Puis, labāk piezvani uz CSDD un tur tev visu paskaidros, bet šeit tev iestāstīs ka dibenā rudzi aug, un vajag tikai iesēt! :[

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Cik daudz skaidrojošu un izpalīdzīgu postu.... laikam vesels 1 gab.!

Puis, labāk piezvani uz CSDD un tur tev visu paskaidros, bet šeit tev iestāstīs ka dibenā rudzi aug, un vajag tikai iesēt! :[

Neķer kreņķi, labāk lai tik "apdāvināts" tipāžs brauc ar tramvaju, nevis papildina topiku "BMW pa grāvjiem vien".

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Var jau būt....

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

saf rakstīja: Cik daudz skaidrojošu un izpalīdzīgu postu.... laikam vesels 1 gab.!

Puis, labāk piezvani uz CSDD un tur tev visu paskaidros, bet šeit tev iestāstīs ka dibenā rudzi aug, un vajag tikai iesēt! :[

Neķer kreņķi, labāk lai tik "apdāvināts" tipāžs brauc ar tramvaju, nevis papildina topiku "BMW pa grāvjiem vien".

Šitam piekrist!!!

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

T - G/A - M

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu tad vismaz iesakat kko, prestižu ar mazu motoru

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Nu tad vismaz iesakat kko, prestižu ar mazu motoru

prestižu?

ar mazu motoru?

Rēzekne...

Nuuuu, opel meriva, dacia logan, hyundai getz, opel astra,...

Nu ļoti daudz ir prestižu auto ar maziem motoriem...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Viktos rakstīja: Nu tad vismaz iesakat kko, prestižu ar mazu motoru

prestižu?

ar mazu motoru?

Rēzekne...

Nuuuu, opel meriva, dacia logan, hyundai getz, opel astra,...

Nu ļoti daudz ir prestižu auto ar maziem motoriem...

Vot vot, priekš kam tādus likums kas aizliedz braukt ar norm auto jau jaunībā :-

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Būtu vairāk resursu mēģinātu šito ņemt

www.arielatom.com/...

0-100 : 3.3 sec. (2.9 sec. Supercharged) ... gah gah..

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Vot vot, priekš kam tādus likums kas aizliedz braukt ar norm auto jau jaunībā :-

Ai nu tak neskaties ko visi raksta Nekādu aizliegumu nav..

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti