BMW

Jaut. par auto nodokļiem...

Viktos Reģ.: 01.07.2006

Es taisos iepirkt auto un tas būs man pirmais auto, pieredzes par to īsti nav, tāpēc radās jaut kādi nodokļi ir jāmaxā automobiļiem katru gadu ?

Un konkrētāk intereē par nodokli, kas ir saistīts ar auto motora tilpumiem... konkrētāk par 2.5 un 3.0....

 
1 2 3
Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

Viktos rakstīja:

Vot vot, priekš kam tādus likums kas aizliedz braukt ar norm auto jau jaunībā :-

Ai nu tak neskaties ko visi raksta Nekādu aizliegumu nav..

Jū ko man te smadzenes kompostējat ???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nevis kompostē, bet kompostrē! Tu zini, ko nozīmē vārds "kompostēt" un "komposts" ?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

nu pastāv variants reģistrēt tavu mašīnu uz kāda, kam ir tiesības un ir 25 gadi....

nūūū, es varētu palīdzēt atrast kādu, kas varētu piereģistrēt uz sevi, par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību...

tikai šajā gadījumā pastāv vēl viena nianse.... vismaz vienu dienu mēnesī mašīnai ir jābiet pie tā cilvēka, uz kura mašīna ir reģistrēta.... kad atnāk kāda pārbaude, tad jāparāda....

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: nu pastāv variants reģistrēt tavu mašīnu uz kāda, kam ir tiesības un ir 25 gadi....

nūūū, es varētu palīdzēt atrast kādu, kas varētu piereģistrēt uz sevi, par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību...

tikai šajā gadījumā pastāv vēl viena nianse.... vismaz vienu dienu mēnesī mašīnai ir jābiet pie tā cilvēka, uz kura mašīna ir reģistrēta.... kad atnāk kāda pārbaude, tad jāparāda....

pirmais nepis džekam smadzenes,...

CSDD nāk sākot no piektdienas plkst 18.00 līdz svētdienas 24.00. tā ka tās ir gandrīz 3 dienas nedēļā ( katru nedēļu, protams, jo nevar jau zināt kad un cik bieži CSDD inspektori nāks ).

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

ir redzeeti gadiijumi, kad atnaak pirmdienaa, ja sestd, sveetd nau paspeejis...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja atceros to čakari kad vel nebij 25 gadi.Divreiz uzravos blaaa.Tagad ta problema ir atrisinata esmu kluvis vecaks.Bet nav tik traki parasti ar 25 ls tiek cauri

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja atceros to čakari kad vel nebij 25 gadi.Divreiz uzravos blaaa.Tagad ta problema ir atrisinata esmu kluvis vecaks.Bet nav tik traki parasti ar 25 ls tiek cauri

Un par ko tev tādas atlaides?

Kaimiņš 3 vazelīna burkas iztērēja un gandrīz kilogramu borskābes un ito tikai pa 93Ls ar pārs santīmiem bez PVN tika sveikā cauri!

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nav mana dariishana protams, bet kapeec jaanjem bembis ar 3litru motoru? Tas tak baisi daargi iznaak- njem to lielaa bembja ekonomisko versiju-vienlitriigs motors un var jau no 16 gadiem braukt... un arii inspektori liks mieraa.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

kaut kaada aizspogulija

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: nav mana dariishana protams, bet kapeec jaanjem bembis ar 3litru motoru? Tas tak baisi daargi iznaak- njem to lielaa bembja ekonomisko versiju-vienlitriigs motors un var jau no 16 gadiem braukt... un arii inspektori liks mieraa.

Šito pat vēl agrāk var sākt lietot. Un galvenais, ka pa lēto wonderclub.com/...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Biideklis rakstīja: nav mana dariishana protams, bet kapeec jaanjem bembis ar 3litru motoru? Tas tak baisi daargi iznaak- njem to lielaa bembja ekonomisko versiju-vienlitriigs motors un var jau no 16 gadiem braukt... un arii inspektori liks mieraa.

Šito pat vēl agrāk var sākt lietot. Un galvenais, ka pa lēto wonderclub.com/...

nuuu- tas vienlitra 710ais bembis tomeer ir prestizhaaks. Starp citu te shat tad paraadaas taac ciliks ar niku edzulis, es dzirdeeju kas sjis sitiishot gaisaa savu 710to un njemshot 715d, mosh ko varat sarunaat.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Tak atbildad norm. Tāds likums patiesi ir vai nav ?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Tak atbildad norm. Tāds likums patiesi ir vai nav ?

www.google.lv/...

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Āksti!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

"liekas" neder

Ja gribēsi samaksāt, esmu pārliecināts, ka neviens pa galvu nedos.

Caur mani, ja kas, arī var maksāt, un pie manis ir atlaide - tikai 17%!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

"liekas" neder

Tev grāmatveža nav? Vai uzzvani salonam...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

"liekas" neder

Tev grāmatveža nav? Vai uzzvani salonam...

grāmatveža nav, būs jāzvana.

bet pašam liekas ka nav. vienkārši ir funktieris, pirkt citu auto un kaut kā negribās tos sasodītos 18% maksāt, jo ir iespēja paņemt auto uz PVN maksātāja vārda

man kaukā liekas, ka šitāds pasāciens velk uz naudas atmazgāšanu - tiek apiets PVN un ienākumu nodokli, bet no tevis saņem cash, kas nekur nefigurē.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

taisnigo 8-10% robezas bet tad jau tev butu gramatvedis

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

"liekas" neder

Tev grāmatveža nav? Vai uzzvani salonam...

grāmatveža nav, būs jāzvana.

bet pašam liekas ka nav. vienkārši ir funktieris, pirkt citu auto un kaut kā negribās tos sasodītos 18% maksāt, jo ir iespēja paņemt auto uz PVN maksātāja vārda

Ja ņem no ārzemju firmas - PVN uzreiz nevajag maksaat, tikai pie realizaacijas(kad paardosi). Ja panemsi sheit no salona, PVN naaksies samaksaat uzreiz, bet meenesha beigaas, to summu var dabuut atpakal.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Tak atbildad norm. Tāds likums patiesi ir vai nav ?

Da chakare Tev smadzenes Vari mieriigi iegadaaties gan 525, gan 730 - nekaas papildus nebus jaamaksaa pat par kubatuuru, jo 730 kubatuura ir bishku zem 3000 - gan E32/E32 V8, gan E38.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

phenom rakstīja:

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

"liekas" neder

Tev grāmatveža nav? Vai uzzvani salonam...

grāmatveža nav, būs jāzvana.

bet pašam liekas ka nav. vienkārši ir funktieris, pirkt citu auto un kaut kā negribās tos sasodītos 18% maksāt, jo ir iespēja paņemt auto uz PVN maksātāja vārda

Ja ņem no ārzemju firmas - PVN uzreiz nevajag maksaat, tikai pie realizaacijas(kad paardosi). Ja panemsi sheit no salona, PVN naaksies samaksaat uzreiz, bet meenesha beigaas, to summu var dabuut atpakal.

kā tā dabūšana notiek - VID atmaksā, vai savādāk???

Nu tip togo - PVN reverss.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja: tipa, ja auto maksā 20k, tad tie 3,6k PVN ir jāsamaksā uzreiz un pēc mēneša VID atmaksā?

un kā ir jā ņem op. līzingā? cenu aprēķina no 20k vai 16,4k???

Par op. liizingu es Tev gan neko nepateikshu.

Bet ja auto maksaa 20k LS, t. sk. PVN 18% = 3051LS. Nevis 3,6kLS. Un ja Tu auto iegaadaajies - Tu(kaa uznemejs) uzreiz maksaa 20KLs. meenesha beigaas karam PVN maksaataajam ir jamaksaa/jasanem no valsts PVN reverss - kuraa jau buus ieklauts tas - ka Tu iegadajoties auto jau esi samaksaajis 3015LS - faktiski to naudu Tu(Ka privatpersona) no uznemuma vari dabuut atpakal.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

phenom rakstīja:

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja:

Uggga rakstīja:

oibi rakstīja: jautājums par tēmu - Ja firma/individuālais uzņēmējs (kas ir PVN maksātājs) pērk auto no firmas (autosalona), - vai ir jāmaksā PVN vai nav

Tas gan nav pie šīs tēmas bet liekas, ka ir.

"liekas" neder

Tev grāmatveža nav? Vai uzzvani salonam...

grāmatveža nav, būs jāzvana.

bet pašam liekas ka nav. vienkārši ir funktieris, pirkt citu auto un kaut kā negribās tos sasodītos 18% maksāt, jo ir iespēja paņemt auto uz PVN maksātāja vārda

Ja ņem no ārzemju firmas - PVN uzreiz nevajag maksaat, tikai pie realizaacijas(kad paardosi). Ja panemsi sheit no salona, PVN naaksies samaksaat uzreiz, bet meenesha beigaas, to summu var dabuut atpakal.

kā tā dabūšana notiek - VID atmaksā, vai savādāk???

tak elementāri.... aizej ar mašīnas pirkšanas dokumentiem vispirms VIDā pie speciālista un tad turpat kasē tev skaidrā naudā izmaksā to naudu...

tas viss aizņem kādas 5-10 minūtes

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

piparinjs rakstīja: taisnigo 8-10% robezas bet tad jau tev butu gramatvedis

nesapratu

uzbrauca te tev kad naudinju gribi kadam comam atmazgat.

Nu i painformeju cik tadi pakalpojumi maksa.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti