Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: kaut ari vadamiba no subaru baigi atpaliek.

Nu tad jau tu esi nopircis toč no 3 daļām sametinātu un ar piekari no žiguļa uzliktu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

da man vienalga, dzenam uz servisu, jo es zinu ka tur 100% viss ir kaartiibaa. zvani un brauc skatiities, standarta skidonu protams sarunasim, neesmu gailis uz meslu chupas...

Par gaili tev pasam labaak zinaams, bet meeslu čupa ir 100%

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

da man vienalga, dzenam uz servisu, jo es zinu ka tur 100% viss ir kaartiibaa. zvani un brauc skatiities, standarta skidonu protams sarunasim, neesmu gailis uz meslu chupas...

pļē, a kad es prasīju par cenu, tad gan tu biji gailis ar lielo burtu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Dienas jautājums- Vai Šīris ir gailis?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

da man vienalga, dzenam uz servisu, jo es zinu ka tur 100% viss ir kaartiibaa. zvani un brauc skatiities, standarta skidonu protams sarunasim, neesmu gailis uz meslu chupas...

pļē, a kad es prasīju par cenu, tad gan tu biji gailis ar lielo burtu

nu tad vins nebija uzsists vel ja nepamaniiji. pats zini ka cena vienmer ir runajama, ja tev lidzi ir nauda un tu esi nopietns pircejs, nevis kautko murgo alja kad pardoshu savu AUDIII.... tapat butu 100eiro atlaidis ja butu pateicis njemu pa 1650eiro shodien, tapat ka marihuanam atlaidu 50ls.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Dienas jautājums- Vai Šīris ir gailis?

neizrunajies laukji, parbraukshu pari ar visu kas ripo.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

Shiiri-zvaniishu Braucu uz riigu no laukiem,ap 13 buushu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: Shiiri-zvaniishu Braucu uz riigu no laukiem,ap 13 buushu

Šīris tak pats laukos dzīvo. Redzēju viņu reiz, nokāpa no minneles, rokas melnas, esot ogles mājā stiepis, kabatā biešu lapas, deva man,saka, cukurs tur esot,braucot ar moci grauž,lai spēks pietiekot.

Dīvains tips.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tu tak esi stulbenis! atspaardies!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Subaru ir pardots. Paldies par uzmaniibu.

ps. jus visi esat lohi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Subaru ir pardots. Paldies par uzmaniibu.

ps. jus visi esat lohi

Tagad shīris pazudīs vismaz uz 3 dienām - jāatzīmē pasākums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

da man vienalga, dzenam uz servisu, jo es zinu ka tur 100% viss ir kaartiibaa. zvani un brauc skatiities, standarta skidonu protams sarunasim, neesmu gailis uz meslu chupas...

pļē, a kad es prasīju par cenu, tad gan tu biji gailis ar lielo burtu

nu tad vins nebija uzsists vel ja nepamaniiji. pats zini ka cena vienmer ir runajama, ja tev lidzi ir nauda un tu esi nopietns pircejs, nevis kautko murgo alja kad pardoshu savu AUDIII.... tapat butu 100eiro atlaidis ja butu pateicis njemu pa 1650eiro shodien, tapat ka marihuanam atlaidu 50ls.

davaj netirz

es tev zaķusalā prasīju par cik es viņu varu dabūt..... no tu tur nodrisi par pēdējo cenu????

divas rallija mašīnas man nevajag, līdz ar to viena ir vainu jāpārdod vai nav jāpērk otra.... otru pirkt var tikai 2 gadījumos - 1 ir pārdots vai 2 lēti dabūjams...

a par naudu, kā tu vispār zini cik man bija līdzi???? un bauskas ielā pie pārrakstīšanas ir pieejams bankomāts

kad pirku audī (braucu skatīties uz dobeli ar kādiem 5 latiem kabatā)... pa ceļam uz csdd iebraucām pie bankomāta un pārdevējs pat neskaitīja saņemto piķi....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Subaru ir pardots. Paldies par uzmaniibu.

ps. jus visi esat lohi

pļē tirliņš... pārdeva manu mašīnu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja:

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

da man vienalga, dzenam uz servisu, jo es zinu ka tur 100% viss ir kaartiibaa. zvani un brauc skatiities, standarta skidonu protams sarunasim, neesmu gailis uz meslu chupas...

pļē, a kad es prasīju par cenu, tad gan tu biji gailis ar lielo burtu

nu tad vins nebija uzsists vel ja nepamaniiji. pats zini ka cena vienmer ir runajama, ja tev lidzi ir nauda un tu esi nopietns pircejs, nevis kautko murgo alja kad pardoshu savu AUDIII.... tapat butu 100eiro atlaidis ja butu pateicis njemu pa 1650eiro shodien, tapat ka marihuanam atlaidu 50ls.

davaj netirz

es tev zaķusalā prasīju par cik es viņu varu dabūt..... no tu tur nodrisi par pēdējo cenu????

divas rallija mašīnas man nevajag, līdz ar to viena ir vainu jāpārdod vai nav jāpērk otra.... otru pirkt var tikai 2 gadījumos - 1 ir pārdots vai 2 lēti dabūjams...

a par naudu, kā tu vispār zini cik man bija līdzi???? un bauskas ielā pie pārrakstīšanas ir pieejams bankomāts

kad pirku audī (braucu skatīties uz dobeli ar kādiem 5 latiem kabatā)... pa ceļam uz csdd iebraucām pie bankomāta un pārdevējs pat neskaitīja saņemto piķi....

shitas teksts baigi iespaardiija ko man tagad dariit, ieshu nokauneeties bet isteniibaa, MAN NERUUP CIK TEV IR RALIJUA MASHINU UN KO TU AR VINAM DARISI! atspaardies!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a huļi tagad gaudo, ka būtu atlaidi devis?

kautkā neiet kopā tavi vārdi šiten un tiešraidē

vai tikai tu neesi pazīstams ar raimi?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a huļi tagad gaudo, ka būtu atlaidi devis?

kautkā neiet kopā tavi vārdi šiten un tiešraidē

vai tikai tu neesi pazīstams ar raimi?

es negaudoju, man nauda ir kabataa un viena klapata mazaak. atspaardies!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīrim ir nauda....

laiks atkulakot

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

shodien kartigi piemetiishos. par to variet buut droshi.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: shodien kartigi piemetiishos. par to variet buut droshi.

un sadauzīs savu "jauno" E46 un meklēs jaunu drapaku pa 1k EUR

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

HVZ...

a var taa pa "laucinieciskam" nokost štuku pa vienu vakaru

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: HVZ...

a var taa pa "laucinieciskam" nokost štuku pa vienu vakaru

Var - paņem točkā trauku, turpat atrodi sabutiļņiku, iemetat un pēc tam sabutiļņiks iedod tev pa tauri un savāc atlikuso stuku

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

nuhajs rakstīja: Dienas jautājums- Vai Šīris ir gailis?

Precīzāk - Vai Šīris ir gailis vai Gailis (ar lielo burtu)

Šīris ir liela Gailis un maziņu maziņu gailīti!

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Šīris savu hlamu tomēr kādam ir iesmērējis, bet topiku jau tāpēc neviens neies taisīt ciet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Šīris savu hlamu tomēr kādam ir iesmērējis, bet topiku jau tāpēc neviens neies taisīt ciet

paga, vēl ir mana kvatra palikusi....

tikai es paceļu cenu, jo steizami notirgot vairs nevajag

tāks

audī 80 b4 quattro 2.8 v6 melnā krāsā..... iauto cena 3000eiro

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti