Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Vēl bremzīgāku linku nevarēji iedot?

Kopš ~98. gada točna 2L legaši nāk ar ~150/160ZS

baumas un dezinformācija

160 zirgainie motori ir tikai tagad

~2000 gadā bija tikai viena "krutā" modifikācija 2.0 motoram ar 155 zirgiem

karoče, nevajag vēlamo saukt par esošo

ui,... pļe man taču 2.5L motors bija legasim.... tam bija ~160ZS...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nafigators rakstīja:

Magistrs rakstīja: D5 patērē 4,6 litrus saļaras braucot ar 100 km/h. Un braukšanas bauda tieši tik reizes lielāka, par cik lielāks subaru patēriņš.

kārtējā bīstamā sēne! kā ar tādu ātrumu vispār var pabraukt uz trases???

Kad paaugsies, tad sapratīsi. Kam vējš svilpo galvā, tam gan to izdarīt ir pagrūtāk. Iekārtot dzīvi tā, lai nekur nav jāskrien vot tā ir māksla. A pedāli grīdā jau jebkurš lauķis māk.

Da viņam vnk daudz sievas- kā šams iekāpj pie stūres, tā kādai dzemdības sākas...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Magistrs rakstīja:

nafigators rakstīja:

Magistrs rakstīja: D5 patērē 4,6 litrus saļaras braucot ar 100 km/h. Un braukšanas bauda tieši tik reizes lielāka, par cik lielāks subaru patēriņš.

kārtējā bīstamā sēne! kā ar tādu ātrumu vispār var pabraukt uz trases???

Kad paaugsies, tad sapratīsi. Kam vējš svilpo galvā, tam gan to izdarīt ir pagrūtāk. Iekārtot dzīvi tā, lai nekur nav jāskrien vot tā ir māksla. A pedāli grīdā jau jebkurš lauķis māk.

Da viņam vnk daudz sievas- kā šams iekāpj pie stūres, tā kādai dzemdības sākas...

Pričom tur sievas? Braukt ātri ir vienkārši forši,... vienkārši forši un viss!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu pirks kads to manu subaru? laikam bus janomazga, jaiztira salons un jasafochee. baigais slinkums, bet jus esat tadi bomzhi kas pat nepilnus 2000eiro nevar sakasit...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu pirks kads to manu subaru? laikam bus janomazga, jaiztira salons un jasafochee. baigais slinkums, bet jus esat tadi bomzhi kas pat nepilnus 2000eiro nevar sakasit...

kizdjuks.. sabildeet jau 5dien taisiijies

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja: nu pirks kads to manu subaru? laikam bus janomazga, jaiztira salons un jasafochee. baigais slinkums, bet jus esat tadi bomzhi kas pat nepilnus 2000eiro nevar sakasit...

kizdjuks.. sabildeet jau 5dien taisiijies

5dien es aizdzeros un neatlaidu lidz 7dienas vakaram, kadas vel bildes!!! bet vispar man ir slinkums savu dirsu kustinat, tapec ari nekas nenotiek un nekas nav izdariits. megjinashu shovakar savakties, kautkad man vins japardod.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu pirks kads to manu subaru? laikam bus janomazga, jaiztira salons un jasafochee. baigais slinkums, bet jus esat tadi bomzhi kas pat nepilnus 2000eiro nevar sakasit...

bomzhiks ir tikai pirmais, kas nevar sakasīt, bet tu - žīds, kas nevar normālu skidku iedot!

un vispār, normāliem pacaniem,...nu ar tādiem kārtīgiem metamiem to tavu drapaku nevajag!

Virus Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

kaa var dabuut tik maz noskreejien, es ar savu 2001 gada esmu nobraucis 265000 ...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Virus rakstīja: kaa var dabuut tik maz noskreejien, es ar savu 2001 gada esmu nobraucis 265000 ...

Var...mieriigi....

meenesii vien paaris tuukstosus nobraucu, ômes laikos man nav...

toties tie paaris tuukstosi ir godiigi katru dienu pa pilseetu novanckaati

ne jau visi dziivo olainee vai jelgavaa un min 100 km uz darbu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Virus rakstīja: kaa var dabuut tik maz noskreejien, es ar savu 2001 gada esmu nobraucis 265000 ...

ļoti daudz jāremontē...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tak bija vesela kaudze ar pircējiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

nav labi smieties par cita nelaimi, bet tomēr smieklīgi

Shīri, Tev laikam liktenis tāds - Tev nebūs pārdot nesistu mašīnu! Tigra, tagad Subārs...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

nav labi smieties par cita nelaimi, bet tomēr smieklīgi

Shīri, Tev laikam liktenis tāds - Tev nebūs pārdot nesistu mašīnu! Tigra, tagad Subārs...

neko nezinu. taa sanaaca. knab suudaa.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

forshs dzheks ar taisnaam rokaam esi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ko tagad dariis Pirmais? Audi jau nopaardots a shitais nokauts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

nebūtu gaudojis, ka "tā ir pēdējā cena" sen jau būtu ticis no tās miskastes vaļā

a tagad gaidi kamēr es pārdošu audī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

joprojām tirgoju b4 2.8 quattro ar svaigu tehnisko

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

forshs dzheks ar taisnaam rokaam esi

atspardies laukji, es dabushu apdroshinasanu un man nerup kursh ir ar taisnam rokaam un kursh nav, man interese nauda kabataa.

jaunais sludinajums te:

ss.ss.lv/...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.

jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.

nebūtu gaudojis, ka "tā ir pēdējā cena" sen jau būtu ticis no tās miskastes vaļā

a tagad gaidi kamēr es pārdošu audī

ta ari bija pedeja cena, man jau pircejs bija bet viena vecene iebrauca spaarnaa uz aplja un tapec ari cilveks nenopirka.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

spaarns lukturis reste bampereens pavarots....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: spaarns lukturis reste bampereens pavarots....

lukturis galigi jauns 35ls ulbroka 2auto. pavarots ir vesels un man vinsh ira, bet ja gribas jaunu tad 6ls ulbroka vins maksaa. gabarits 7ls ulbroka 2auto. shitads baperis srota max 40ls, var atrast gannjau letak. reste ir vesela bez nevienas skrambinjas. sparns nezinu cik maksaa, ganjau 20ls ne vairaak.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

ta ari bija pedeja cena, man jau pircejs bija bet viena vecene iebrauca spaarnaa uz aplja un tapec ari cilveks nenopirka.

vecenes pa apli rullee

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tehniski tam auto viss ir teicamā kārtībā, pats priekš sevis taisīju, bet pagājušonedēļ sanāca avārija.

Kautko tādu var izdomāt tikai šīris. Līdz teicamai kārtībai tur ir kā līdz mēnesim.

netici? paarbaudi. tur viss ir chikiniekaa.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Vēl bremzīgāku linku nevarēji iedot?

Kopš ~98. gada točna 2L legaši nāk ar ~150/160ZS

līdz99 115zs,no99-2005 125zs,no 2005 158zs.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti