Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jāpiezīmē, ka dorisai nav renaulta....

renaults ir dorisas sutenerim un jamais reizēm piespiež dorisu braukt ar to bulku vāģi

pati dorisa ir pārliecināta audiste, un jamai visas zvaigznes ir stipri vien kājstarpē

Ļoti daudz safleitēts, patiess ir tikai pirmais teikums..

Piedod, Pirmais, bet tajā diapazonā cik man ir saskare ar šīm ķerrām, renaults netiek audim līdz nevienā punktā.

Varbūt tev konkrēti ir baigi svarīgas tās zvaigznes. Es dodu priekšroku komfortam. Man nepatīk auto - lēkājoši grabuļi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Jā, spēlē subaru tiešām labi iet. Tad lai viņš tur paliek, jo nekam citam neder.

Par patēriņu - 2006 gada legacy 2.0 pa pilsētu rij 14-16 litrus negonkojot. Vai tas ir normāli 2006 gada mašīnai? Manuprāt nē. Vismaz par tehnisko progresu tas neliecina.

kārtējie slimā suņa murgi

par tavām zināšanām nekas vēl neko labu neliecina! runa par mešalku vai tomātu, a?

man 2L mešalka legasis uz trases ēda ~9 litri pie 130-160 km/h, pilsētā ~11/12.

takšto netirs slimais suni!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man 1.9 mešalka uz trases pagājušajā vīkendā izbraukājot liepāju (ātrāk par 170 nebraucu) noēda 6l uz sotaku

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: 2.0 legacy vagons ar automātu un ieslēgtu kondiķi vidēji tērēja 14-16 litrus pa korķiem.

no kura laika degvielas patēriņu mēra pēc korķiem? vai arī tu vislaik pa korķiem tikai "braukā"

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man 1.9 mešalka uz trases pagājušajā vīkendā izbraukājot liepāju (ātrāk par 170 nebraucu) noēda 6l uz sotaku

ja būtu pilnpiedziņa un zem 130 nelaistu, arī būtu tie paši 8-9L

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mana 2.8 audī quattro patēriņš mani neinteresē.... tiklīdz pa ceļam ieraugu benzīntanku, tā braucu iekšā un leju cik salien....

uz ceļa palicis esmu tikai vienu reizi.... apmēram 200 metri no benzīntanka..... aizgāju pakaļ beņdžai ar 5litru kanniņu un viss bija štokos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja: man 1.9 mešalka uz trases pagājušajā vīkendā izbraukājot liepāju (ātrāk par 170 nebraucu) noēda 6l uz sotaku

ja būtu pilnpiedziņa un zem 130 nelaistu, arī būtu tie paši 8-9L

kadi 8-9???? tu lasīt arī māki???? saku, ka SEŠI litri bija.... vēl tagad uz kompja stāv tāds vidējais, kut kādus 100km esmu nobraucis jau pa pilsētu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja: man 1.9 mešalka uz trases pagājušajā vīkendā izbraukājot liepāju (ātrāk par 170 nebraucu) noēda 6l uz sotaku

ja būtu pilnpiedziņa un zem 130 nelaistu, arī būtu tie paši 8-9L

kadi 8-9???? tu lasīt arī māki???? saku, ka SEŠI litri bija.... vēl tagad uz kompja stāv tāds vidējais, kut kādus 100km esmu nobraucis jau pa pilsētu

ja būtu,......

pārlasi,... besis atkārtoties!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja: man 1.9 mešalka uz trases pagājušajā vīkendā izbraukājot liepāju (ātrāk par 170 nebraucu) noēda 6l uz sotaku

ja būtu pilnpiedziņa un zem 130 nelaistu, arī būtu tie paši 8-9L

kadi 8-9???? tu lasīt arī māki???? saku, ka SEŠI litri bija.... vēl tagad uz kompja stāv tāds vidējais, kut kādus 100km esmu nobraucis jau pa pilsētu

es no liepaajas gaaju, man arii bultinja tik pie Riigas robezas nokusteejaas.... arii taads pats vareetu buut....

pa centru..pirms reguleesanas 9, tagad liekas, ka visi 8 buus....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atšķirība ir tāda, ka mana 1.9 bezmotora jauda (120zirgi) ir salīdnāma ar 2litru subāra jaudu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

katrā gadījumā mans subjektīvais viedoklis ir, ka no audī pēc kūleņa paliek pāri tikai kukurūza

Es biju iekš Audi, kurš uzmeta 5 kūleņus. Pirmais bija pārmetiens pāri purnam, pēc tam atsitās uz jumta,sagriezās un 4 kūleņi ,rotējot no viena sāna uz otru.

Dzīves telpa palika pietiekama. Jā,nenormāli paveicās,iespējams. Bet tas, ko te stāsti par Audi, ne sevišķi ir taisnība.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Deksi, no vecajiem nekas daudz paari nepaliek...tas nu ir fakts

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Deksi, no vecajiem nekas daudz paari nepaliek...tas nu ir fakts

nau nekāds fakc...... arī ar Hummer var nosisties, ja ļoti nepaveicās....

un paļauties, ka tāds un tāds auto ir 100% drošs-ir muļķīgi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: atšķirība ir tāda, ka mana 1.9 bezmotora jauda (120zirgi) ir salīdnāma ar 2litru subāra jaudu

hahaha kurš gan kaķim kuli cels, ja ne pats?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: atšķirība ir tāda, ka mana 1.9 bezmotora jauda (120zirgi) ir salīdnāma ar 2litru subāra jaudu

njā un starpcitu, 2L subāriem ir ~160 zirgi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: D5 patērē 4,6 litrus saļaras braucot ar 100 km/h. Un braukšanas bauda tieši tik reizes lielāka, par cik lielāks subaru patēriņš.

kārtējā bīstamā sēne! kā ar tādu ātrumu vispār var pabraukt uz trases???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

katrā gadījumā mans subjektīvais viedoklis ir, ka no audī pēc kūleņa paliek pāri tikai kukurūza

Es biju iekš Audi, kurš uzmeta 5 kūleņus. Pirmais bija pārmetiens pāri purnam, pēc tam atsitās uz jumta,sagriezās un 4 kūleņi ,rotējot no viena sāna uz otru.

Dzīves telpa palika pietiekama. Jā,nenormāli paveicās,iespējams. Bet tas, ko te stāsti par Audi, ne sevišķi ir taisnība.

modelis un gads?

toč neticu, ka no 80nieka pēc 5 kūleņiem var izkāpt....

kūleņojis audī neesmu, bet manuprāt rādītājs ir, ja pēc vāja uzsitiena tā aiziet jumts, ka lūka neverās vaļā.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nafigators rakstīja:

Magistrs rakstīja: D5 patērē 4,6 litrus saļaras braucot ar 100 km/h. Un braukšanas bauda tieši tik reizes lielāka, par cik lielāks subaru patēriņš.

kārtējā bīstamā sēne! kā ar tādu ātrumu vispār var pabraukt uz trases???

Kad paaugsies, tad sapratīsi. Kam vējš svilpo galvā, tam gan to izdarīt ir pagrūtāk. Iekārtot dzīvi tā, lai nekur nav jāskrien vot tā ir māksla. A pedāli grīdā jau jebkurš lauķis māk.

tu pat nemāki to, ko lauķi prot MĀKSLINIEKS

nemāki braukt, sēdi mājās un pulē raķeti pļe!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

katrā gadījumā mans subjektīvais viedoklis ir, ka no audī pēc kūleņa paliek pāri tikai kukurūza

Es biju iekš Audi, kurš uzmeta 5 kūleņus. Pirmais bija pārmetiens pāri purnam, pēc tam atsitās uz jumta,sagriezās un 4 kūleņi ,rotējot no viena sāna uz otru.

Dzīves telpa palika pietiekama. Jā,nenormāli paveicās,iespējams. Bet tas, ko te stāsti par Audi, ne sevišķi ir taisnība.

modelis un gads?

toč neticu, ka no 80nieka pēc 5 kūleņiem var izkāpt....

kūleņojis audī neesmu, bet manuprāt rādītājs ir, ja pēc vāja uzsitiena tā aiziet jumts, ka lūka neverās vaļā.

Pirmais klau tas paarmainjas tev smadzenes pavisam sapisusjas???

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja: atšķirība ir tāda, ka mana 1.9 bezmotora jauda (120zirgi) ir salīdnāma ar 2litru subāra jaudu

njā un starpcitu, 2L subāriem ir ~160 zirgi

BMW 320d arī..... par patēriņu ...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tādi lidotāji kā nafigators parasti apmaksā mana auto remontu. Īstenībā neslikts bizness. Nesen radās doma iepirkt kādu šrotu un pelnīt naudu braukājot pa Mūkusalas apli.

smuks tu neesi, bet DUMŠ un TUPS gan!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vēl bremzīgāku linku nevarēji iedot?

Kopš ~98. gada točna 2L legaši nāk ar ~150/160ZS

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja: atšķirība ir tāda, ka mana 1.9 bezmotora jauda (120zirgi) ir salīdnāma ar 2litru subāra jaudu

njā un starpcitu, 2L subāriem ir ~160 zirgi

galīgi stulbs esi????

neturbo 2 litru subāriem ir 115/125 ēzeļi

p.n.

tas, ka subārs pagājušajā gadā sāka likt 160/165 zirgainos motorus, automātiska nepalielina šīra subāra jaudu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja: atšķirība ir tāda, ka mana 1.9 bezmotora jauda (120zirgi) ir salīdnāma ar 2litru subāra jaudu

njā un starpcitu, 2L subāriem ir ~160 zirgi

galīgi stulbs esi????

neturbo 2 litru subāriem ir 115/125 ēzeļi

p.n.

tas, ka subārs pagājušajā gadā sāka likt 160/165 zirgainos motorus, automātiska nepalielina šīra subāra jaudu

da pļe ko tu piepisies pie tā šīra drapaka? viņš jau man liekas sen tolmetā ir un vairs nav aktuāli!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Vēl bremzīgāku linku nevarēji iedot?

Kopš ~98. gada točna 2L legaši nāk ar ~150/160ZS

baumas un dezinformācija

160 zirgainie motori ir tikai tagad

~2000 gadā bija tikai viena "krutā" modifikācija 2.0 motoram ar 155 zirgiem

karoče, nevajag vēlamo saukt par esošo

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti