Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

jaunais sludinajums te:

ss.ss.lv/...

Hmm kapots jau nav ierūsējusi?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

shearer rakstīja:

jaunais sludinajums te:

ss.ss.lv/...

Hmm kapots jau nav ierūsējusi?

ja kapots var saruset pa 4dienam tad ir!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

tur izskataas, ka shiiris izpaardod visu savu saimnieciibu..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nu tur šīris uzdarbojas pa to ss.lv Audi Quattro Impreza

Paskatieties visus viņa ievietotos sludekļus.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: nu tur šīris uzdarbojas pa to ss.lv Audi Quattro Impreza

Paskatieties visus viņa ievietotos sludekļus.

kas tev nepatiik, laukji? es uzlimeshu sludinajumu tev uz pieres ja gribeeshu. atspaardies!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Lai tu man to uz pieres uzlīmētu, tev trepes vajag,pāķi.

P.S. Lauķis un pāķis atšķiras. Lauķis ir tāds kārtīgs lauku vecis. Savukārt pāķis ir...nu, kā Šīris. Šrotu pārdevējs.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Lai tu man to uz pieres uzlīmētu, tev trepes vajag,pāķi.

P.S. Lauķis un pāķis atšķiras. Lauķis ir tāds kārtīgs lauku vecis. Savukārt pāķis ir...nu, kā Šīris. Šrotu pārdevējs.

pastasti man vel kautko. paakjis ir tas pats laukjis, un es neesmu neviens no tiem. but tu esi abi. pietam tev galvaa ir skaidas.

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

E-bumba! Tas, lūk, ir talants - par vienu ķerru tādu spamu sacept, paspēt vienam otru apvainot apmēram 400 reizes, megadiskusijas laikā sagaidīt, ka auto sarūsē un pārdevējs piedevām jamo nošķiļ.

Šīris testēja Subaru piešķirtās zvaigznītes? Un cik gar acīm noņirbēja?

Bet topika nosaukums vēl arvien izskatās kā Ļeņina dūrainis "Pārdodu Subaru Impreza"!

Mēģini kādam birojdarbonim notirgot, tikai pārdošanas procesā pircēju nesabrauc!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

varbut atspaardiisies?

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

pa 800ls riitaa njemu ,ja viss tur ok

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: pa 800ls riitaa njemu ,ja viss tur ok

ir, ir ok... taksh prieks sevis taisiic...

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

nu es eest arii biezi prieksh sevis taisu,bet nesanaak ok

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: pa 800ls riitaa njemu ,ja viss tur ok

Nemaitā tirgu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Labi piemērots lauku onkām ar ko pie govs aizbraukt. Gluži kā Šīrim. Tāpēc šis tādu cenu ierubīja, 2 reiz par lielu. Pats brauks pie govīm.

Izskatās jau viņš ar pēc tāda govju zēna-nemazgājies,kabatā margrietiņa gotiņai.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu re, viens pieteicās, redz, darbam vajag. Vai ta govis vēl gana? Nav jau rudens vēlais? Ak jā, pavasarī būs kāreiz sataisītsm varēs doties pļavā

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

a ko..ir izveele vai pirkt golfu vai shito panjemt

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja:

a ko..ir izveele vai pirkt golfu vai shito panjemt

Šīris tak šito ir piegāzējis.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Šīris nopircis pašu lētāko E46 ever un esot mega starā par to auto. Nu viņš kļūs par bembistu, esmu 100% pārliecināts

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Edzuli, nu kā viņš var kļūt par bemp1stu? Lētākais e46 varētu būt nošķilts e46, ok! Bet šīrim tak mašīnas ekspluatācijas plānos (cik var noprast no Subaru situācijas attīstības) ietilpst mašīnu pataisīt īsāku vai šaurāku pašam! Kaut kā neiet kopā! Vai arī lauku zēns tomēr second-handists?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Šīris nopircis pašu lētāko E46 ever un esot mega starā par to auto. Nu viņš kļūs par bembistu, esmu 100% pārliecināts

eksaktly jefin, jau esmu kljuvis par bmw piekriteju un citos shrotos vairs ieksha nekapshu. rij maita gan daudz, kadi 13 litri pilseta ka nefig, pat ipashi negazejot, bet ir to verts, braukt diezgan kaifiigi ar vinu, kaut ari vadamiba no subaru baigi atpaliek. piedod Edzuli, bet taa tas tieshaam ir. BMW nav drivers kar, bet braukt pilseta ar vinu tomer ir baigi kaifiigi.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: Šīris nopircis pašu lētāko E46 ever un esot mega starā par to auto. Nu viņš kļūs par bembistu, esmu 100% pārliecināts

eksaktly jefin, jau esmu kljuvis par bmw piekriteju un citos shrotos vairs ieksha nekapshu. rij maita gan daudz, kadi 13 litri pilseta ka nefig, pat ipashi negazejot, bet ir to verts, braukt diezgan kaifiigi ar vinu, kaut ari vadamiba no subaru baigi atpaliek. piedod Edzuli, bet taa tas tieshaam ir. BMW nav drivers kar, bet braukt pilseta ar vinu tomer ir baigi kaifiigi.

Jāāā... 13 litri tiešām ir baigi daudz...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: es saku nopietni 800ls esmu gatavs nolociit uzreiz,nekur uz servi nedzenot ja esi ar mieru 28899007 ja gribi vairaak,tad skatiisimies kas tev vinjam ir un kas nav vajag darbam auto un shitas buus kaa reiz

da man vienalga, dzenam uz servisu, jo es zinu ka tur 100% viss ir kaartiibaa. zvani un brauc skatiities, standarta skidonu protams sarunasim, neesmu gailis uz meslu chupas...

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

shiiri,nu shodien paarrakstam? hura:

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: Šīris nopircis pašu lētāko E46 ever un esot mega starā par to auto. Nu viņš kļūs par bembistu, esmu 100% pārliecināts

eksaktly jefin, jau esmu kljuvis par bmw piekriteju un citos shrotos vairs ieksha nekapshu. rij maita gan daudz, kadi 13 litri pilseta ka nefig, pat ipashi negazejot, bet ir to verts, braukt diezgan kaifiigi ar vinu, kaut ari vadamiba no subaru baigi atpaliek. piedod Edzuli, bet taa tas tieshaam ir. BMW nav drivers kar, bet braukt pilseta ar vinu tomer ir baigi kaifiigi.

Jāāā... 13 litri tiešām ir baigi daudz...

zini man liekas daudz, jo ar subaru man pilseta izmaksas uz 100km bija 5ls...

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti