Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

logjiski ka busi apmierinats, tur viss ir labi, tas ir taka es mi.z.hu staavus.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

redzēsim, cik apmierināts tu būsi, kad jāremontē būs

tātad topiku ciet netaisam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

davaj atbrauc izgāz ar manu audī par to pašu granteni un iepostē neatkarīgo salīdzinājumu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

Cik ar to 1,2 motoru ilgi jāieskrienas līdz tādam ātrumam? Divas minūtes vai 3,5 ?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

shearer rakstīja: logjiski ka busi apmierinats, tur viss ir labi, tas ir taka es mi.z.hu staavus.

ņemot vērā, ka tu mīz sēdus (esot fakti), tad pirmā teikuma daļa kļūst šaubīga ša vai tā...

tas ir kā? nu tipa darbā sēžot turpat pamperos?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Ideots rakstīja:

shearer rakstīja: logjiski ka busi apmierinats, tur viss ir labi, tas ir taka es mi.z.hu staavus.

ņemot vērā, ka tu mīz sēdus (esot fakti), tad pirmā teikuma daļa kļūst šaubīga ša vai tā...

tas ir kā? nu tipa darbā sēžot turpat pamperos?

nē vienkārši pietupties un mīzt kā bābai

kapēc kā?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

davaj atbrauc izgāz ar manu audī par to pašu granteni un iepostē neatkarīgo salīdzinājumu

Tur vairs neatkarīgs salīdzinājums nesanāks, _marihuans_ jau ir ieinteresētā persona!

Davaj abi iedodat kādam tiešām neatkarīgam izgāzt.. kaut vai man

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Pirmais rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

davaj atbrauc izgāz ar manu audī par to pašu granteni un iepostē neatkarīgo salīdzinājumu

Tur vairs neatkarīgs salīdzinājums nesanāks, _marihuans_ jau ir ieinteresētā persona!

Davaj abi iedodat kādam tiešām neatkarīgam izgāzt.. kaut vai man

sarunā to subāri.... audī dabūsi

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Pirmais rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

davaj atbrauc izgāz ar manu audī par to pašu granteni un iepostē neatkarīgo salīdzinājumu

Tur vairs neatkarīgs salīdzinājums nesanāks, _marihuans_ jau ir ieinteresētā persona!

Davaj abi iedodat kādam tiešām neatkarīgam izgāzt.. kaut vai man

paprasi nuhajam labak lai iedot tev noziist

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

Pirmais rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: subaaars notesteets pa grunteni 140km/h iet baigi labi

esmu apmierinaats ar pirkumu

davaj atbrauc izgāz ar manu audī par to pašu granteni un iepostē neatkarīgo salīdzinājumu

Tur vairs neatkarīgs salīdzinājums nesanāks, _marihuans_ jau ir ieinteresētā persona!

Davaj abi iedodat kādam tiešām neatkarīgam izgāzt.. kaut vai man

sarunā to subāri.... audī dabūsi

Es jau labprāt, bet diemžēl pa dienu netieku, arī brīvdienās nē, bet vakarā pa tumsu kaut ka man negribās ar svešu mašīnu pa grunteni vilkt.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Atbrauc ar to subāri uz Mārupi pie manis. Ja tu varēsi uz 140 purva ceļu izbraukt,būs ok.

Mana quattra var,šodien paprovēju.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

eksaktly jefin, jau esmu kljuvis par bmw piekriteju un citos shrotos vairs ieksha nekapshu. rij maita gan daudz, kadi 13 litri pilseta ka nefig, pat ipashi negazejot, bet ir to verts, braukt diezgan kaifiigi ar vinu, kaut ari vadamiba no subaru baigi atpaliek. piedod Edzuli, bet taa tas tieshaam ir. BMW nav drivers kar, bet braukt pilseta ar vinu tomer ir baigi kaifiigi.

ghgh, par to vadāmību rēcīgi Protams, ka 320i automāts nav drivers car Pabrauc ar kādu normālu emminieku Tikai kas tev viņu dos

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/... Shiira auto ruulz?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Inflācija, h*ļi ti hočeš

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: ss.ss.lv/... Shiira auto ruulz?

Nu uz pārdošan vismaz lētie kalpaki būtu uzlikti- lai labāk izskatās!

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

izskataas, ka Shiiris, buudams auto iipashnieks, manaami pazemina auto cenu. tikliidz auto vairs nepieder shiirim - cena x 2.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

hu.lji ti ho4e6?

auto itkaa aizrunaats liidz 5dienai

tika apmainiits spaarns,lampa,pagreiziens..elljas,filtri un laikam arii viss galeejaa cena ja kaadam interesee ir 2k un ir iespeejama mainja,jo jau tuuliit buus jaunais auto vietaa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu ko tu smirdi tagad perdeli? tad nafig nepirki vinu pa 900ls kad es vinu tirgoju tadu apljurkaatu ko?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ibio, koļijies, kur pa Tevis nosauktajām cenām virsbūves daļas tirgo? Vajag Galantam bagažnieka vāku (sedanam), šrotu cenas es nenosauktu par mazām...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Bļ

Ibio, koļijies, kur pa Tevis nosauktajām cenām virsbūves daļas tirgo? Vajag Galantam bagažnieka vāku (sedanam), šrotu cenas es nenosauktu par mazām...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Bļ

Ibio, koļijies, kur pa Tevis nosauktajām cenām virsbūves daļas tirgo? Vajag Galantam bagažnieka vāku (sedanam), šrotu cenas es nenosauktu par mazām...

ulbrokaa divi auto, tikai neaptirsies kad cenas prasiisi. subaruam piemeram viena lampa maksa 35ls, reste 35ls, haube 80ls, sparns ~20ls, pagrieziens 6ls, gabarits 7ls. nu kautka ta. karoch labak sedi uz poda kad zvaniisi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Uggga rakstīja: Bļ

Ibio, koļijies, kur pa Tevis nosauktajām cenām virsbūves daļas tirgo? Vajag Galantam bagažnieka vāku (sedanam), šrotu cenas es nenosauktu par mazām...

ulbrokaa divi auto, tikai neaptirsies kad cenas prasiisi. subaruam piemeram viena lampa maksa 35ls, reste 35ls, haube 80ls, sparns ~20ls, pagrieziens 6ls, gabarits 7ls. nu kautka ta. karoch labak sedi uz poda kad zvaniisi

Šobrīd nevaru piezvanīt, cik saprotu no viņu lapas, šie tirgo neorģinālās daļas, kas pēc tam vēl (iespējams) jāpiedzen pie īstajiem izmēriem un jākrāso?

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

nav tik traki,spaarnu gan apstraadaju no otras puses ar melno grubuli,lai nekjer ruusa uzreiz.

nu ir taa,ka caurumi nesapaseeja,paarurbu un sataisiiju

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Uggga rakstīja: Bļ

Ibio, koļijies, kur pa Tevis nosauktajām cenām virsbūves daļas tirgo? Vajag Galantam bagažnieka vāku (sedanam), šrotu cenas es nenosauktu par mazām...

ulbrokaa divi auto, tikai neaptirsies kad cenas prasiisi. subaruam piemeram viena lampa maksa 35ls, reste 35ls, haube 80ls, sparns ~20ls, pagrieziens 6ls, gabarits 7ls. nu kautka ta. karoch labak sedi uz poda kad zvaniisi

Šobrīd nevaru piezvanīt, cik saprotu no viņu lapas, šie tirgo neorģinālās daļas, kas pēc tam vēl (iespējams) jāpiedzen pie īstajiem izmēriem un jākrāso?

nezinu par blekjiem, bet tos plastmasus un DEPO lukturus pie viniem var pirkt, tur kvalitaate ir ok. vini pat normalu gaismu raada, kad uzliku biju parsteigts, jo domaju ka bus galigi pakaljaa, bet radija tapat ka orginal.

1.. 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti